SIA «ANDI 3»
Neatkarīgs faktu apskats no Latvijas atvērtajiem reģistriem — lai meža īpašnieks saprastu, ar ko viņš sēžas pie galda.
Ko darīt tālāk
Vai šis ir jūsu uzņēmums? Pārņemiet profilu
Šeit jau ir finanšu rādītāji, amatpersonas, VID reitings, darbinieku skaits no atvērtajiem reģistriem. Pievienojiet savus pakalpojumus, kontaktus un cenas — un pieprasījumi no meža īpašniekiem nāks tieši pie jums. Bez maksas.
Uzticamība — ko saka reģistri
Fakti ar avotu un datumu, nevis vērtējums. Nekas no šiem datiem neprasa īpašu uzmanību.
- Darbojas (labi)
- 5 gadi
- Uzņēmumu reģistrs (atvērtie dati) · reģistrēts 30.12.2020
- Statuss reģistrā (labi)
- aktīvs
- Uzņēmumu reģistrs (atvērtie dati)
- Maksātnespēja, likvidācija, sankcijas (labi)
- reģistra datos ierakstu nav
- Uzņēmumu reģistrs; sankciju saraksti (atvērtie dati)
- Nodokļu parāds (informācija)
- uz 02.07.2026 nebija (vai mazāks par 150 €)
- VID nodokļu parādnieku dati · pārbaudīts 04.07.2026, var būt novecojuši
- VID nodokļu maksātāja reitings (labi)
- A (augstākais)
- VID atvērtie dati · datums mūsu kopijā nav
- PVN maksātājs (labi)
- jā, LV40203282963
- VID / Uzņēmumu reģistrs (atvērtie dati)
- Darbinieki (informācija)
- 6 (2022. g.: 6)
- Uzņēmumu reģistrs · 2025. gada pārskats
- Apgrozījums (informācija)
- 1,14 milj. € · +18,2 % pret 2024. g.
- Uzņēmumu reģistrs · 2025. gada pārskats
- Peļņa (labi)
- 42 318 €
- Uzņēmumu reģistrs · 2025. gada pārskats
Sūtīt pieprasījumu
SIA «ANDI 3» vēl nav pievienojies MezaTirgus.lv — pieprasījumu saņemam mēs un nododam uzņēmumam. Bez maksas.
Šis ir jūsu uzņēmums?
Pārņemiet profilu bez maksas — tad šeit būs jūsu apraksts, kontakti un pakalpojumi, nevis tikai reģistra dati.
- Pieprasījumi no meža īpašniekiemKas raksta uzņēmumam šeit, nonāk tieši pie jums.
- Krautņu un cirsmu piedāvājumi jūsu reģionāKad pārdevējs izliek kokus vai cirsmu, sūtām to jums.
- Sava cenu lapaJūsu iepirkuma cenas, ko pārdevēji redz pirms zvana.
Meža nozares uzņēmumi tuvumā
Uzņēmumi ar MezaTirgus.lv profilu, kas paši norādījuši, ka strādā Ludzas novadā.
- SIA "AI Mežsaimnieks"strādā Latgalē
- Mežizstrāde
- Jaunaudžu kopšana un retināšana
- +1
- SIA "ANITA AB"strādā Latgalē
- Mežizstrāde
- Jaunaudžu kopšana un retināšana
- +1
- SIA "Čiekuri NH"strādā Latgalē
- Mežizstrāde
- Meža apsaimniekošana (pilns serviss)
- +2
- SIA "Krūmijs"strādā Latgalē
- Mežizstrāde
- Jaunaudžu kopšana un retināšana
- +1
Ko rāda dati
Katrs fakts ar avotu — VID, Uzņēmumu reģistrs, VZD adrešu reģistrs, izdosies.lv. Ja kāda fakta nav, tā datos nav.
Pamatdarbība
VID reģistrētā pamatdarbība (NACE 2.1)
Darbinieki un nodokļi
6 darbinieki
2026. g. 3. cet. · tikpat cik 2025. g. 3. cet.
- Vidējā bruto alga mēnesī
- ~1130 €
- aprēķins pēc VID datiem · 2026. g. 3. cet.
- Samaksātie nodokļi ceturksnī
- 35 tūkst. €
- 2026. g. 3. cet.
VID atvērtie dati, apkopojis izdosies.lv · 2026. g. 3. cet.
Kur atrodas
Juridiskā adrese — Ludzas novads
VZD adrešu reģistrs — ēka pēc juridiskās adreses
«ANDI 3» apgrozījums 2025. gadā sasniedza €1,1 milj., bet rentabilitāte saglabājas zema
«ANDI 3» ir 2020. gadā dibināts Ludzas novada uzņēmums, kura nozare pēc NACE koda 0210 ir mežkopība un citas mežsaimniecības darbības. 2025. gadā apgrozījums bija €1,1 milj. un peļņa €42 tūkst. Uzņēmums strādā bez bankas kredītiem, un tam nav nodokļu parāda.
Izaugsme un peļņa
Apgrozījums 2025. gadā pieauga par 18,2 %, bet peļņa — par 25,2 %. Vidējā gada izaugsme periodā 2021–2025 ir +12,7 %. Rentabilitāte tomēr paliek zema — 3,7 % 2025. gadā, salīdzinot ar 28,1 % 2021. gadā un 0,1 % 2023. gadā.
Nauda un investīcijas
Gada beigās uzņēmuma rīcībā bija €141 tūkst. naudas, iepriekšējā gadā — €157 tūkst. Neto parāds ir −€141 tūkst., proti, naudas ir vairāk nekā aizņēmumu. Dati par investīcijām pamatlīdzekļos nav pieejami.
Finanšu stabilitāte
Bankas kredītu nav nevienā no pēdējiem pieciem gadiem, un pašu kapitāls veido 93,5 % no aktīviem. Pašu kapitāls 2025. gadā bija €262 tūkst., iepriekšējā gadā €270 tūkst. Maksātnespējas vai likvidācijas procesu nav, VID nodokļu disciplīnas reitings ir A.
Cilvēki
Uzņēmumā strādā 6 darbinieki, un šis skaits nav mainījies kopš 2021. gada. Tas nozīmē, ka apgrozījuma pieaugums panākts ar nemainīgu komandu.
Ko tas nozīmē meža īpašniekam
Uzņēmums ir bez parādiem un ar labu nodokļu disciplīnu, tāpēc norēķinu spēja izskatās stabila, taču darījumu apjomi ir vietēja mēroga. Lielākiem darījumiem vērts vienoties par norēķinu kārtību un termiņiem jau līgumā.
Kam pievērst uzmanību
- Zemā rentabilitāte pēdējos gados — 0,1 % 2023. gadā, 3,5 % 2024. gadā un 3,7 % 2025. gadā
- Pašu kapitāls 2025. gadā ir mazāks nekā gadu iepriekš, lai gan apgrozījums audzis
- Neliels uzņēmums ar 6 darbiniekiem — jāizvērtē spēja izpildīt lielāku cirsmas vai piegādes apjomu
Apskatu sagatavoja mākslīgais intelekts no Uzņēmumu reģistrā iesniegtajiem gada pārskatiem (Reģ. Nr. 40203282963) un UR/VID atvērtajiem datiem; katrs skaitlis tekstā pirms publicēšanas automātiski salīdzināts ar pārskatu datiem. Skaitļi ir no uzņēmuma paša pārskata — grupas (konsolidētajā) pārskatā tie var atšķirties. Sagatavots 2026. gada 23. septembris. Tas nav investīciju vai kredītspējas vērtējums.
Atvērtajos datos sarkano karogu nav
Darbojas, nodokļi kārtībā, finanses publicētas.
- LabiDarbojas
Uzņēmumu reģistrā statuss — aktīvs.
- LabiNav maksātnespējas
Reģistros nav maksātnespējas, likvidācijas vai sankciju ierakstu.
- LabiNav nodokļu parāda
Nav parāda virs 150 € (VID, uz 2026-07-02).
- LabiVID reitings A
Augstākā nodokļu disciplīnas grupa.
- LabiPelnošs
Peļņa €42 318 2025. gadā.
- Fakts5 gadi tirgū
Dibināts 2020.
- FaktsApgrozījums aug
€1 135 211 2025. gadā, +18 % pret 2024.
- Fakts6 darbinieki
Pēc 2025. gada pārskata.
- FaktsĪpašnieki zināmi
1 patiesā labuma guvējs (LV).
Avoti: UR, Maksātnespējas reģistrs, VID, UR gada pārskati, UR patiesie labuma guvēji. Tā ir faktu pārbaude, nevis kredītreitings — lielam darījumam prasi pircējam garantiju vai norēķinu caur notāra/bankas kontu.
Tirgus signāls
Aprēķināts no diviem pēdējiem gadiem ar apgrozījumu.
SIA «ANDI 3» reģistrēts 2020. gadā ir Latvijas mežkopības uzņēmums. Pēdējais pieejamais neto apgrozījums (2025. g.) ir 1 135 211 €, kas salīdzinājumā ar iepriekšējo gadu pieaug. VID nodokļu reitings: A. Visi dati nāk no Uzņēmumu reģistra un VID atvērtajiem datiem.
Apgrozījums, peļņa un aktīvi
Gada pārskatu dati no Uzņēmumu reģistra (EUR).
Pabīdi tabulu uz sāniem, lai redzētu agrākos gadus →
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 1 135 211 € | 960 228 € | 794 876 € | 694 569 € | 703 285 € |
| Peļņa / zaudējumi | 42 318 € | 33 803 € | 1155 € | 34 275 € | 197 570 € |
| Kopējie aktīvi | 279 999 € | 289 764 € | 247 432 € | 245 441 € | 213 022 € |
| Pašu kapitāls | 261 921 € | 269 603 € | 235 800 € | 234 645 € | 200 370 € |
| Darbinieku skaits | 6 | 6 | 6 | 6 | 6 |
Notikumu hronika
Reģistra notikumi uzņēmuma dzīves laikā.
- Reģistrācija
Uzņēmums reģistrēts Uzņēmumu reģistrā
- Pamatkapitāls
Pamatkapitāls noteikts 2 800 EUR apmērā (apmaksātais pamatkapitāls)
Šis ir faktu apskats no atvērtajiem datiem, nevis ieteikums vai brīdinājums. Pirms slēgt darījumu, vienmēr pārbaudi aktuālos rādītājus, atsauces un veiktos darbus, un apsver neatkarīgu sava meža vērtējumu.
Dati: Uzņēmumu reģistrs (UR) + VID — atvērtie dati
Meža darbi · bez maksas
Saņem piedāvājumus no meža darbu uzņēmumiem
Pastāsti vienreiz, kas jādara. Pieprasījumu nodosim līdz pieciem uzņēmumiem, kas šo darbu dara tavā novadā. Viņi atbild tev tieši.
Saņem piedāvājumus par savu mežu
Ja domā par sava meža pārdošanu, atstāj kontaktus — sazināsimies ar konkrētu, nesaistošu piedāvājumu un palīdzēsim salīdzināt vairākus pircējus. Pārdevējam bez maksas un bez komisijas.