SIA «Carbon Capital»
Neatkarīgs faktu apskats no Latvijas atvērtajiem reģistriem — lai meža īpašnieks saprastu, ar ko viņš sēžas pie galda.
Ko darīt tālāk
Vai šis ir jūsu uzņēmums? Pārņemiet profilu
Šeit jau ir finanšu rādītāji, amatpersonas, VID reitings, darbinieku skaits no atvērtajiem reģistriem. Pievienojiet savus pakalpojumus, kontaktus un cenas — un pieprasījumi no meža īpašniekiem nāks tieši pie jums. Bez maksas.
Uzticamība — ko saka reģistri
Fakti ar avotu un datumu, nevis vērtējums. 2 fakti vērts pārbaudīt pirms līguma.
- Darbojas (labi)
- 15 gadi
- Uzņēmumu reģistrs (atvērtie dati) · reģistrēts 09.09.2011
- Statuss reģistrā (labi)
- aktīvs
- Uzņēmumu reģistrs (atvērtie dati)
- Maksātnespēja, likvidācija, sankcijas (labi)
- reģistra datos ierakstu nav
- Uzņēmumu reģistrs; sankciju saraksti (atvērtie dati)
- Nodokļu parāds (uzmanību)
- ir: 5 781 €
- VID nodokļu parādnieku dati · kā uz 10.09.2026, pārbaudīts 12.09.2026 — var būt novecojuši
- VID nodokļu maksātāja reitings (informācija)
- B
- VID atvērtie dati · datums mūsu kopijā nav
- PVN maksātājs (labi)
- jā, LV40103457393
- VID / Uzņēmumu reģistrs (atvērtie dati)
- Darbinieki (informācija)
- 4 (2022. g.: 4)
- Uzņēmumu reģistrs · 2025. gada pārskats
- Apgrozījums (informācija)
- 595 731 € · −37,3 % pret 2024. g.
- Uzņēmumu reģistrs · 2025. gada pārskats
- Zaudējumi (vērts pārbaudīt)
- −28 926 €
- Uzņēmumu reģistrs · 2025. gada pārskats
Sūtīt pieprasījumu
SIA «Carbon Capital» vēl nav pievienojies MezaTirgus.lv — pieprasījumu saņemam mēs un nododam uzņēmumam. Bez maksas.
Šis ir jūsu uzņēmums?
Pārņemiet profilu bez maksas — tad šeit būs jūsu apraksts, kontakti un pakalpojumi, nevis tikai reģistra dati.
- Pieprasījumi no meža īpašniekiemKas raksta uzņēmumam šeit, nonāk tieši pie jums.
- Krautņu un cirsmu piedāvājumi jūsu reģionāKad pārdevējs izliek kokus vai cirsmu, sūtām to jums.
- Sava cenu lapaJūsu iepirkuma cenas, ko pārdevēji redz pirms zvana.
Meža nozares uzņēmumi tuvumā
Uzņēmumi ar MezaTirgus.lv profilu, kas paši norādījuši, ka strādā Cēsu novadā.
- "MEŽVALDE AD" SIAstrādā Cēsu novadā
- Mežizstrāde
- Meža apsaimniekošana (pilns serviss)
- +2
- SIA "Čiekuri NH"strādā Cēsu novadā
- Mežizstrāde
- Meža apsaimniekošana (pilns serviss)
- +2
- SIA "Meža rūči"strādā Cēsu novadā
- Mežizstrāde
- Jaunaudžu kopšana un retināšana
- +1
- SIA "Ozols IS"strādā Cēsu novadā
- Mežizstrāde
- Meža apsaimniekošana (pilns serviss)
- +1
Ko rāda dati
Katrs fakts ar avotu — VID, Uzņēmumu reģistrs, VZD adrešu reģistrs, izdosies.lv. Ja kāda fakta nav, tā datos nav.
Pamatdarbība
VID reģistrētā pamatdarbība (NACE 2.1)
Darbinieki un nodokļi
1 darbinieks
2026. g. 3. cet. · −1 pret 2025. g. 3. cet.
- Samaksātie nodokļi ceturksnī
- 21 tūkst. €
- 2026. g. 3. cet.
VID atvērtie dati, apkopojis izdosies.lv · 2026. g. 3. cet.
Kur atrodas
Juridiskā adrese — Cēsu novads
VZD adrešu reģistrs — ēka pēc juridiskās adreses
«Carbon Capital» apgrozījums sarucis par 37,3 %, un tas ir trešais zaudējumu gads pēc kārtas
SIA Carbon Capital ir 2011. gadā dibināts Cēsu uzņēmums, kas darbojas nozarē «Mežkopība un citas mežsaimniecības darbības». 2025. gadā apgrozījums bija €596 tūkst. un rezultāts −€29 tūkst., un uzņēmums ar zaudējumiem strādā trešo gadu pēc kārtas. Maksātnespējas vai likvidācijas procesa nav.
Apgrozījums un peļņa
2025. gadā apgrozījums samazinājās par 37,3 % un bija €596 tūkst., kamēr 2023. gadā tas sasniedza €2,4 milj. Vidējā gada izaugsme periodā 2021–2025 ir +4,4 %, taču peļņa pēdējos gados ir negatīva: −€106 tūkst. 2023. gadā, −€10 tūkst. 2024. gadā un −€29 tūkst. 2025. gadā. Rentabilitāte 2025. gadā bija −4,9 %, lai gan 2021. gadā tā bija 51,1 %.
Nauda un aizņēmumi
Nauda gada beigās 2025. gadā bija €961, salīdzinot ar €90 tūkst. 2021. gadā. Bankas kredīti pieauguši no €0 2021. un 2022. gadā līdz €156 tūkst. 2025. gadā, neto parāds ir €155 tūkst., bet procentu izmaksas €26 tūkst. Dati par investīcijām pamatlīdzekļos nav pieejami.
Finanšu stabilitāte
Pašu kapitāls 2025. gadā bija €435 tūkst. jeb 44,0 % no aktīviem, kas ir samērā stabila attiecība, taču pēdējos gados tas pakāpeniski samazinās no €602 tūkst. 2022. gadā. Dividendes gada laikā nav izmaksātas. VID nodokļu disciplīnas reitings ir B, un ir reģistrēts nodokļu parāds €5 781.
Cilvēki
Darbinieku skaits 2024. gadā bija 8, bet 2025. gadā — 4. Tas atbilst tā paša gada apgrozījuma sarukumam un varētu liecināt par darbības apjoma samazināšanu.
Ko tas nozīmē meža īpašniekam
Uzņēmums turpina darboties un tam ir pozitīvs pašu kapitāls €435 tūkst., taču trīs zaudējumu gadi pēc kārtas, nauda €961 gada beigās un augoši kredīti nozīmē, ka norēķinu spēja jāpārbauda pirms darījuma. Lielākam darījumam ir vērts vienoties par priekšapmaksu vai norēķinu pa daļām ar īsiem termiņiem.
Kam pievērst uzmanību
- Nodokļu parāds €5 781 un VID reitings B — vērts pārbaudīt aktuālo stāvokli pirms līguma.
- Nauda gada beigās €961 pret bankas kredītiem €156 tūkst. un procentu izmaksām €26 tūkst.
- Darbinieku skaits sarucis no 8 uz 4 — jāpārliecinās par spēju izpildīt darbus līgumā noteiktajos termiņos.
Apskatu sagatavoja mākslīgais intelekts no Uzņēmumu reģistrā iesniegtajiem gada pārskatiem (Reģ. Nr. 40103457393) un UR/VID atvērtajiem datiem; katrs skaitlis tekstā pirms publicēšanas automātiski salīdzināts ar pārskatu datiem. Skaitļi ir no uzņēmuma paša pārskata — grupas (konsolidētajā) pārskatā tie var atšķirties. Sagatavots 2026. gada 24. septembris. Tas nav investīciju vai kredītspējas vērtējums.
Pārbaudi rūpīgi, pirms paraksti
Nodokļu parāds. Prasi priekšapmaksu vai drošu norēķinu.
- RisksNodokļu parāds
€5 781 VID administrēto nodokļu parāds (uz 2026-09-10).
- UzmanībuVID reitings B
Vidēja nodokļu disciplīna — ir bijušas nepilnības.
- UzmanībuApgrozījums krītas
€595 731 2025. gadā, −37 % pret 2024.
- UzmanībuZaudējumi
Zaudējumi €28 926 2025. gadā.
- LabiDarbojas
Uzņēmumu reģistrā statuss — aktīvs.
- LabiNav maksātnespējas
Reģistros nav maksātnespējas, likvidācijas vai sankciju ierakstu.
- Fakts15 gadi tirgū
Dibināts 2011.
- Fakts4 darbinieki
Pēc 2025. gada pārskata.
- FaktsĪpašnieki zināmi
2 patiesā labuma guvēji (LV).
Avoti: UR, Maksātnespējas reģistrs, VID, UR gada pārskati, UR patiesie labuma guvēji. Tā ir faktu pārbaude, nevis kredītreitings — lielam darījumam prasi pircējam garantiju vai norēķinu caur notāra/bankas kontu.
Tirgus signāls
Aprēķināts no diviem pēdējiem gadiem ar apgrozījumu.
SIA «Carbon Capital» reģistrēts 2011. gadā ir Latvijas mežkopības uzņēmums. Pēdējais pieejamais neto apgrozījums (2025. g.) ir 595 731 €, kas salīdzinājumā ar iepriekšējo gadu sarūk. VID nodokļu reitings: B. Visi dati nāk no Uzņēmumu reģistra un VID atvērtajiem datiem.
Apgrozījums, peļņa un aktīvi
Gada pārskatu dati no Uzņēmumu reģistra (EUR).
Pabīdi tabulu uz sāniem, lai redzētu agrākos gadus →
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 595 731 € | 950 263 € | 2 428 146 € | 1 236 045 € | 501 583 € | 24 390 € | 23 535 € | 18 850 € | 34 008 € | 36 828 € | 46 770 € | 31 725 € | 11 898 € | 14 931 € |
| Peļņa / zaudējumi | -28 926 € | -10 002 € | -105 659 € | 355 621 € | 256 072 € | -2256 € | -3926 € | 1274 € | -44 € | -3302 € | 587 € | 388 € | -28 € | -39 € |
| Kopējie aktīvi | 987 673 € | 1 074 825 € | 1 153 892 € | 1 008 608 € | 275 140 € | 3 € | 20 € | 98 € | 1381 € | 599 € | 5626 € | 5142 € | 1105 € | 1145 € |
| Pašu kapitāls | 434 645 € | 470 126 € | 480 128 € | 602 118 € | 251 497 € | -7368 € | -5112 € | -1186 € | -2460 € | -2416 € | 887 € | 300 € | -62 € | -34 € |
| Darbinieku skaits | 4 | 8 | 4 | 4 | 1 | 4 | 2 | 2 | 3 | 5 | 5 | 5 | 2 | 2 |
Notikumu hronika
Reģistra notikumi uzņēmuma dzīves laikā.
- Nosaukums
Nosaukums mainīts: «SIA "RC Consulting"» → «SIA Carbon Capital»
- Pamatkapitāls
Pamatkapitāls noteikts 2 800 EUR apmērā (apmaksātais pamatkapitāls)
- Nosaukums
Nosaukums mainīts: «Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Beetroot development"» → «SIA "RC Consulting"»
- Nosaukums
Nosaukums mainīts: «Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Vektorz"» → «Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Beetroot development"»
- Reģistrācija
Uzņēmums reģistrēts Uzņēmumu reģistrā
Šis ir faktu apskats no atvērtajiem datiem, nevis ieteikums vai brīdinājums. Pirms slēgt darījumu, vienmēr pārbaudi aktuālos rādītājus, atsauces un veiktos darbus, un apsver neatkarīgu sava meža vērtējumu.
Dati: Uzņēmumu reģistrs (UR) + VID — atvērtie dati
Meža darbi · bez maksas
Saņem piedāvājumus no meža darbu uzņēmumiem
Pastāsti vienreiz, kas jādara. Pieprasījumu nodosim līdz pieciem uzņēmumiem, kas šo darbu dara tavā novadā. Viņi atbild tev tieši.
Saņem piedāvājumus par savu mežu
Ja domā par sava meža pārdošanu, atstāj kontaktus — sazināsimies ar konkrētu, nesaistošu piedāvājumu un palīdzēsim salīdzināt vairākus pircējus. Pārdevējam bez maksas un bez komisijas.