SIA «SELF Loģistika»
Neatkarīgs faktu apskats no Latvijas atvērtajiem reģistriem — lai meža īpašnieks saprastu, ar ko viņš sēžas pie galda.
Ko darīt tālāk
Vai šis ir jūsu uzņēmums? Pārņemiet profilu
Šeit jau ir finanšu rādītāji, amatpersonas, VID reitings, darbinieku skaits no atvērtajiem reģistriem. Pievienojiet savus pakalpojumus, kontaktus un cenas — un pieprasījumi no meža īpašniekiem nāks tieši pie jums. Bez maksas.
Uzticamība — ko saka reģistri
Fakti ar avotu un datumu, nevis vērtējums. Nekas no šiem datiem neprasa īpašu uzmanību.
- Darbojas (labi)
- 18 gadi
- Uzņēmumu reģistrs (atvērtie dati) · reģistrēts 17.07.2008
- Statuss reģistrā (labi)
- aktīvs
- Uzņēmumu reģistrs (atvērtie dati)
- Maksātnespēja, likvidācija, sankcijas (labi)
- reģistra datos ierakstu nav
- Uzņēmumu reģistrs; sankciju saraksti (atvērtie dati)
- Nodokļu parāds (informācija)
- uz 20.08.2026 nebija (vai mazāks par 150 €)
- VID nodokļu parādnieku dati · pārbaudīts 24.08.2026, var būt novecojuši
- VID nodokļu maksātāja reitings (labi)
- A (augstākais)
- VID atvērtie dati · datums mūsu kopijā nav
- PVN maksātājs (labi)
- jā, LV40103181119
- VID / Uzņēmumu reģistrs (atvērtie dati)
- Darbinieki (informācija)
- 6 (2022. g.: 5)
- Uzņēmumu reģistrs · 2025. gada pārskats
- Apgrozījums (informācija)
- 4,10 milj. € · −23,1 % pret 2024. g.
- Uzņēmumu reģistrs · 2025. gada pārskats
- Peļņa (labi)
- 19 114 €
- Uzņēmumu reģistrs · 2025. gada pārskats
Sūtīt pieprasījumu
SIA «SELF Loģistika» vēl nav pievienojies MezaTirgus.lv — pieprasījumu saņemam mēs un nododam uzņēmumam. Bez maksas.
Šis ir jūsu uzņēmums?
Pārņemiet profilu bez maksas — tad šeit būs jūsu apraksts, kontakti un pakalpojumi, nevis tikai reģistra dati.
- Pieprasījumi no meža īpašniekiemKas raksta uzņēmumam šeit, nonāk tieši pie jums.
- Krautņu un cirsmu piedāvājumi jūsu reģionāKad pārdevējs izliek kokus vai cirsmu, sūtām to jums.
- Sava cenu lapaJūsu iepirkuma cenas, ko pārdevēji redz pirms zvana.
Meža nozares uzņēmumi tuvumā
Uzņēmumi ar MezaTirgus.lv profilu, kas paši norādījuši, ka strādā Rīgā.
- SIA "PK MEŽS"strādā Rīgas reģionā
- Mežizstrāde
- Jaunaudžu kopšana un retināšana
- +1
- Winterstyle, SIAstrādā Rīgas reģionā
- Mežizstrāde
- Meža apsaimniekošana (pilns serviss)
- +1
- SIA "BK Grupa"strādā Rīgas reģionā
- Mežizstrāde
- SIA ZLMstrādā Rīgas reģionā
- Mežizstrāde
Ko rāda dati
Katrs fakts ar avotu — VID, Uzņēmumu reģistrs, VZD adrešu reģistrs, izdosies.lv. Ja kāda fakta nav, tā datos nav.
Pamatdarbība
VID reģistrētā pamatdarbība (NACE 2.1)
Darbinieki un nodokļi
6 darbinieki
2026. g. 3. cet. · tikpat cik 2025. g. 3. cet.
- Vidējā bruto alga mēnesī
- ~2280 €
- aprēķins pēc VID datiem · 2026. g. 3. cet.
- Samaksātie nodokļi ceturksnī
- 30 tūkst. €
- 2026. g. 3. cet.
VID atvērtie dati, apkopojis izdosies.lv · 2026. g. 3. cet.
Kur atrodas
Juridiskā adrese — Rīga
VZD adrešu reģistrs — ēka pēc juridiskās adreses
Bez parādiem un ar diviem lieliem īpašniekiem, taču 2025. gadā apgrozījums un peļņa saruka
«SELF Loģistika» ir 2008. gadā dibināts Rīgas uzņēmums, kas darbojas nozarē «Mežsaimniecības palīgdarbības» (NACE 0240) un pilnībā pieder diviem lieliem nozares uzņēmumiem — «Latvijas Finieris» un «Stora Enso Latvija», katram 50 %. 2025. gadā apgrozījums bija €4,1 milj. un peļņa €19 tūkst., strādājot ar sešiem darbiniekiem. Uzņēmumam nav bankas kredītu, nav nodokļu parāda, un VID nodokļu disciplīnas reitings ir A.
Apgrozījums un peļņa 2025. gadā saruka
Apgrozījums samazinājās par 23,1 % — no €5,3 milj. 2024. gadā uz €4,1 milj. 2025. gadā. Peļņa samazinājās par 62,2 % — no €51 tūkst. uz €19 tūkst. Ilgākā periodā aina ir mierīgāka: vidējā gada izaugsme 2021.–2025. gadā ir +3,9 %, jo 2021. gadā apgrozījums bija €3,5 milj.
Ļoti zema rentabilitāte visos gados
Rentabilitāte 2025. gadā bija 0,5 %, tāpat kā 2023. gadā; augstākais rādītājs piecu gadu periodā bija 1,3 % 2021. gadā. Tas nozīmē, ka no katra apgrozījuma eiro uzņēmumam paliek ļoti maz. Šāds modelis var būt raksturīgs starpniecības vai pakalpojumu darbam ar lieliem apjomiem, taču tas padara rezultātu jutīgu pret nelielām izmaksu svārstībām.
Nauda un finanšu stabilitāte
Bankas kredīti visus piecus gadus ir €0, un neto parāds ir −€168 tūkst., tas ir, naudas ir vairāk nekā aizņēmumu. Pašu kapitāls ir pakāpeniski audzis no €267 tūkst. 2021. gadā līdz €437 tūkst. 2025. gadā un veido 66,1 % no aktīviem. Nauda gada beigās bija €168 tūkst. — mazāk nekā €191 tūkst. gadu iepriekš. Dati par investīcijām pamatlīdzekļos nav pieejami.
Neliela komanda, liels apgrozījums uz cilvēku
Darbinieku skaits ir bijis stabils: 5 cilvēki 2021. un 2022. gadā, 6 cilvēki no 2023. gada līdz 2025. gadam. Neliels darbinieku skaits pie vairāku miljonu apgrozījuma varētu liecināt, ka uzņēmums pats neveic darbietilpīgus mežizstrādes darbus, bet gan organizē tos, taču faktos par to ziņu nav.
Ko tas nozīmē meža īpašniekam
Kā darījumu partneris uzņēmums izskatās drošs: tam nav bankas kredītu, nav nodokļu parāda, nav maksātnespējas procesa, pašu kapitāls ir 66,1 % no aktīviem, un aiz tā stāv divi lieli nozares īpašnieki. Vienlaikus peļņas rezerve ir ļoti plāna (0,5 % 2025. gadā), tāpēc lielos darījumos ir vērts vienoties par skaidriem samaksas termiņiem un nosacījumiem.
Kam pievērst uzmanību
- Vai apgrozījuma kritums par 23,1 % turpinās arī nākamajā gadā, vai tas ir vienreizējs.
- Rentabilitāte 0,5 % — ļoti neliela drošības rezerve, ja izmaksas pieaug.
- Naudas atlikums gada beigās sarūk trešo gadu pēc kārtas — no €283 tūkst. 2022. gadā līdz €168 tūkst. 2025. gadā.
Apskatu sagatavoja mākslīgais intelekts no Uzņēmumu reģistrā iesniegtajiem gada pārskatiem (Reģ. Nr. 40103181119) un UR/VID atvērtajiem datiem; katrs skaitlis tekstā pirms publicēšanas automātiski salīdzināts ar pārskatu datiem. Skaitļi ir no uzņēmuma paša pārskata — grupas (konsolidētajā) pārskatā tie var atšķirties. Sagatavots 2026. gada 23. septembris. Tas nav investīciju vai kredītspējas vērtējums.
Atvērtajos datos sarkano karogu nav
Viens punkts pārbaudei: īpašnieki nav mūsu datos.
- UzmanībuĪpašnieki nav mūsu datos
Nav ziņu par patiesā labuma guvējiem — pajautā pircējam, kam uzņēmums pieder.
- LabiDarbojas
Uzņēmumu reģistrā statuss — aktīvs.
- LabiNav maksātnespējas
Reģistros nav maksātnespējas, likvidācijas vai sankciju ierakstu.
- LabiNav nodokļu parāda
Nav parāda virs 150 € (VID, uz 2026-08-20).
- LabiVID reitings A
Augstākā nodokļu disciplīnas grupa.
- LabiPelnošs
Peļņa €19 114 2025. gadā.
- Fakts18 gadi tirgū
Dibināts 2008.
- FaktsApgrozījums krītas
€4 103 192 2025. gadā, −23 % pret 2024.
- Fakts6 darbinieki
Pēc 2025. gada pārskata.
Avoti: UR, Maksātnespējas reģistrs, VID, UR gada pārskati. Tā ir faktu pārbaude, nevis kredītreitings — lielam darījumam prasi pircējam garantiju vai norēķinu caur notāra/bankas kontu.
Tirgus signāls
Aprēķināts no diviem pēdējiem gadiem ar apgrozījumu.
SIA «SELF Loģistika» reģistrēts 2008. gadā ir Latvijas meža pakalpojumu uzņēmums. Pēdējais pieejamais neto apgrozījums (2025. g.) ir 4 103 192 €, kas salīdzinājumā ar iepriekšējo gadu sarūk. VID nodokļu reitings: A. Visi dati nāk no Uzņēmumu reģistra un VID atvērtajiem datiem.
Apgrozījums, peļņa un aktīvi
Gada pārskatu dati no Uzņēmumu reģistra (EUR).
Pabīdi tabulu uz sāniem, lai redzētu agrākos gadus →
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 4 103 192 € | 5 336 985 € | 5 235 245 € | 6 534 298 € | 3 524 827 € | 2 376 668 € | 2 772 844 € | 5 478 673 € | 3 872 183 € | 4 473 243 € | 4 152 869 € | 5 196 556 € | 4 291 246 € | 3 751 382 € | 3 943 628 € | 3 509 071 € | 1 920 707 € |
| Peļņa / zaudējumi | 19 114 € | 50 528 € | 24 335 € | 76 102 € | 47 164 € | -42 248 € | -33 405 € | 11 525 € | -27 245 € | -34 726 € | -5566 € | 34 156 € | 29 596 € | 20 251 € | 7972 € | 54 288 € | 29 354 € |
| Kopējie aktīvi | 661 961 € | 802 032 € | 722 238 € | 906 139 € | 589 778 € | 487 975 € | 367 168 € | 513 199 € | 467 676 € | 617 612 € | 588 932 € | 684 140 € | 383 648 € | 477 082 € | 373 658 € | 546 201 € | 382 954 € |
| Pašu kapitāls | 437 423 € | 418 309 € | 367 781 € | 343 446 € | 267 344 € | 220 180 € | 262 428 € | 295 833 € | 284 308 € | 311 553 € | 346 279 € | 351 845 € | 223 322 € | 193 726 € | 173 475 € | 165 503 € | 111 215 € |
| Darbinieku skaits | 6 | 6 | 6 | 5 | 5 | 5 | 5 | 5 | 5 | 6 | 7 | 7 | 7 | 6 | 6 | 6 | 6 |
Notikumu hronika
Reģistra notikumi uzņēmuma dzīves laikā.
- Pamatkapitāls
Pamatkapitāls noteikts 113 760 EUR apmērā (apmaksātais pamatkapitāls)
- Reģistrācija
Uzņēmums reģistrēts Uzņēmumu reģistrā
Šis ir faktu apskats no atvērtajiem datiem, nevis ieteikums vai brīdinājums. Pirms slēgt darījumu, vienmēr pārbaudi aktuālos rādītājus, atsauces un veiktos darbus, un apsver neatkarīgu sava meža vērtējumu.
Dati: Uzņēmumu reģistrs (UR) + VID — atvērtie dati
Meža darbi · bez maksas
Saņem piedāvājumus no meža darbu uzņēmumiem
Pastāsti vienreiz, kas jādara. Pieprasījumu nodosim līdz pieciem uzņēmumiem, kas šo darbu dara tavā novadā. Viņi atbild tev tieši.
Saņem piedāvājumus par savu mežu
Ja domā par sava meža pārdošanu, atstāj kontaktus — sazināsimies ar konkrētu, nesaistošu piedāvājumu un palīdzēsim salīdzināt vairākus pircējus. Pārdevējam bez maksas un bez komisijas.