SIA «SanMar būve»
Neatkarīgs faktu apskats no Latvijas atvērtajiem reģistriem — lai meža īpašnieks saprastu, ar ko viņš sēžas pie galda.
Ko darīt tālāk
Vai šis ir jūsu uzņēmums? Pārņemiet profilu
Šeit jau ir finanšu rādītāji, amatpersonas, VID reitings, darbinieku skaits no atvērtajiem reģistriem. Pievienojiet savus pakalpojumus, kontaktus un cenas — un pieprasījumi no meža īpašniekiem nāks tieši pie jums. Bez maksas.
Uzticamība — ko saka reģistri
Fakti ar avotu un datumu, nevis vērtējums. Viens fakts vērts pārbaudīt pirms līguma.
- Darbojas (labi)
- 21 gads
- Uzņēmumu reģistrs (atvērtie dati) · reģistrēts 05.10.2005
- Statuss reģistrā (labi)
- aktīvs
- Uzņēmumu reģistrs (atvērtie dati)
- Maksātnespēja, likvidācija, sankcijas (labi)
- reģistra datos ierakstu nav
- Uzņēmumu reģistrs; sankciju saraksti (atvērtie dati)
- Nodokļu parāds (informācija)
- uz 22.07.2026 nebija (vai mazāks par 150 €)
- VID nodokļu parādnieku dati · pārbaudīts 24.07.2026, var būt novecojuši
- VID nodokļu maksātāja reitings (informācija)
- B
- VID atvērtie dati · datums mūsu kopijā nav
- PVN maksātājs (labi)
- jā, LV42403017182
- VID / Uzņēmumu reģistrs (atvērtie dati)
- Darbinieki (informācija)
- 7 (2022. g.: 7)
- Uzņēmumu reģistrs · 2025. gada pārskats
- Apgrozījums (informācija)
- 1,39 milj. € · +5,9 % pret 2024. g.
- Uzņēmumu reģistrs · 2025. gada pārskats
- Zaudējumi (vērts pārbaudīt)
- −29 322 €
- Uzņēmumu reģistrs · 2025. gada pārskats
Sūtīt pieprasījumu
SIA «SanMar būve» vēl nav pievienojies MezaTirgus.lv — pieprasījumu saņemam mēs un nododam uzņēmumam. Bez maksas.
Šis ir jūsu uzņēmums?
Pārņemiet profilu bez maksas — tad šeit būs jūsu apraksts, kontakti un pakalpojumi, nevis tikai reģistra dati.
- Pieprasījumi no meža īpašniekiemKas raksta uzņēmumam šeit, nonāk tieši pie jums.
- Krautņu un cirsmu piedāvājumi jūsu reģionāKad pārdevējs izliek kokus vai cirsmu, sūtām to jums.
- Sava cenu lapaJūsu iepirkuma cenas, ko pārdevēji redz pirms zvana.
Meža nozares uzņēmumi tuvumā
Uzņēmumi ar MezaTirgus.lv profilu, kas paši norādījuši, ka strādā Balvu novadā.
- SIA "AI Mežsaimnieks"strādā Latgalē
- Mežizstrāde
- Jaunaudžu kopšana un retināšana
- +1
- SIA "ANITA AB"strādā Latgalē
- Mežizstrāde
- Jaunaudžu kopšana un retināšana
- +1
- SIA "Čiekuri NH"strādā Latgalē
- Mežizstrāde
- Meža apsaimniekošana (pilns serviss)
- +2
- SIA "Krūmijs"strādā Latgalē
- Mežizstrāde
- Jaunaudžu kopšana un retināšana
- +1
Ko rāda dati
Katrs fakts ar avotu — VID, Uzņēmumu reģistrs, VZD adrešu reģistrs, izdosies.lv. Ja kāda fakta nav, tā datos nav.
Pamatdarbība
VID reģistrētā pamatdarbība (NACE 2.1)
Darbinieki un nodokļi
8 darbinieki
2026. g. 3. cet. · +2 pret 2025. g. 3. cet.
- Vidējā bruto alga mēnesī
- ~620 €
- aprēķins pēc VID datiem · 2026. g. 3. cet.
VID atvērtie dati, apkopojis izdosies.lv · 2026. g. 3. cet.
Kur atrodas
Juridiskā adrese — Balvu novads
VZD adrešu reģistrs — ēka pēc juridiskās adreses
Apgrozījums aug, taču 2025. gadā «SanMar būve» noslēdza ar zaudējumiem
«SanMar būve» ir 2005. gadā dibināts Balvu novada uzņēmums, kas darbojas nozarē «Mežsaimniecības palīgdarbības» (NACE 0240) un 2025. gadā nodarbināja 7 darbiniekus. Apgrozījums 2025. gadā bija €1,4 milj. un pieauga par 5,9 %, bet gads noslēgts ar €29 tūkst. zaudējumiem un rentabilitāti −2,1 %. Uzņēmumam nav nodokļu parāda, maksātnespējas vai likvidācijas procesa, VID nodokļu disciplīnas reitings ir B.
Izaugsme ir, peļņas nav
Apgrozījums pēdējos gados audzis: €844 tūkst. (2021), €2,0 milj. (2022), €1,1 milj. (2023), €1,3 milj. (2024) un €1,4 milj. (2025), ar vidējo gada izaugsmi +13,2 % periodā 2021–2025. Tajā pašā laikā peļņa sarukusi no €260 tūkst. (2022) un €128 tūkst. (2023) līdz €6 576 (2024) un €29 tūkst. zaudējumiem (2025). Tas varētu liecināt, ka apgrozījuma pieaugums panākts uz peļņas rēķina, taču iemesli no pieejamajiem datiem nav nosakāmi.
Nauda kontā ir maza
Gada beigu naudas atlikums 2025. gadā bija €2 254, iepriekš €7 597 (2024) un €13 tūkst. (2023), kas ir maz salīdzinājumā ar €1,4 milj. apgrozījumu. Bilancē uzrādīta nepabeigtā būvniecība €270 tūkst., kas var norādīt uz iesāktām ieguldījumu darbībām. Dati par investīcijām pamatlīdzekļos nav pieejami.
Kapitāls stabils, bet parādi atgriezušies
Pašu kapitāls 2025. gadā bija €980 tūkst. jeb 59,1 % no aktīviem, kas ir salīdzinoši spēcīgs kapitāla īpatsvars. Bankas kredīti 2022. un 2023. gadā bija €0, bet 2024. gadā €419 tūkst. un 2025. gadā €309 tūkst.; neto parāds ir €307 tūkst., procentu izmaksas €27 tūkst. gadā. Procentu izmaksas pārsniedz pēdējo divu gadu peļņu.
Neliela un mainīga komanda
Darbinieku skaits svārstījies: 8 (2021), 7 (2022), 5 (2023), 6 (2024) un 7 (2025). Tas ir neliels uzņēmums, kur darba apjomu, visticamāk, nosaka arī piesaistītie apakšuzņēmēji, taču datu par to nav.
Ko tas nozīmē meža īpašniekam
Uzņēmums ir vietējs, ilgstoši darbojies un bez nodokļu parādiem, tāpēc kā sadarbības partneris meža darbos tas ir apsverams. Tomēr zemais naudas atlikums un divi vāji gadi pēc kārtas nozīmē, ka lielākos darījumos vērts vienoties par drošu norēķinu kārtību — piemēram, priekšapmaksu vai īsiem maksājuma termiņiem.
Kam pievērst uzmanību
- Vai 2026. gadā peļņa atgriežas pozitīvā zonā — 2025. gads noslēgts ar −2,1 % rentabilitāti.
- Naudas atlikums gada beigās €2 254 pie €1,4 milj. apgrozījuma.
- Bankas kredīti €309 tūkst. un procentu izmaksas €27 tūkst. gadā attiecībā pret pelnītspēju.
Apskatu sagatavoja mākslīgais intelekts no Uzņēmumu reģistrā iesniegtajiem gada pārskatiem (Reģ. Nr. 42403017182) un UR/VID atvērtajiem datiem; katrs skaitlis tekstā pirms publicēšanas automātiski salīdzināts ar pārskatu datiem. Skaitļi ir no uzņēmuma paša pārskata — grupas (konsolidētajā) pārskatā tie var atšķirties. Sagatavots 2026. gada 23. septembris. Tas nav investīciju vai kredītspējas vērtējums.
Ir, kam pievērst uzmanību
Vid reitings b, zaudējumi.
- UzmanībuVID reitings B
Vidēja nodokļu disciplīna — ir bijušas nepilnības.
- UzmanībuZaudējumi
Zaudējumi €29 322 2025. gadā.
- LabiDarbojas
Uzņēmumu reģistrā statuss — aktīvs.
- LabiNav maksātnespējas
Reģistros nav maksātnespējas, likvidācijas vai sankciju ierakstu.
- LabiNav nodokļu parāda
Nav parāda virs 150 € (VID, uz 2026-07-22).
- Fakts21 gads tirgū
Dibināts 2005.
- FaktsApgrozījums aug
€1 387 917 2025. gadā, +6 % pret 2024.
- Fakts7 darbinieki
Pēc 2025. gada pārskata.
- FaktsĪpašnieki zināmi
1 patiesā labuma guvējs (LV).
Avoti: UR, Maksātnespējas reģistrs, VID, UR gada pārskati, UR patiesie labuma guvēji. Tā ir faktu pārbaude, nevis kredītreitings — lielam darījumam prasi pircējam garantiju vai norēķinu caur notāra/bankas kontu.
Tirgus signāls
Aprēķināts no diviem pēdējiem gadiem ar apgrozījumu.
SIA «SanMar būve» reģistrēts 2005. gadā ir Latvijas meža pakalpojumu uzņēmums. Pēdējais pieejamais neto apgrozījums (2025. g.) ir 1 387 917 €, kas salīdzinājumā ar iepriekšējo gadu pieaug. VID nodokļu reitings: B. Visi dati nāk no Uzņēmumu reģistra un VID atvērtajiem datiem.
Apgrozījums, peļņa un aktīvi
Gada pārskatu dati no Uzņēmumu reģistra (EUR).
Pabīdi tabulu uz sāniem, lai redzētu agrākos gadus →
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 1 387 917 € | 1 310 481 € | 1 064 388 € | 1 996 663 € | 843 790 € | 906 074 € | 760 781 € | 899 586 € | 713 865 € | 415 827 € | 345 364 € | 326 994 € | 215 692 € | 111 535 € | 283 901 € |
| Peļņa / zaudējumi | -29 322 € | 6576 € | 128 271 € | 259 916 € | -122 419 € | 155 248 € | 108 187 € | 137 805 € | 109 631 € | 7842 € | -2293 € | 2550 € | 15 589 € | 7282 € | 10 734 € |
| Kopējie aktīvi | 1 659 356 € | 1 961 122 € | 1 460 010 € | 1 397 321 € | 1 400 829 € | 972 351 € | 977 965 € | 890 594 € | 760 922 € | 474 554 € | 544 665 € | 419 628 € | 340 369 € | 266 335 € | 297 788 € |
| Pašu kapitāls | 979 902 € | 1 009 224 € | 1 002 648 € | 874 376 € | 614 460 € | 736 879 € | 581 631 € | 473 444 € | 335 639 € | 273 488 € | 287 586 € | 289 879 € | 201 936 € | 186 347 € | 179 065 € |
| Darbinieku skaits | 7 | 6 | 5 | 7 | 8 | 10 | 7 | 8 | 7 | 6 | 5 | 5 | 7 | 7 | 9 |
Notikumu hronika
Reģistra notikumi uzņēmuma dzīves laikā.
- Pamatkapitāls
Pamatkapitāls noteikts 2 846 EUR apmērā (apmaksātais pamatkapitāls)
- Reģistrācija
Uzņēmums reģistrēts Uzņēmumu reģistrā
Šis ir faktu apskats no atvērtajiem datiem, nevis ieteikums vai brīdinājums. Pirms slēgt darījumu, vienmēr pārbaudi aktuālos rādītājus, atsauces un veiktos darbus, un apsver neatkarīgu sava meža vērtējumu.
Dati: Uzņēmumu reģistrs (UR) + VID — atvērtie dati
Meža darbi · bez maksas
Saņem piedāvājumus no meža darbu uzņēmumiem
Pastāsti vienreiz, kas jādara. Pieprasījumu nodosim līdz pieciem uzņēmumiem, kas šo darbu dara tavā novadā. Viņi atbild tev tieši.
Saņem piedāvājumus par savu mežu
Ja domā par sava meža pārdošanu, atstāj kontaktus — sazināsimies ar konkrētu, nesaistošu piedāvājumu un palīdzēsim salīdzināt vairākus pircējus. Pārdevējam bez maksas un bez komisijas.