SIA «Mežavīrs»
Neatkarīgs faktu apskats no Latvijas atvērtajiem reģistriem — lai meža īpašnieks saprastu, ar ko viņš sēžas pie galda.
Ko darīt tālāk
Vai šis ir jūsu uzņēmums? Pārņemiet profilu
Šeit jau ir finanšu rādītāji, amatpersonas, VID reitings, darbinieku skaits no atvērtajiem reģistriem. Pievienojiet savus pakalpojumus, kontaktus un cenas — un pieprasījumi no meža īpašniekiem nāks tieši pie jums. Bez maksas.
Uzticamība — ko saka reģistri
Fakti ar avotu un datumu, nevis vērtējums. Nekas no šiem datiem neprasa īpašu uzmanību.
- Darbojas (labi)
- 3 gadi
- Uzņēmumu reģistrs (atvērtie dati) · reģistrēts 29.06.2023
- Statuss reģistrā (labi)
- aktīvs
- Uzņēmumu reģistrs (atvērtie dati)
- Maksātnespēja, likvidācija, sankcijas (labi)
- reģistra datos ierakstu nav
- Uzņēmumu reģistrs; sankciju saraksti (atvērtie dati)
- Nodokļu parāds (informācija)
- uz 20.08.2026 nebija (vai mazāks par 150 €)
- VID nodokļu parādnieku dati · pārbaudīts 23.08.2026, var būt novecojuši
- VID nodokļu maksātāja reitings (labi)
- A (augstākais)
- VID atvērtie dati · datums mūsu kopijā nav
- PVN maksātājs (labi)
- jā, LV40203493742
- VID / Uzņēmumu reģistrs (atvērtie dati)
- Darbinieki (informācija)
- 6
- Uzņēmumu reģistrs · 2025. gada pārskats
- Apgrozījums (informācija)
- 3,07 milj. € · +49,8 % pret 2024. g.
- Uzņēmumu reģistrs · 2025. gada pārskats
- Peļņa (labi)
- 343 198 €
- Uzņēmumu reģistrs · 2025. gada pārskats
Sūtīt pieprasījumu
SIA «Mežavīrs» vēl nav pievienojies MezaTirgus.lv — pieprasījumu saņemam mēs un nododam uzņēmumam. Bez maksas.
Šis ir jūsu uzņēmums?
Pārņemiet profilu bez maksas — tad šeit būs jūsu apraksts, kontakti un pakalpojumi, nevis tikai reģistra dati.
- Pieprasījumi no meža īpašniekiemKas raksta uzņēmumam šeit, nonāk tieši pie jums.
- Krautņu un cirsmu piedāvājumi jūsu reģionāKad pārdevējs izliek kokus vai cirsmu, sūtām to jums.
- Sava cenu lapaJūsu iepirkuma cenas, ko pārdevēji redz pirms zvana.
Meža nozares uzņēmumi tuvumā
Uzņēmumi ar MezaTirgus.lv profilu, kas paši norādījuši, ka strādā Cēsu novadā.
- "MEŽVALDE AD" SIAstrādā Cēsu novadā
- Mežizstrāde
- Meža apsaimniekošana (pilns serviss)
- +2
- SIA "Čiekuri NH"strādā Cēsu novadā
- Mežizstrāde
- Meža apsaimniekošana (pilns serviss)
- +2
- SIA "Meža rūči"strādā Cēsu novadā
- Mežizstrāde
- Jaunaudžu kopšana un retināšana
- +1
- SIA "Ozols IS"strādā Cēsu novadā
- Mežizstrāde
- Meža apsaimniekošana (pilns serviss)
- +1
Ko rāda dati
Katrs fakts ar avotu — VID, Uzņēmumu reģistrs, VZD adrešu reģistrs, izdosies.lv. Ja kāda fakta nav, tā datos nav.
Pamatdarbība
VID reģistrētā pamatdarbība (NACE 2.1)
Darbinieki un nodokļi
6 darbinieki
2026. g. 3. cet. · tikpat cik 2025. g. 3. cet.
- Vidējā bruto alga mēnesī
- ~870 €
- aprēķins pēc VID datiem · 2026. g. 3. cet.
- Samaksātie nodokļi ceturksnī
- 12 tūkst. €
- 2026. g. 3. cet.
VID atvērtie dati, apkopojis izdosies.lv · 2026. g. 3. cet.
Kur atrodas
Juridiskā adrese — Cēsu novads
VZD adrešu reģistrs — ēka pēc juridiskās adreses
«Mežavīrs» trijos gados izaudzis līdz €3,1 milj. apgrozījumam bez bankas kredītiem
SIA Mežavīrs ir 2023. gadā Cēsīs dibināts uzņēmums, kas darbojas mežizstrādes nozarē (NACE 0220). No €687 tūkst. apgrozījuma 2023. gadā tas 2025. gadā sasniedzis €3,1 milj. ar €343 tūkst. peļņu. Uzņēmumam nav bankas kredītu, nav nodokļu parāda, un VID nodokļu disciplīnas reitings ir A.
Izaugsme un peļņa
2025. gadā apgrozījums pieauga par 49,8 %, sasniedzot €3,1 milj., bet peļņa pieauga par 207,4 % līdz €343 tūkst. Rentabilitāte 2025. gadā bija 11,2 %, kas ir tuvu 2023. gada līmenim (11,5 %), bet augstāka nekā 2024. gadā (5,5 %). Tas varētu liecināt, ka 2024. gada straujā apgrozījuma paplašināšanās notika ar zemāku uzcenojumu.
Nauda un ieguldījumi
Nauda gada beigās pieauga no €72 tūkst. 2024. gadā līdz €194 tūkst. 2025. gadā. Bilancē uzrādīta nepabeigtā būvniecība €76 tūkst. Atsevišķi dati par ieguldījumiem pamatlīdzekļos nav pieejami.
Finanšu stabilitāte
Pašu kapitāls trīs gados audzis no €82 tūkst. līdz €529 tūkst. un veido 87,4 % no aktīviem. Bankas kredītu nav, un neto parāds ir −€194 tūkst., proti, naudas ir vairāk nekā aizņēmumu. Nav pazīmju par maksātnespēju vai likvidāciju, nodokļu parāda nav.
Cilvēki
Darbinieku skaits pieaudzis no 2 (2023) līdz 6 (2024), un 2025. gadā saglabājies 6. Apgrozījums tajā pašā laikā turpināja augt, tātad darba apjoms uz vienu darbinieku palielinājies.
Ko tas nozīmē meža īpašniekam
Uzņēmums ir maksātspējīgs un finansiāli neatkarīgs — bez kredītiem, ar naudas atlikumu €194 tūkst. un augstu pašu kapitāla īpatsvaru, kas norēķinu ziņā ir labvēlīgi darījuma partnerim. Vienlaikus tas ir jauns uzņēmums ar īsu darbības vēsturi kopš 2023. gada.
Kam pievērst uzmanību
- Īsa darbības vēsture — tikai trīs pilni pārskata gadi kopš dibināšanas 2023. gadā.
- Rentabilitāte starp gadiem svārstījusies (11,5 %, 5,5 %, 11,2 %).
- Vadības ziņojums nav pieejams, tāpēc par uzņēmuma turpmāko darbību spriest nevar.
Apskatu sagatavoja mākslīgais intelekts no Uzņēmumu reģistrā iesniegtajiem gada pārskatiem (Reģ. Nr. 40203493742) un UR/VID atvērtajiem datiem; katrs skaitlis tekstā pirms publicēšanas automātiski salīdzināts ar pārskatu datiem. Skaitļi ir no uzņēmuma paša pārskata — grupas (konsolidētajā) pārskatā tie var atšķirties. Sagatavots 2026. gada 23. septembris. Tas nav investīciju vai kredītspējas vērtējums.
Atvērtajos datos sarkano karogu nav
Darbojas, nodokļi kārtībā, finanses publicētas.
- LabiDarbojas
Uzņēmumu reģistrā statuss — aktīvs.
- LabiNav maksātnespējas
Reģistros nav maksātnespējas, likvidācijas vai sankciju ierakstu.
- LabiNav nodokļu parāda
Nav parāda virs 150 € (VID, uz 2026-08-20).
- LabiVID reitings A
Augstākā nodokļu disciplīnas grupa.
- LabiPelnošs
Peļņa €343 198 2025. gadā.
- Fakts3 gadi tirgū
Dibināts 2023.
- FaktsApgrozījums aug
€3 068 149 2025. gadā, +50 % pret 2024.
- Fakts6 darbinieki
Pēc 2025. gada pārskata.
- FaktsĪpašnieki zināmi
1 patiesā labuma guvējs (LV).
Avoti: UR, Maksātnespējas reģistrs, VID, UR gada pārskati, UR patiesie labuma guvēji. Tā ir faktu pārbaude, nevis kredītreitings — lielam darījumam prasi pircējam garantiju vai norēķinu caur notāra/bankas kontu.
Tirgus signāls
Aprēķināts no diviem pēdējiem gadiem ar apgrozījumu.
SIA «Mežavīrs» reģistrēts 2023. gadā ir Latvijas mežizstrādes uzņēmums. Pēdējais pieejamais neto apgrozījums (2025. g.) ir 3 068 149 €, kas salīdzinājumā ar iepriekšējo gadu pieaug. VID nodokļu reitings: A. Visi dati nāk no Uzņēmumu reģistra un VID atvērtajiem datiem.
Apgrozījums, peļņa un aktīvi
Gada pārskatu dati no Uzņēmumu reģistra (EUR).
Pabīdi tabulu uz sāniem, lai redzētu agrākos gadus →
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 3 068 149 € | 2 048 029 € | 686 724 € |
| Peļņa / zaudējumi | 343 198 € | 111 645 € | 79 104 € |
| Kopējie aktīvi | 605 023 € | 229 033 € | 98 402 € |
| Pašu kapitāls | 528 747 € | 185 549 € | 81 904 € |
| Darbinieku skaits | 6 | 6 | 2 |
Notikumu hronika
Reģistra notikumi uzņēmuma dzīves laikā.
- Reģistrācija
Uzņēmums reģistrēts Uzņēmumu reģistrā
- Pamatkapitāls
Pamatkapitāls noteikts 2 800 EUR apmērā (apmaksātais pamatkapitāls)
Šis ir faktu apskats no atvērtajiem datiem, nevis ieteikums vai brīdinājums. Pirms slēgt darījumu, vienmēr pārbaudi aktuālos rādītājus, atsauces un veiktos darbus, un apsver neatkarīgu sava meža vērtējumu.
Dati: Uzņēmumu reģistrs (UR) + VID — atvērtie dati
Meža darbi · bez maksas
Saņem piedāvājumus no meža darbu uzņēmumiem
Pastāsti vienreiz, kas jādara. Pieprasījumu nodosim līdz pieciem uzņēmumiem, kas šo darbu dara tavā novadā. Viņi atbild tev tieši.
Saņem piedāvājumus par savu mežu
Ja domā par sava meža pārdošanu, atstāj kontaktus — sazināsimies ar konkrētu, nesaistošu piedāvājumu un palīdzēsim salīdzināt vairākus pircējus. Pārdevējam bez maksas un bez komisijas.