SIA «IT-KM»
Neatkarīgs faktu apskats no Latvijas atvērtajiem reģistriem — lai meža īpašnieks saprastu, ar ko viņš sēžas pie galda.
Ko darīt tālāk
Vai šis ir jūsu uzņēmums? Pārņemiet profilu
Šeit jau ir finanšu rādītāji, amatpersonas, VID reitings, darbinieku skaits no atvērtajiem reģistriem. Pievienojiet savus pakalpojumus, kontaktus un cenas — un pieprasījumi no meža īpašniekiem nāks tieši pie jums. Bez maksas.
Uzticamība — ko saka reģistri
Fakti ar avotu un datumu, nevis vērtējums. Nekas no šiem datiem neprasa īpašu uzmanību.
- Darbojas (labi)
- 29 gadi
- Uzņēmumu reģistrs (atvērtie dati) · reģistrēts 30.04.1997
- Statuss reģistrā (labi)
- aktīvs
- Uzņēmumu reģistrs (atvērtie dati)
- Maksātnespēja, likvidācija, sankcijas (labi)
- reģistra datos ierakstu nav
- Uzņēmumu reģistrs; sankciju saraksti (atvērtie dati)
- Nodokļu parāds (informācija)
- uz 21.08.2026 nebija (vai mazāks par 150 €)
- VID nodokļu parādnieku dati · pārbaudīts 26.08.2026, var būt novecojuši
- VID nodokļu maksātāja reitings (labi)
- A (augstākais)
- VID atvērtie dati · datums mūsu kopijā nav
- PVN maksātājs (labi)
- jā, LV40003340012
- VID / Uzņēmumu reģistrs (atvērtie dati)
- Darbinieki (informācija)
- 7 (2022. g.: 8)
- Uzņēmumu reģistrs · 2025. gada pārskats
- Apgrozījums (informācija)
- 2,02 milj. € · +16,0 % pret 2024. g.
- Uzņēmumu reģistrs · 2025. gada pārskats
- Peļņa (labi)
- 90 365 €
- Uzņēmumu reģistrs · 2025. gada pārskats
Sūtīt pieprasījumu
SIA «IT-KM» vēl nav pievienojies MezaTirgus.lv — pieprasījumu saņemam mēs un nododam uzņēmumam. Bez maksas.
Šis ir jūsu uzņēmums?
Pārņemiet profilu bez maksas — tad šeit būs jūsu apraksts, kontakti un pakalpojumi, nevis tikai reģistra dati.
- Pieprasījumi no meža īpašniekiemKas raksta uzņēmumam šeit, nonāk tieši pie jums.
- Krautņu un cirsmu piedāvājumi jūsu reģionāKad pārdevējs izliek kokus vai cirsmu, sūtām to jums.
- Sava cenu lapaJūsu iepirkuma cenas, ko pārdevēji redz pirms zvana.
Meža nozares uzņēmumi tuvumā
Uzņēmumi ar MezaTirgus.lv profilu, kas paši norādījuši, ka strādā Madonas novadā.
- "MEŽVALDE AD" SIAstrādā Madonas novadā
- Mežizstrāde
- Meža apsaimniekošana (pilns serviss)
- +2
- SIA KZ Foreststrādā Madonas novadā
- Meža apsaimniekošana (pilns serviss)
- Mežizstrāde
- +2
- Forestcleanerstrādā Madonas novadā
- Jaunaudžu kopšana un retināšana
- SIA "Daugavlīči"strādā Madonas novadā
- Mežizstrāde
Ko rāda dati
Katrs fakts ar avotu — VID, Uzņēmumu reģistrs, VZD adrešu reģistrs, izdosies.lv. Ja kāda fakta nav, tā datos nav.
Pamatdarbība
VID reģistrētā pamatdarbība (NACE 2.1)
Darbinieki un nodokļi
7 darbinieki
2026. g. 3. cet. · tikpat cik 2025. g. 3. cet.
- Vidējā bruto alga mēnesī
- ~2260 €
- aprēķins pēc VID datiem · 2026. g. 3. cet.
- Samaksātie nodokļi ceturksnī
- 18 tūkst. €
- 2026. g. 3. cet.
VID atvērtie dati, apkopojis izdosies.lv · 2026. g. 3. cet.
Kur atrodas
Juridiskā adrese — Madonas novads
VZD adrešu reģistrs — ēka pēc juridiskās adreses
«IT-KM» 2025. gadā apgrozījumu atguva līdz €2,0 milj. un strādā bez bankas kredītiem
«IT-KM» ir 1997. gadā dibināts Madonas novada uzņēmums, kas darbojas nozarē «Mežizstrāde» un pieder diviem Latvijas patiesajiem labuma guvējiem. 2025. gadā apgrozījums bija €2,0 milj. un peļņa €90 tūkst., strādājot bez bankas kredītiem. VID nodokļu disciplīnas reitings ir A, nodokļu parāda nav, un maksātnespējas vai likvidācijas procesu nav.
Izaugsme un peļņa
2025. gadā apgrozījums pieauga par 16,0 % un peļņa par 18,6 %, atgriežoties pie €2,0 milj. apgrozījuma pēc €1,7 milj. 2024. gadā. Tomēr laika posmā 2021–2025 vidēji gadā apgrozījums samazinājās par 0,8 %, tātad ilgākā termiņā uzņēmums drīzāk turas vienā līmenī. Rentabilitāte 2025. gadā bija 4,5 % — līdzīgi kā 2023. gadā (4,5 %) un 2024. gadā (4,4 %), bet zemāk nekā 2022. gadā (16,2 %).
Investīcijas un nauda
Dati par investīcijām pamatlīdzekļos nav pieejami, tāpēc par uzņēmuma tehnikas atjaunošanu spriest nevar. Nauda gada beigās bija €144 tūkst. pret €116 tūkst. gadu iepriekš, taču mazāk nekā 2023. gadā (€291 tūkst.). Attiecībā pret €2,0 milj. apgrozījumu naudas atlikums ir neliels, kas nozīmē, ka norēķinu iespējas lielā mērā atkarīgas no kārtējās naudas plūsmas.
Finanšu stabilitāte
Visus piecus gadus bankas kredīti ir €0, un neto parāds ir −€144 tūkst., tas ir, uzņēmumam naudas ir vairāk nekā parādu bankām. Pašu kapitāls veido 73,5 % no aktīviem, kas ir augsts īpašnieku ieguldījuma īpatsvars. Pašu kapitāls 2025. gada beigās bija €936 tūkst. pret €1,0 milj. gadu iepriekš.
Cilvēki
Uzņēmumā strādā 7 darbinieki — tikpat, cik 2024. gadā, un par vienu mazāk nekā 2021.–2023. gadā, kad bija 8. Tā ir neliela, stabila komanda ar €2,0 milj. apgrozījumu.
Ko tas nozīmē meža īpašniekam
Meža īpašniekam tas nozīmē darījuma partneri bez bankas parādiem, ar A nodokļu disciplīnas reitingu un bez nodokļu parāda — tātad ar zemu risku, ka saistības netiktu nokārtotas. Vienlaikus tas ir neliels uzņēmums ar 7 darbiniekiem un €144 tūkst. naudas gada beigās, tāpēc par lieliem darījumiem vērts vienoties par skaidru samaksas grafiku.
Kam pievērst uzmanību
- Rentabilitāte trīs gadus turas ap 4,5 %, kas ir krietni zemāk nekā 16,2 % 2022. gadā — tas varētu liecināt par saspiestām cenu starpībām nozarē.
- Pašu kapitāls samazinājās no €1,0 milj. 2024. gadā līdz €936 tūkst. 2025. gadā, lai gan gads bija ar peļņu; iemesls no pieejamajiem datiem nav nosakāms.
- Apgrozījums pēdējos gados svārstās (€2,1 milj., €2,5 milj., €2,1 milj., €1,7 milj., €2,0 milj.), tāpēc vienreizējs izaugsmes gads vēl nenozīmē noturīgu tendenci.
Apskatu sagatavoja mākslīgais intelekts no Uzņēmumu reģistrā iesniegtajiem gada pārskatiem (Reģ. Nr. 40003340012) un UR/VID atvērtajiem datiem; katrs skaitlis tekstā pirms publicēšanas automātiski salīdzināts ar pārskatu datiem. Skaitļi ir no uzņēmuma paša pārskata — grupas (konsolidētajā) pārskatā tie var atšķirties. Sagatavots 2026. gada 23. septembris. Tas nav investīciju vai kredītspējas vērtējums.
Atvērtajos datos sarkano karogu nav
Darbojas, nodokļi kārtībā, finanses publicētas.
- LabiDarbojas
Uzņēmumu reģistrā statuss — aktīvs.
- LabiNav maksātnespējas
Reģistros nav maksātnespējas, likvidācijas vai sankciju ierakstu.
- LabiNav nodokļu parāda
Nav parāda virs 150 € (VID, uz 2026-08-21).
- LabiVID reitings A
Augstākā nodokļu disciplīnas grupa.
- LabiPelnošs
Peļņa €90 365 2025. gadā.
- Fakts29 gadi tirgū
Dibināts 1997.
- FaktsApgrozījums aug
€2 020 173 2025. gadā, +16 % pret 2024.
- Fakts7 darbinieki
Pēc 2025. gada pārskata.
- FaktsĪpašnieki zināmi
2 patiesā labuma guvēji (LV).
Avoti: UR, Maksātnespējas reģistrs, VID, UR gada pārskati, UR patiesie labuma guvēji. Tā ir faktu pārbaude, nevis kredītreitings — lielam darījumam prasi pircējam garantiju vai norēķinu caur notāra/bankas kontu.
Tirgus signāls
Aprēķināts no diviem pēdējiem gadiem ar apgrozījumu.
SIA «IT-KM» reģistrēts 1997. gadā ir Latvijas mežizstrādes uzņēmums. Pēdējais pieejamais neto apgrozījums (2025. g.) ir 2 020 173 €, kas salīdzinājumā ar iepriekšējo gadu pieaug. VID nodokļu reitings: A. Visi dati nāk no Uzņēmumu reģistra un VID atvērtajiem datiem.
Apgrozījums, peļņa un aktīvi
Gada pārskatu dati no Uzņēmumu reģistra (EUR).
Pabīdi tabulu uz sāniem, lai redzētu agrākos gadus →
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 2 020 173 € | 1 741 233 € | 2 093 045 € | 2 455 820 € | 2 086 059 € | 1 668 742 € | 1 607 831 € | 2 218 808 € | 1 521 121 € | 1 433 517 € | 1 497 579 € | 1 748 010 € | 595 109 € | 559 495 € | 623 789 € | 437 544 € |
| Peļņa / zaudējumi | 90 365 € | 76 206 € | 94 682 € | 398 957 € | 174 570 € | 152 965 € | 48 408 € | 417 491 € | 126 355 € | 200 201 € | 85 903 € | 120 888 € | 115 479 € | 73 081 € | 64 424 € | 95 000 € |
| Kopējie aktīvi | 1 274 283 € | 1 334 448 € | 1 255 084 € | 1 540 318 € | 1 307 057 € | 1 260 945 € | 1 576 914 € | 1 365 672 € | 1 142 664 € | 1 067 787 € | 969 913 € | 1 145 913 € | 723 945 € | 450 048 € | 429 818 € | 478 131 € |
| Pašu kapitāls | 936 489 € | 1 046 124 € | 969 918 € | 1 195 236 € | 796 279 € | 621 709 € | 468 745 € | 1 082 264 € | 844 772 € | 805 417 € | 699 331 € | 673 428 € | 388 327 € | 272 848 € | 199 767 € | 135 343 € |
| Darbinieku skaits | 7 | 7 | 8 | 8 | 8 | 8 | 8 | 8 | 8 | 8 | 8 | 8 | 7 | 6 | 6 | 6 |
Notikumu hronika
Reģistra notikumi uzņēmuma dzīves laikā.
- Pamatkapitāls
Pamatkapitāls noteikts 2 840 EUR apmērā (apmaksātais pamatkapitāls)
- Reģistrācija
Uzņēmums reģistrēts Uzņēmumu reģistrā
Šis ir faktu apskats no atvērtajiem datiem, nevis ieteikums vai brīdinājums. Pirms slēgt darījumu, vienmēr pārbaudi aktuālos rādītājus, atsauces un veiktos darbus, un apsver neatkarīgu sava meža vērtējumu.
Dati: Uzņēmumu reģistrs (UR) + VID — atvērtie dati
Meža darbi · bez maksas
Saņem piedāvājumus no meža darbu uzņēmumiem
Pastāsti vienreiz, kas jādara. Pieprasījumu nodosim līdz pieciem uzņēmumiem, kas šo darbu dara tavā novadā. Viņi atbild tev tieši.
Saņem piedāvājumus par savu mežu
Ja domā par sava meža pārdošanu, atstāj kontaktus — sazināsimies ar konkrētu, nesaistošu piedāvājumu un palīdzēsim salīdzināt vairākus pircējus. Pārdevējam bez maksas un bez komisijas.