SIA «RAVITA 27»
Neatkarīgs faktu apskats no Latvijas atvērtajiem reģistriem — lai meža īpašnieks saprastu, ar ko viņš sēžas pie galda.
Ko darīt tālāk
Vai šis ir jūsu uzņēmums? Pārņemiet profilu
Šeit jau ir finanšu rādītāji, amatpersonas, VID reitings, darbinieku skaits no atvērtajiem reģistriem. Pievienojiet savus pakalpojumus, kontaktus un cenas — un pieprasījumi no meža īpašniekiem nāks tieši pie jums. Bez maksas.
Uzticamība — ko saka reģistri
Fakti ar avotu un datumu, nevis vērtējums. Nekas no šiem datiem neprasa īpašu uzmanību.
- Darbojas (labi)
- 9 gadi
- Uzņēmumu reģistrs (atvērtie dati) · reģistrēts 09.12.2016
- Statuss reģistrā (labi)
- aktīvs
- Uzņēmumu reģistrs (atvērtie dati)
- Maksātnespēja, likvidācija, sankcijas (labi)
- reģistra datos ierakstu nav
- Uzņēmumu reģistrs; sankciju saraksti (atvērtie dati)
- Nodokļu parāds (informācija)
- uz 21.08.2026 nebija (vai mazāks par 150 €)
- VID nodokļu parādnieku dati · pārbaudīts 25.08.2026, var būt novecojuši
- VID nodokļu maksātāja reitings (informācija)
- B
- VID atvērtie dati · datums mūsu kopijā nav
- PVN maksātājs (labi)
- jā, LV44103109414
- VID / Uzņēmumu reģistrs (atvērtie dati)
- Darbinieki (informācija)
- 16 (2021. g.: 15)
- Uzņēmumu reģistrs · 2024. gada pārskats
- Apgrozījums (informācija)
- 1,35 milj. € · −34,1 % pret 2023. g.
- Uzņēmumu reģistrs · 2024. gada pārskats
- Peļņa (labi)
- 62 820 €
- Uzņēmumu reģistrs · 2024. gada pārskats
Sūtīt pieprasījumu
SIA «RAVITA 27» vēl nav pievienojies MezaTirgus.lv — pieprasījumu saņemam mēs un nododam uzņēmumam. Bez maksas.
Šis ir jūsu uzņēmums?
Pārņemiet profilu bez maksas — tad šeit būs jūsu apraksts, kontakti un pakalpojumi, nevis tikai reģistra dati.
- Pieprasījumi no meža īpašniekiemKas raksta uzņēmumam šeit, nonāk tieši pie jums.
- Krautņu un cirsmu piedāvājumi jūsu reģionāKad pārdevējs izliek kokus vai cirsmu, sūtām to jums.
- Sava cenu lapaJūsu iepirkuma cenas, ko pārdevēji redz pirms zvana.
Meža nozares uzņēmumi tuvumā
Uzņēmumi ar MezaTirgus.lv profilu, kas paši norādījuši, ka strādā Gulbenes novadā.
- "MEŽVALDE AD" SIAstrādā Gulbenes novadā
- Mežizstrāde
- Meža apsaimniekošana (pilns serviss)
- +2
- SIA "EkoForest"strādā Gulbenes novadā
- Mežizstrāde
- Meža apsaimniekošana (pilns serviss)
- +1
- SIA KZ Foreststrādā Gulbenes novadā
- Meža apsaimniekošana (pilns serviss)
- Mežizstrāde
- +2
- Forestcleanerstrādā Gulbenes novadā
- Jaunaudžu kopšana un retināšana
Ko rāda dati
Katrs fakts ar avotu — VID, Uzņēmumu reģistrs, VZD adrešu reģistrs, izdosies.lv. Ja kāda fakta nav, tā datos nav.
Pamatdarbība
VID reģistrētā pamatdarbība (NACE 2.1)
Darbinieki un nodokļi
13 darbinieki
2026. g. 3. cet. · +2 pret 2025. g. 3. cet.
- Vidējā bruto alga mēnesī
- ~840 €
- aprēķins pēc VID datiem · 2026. g. 3. cet.
- Samaksātie nodokļi ceturksnī
- 9,1 tūkst. €
- 2026. g. 3. cet.
VID atvērtie dati, apkopojis izdosies.lv · 2026. g. 3. cet.
Kur atrodas
Juridiskā adrese — Gulbenes novads
VZD adrešu reģistrs — ēka pēc juridiskās adreses
«RAVITA 27» 2024. gadā apgrozījums un peļņa strauji saruka, bet bilance paliek stabila
SIA "RAVITA 27" ir 2016. gadā dibināts Gulbenes novada uzņēmums, kas darbojas mežizstrādes nozarē (NACE 0220). 2024. gadā apgrozījums bija €1,3 milj. un peļņa €63 tūkst., kas ir ievērojami mazāk nekā gadu iepriekš. Vienlaikus uzņēmumam nav nodokļu parāda, un pašu kapitāls saglabājas €1,2 milj. līmenī.
Apgrozījums un peļņa strauji saruka
2024. gadā apgrozījums samazinājās par 34,1 %, bet peļņa samazinājās par 76,1 %, sasniedzot €63 tūkst. Rentabilitāte nokritās līdz 4,7 %, kamēr 2023. gadā tā bija 12,8 %. Vidējā gada izaugsme periodā 2020–2024 tomēr paliek pozitīva — +1,8 %, kas varētu liecināt par svārstīgu, nevis pastāvīgi lejupejošu darbību.
Nauda un investīcijas
Nauda gada beigās bija €167 tūkst., kas ir vairāk nekā €98 tūkst. gadu iepriekš. Dati par investīcijām pamatlīdzekļos nav pieejami; bilancē uzrādīta nepabeigtā būvniecība €3 500 apmērā.
Finanšu stabilitāte
Pašu kapitāls veido 65,5 % no aktīviem, un bankas kredīti samazinājušies līdz €28 tūkst. Neto parāds ir −€139 tūkst., proti, naudas ir vairāk nekā aizņēmumu, bet procentu izmaksas gadā bija €11 tūkst. VID nodokļu disciplīnas reitings ir B, nodokļu parāda nav, un maksātnespējas vai likvidācijas procesi nav reģistrēti.
Cilvēki
2024. gadā uzņēmumā strādāja 16 darbinieki — tikpat, cik 2020. gadā, un vairāk nekā 13 darbinieki 2022. gadā. Darbinieku skaits pēdējos piecos gados ir bijis noturīgs, neskatoties uz apgrozījuma svārstībām.
Ko tas nozīmē meža īpašniekam
Uzņēmums ir neliels, vietējā kapitāla mežizstrādātājs ar tīru nodokļu vēsturi un pašu kapitālu, kas pārsniedz pusi no aktīviem, tāpēc norēķinu spēja par cirsmu vai kokmateriāliem izskatās pamatota. Tomēr 2024. gada apgrozījuma un peļņas kritums nozīmē, ka lielāku darījumu gadījumā ir vērts vienoties par skaidriem samaksas termiņiem.
Kam pievērst uzmanību
- Vai 2025. gada pārskatā apgrozījums atgriežas iepriekšējā līmenī pēc krituma par 34,1 %
- Rentabilitātes atgūšanās pēc nokrituma līdz 4,7 %
- Naudas atlikums darījuma brīdī, ja runa ir par summu, kas tuva €167 tūkst.
Apskatu sagatavoja mākslīgais intelekts no Uzņēmumu reģistrā iesniegtajiem gada pārskatiem (Reģ. Nr. 44103109414) un UR/VID atvērtajiem datiem; katrs skaitlis tekstā pirms publicēšanas automātiski salīdzināts ar pārskatu datiem. Skaitļi ir no uzņēmuma paša pārskata — grupas (konsolidētajā) pārskatā tie var atšķirties. Sagatavots 2026. gada 23. septembris. Tas nav investīciju vai kredītspējas vērtējums.
Ir, kam pievērst uzmanību
Vid reitings b, apgrozījums krītas.
- UzmanībuVID reitings B
Vidēja nodokļu disciplīna — ir bijušas nepilnības.
- UzmanībuApgrozījums krītas
€1 346 187 2024. gadā, −34 % pret 2023.
- LabiDarbojas
Uzņēmumu reģistrā statuss — aktīvs.
- LabiNav maksātnespējas
Reģistros nav maksātnespējas, likvidācijas vai sankciju ierakstu.
- LabiNav nodokļu parāda
Nav parāda virs 150 € (VID, uz 2026-08-21).
- LabiPelnošs
Peļņa €62 820 2024. gadā.
- Fakts9 gadi tirgū
Dibināts 2016.
- Fakts16 darbinieki
Pēc 2024. gada pārskata.
- FaktsĪpašnieki zināmi
1 patiesā labuma guvējs (LV).
Avoti: UR, Maksātnespējas reģistrs, VID, UR gada pārskati, UR patiesie labuma guvēji. Tā ir faktu pārbaude, nevis kredītreitings — lielam darījumam prasi pircējam garantiju vai norēķinu caur notāra/bankas kontu.
Tirgus signāls
Aprēķināts no diviem pēdējiem gadiem ar apgrozījumu.
SIA «RAVITA 27» reģistrēts 2016. gadā ir Latvijas mežizstrādes uzņēmums. Pēdējais pieejamais neto apgrozījums (2024. g.) ir 1 346 187 €, kas salīdzinājumā ar iepriekšējo gadu sarūk. VID nodokļu reitings: B. Visi dati nāk no Uzņēmumu reģistra un VID atvērtajiem datiem.
Apgrozījums, peļņa un aktīvi
Gada pārskatu dati no Uzņēmumu reģistra (EUR).
Jaunākais pieejamais gada pārskats: 2024. 2025. gada pārskats šajā UR datu kopā vēl nav pieejams.
Pabīdi tabulu uz sāniem, lai redzētu agrākos gadus →
| Rādītājs | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 1 346 187 € | 2 043 427 € | 2 012 427 € | 1 820 037 € | 1 254 908 € | 884 431 € | 752 820 € | 116 643 € | 0 € |
| Peļņa / zaudējumi | 62 820 € | 262 298 € | 122 903 € | 228 237 € | 93 479 € | 147 753 € | 315 561 € | 18 516 € | 0 € |
| Kopējie aktīvi | 1 809 208 € | 1 680 077 € | 1 637 335 € | 1 338 149 € | 947 609 € | 669 773 € | 404 605 € | 72 984 € | 1000 € |
| Pašu kapitāls | 1 184 223 € | 1 189 745 € | 927 449 € | 804 546 € | 576 309 € | 482 830 € | 335 077 € | 19 516 € | 1000 € |
| Darbinieku skaits | 16 | 15 | 13 | 15 | 16 | 12 | 9 | 3 | 1 |
Notikumu hronika
Reģistra notikumi uzņēmuma dzīves laikā.
- Pamatkapitāls
Pamatkapitāls noteikts 2 800 EUR apmērā (apmaksātais pamatkapitāls)
- Nosaukums
Nosaukums mainīts: «SIA "RAvita 27"» → «SIA "RAVITA 27"»
- Reģistrācija
Uzņēmums reģistrēts Uzņēmumu reģistrā
Šis ir faktu apskats no atvērtajiem datiem, nevis ieteikums vai brīdinājums. Pirms slēgt darījumu, vienmēr pārbaudi aktuālos rādītājus, atsauces un veiktos darbus, un apsver neatkarīgu sava meža vērtējumu.
Dati: Uzņēmumu reģistrs (UR) + VID — atvērtie dati
Publiskie iepirkumi
Meža un kurināmā iepirkumi, kuros uzņēmums iesniedza piedāvājumu vai noslēdza līgumu. Rādīti 6 jaunākie no 9.
Meža darbi · 10.08.2026
Apaļo kokmateriālu ražošanas pakalpojumi 2025.-2027.gadā, slēdzot vispārīgo vienošanos (atkārtots)«Latvijas valsts meži» AS
Līgums: 421 114,33 €
Meža darbi · 30.07.2025
Meža atjaunošanas, kopšanas un aizsardzības pakalpojumu sniegšana 2026. - 2028. gadā«Latvijas valsts meži» AS
Iesniedza piedāvājumu
Meža darbi · 16.07.2025
Mineralizēto joslu kopšana 2025. - 2028. gadā«Latvijas valsts meži» AS
Iesniedza piedāvājumu
Meža darbi · 09.07.2025
Jaunaudžu kopšana Aizkraukles novada pašvaldības mežu īpašumosAizkraukles novada pašvaldība
Iesniedza piedāvājumu
Meža darbi · 12.05.2025
Meža agrotehniskā kopšana un jaunaudžu kopšana Madonas novada administratīvajā teritorijāMadonas novada pašvaldība
Iesniedza piedāvājumu
Meža darbi · 30.04.2025
Jaunaudžu kopšana Valmieras novada pašvaldības mežu īpašumosValmieras novada pašvaldība
Iesniedza piedāvājumu
Avots: EIS atvērtie dati (Valsts digitālās attīstības aģentūra, data.gov.lv), licence CC0; atjaunots 01.11.2026. Visi atvērtie iepirkumi →
Meža darbi · bez maksas
Saņem piedāvājumus no meža darbu uzņēmumiem
Pastāsti vienreiz, kas jādara. Pieprasījumu nodosim līdz pieciem uzņēmumiem, kas šo darbu dara tavā novadā. Viņi atbild tev tieši.
Saņem piedāvājumus par savu mežu
Ja domā par sava meža pārdošanu, atstāj kontaktus — sazināsimies ar konkrētu, nesaistošu piedāvājumu un palīdzēsim salīdzināt vairākus pircējus. Pārdevējam bez maksas un bez komisijas.