SIA «Serval»
Neatkarīgs faktu apskats no Latvijas atvērtajiem reģistriem — lai meža īpašnieks saprastu, ar ko viņš sēžas pie galda.
Ko darīt tālāk
Vai šis ir jūsu uzņēmums? Pārņemiet profilu
Šeit jau ir finanšu rādītāji, amatpersonas, VID reitings, darbinieku skaits no atvērtajiem reģistriem. Pievienojiet savus pakalpojumus, kontaktus un cenas — un pieprasījumi no meža īpašniekiem nāks tieši pie jums. Bez maksas.
Uzticamība — ko saka reģistri
Fakti ar avotu un datumu, nevis vērtējums. Nekas no šiem datiem neprasa īpašu uzmanību.
- Darbojas (labi)
- 8 gadi
- Uzņēmumu reģistrs (atvērtie dati) · reģistrēts 03.08.2018
- Statuss reģistrā (labi)
- aktīvs
- Uzņēmumu reģistrs (atvērtie dati)
- Maksātnespēja, likvidācija, sankcijas (labi)
- reģistra datos ierakstu nav
- Uzņēmumu reģistrs; sankciju saraksti (atvērtie dati)
- Nodokļu parāds (informācija)
- uz 25.06.2026 nebija (vai mazāks par 150 €)
- VID nodokļu parādnieku dati · pārbaudīts 27.06.2026, var būt novecojuši
- VID nodokļu maksātāja reitings (labi)
- A (augstākais)
- VID atvērtie dati · datums mūsu kopijā nav
- PVN maksātājs (labi)
- jā, LV40203159542
- VID / Uzņēmumu reģistrs (atvērtie dati)
- Darbinieki (informācija)
- 10 (2022. g.: 6)
- Uzņēmumu reģistrs · 2025. gada pārskats
- Apgrozījums (informācija)
- 823 970 € · −19,7 % pret 2024. g.
- Uzņēmumu reģistrs · 2025. gada pārskats
- Peļņa (labi)
- 1 189 €
- Uzņēmumu reģistrs · 2025. gada pārskats
Sūtīt pieprasījumu
SIA «Serval» vēl nav pievienojies MezaTirgus.lv — pieprasījumu saņemam mēs un nododam uzņēmumam. Bez maksas.
Šis ir jūsu uzņēmums?
Pārņemiet profilu bez maksas — tad šeit būs jūsu apraksts, kontakti un pakalpojumi, nevis tikai reģistra dati.
- Pieprasījumi no meža īpašniekiemKas raksta uzņēmumam šeit, nonāk tieši pie jums.
- Krautņu un cirsmu piedāvājumi jūsu reģionāKad pārdevējs izliek kokus vai cirsmu, sūtām to jums.
- Sava cenu lapaJūsu iepirkuma cenas, ko pārdevēji redz pirms zvana.
Meža nozares uzņēmumi tuvumā
Uzņēmumi ar MezaTirgus.lv profilu, kas paši norādījuši, ka strādā Madonas novadā.
- "MEŽVALDE AD" SIAstrādā Madonas novadā
- Mežizstrāde
- Meža apsaimniekošana (pilns serviss)
- +2
- SIA KZ Foreststrādā Madonas novadā
- Meža apsaimniekošana (pilns serviss)
- Mežizstrāde
- +2
- Forestcleanerstrādā Madonas novadā
- Jaunaudžu kopšana un retināšana
- SIA "Daugavlīči"strādā Madonas novadā
- Mežizstrāde
Ko rāda dati
Katrs fakts ar avotu — VID, Uzņēmumu reģistrs, VZD adrešu reģistrs, izdosies.lv. Ja kāda fakta nav, tā datos nav.
Pamatdarbība
VID reģistrētā pamatdarbība (NACE 2.1)
Darbinieki un nodokļi
4 darbinieki
2026. g. 3. cet. · −7 pret 2025. g. 3. cet.
- Vidējā bruto alga mēnesī
- ~1190 €
- aprēķins pēc VID datiem · 2026. g. 3. cet.
- Samaksātie nodokļi ceturksnī
- 6 tūkst. €
- 2026. g. 2. cet.
VID atvērtie dati, apkopojis izdosies.lv · 2026. g. 3. cet.
Kur atrodas
Juridiskā adrese — Madonas novads
VZD adrešu reģistrs — ēka pēc juridiskās adreses
«Serval» apgrozījums sarucis par 19,7 %, peļņa gandrīz izsīkusi līdz €1 189
SIA "Serval" ir 2018. gadā dibināts Madonas novada uzņēmums, kas darbojas mežizstrādes nozarē. Pēdējos gados apgrozījums audzis no €393 tūkst. 2021. gadā līdz €824 tūkst. 2025. gadā, taču pēdējais gads bijis vājākais kopš 2022. gada gan apjoma, gan peļņas ziņā. VID nodokļu disciplīnas reitings ir A, nodokļu parāda nav, maksātnespējas vai likvidācijas procesu nav.
Izaugsme apstājusies, peļņa minimāla
2025. gadā apgrozījums bija €824 tūkst. un samazinājās par 19,7 %, bet peļņa €1 189 — samazinājās par 82,2 %. Rentabilitāte nokritusi līdz 0,1 %, kas ir zemākais līmenis piecu gadu periodā; visaugstākā tā bija 2022. gadā — 11,1 %. Neskatoties uz to, vidējā gada izaugsme 2021.–2025. gadā ir +20,4 %.
Nauda un aizņēmumi
Nauda gada beigās bija €16 tūkst. — nedaudz vairāk nekā €13 tūkst. gadu iepriekš. Bankas kredīti gada laikā palielinājušies no €12 tūkst. līdz €77 tūkst., neto parāds ir €60 tūkst., bet procentu izmaksas €18 tūkst. Dati par investīcijām pamatlīdzekļos nav pieejami.
Finanšu stabilitāte
Pašu kapitāls 2025. gada beigās bija €174 tūkst. un veidoja 27,8 % no aktīviem. Kopš 2023. gada, kad tas bija €191 tūkst., pašu kapitāls nedaudz sarucis. Procentu izmaksas €18 tūkst. ievērojami pārsniedz gada peļņu €1 189, kas varētu liecināt par saspringtu naudas plūsmu.
Cilvēki
Darbinieku skaits pakāpeniski audzis no 5 darbiniekiem 2021. gadā līdz 10 darbiniekiem 2025. gadā. Pēdējā gadā tas palielinājies par vienu, lai gan apgrozījums samazinājās.
Ko tas nozīmē meža īpašniekam
Uzņēmums ir reāli strādājošs mežizstrādātājs ar tīru nodokļu vēsturi un A reitingu, taču 2025. gada peļņa €1 189 nozīmē, ka rezerves neparedzētiem gadījumiem ir nelielas. Sadarbībā ir vērts vienoties par skaidriem un īsiem norēķinu termiņiem vai priekšapmaksu.
Kam pievērst uzmanību
- Bankas kredīti gada laikā pieauguši no €12 tūkst. līdz €77 tūkst., bet nauda gada beigās ir tikai €16 tūkst.
- Procentu izmaksas €18 tūkst. ir lielākas nekā gada peļņa €1 189.
- Apgrozījums samazinājies par 19,7 % — vērts pajautāt par pašreizējo darbu apjomu.
Apskatu sagatavoja mākslīgais intelekts no Uzņēmumu reģistrā iesniegtajiem gada pārskatiem (Reģ. Nr. 40203159542) un UR/VID atvērtajiem datiem; katrs skaitlis tekstā pirms publicēšanas automātiski salīdzināts ar pārskatu datiem. Skaitļi ir no uzņēmuma paša pārskata — grupas (konsolidētajā) pārskatā tie var atšķirties. Sagatavots 2026. gada 23. septembris. Tas nav investīciju vai kredītspējas vērtējums.
Atvērtajos datos sarkano karogu nav
Darbojas, nodokļi kārtībā, finanses publicētas.
- LabiDarbojas
Uzņēmumu reģistrā statuss — aktīvs.
- LabiNav maksātnespējas
Reģistros nav maksātnespējas, likvidācijas vai sankciju ierakstu.
- LabiNav nodokļu parāda
Nav parāda virs 150 € (VID, uz 2026-06-25).
- LabiVID reitings A
Augstākā nodokļu disciplīnas grupa.
- LabiPelnošs
Peļņa €1 189 2025. gadā.
- Fakts8 gadi tirgū
Dibināts 2018.
- FaktsApgrozījums krītas
€823 970 2025. gadā, −20 % pret 2024.
- Fakts10 darbinieki
Pēc 2025. gada pārskata.
- FaktsĪpašnieki zināmi
1 patiesā labuma guvējs (LV).
Avoti: UR, Maksātnespējas reģistrs, VID, UR gada pārskati, UR patiesie labuma guvēji. Tā ir faktu pārbaude, nevis kredītreitings — lielam darījumam prasi pircējam garantiju vai norēķinu caur notāra/bankas kontu.
Tirgus signāls
Aprēķināts no diviem pēdējiem gadiem ar apgrozījumu.
SIA «Serval» reģistrēts 2018. gadā ir Latvijas mežizstrādes uzņēmums. Pēdējais pieejamais neto apgrozījums (2025. g.) ir 823 970 €, kas salīdzinājumā ar iepriekšējo gadu sarūk. VID nodokļu reitings: A. Visi dati nāk no Uzņēmumu reģistra un VID atvērtajiem datiem.
Apgrozījums, peļņa un aktīvi
Gada pārskatu dati no Uzņēmumu reģistra (EUR).
Pabīdi tabulu uz sāniem, lai redzētu agrākos gadus →
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 823 970 € | 1 026 729 € | 1 236 975 € | 1 111 181 € | 392 569 € | 409 789 € | 296 860 € | 56 934 € |
| Peļņa / zaudējumi | 1189 € | 6694 € | 11 199 € | 122 884 € | 3221 € | 24 038 € | 1256 € | 25 672 € |
| Kopējie aktīvi | 627 173 € | 709 148 € | 539 280 € | 505 616 € | 192 507 € | 199 540 € | 84 135 € | 33 657 € |
| Pašu kapitāls | 174 246 € | 173 057 € | 191 069 € | 179 870 € | 56 986 € | 53 766 € | 29 728 € | 28 472 € |
| Darbinieku skaits | 10 | 9 | 9 | 6 | 5 | 5 | 4 | 1 |
Notikumu hronika
Reģistra notikumi uzņēmuma dzīves laikā.
- Reģistrācija
Uzņēmums reģistrēts Uzņēmumu reģistrā
- Pamatkapitāls
Pamatkapitāls noteikts 2 800 EUR apmērā (apmaksātais pamatkapitāls)
Šis ir faktu apskats no atvērtajiem datiem, nevis ieteikums vai brīdinājums. Pirms slēgt darījumu, vienmēr pārbaudi aktuālos rādītājus, atsauces un veiktos darbus, un apsver neatkarīgu sava meža vērtējumu.
Dati: Uzņēmumu reģistrs (UR) + VID — atvērtie dati
Meža darbi · bez maksas
Saņem piedāvājumus no meža darbu uzņēmumiem
Pastāsti vienreiz, kas jādara. Pieprasījumu nodosim līdz pieciem uzņēmumiem, kas šo darbu dara tavā novadā. Viņi atbild tev tieši.
Saņem piedāvājumus par savu mežu
Ja domā par sava meža pārdošanu, atstāj kontaktus — sazināsimies ar konkrētu, nesaistošu piedāvājumu un palīdzēsim salīdzināt vairākus pircējus. Pārdevējam bez maksas un bez komisijas.