SIA «RL Koks»
Neatkarīgs faktu apskats no Latvijas atvērtajiem reģistriem — lai meža īpašnieks saprastu, ar ko viņš sēžas pie galda.
Ko darīt tālāk
Vai šis ir jūsu uzņēmums? Pārņemiet profilu
Šeit jau ir finanšu rādītāji, amatpersonas, VID reitings, darbinieku skaits no atvērtajiem reģistriem. Pievienojiet savus pakalpojumus, kontaktus un cenas — un pieprasījumi no meža īpašniekiem nāks tieši pie jums. Bez maksas.
Uzticamība — ko saka reģistri
Fakti ar avotu un datumu, nevis vērtējums. Nekas no šiem datiem neprasa īpašu uzmanību.
- Darbojas (labi)
- 10 gadi
- Uzņēmumu reģistrs (atvērtie dati) · reģistrēts 06.07.2016
- Statuss reģistrā (labi)
- aktīvs
- Uzņēmumu reģistrs (atvērtie dati)
- Maksātnespēja, likvidācija, sankcijas (labi)
- reģistra datos ierakstu nav
- Uzņēmumu reģistrs; sankciju saraksti (atvērtie dati)
- Nodokļu parāds (informācija)
- uz 20.08.2026 nebija (vai mazāks par 150 €)
- VID nodokļu parādnieku dati · pārbaudīts 24.08.2026, var būt novecojuši
- VID nodokļu maksātāja reitings (informācija)
- B
- VID atvērtie dati · datums mūsu kopijā nav
- PVN maksātājs (labi)
- jā, LV40203004416
- VID / Uzņēmumu reģistrs (atvērtie dati)
- Darbinieki (informācija)
- 6 (2021. g.: 5)
- Uzņēmumu reģistrs · 2024. gada pārskats
- Apgrozījums (informācija)
- 493 051 € · +11,2 % pret 2023. g.
- Uzņēmumu reģistrs · 2024. gada pārskats
- Peļņa (labi)
- 885 €
- Uzņēmumu reģistrs · 2024. gada pārskats
Sūtīt pieprasījumu
SIA «RL Koks» vēl nav pievienojies MezaTirgus.lv — pieprasījumu saņemam mēs un nododam uzņēmumam. Bez maksas.
Šis ir jūsu uzņēmums?
Pārņemiet profilu bez maksas — tad šeit būs jūsu apraksts, kontakti un pakalpojumi, nevis tikai reģistra dati.
- Pieprasījumi no meža īpašniekiemKas raksta uzņēmumam šeit, nonāk tieši pie jums.
- Krautņu un cirsmu piedāvājumi jūsu reģionāKad pārdevējs izliek kokus vai cirsmu, sūtām to jums.
- Sava cenu lapaJūsu iepirkuma cenas, ko pārdevēji redz pirms zvana.
Meža nozares uzņēmumi tuvumā
Uzņēmumi ar MezaTirgus.lv profilu, kas paši norādījuši, ka strādā Rīgā.
- SIA "PK MEŽS"strādā Rīgas reģionā
- Mežizstrāde
- Jaunaudžu kopšana un retināšana
- +1
- Winterstyle, SIAstrādā Rīgas reģionā
- Mežizstrāde
- Meža apsaimniekošana (pilns serviss)
- +1
- SIA "BK Grupa"strādā Rīgas reģionā
- Mežizstrāde
- SIA ZLMstrādā Rīgas reģionā
- Mežizstrāde
Ko rāda dati
Katrs fakts ar avotu — VID, Uzņēmumu reģistrs, VZD adrešu reģistrs, izdosies.lv. Ja kāda fakta nav, tā datos nav.
Pamatdarbība
VID reģistrētā pamatdarbība (NACE 2.1)
Darbinieki un nodokļi
0 darbinieki
2026. g. 3. cet. · −5 pret 2025. g. 3. cet.
- Samaksātie nodokļi ceturksnī
- 0,9 tūkst. €
- 2026. g. 2. cet.
VID atvērtie dati, apkopojis izdosies.lv · 2026. g. 3. cet.
Kur atrodas
Juridiskā adrese — Rīga
VZD adrešu reģistrs — ēka pēc juridiskās adreses
Apgrozījums aug, taču 2024. gadā peļņa sarukusi līdz €885 — bez parādiem un ar stabilu kapitālu.
SIA "RL Koks" ir 2016. gadā dibināts Rīgā reģistrēts uzņēmums, kas darbojas nozarē "Koku zāģēšana un koksnes ēvelēšana". 2024. gadā apgrozījums bija €493 tūkst. ar peļņu €885. Uzņēmumam nav nodokļu parāda, VID nodokļu disciplīnas reitings ir B, un nav ziņu par maksātnespēju vai likvidāciju.
Izaugsme un peļņa
2024. gadā apgrozījums pieauga par 11,2 %, sasniedzot €493 tūkst., un vidējā gada izaugsme periodā 2020–2024 bija +19,3 %. Tajā pašā laikā peļņa samazinājās par 97,3 % — no €33 tūkst. 2023. gadā līdz €885 2024. gadā, bet rentabilitāte krita no 7,4 % uz 0,2 %. Peļņa pa gadiem ir bijusi ļoti svārstīga: €12 tūkst. 2020. gadā, €297 2021. gadā un 0,0 % rentabilitāte 2022. gadā.
Nauda un investīcijas
Nauda gada beigās 2024. gadā bija €25 tūkst., kas ir mazāk nekā €43 tūkst. gadu iepriekš. Bankas kredītu nav (€0), un neto parāds ir −€25 tūkst., proti, naudas ir vairāk nekā aizņēmumu. Dati par investīcijām pamatlīdzekļos nav pieejami.
Finanšu stabilitāte
Pašu kapitāls 2024. gada beigās bija €60 tūkst. un veidoja 82,4 % no aktīviem, kas norāda uz zemu atkarību no aizņemtiem līdzekļiem. Pašu kapitāls pēdējos gados ir audzis — no €15 tūkst. 2020. gadā līdz €60 tūkst. 2024. gadā. Nodokļu parāda nav, taču uzņēmuma apjoms kopumā ir neliels.
Cilvēki
2024. gadā uzņēmumā strādāja 6 darbinieki, gadu iepriekš — 7. Darbinieku skaits visā periodā svārstījies no 4 līdz 7, kas liecina par nelielu komandu.
Ko tas nozīmē meža īpašniekam
Tas ir neliels vietējais kokzāģēšanas uzņēmums bez parādiem un ar stabilu kapitāla īpatsvaru, kas ir labvēlīgi darījuma drošībai. Tomēr apgrozāmās naudas apjoms — €25 tūkst. gada beigās — ir neliels, tāpēc lielāku darījumu gadījumā vērts pārrunāt samaksas kārtību un termiņus.
Kam pievērst uzmanību
- Peļņas kritums par 97,3 % un rentabilitāte 0,2 % 2024. gadā — vērts noskaidrot, vai peļņa atjaunojas.
- Naudas atlikuma sarukums no €43 tūkst. uz €25 tūkst. varētu liecināt par ierobežotām iespējām lieliem priekšapmaksas darījumiem.
- Neliels uzņēmuma apjoms — apgrozījums €493 tūkst. un 6 darbinieki — nosaka iespējamo darījumu mērogu.
Apskatu sagatavoja mākslīgais intelekts no Uzņēmumu reģistrā iesniegtajiem gada pārskatiem (Reģ. Nr. 40203004416) un UR/VID atvērtajiem datiem; katrs skaitlis tekstā pirms publicēšanas automātiski salīdzināts ar pārskatu datiem. Skaitļi ir no uzņēmuma paša pārskata — grupas (konsolidētajā) pārskatā tie var atšķirties. Sagatavots 2026. gada 24. septembris. Tas nav investīciju vai kredītspējas vērtējums.
Atvērtajos datos sarkano karogu nav
Viens punkts pārbaudei: vid reitings b.
- UzmanībuVID reitings B
Vidēja nodokļu disciplīna — ir bijušas nepilnības.
- LabiDarbojas
Uzņēmumu reģistrā statuss — aktīvs.
- LabiNav maksātnespējas
Reģistros nav maksātnespējas, likvidācijas vai sankciju ierakstu.
- LabiNav nodokļu parāda
Nav parāda virs 150 € (VID, uz 2026-08-20).
- LabiPelnošs
Peļņa €885 2024. gadā.
- Fakts10 gadi tirgū
Dibināts 2016.
- FaktsApgrozījums aug
€493 051 2024. gadā, +11 % pret 2023.
- Fakts6 darbinieki
Pēc 2024. gada pārskata.
- FaktsĪpašnieki zināmi
1 patiesā labuma guvējs (LV).
Avoti: UR, Maksātnespējas reģistrs, VID, UR gada pārskati, UR patiesie labuma guvēji. Tā ir faktu pārbaude, nevis kredītreitings — lielam darījumam prasi pircējam garantiju vai norēķinu caur notāra/bankas kontu.
Tirgus signāls
Aprēķināts no diviem pēdējiem gadiem ar apgrozījumu.
SIA «RL Koks» reģistrēts 2016. gadā ir Latvijas kokzāģētava. Pēdējais pieejamais neto apgrozījums (2024. g.) ir 493 051 €, kas salīdzinājumā ar iepriekšējo gadu pieaug. VID nodokļu reitings: B. Visi dati nāk no Uzņēmumu reģistra un VID atvērtajiem datiem.
Apgrozījums, peļņa un aktīvi
Gada pārskatu dati no Uzņēmumu reģistra (EUR).
Jaunākais pieejamais gada pārskats: 2024. 2025. gada pārskats šajā UR datu kopā vēl nav pieejams.
Pabīdi tabulu uz sāniem, lai redzētu agrākos gadus →
| Rādītājs | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 493 051 € | 443 277 € | 725 515 € | 440 233 € | 243 300 € | 471 086 € | 505 614 € | 397 675 € |
| Peļņa / zaudējumi | 885 € | 32 746 € | 10 486 € | 297 € | 11 799 € | 224 € | 25 € | 202 € |
| Kopējie aktīvi | 72 440 € | 81 022 € | 61 703 € | 85 869 € | 65 947 € | 70 753 € | 85 890 € | 58 125 € |
| Pašu kapitāls | 59 663 € | 58 779 € | 26 033 € | 15 547 € | 15 250 € | 3451 € | 3227 € | 3202 € |
| Darbinieku skaits | 6 | 7 | 4 | 5 | 4 | 5 | 7 | 7 |
Notikumu hronika
Reģistra notikumi uzņēmuma dzīves laikā.
- Pamatkapitāls
Pamatkapitāls noteikts 3 000 EUR apmērā (apmaksātais pamatkapitāls)
- Reģistrācija
Uzņēmums reģistrēts Uzņēmumu reģistrā
Šis ir faktu apskats no atvērtajiem datiem, nevis ieteikums vai brīdinājums. Pirms slēgt darījumu, vienmēr pārbaudi aktuālos rādītājus, atsauces un veiktos darbus, un apsver neatkarīgu sava meža vērtējumu.
Dati: Uzņēmumu reģistrs (UR) + VID — atvērtie dati
Meža darbi · bez maksas
Saņem piedāvājumus no meža darbu uzņēmumiem
Pastāsti vienreiz, kas jādara. Pieprasījumu nodosim līdz pieciem uzņēmumiem, kas šo darbu dara tavā novadā. Viņi atbild tev tieši.
Saņem piedāvājumus par savu mežu
Ja domā par sava meža pārdošanu, atstāj kontaktus — sazināsimies ar konkrētu, nesaistošu piedāvājumu un palīdzēsim salīdzināt vairākus pircējus. Pārdevējam bez maksas un bez komisijas.