SIA «4 PLUS»
Neatkarīgs faktu apskats no Latvijas atvērtajiem reģistriem — lai meža īpašnieks saprastu, ar ko viņš sēžas pie galda.
Ko darīt tālāk
Vai šis ir jūsu uzņēmums? Pārņemiet profilu
Šeit jau ir finanšu rādītāji, amatpersonas, VID reitings, darbinieku skaits no atvērtajiem reģistriem. Pievienojiet savus pakalpojumus, kontaktus un cenas — un pieprasījumi no meža īpašniekiem nāks tieši pie jums. Bez maksas.
Uzticamība — ko saka reģistri
Fakti ar avotu un datumu, nevis vērtējums. Nekas no šiem datiem neprasa īpašu uzmanību.
- Darbojas (labi)
- 32 gadi
- Uzņēmumu reģistrs (atvērtie dati) · reģistrēts 04.10.1994
- Statuss reģistrā (labi)
- aktīvs
- Uzņēmumu reģistrs (atvērtie dati)
- Maksātnespēja, likvidācija, sankcijas (labi)
- reģistra datos ierakstu nav
- Uzņēmumu reģistrs; sankciju saraksti (atvērtie dati)
- Nodokļu parāds (informācija)
- uz 24.08.2026 nebija (vai mazāks par 150 €)
- VID nodokļu parādnieku dati · pārbaudīts 26.08.2026, var būt novecojuši
- VID nodokļu maksātāja reitings (labi)
- A (augstākais)
- VID atvērtie dati · datums mūsu kopijā nav
- PVN maksātājs (labi)
- jā, LV54103007931
- VID / Uzņēmumu reģistrs (atvērtie dati)
- Darbinieki (informācija)
- 83 (2022. g.: 86)
- Uzņēmumu reģistrs · 2025. gada pārskats
- Apgrozījums (informācija)
- 9,06 milj. € · +14,3 % pret 2024. g.
- Uzņēmumu reģistrs · 2025. gada pārskats
- Peļņa (labi)
- 257 835 €
- Uzņēmumu reģistrs · 2025. gada pārskats
Sūtīt pieprasījumu
SIA «4 PLUS» vēl nav pievienojies MezaTirgus.lv — pieprasījumu saņemam mēs un nododam uzņēmumam. Bez maksas.
Šis ir jūsu uzņēmums?
Pārņemiet profilu bez maksas — tad šeit būs jūsu apraksts, kontakti un pakalpojumi, nevis tikai reģistra dati.
- Pieprasījumi no meža īpašniekiemKas raksta uzņēmumam šeit, nonāk tieši pie jums.
- Krautņu un cirsmu piedāvājumi jūsu reģionāKad pārdevējs izliek kokus vai cirsmu, sūtām to jums.
- Sava cenu lapaJūsu iepirkuma cenas, ko pārdevēji redz pirms zvana.
Meža nozares uzņēmumi tuvumā
Uzņēmumi ar MezaTirgus.lv profilu, kas paši norādījuši, ka strādā Valmieras novadā.
- "MEŽVALDE AD" SIAstrādā Valmieras novadā
- Mežizstrāde
- Meža apsaimniekošana (pilns serviss)
- +2
- SIA KZ Foreststrādā Valmieras novadā
- Meža apsaimniekošana (pilns serviss)
- Mežizstrāde
- +2
- Forestcleanerstrādā Valmieras novadā
- Jaunaudžu kopšana un retināšana
- SIA "JS Zāģeris"strādā Valmieras novadā
- Mežizstrāde
Ko rāda dati
Katrs fakts ar avotu — VID, Uzņēmumu reģistrs, VZD adrešu reģistrs, izdosies.lv. Ja kāda fakta nav, tā datos nav.
Pamatdarbība
VID reģistrētā pamatdarbība (NACE 2.1)
Darbinieki un nodokļi
89 darbinieki
2026. g. 3. cet. · +9 pret 2025. g. 3. cet.
- Vidējā bruto alga mēnesī
- ~1730 €
- aprēķins pēc VID datiem · 2026. g. 3. cet.
- Samaksātie nodokļi ceturksnī
- 93 tūkst. €
- 2026. g. 3. cet.
VID atvērtie dati, apkopojis izdosies.lv · 2026. g. 3. cet.
Kur atrodas
Juridiskā adrese — Valmieras novads
VZD adrešu reģistrs — ēka pēc juridiskās adreses
Apgrozījums pieauga par 14,3 %, bet rentabilitāte saglabājas zema — 2,8 %
«4 PLUS» ir 1994. gadā dibināts Valmieras uzņēmums, kura nozare ir koku zāģēšana un koksnes ēvelēšana. 2025. gadā apgrozījums sasniedza €9,1 milj. ar €258 tūkst. peļņu. Uzņēmumam ir augstākais VID nodokļu disciplīnas reitings A, nodokļu parāda nav, un maksātnespējas vai likvidācijas process nav uzsākts.
Izaugsme un peļņa
Apgrozījums 2025. gadā pieauga par 14,3 %, un vidējā gada izaugsme periodā 2021–2025 ir +5,7 %. Peļņa tomēr samazinājās par 8,2 % — līdz €258 tūkst., un rentabilitāte noslīdēja līdz 2,8 % no 3,5 % iepriekšējā gadā. Salīdzinājumam — 2021. gadā rentabilitāte bija 12,6 %, bet 2023. gadā uzņēmums strādāja ar €397 tūkst. zaudējumiem.
Investīcijas un nauda
2025. gadā investīcijas pamatlīdzekļos bija €648 tūkst. — vairāk nekā jebkurā no iepriekšējiem četriem gadiem, un nepabeigtā būvniecība sasniedz €323 tūkst. Pamatdarbības naudas plūsma bija €470 tūkst., savukārt nauda gada beigās — tikai €24 tūkst. Tas varētu liecināt, ka gada laikā nopelnītais ieguldīts attīstībā, taču brīvo līdzekļu atlikums ir neliels.
Finanšu stabilitāte
Pašu kapitāls veido 71,3 % no aktīviem un sasniedz €4,9 milj., kas norāda uz mazu atkarību no aizņēmumiem. Bankas kredīti ir €961 tūkst., neto parāds €937 tūkst., bet procentu izmaksas tikai €43 tūkst. Gada laikā izmaksātas dividendes €108 tūkst.
Cilvēki
Uzņēmumā strādā 83 darbinieki. Skaits pēdējos gados ir bijis stabils — no 87 darbiniekiem 2021. gadā līdz 83 pērn, un apgrozījuma svārstības nav radījušas būtiskas izmaiņas komandā.
Ko tas nozīmē meža īpašniekam
«4 PLUS» ir sena, kapitāla ziņā stabila zāģmateriālu ražotne ar A līmeņa nodokļu reitingu un bez nodokļu parāda, tātad norēķinu risks ir neliels. Vienlaikus zemā rentabilitāte un nelielais naudas atlikums nozīmē, ka pārrunās par cenu uzņēmumam nebūs daudz brīvas telpas.
Kam pievērst uzmanību
- Nauda gada beigās — tikai €24 tūkst., tāpēc vērts vienoties par skaidriem samaksas termiņiem.
- Rentabilitāte kritusies no 12,6 % 2021. gadā līdz 2,8 % 2025. gadā.
- 2023. gadā uzņēmums strādāja ar zaudējumiem €397 tūkst. — nozarei raksturīgas svārstības.
Apskatu sagatavoja mākslīgais intelekts no Uzņēmumu reģistrā iesniegtajiem gada pārskatiem (Reģ. Nr. 54103007931) un UR/VID atvērtajiem datiem; katrs skaitlis tekstā pirms publicēšanas automātiski salīdzināts ar pārskatu datiem. Skaitļi ir no uzņēmuma paša pārskata — grupas (konsolidētajā) pārskatā tie var atšķirties. Sagatavots 2026. gada 23. septembris. Tas nav investīciju vai kredītspējas vērtējums.
Atvērtajos datos sarkano karogu nav
Darbojas, nodokļi kārtībā, finanses publicētas.
- LabiDarbojas
Uzņēmumu reģistrā statuss — aktīvs.
- LabiNav maksātnespējas
Reģistros nav maksātnespējas, likvidācijas vai sankciju ierakstu.
- LabiNav nodokļu parāda
Nav parāda virs 150 € (VID, uz 2026-08-24).
- LabiVID reitings A
Augstākā nodokļu disciplīnas grupa.
- LabiPelnošs
Peļņa €257 835 2025. gadā.
- Fakts32 gadi tirgū
Dibināts 1994.
- FaktsApgrozījums aug
€9 060 838 2025. gadā, +14 % pret 2024.
- Fakts83 darbinieki
Pēc 2025. gada pārskata.
- FaktsĪpašnieki zināmi
2 patiesā labuma guvēji (LV).
Avoti: UR, Maksātnespējas reģistrs, VID, UR gada pārskati, UR patiesie labuma guvēji. Tā ir faktu pārbaude, nevis kredītreitings — lielam darījumam prasi pircējam garantiju vai norēķinu caur notāra/bankas kontu.
Tirgus signāls
Aprēķināts no diviem pēdējiem gadiem ar apgrozījumu.
SIA «4 PLUS» reģistrēts 1994. gadā ir Latvijas kokzāģētava. Pēdējais pieejamais neto apgrozījums (2025. g.) ir 9 060 838 €, kas salīdzinājumā ar iepriekšējo gadu pieaug. VID nodokļu reitings: A. Visi dati nāk no Uzņēmumu reģistra un VID atvērtajiem datiem.
Apgrozījums, peļņa un aktīvi
Gada pārskatu dati no Uzņēmumu reģistra (EUR).
Pabīdi tabulu uz sāniem, lai redzētu agrākos gadus →
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 9 060 838 € | 7 928 772 € | 6 676 800 € | 9 197 427 € | 7 266 839 € | 6 392 330 € | 6 326 457 € | 6 503 937 € | 5 560 720 € | 5 523 675 € | 5 554 330 € | 4 944 534 € | 3 388 990 € | 2 836 949 € | 3 107 493 € | 2 494 300 € | 2 584 620 € | 2 216 700 € |
| Peļņa / zaudējumi | 257 835 € | 280 752 € | -396 950 € | 1 043 380 € | 914 824 € | 200 090 € | 241 261 € | 386 435 € | 208 333 € | 103 365 € | 391 111 € | 196 565 € | 169 277 € | 111 357 € | 228 984 € | 144 028 € | 83 790 € | 77 978 € |
| Kopējie aktīvi | 6 833 892 € | 6 433 208 € | 6 484 747 € | 7 299 786 € | 6 582 505 € | 6 389 032 € | 7 042 321 € | 4 973 445 € | 4 050 875 € | 3 955 195 € | 3 610 058 € | 3 646 290 € | 2 305 961 € | 1 997 611 € | 1 880 692 € | 1 799 266 € | 1 709 310 € | 1 868 722 € |
| Pašu kapitāls | 4 872 828 € | 4 658 993 € | 4 528 241 € | 4 990 191 € | 4 134 311 € | 3 219 487 € | 3 019 397 € | 3 078 136 € | 2 781 701 € | 2 663 368 € | 2 560 296 € | 2 259 185 € | 1 500 218 € | 1 330 941 € | 1 269 584 € | 1 040 600 € | 896 572 € | 812 782 € |
| Darbinieku skaits | 83 | 85 | 84 | 86 | 87 | 82 | 81 | 78 | 74 | 72 | 67 | 62 | 57 | 57 | 53 | 48 | 53 | 64 |
Notikumu hronika
Reģistra notikumi uzņēmuma dzīves laikā.
- Pamatkapitāls
Pamatkapitāls noteikts 298 120 EUR apmērā (apmaksātais pamatkapitāls)
- Nosaukums
Nosaukums mainīts: «SIA "4 PLUS"» → «Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "4 PLUS"»
- Nosaukums
Nosaukums mainīts: «Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "4 PLUS"» → «SIA "4 PLUS"»
- Reģistrācija
Uzņēmums reģistrēts Uzņēmumu reģistrā
Šis ir faktu apskats no atvērtajiem datiem, nevis ieteikums vai brīdinājums. Pirms slēgt darījumu, vienmēr pārbaudi aktuālos rādītājus, atsauces un veiktos darbus, un apsver neatkarīgu sava meža vērtējumu.
Dati: Uzņēmumu reģistrs (UR) + VID — atvērtie dati
Meža darbi · bez maksas
Saņem piedāvājumus no meža darbu uzņēmumiem
Pastāsti vienreiz, kas jādara. Pieprasījumu nodosim līdz pieciem uzņēmumiem, kas šo darbu dara tavā novadā. Viņi atbild tev tieši.
Saņem piedāvājumus par savu mežu
Ja domā par sava meža pārdošanu, atstāj kontaktus — sazināsimies ar konkrētu, nesaistošu piedāvājumu un palīdzēsim salīdzināt vairākus pircējus. Pārdevējam bez maksas un bez komisijas.