SIA «LINCA»
Neatkarīgs faktu apskats no Latvijas atvērtajiem reģistriem — lai meža īpašnieks saprastu, ar ko viņš sēžas pie galda.
Ko darīt tālāk
Vai šis ir jūsu uzņēmums? Pārņemiet profilu
Šeit jau ir finanšu rādītāji, amatpersonas, VID reitings, darbinieku skaits no atvērtajiem reģistriem. Pievienojiet savus pakalpojumus, kontaktus un cenas — un pieprasījumi no meža īpašniekiem nāks tieši pie jums. Bez maksas.
Uzticamība — ko saka reģistri
Fakti ar avotu un datumu, nevis vērtējums. Nekas no šiem datiem neprasa īpašu uzmanību.
- Darbojas (labi)
- 26 gadi
- Uzņēmumu reģistrs (atvērtie dati) · reģistrēts 14.09.2000
- Statuss reģistrā (labi)
- aktīvs
- Uzņēmumu reģistrs (atvērtie dati)
- Maksātnespēja, likvidācija, sankcijas (labi)
- reģistra datos ierakstu nav
- Uzņēmumu reģistrs; sankciju saraksti (atvērtie dati)
- Nodokļu parāds (informācija)
- uz 22.07.2026 nebija (vai mazāks par 150 €)
- VID nodokļu parādnieku dati · pārbaudīts 24.07.2026, var būt novecojuši
- VID nodokļu maksātāja reitings (labi)
- A (augstākais)
- VID atvērtie dati · datums mūsu kopijā nav
- PVN maksātājs (labi)
- jā, LV45403008721
- VID / Uzņēmumu reģistrs (atvērtie dati)
- Darbinieki (informācija)
- 15 (2022. g.: 13)
- Uzņēmumu reģistrs · 2025. gada pārskats
- Apgrozījums (informācija)
- 2,75 milj. € · −24,0 % pret 2024. g.
- Uzņēmumu reģistrs · 2025. gada pārskats
- Peļņa (labi)
- 14 180 €
- Uzņēmumu reģistrs · 2025. gada pārskats
Sūtīt pieprasījumu
SIA «LINCA» vēl nav pievienojies MezaTirgus.lv — pieprasījumu saņemam mēs un nododam uzņēmumam. Bez maksas.
Šis ir jūsu uzņēmums?
Pārņemiet profilu bez maksas — tad šeit būs jūsu apraksts, kontakti un pakalpojumi, nevis tikai reģistra dati.
- Pieprasījumi no meža īpašniekiemKas raksta uzņēmumam šeit, nonāk tieši pie jums.
- Krautņu un cirsmu piedāvājumi jūsu reģionāKad pārdevējs izliek kokus vai cirsmu, sūtām to jums.
- Sava cenu lapaJūsu iepirkuma cenas, ko pārdevēji redz pirms zvana.
Meža nozares uzņēmumi tuvumā
Uzņēmumi ar MezaTirgus.lv profilu, kas paši norādījuši, ka strādā Madonas novadā.
- "MEŽVALDE AD" SIAstrādā Madonas novadā
- Mežizstrāde
- Meža apsaimniekošana (pilns serviss)
- +2
- SIA KZ Foreststrādā Madonas novadā
- Meža apsaimniekošana (pilns serviss)
- Mežizstrāde
- +2
- Forestcleanerstrādā Madonas novadā
- Jaunaudžu kopšana un retināšana
- SIA "Daugavlīči"strādā Madonas novadā
- Mežizstrāde
Ko rāda dati
Katrs fakts ar avotu — VID, Uzņēmumu reģistrs, VZD adrešu reģistrs, izdosies.lv. Ja kāda fakta nav, tā datos nav.
Pamatdarbība
VID reģistrētā pamatdarbība (NACE 2.1)
Darbinieki un nodokļi
15 darbinieki
2026. g. 3. cet. · +1 pret 2025. g. 3. cet.
- Vidējā bruto alga mēnesī
- ~1290 €
- aprēķins pēc VID datiem · 2026. g. 3. cet.
- Samaksātie nodokļi ceturksnī
- 25 tūkst. €
- 2026. g. 2. cet.
VID atvērtie dati, apkopojis izdosies.lv · 2026. g. 3. cet.
Kur atrodas
Juridiskā adrese — Madonas novads
VZD adrešu reģistrs — ēka pēc juridiskās adreses
«LINCA» strādā bez bankas kredītiem, bet 2025. gadā apgrozījums un peļņa strauji saruka.
SIA "LINCA" ir 2000. gadā dibināts uzņēmums Madonas novadā, Aronas pagastā, kas darbojas nozarē "Mežizstrāde" (NACE 0220). 2025. gadā apgrozījums bija €2,7 milj. un peļņa €14 tūkst. Uzņēmumam nav nodokļu parāda, VID nodokļu disciplīnas reitings ir A, un nav maksātnespējas vai likvidācijas pazīmju.
Izaugsme un peļņa
2025. gadā apgrozījums samazinājās par 24,0 %, bet peļņa — par 94,9 %, un rentabilitāte noslīdēja līdz 0,5 %. Salīdzinājumam, 2022. gadā apgrozījums bija €5,9 milj. ar rentabilitāti 17,1 %, savukārt 2024. gadā — €3,6 milj. ar rentabilitāti 7,6 %. Vidējā gada izaugsme periodā 2021–2025 ir negatīva: apgrozījums vidēji samazinājās par 3,8 % gadā.
Investīcijas un nauda
Dati par investīcijām pamatlīdzekļos nav pieejami; uzskaitē ir nepabeigtā būvniecība €8 117 apmērā. Nauda gada beigās 2025. gadā bija €55 tūkst., kas ir mazāk nekā €292 tūkst. 2024. gada beigās un €529 tūkst. 2022. gada beigās. Tik neliela naudas atlikuma svārstības var būt saistītas ar sezonālu darbību, taču faktu par cēloņiem nav.
Finanšu stabilitāte
Bankas kredītu nav nevienā no pēdējiem pieciem gadiem, un neto parāds ir −€55 tūkst., tas ir, naudas ir vairāk nekā parāda. Pašu kapitāls ir €3,8 milj. jeb 90,8 % no aktīviem, procentu izmaksas — €4 712. Šāda struktūra nozīmē zemu atkarību no aizdevējiem.
Cilvēki
Darbinieku skaits 2025. gadā bija 15, iepriekšējos četros gados — 13. Komanda ir maza un stabila, lai gan apgrozījums šajā laikā ir mainījies būtiski.
Ko tas nozīmē meža īpašniekam
Uzņēmums ir vietējā kapitāla (patiesie labuma guvēji no Latvijas) mežizstrādes uzņēmums bez kredītiem, ar pašu kapitālu 90,8 % no aktīviem un bez nodokļu parāda, kas darījuma partnerim nozīmē zemu maksātnespējas risku. Vienlaikus naudas atlikums gada beigās ir salīdzinoši neliels — €55 tūkst. —, tāpēc par lieliem darījumiem vērts vienoties par skaidriem samaksas termiņiem.
Kam pievērst uzmanību
- Apgrozījums 2025. gadā samazinājās par 24,0 %, peļņa — par 94,9 %.
- Rentabilitāte tuvu nullei divos no pēdējiem trim gadiem: 0,3 % (2023) un 0,5 % (2025).
- Naudas atlikums gada beigās sarucis no €292 tūkst. līdz €55 tūkst.
Apskatu sagatavoja mākslīgais intelekts no Uzņēmumu reģistrā iesniegtajiem gada pārskatiem (Reģ. Nr. 45403008721) un UR/VID atvērtajiem datiem; katrs skaitlis tekstā pirms publicēšanas automātiski salīdzināts ar pārskatu datiem. Skaitļi ir no uzņēmuma paša pārskata — grupas (konsolidētajā) pārskatā tie var atšķirties. Sagatavots 2026. gada 23. septembris. Tas nav investīciju vai kredītspējas vērtējums.
Atvērtajos datos sarkano karogu nav
Darbojas, nodokļi kārtībā, finanses publicētas.
- LabiDarbojas
Uzņēmumu reģistrā statuss — aktīvs.
- LabiNav maksātnespējas
Reģistros nav maksātnespējas, likvidācijas vai sankciju ierakstu.
- LabiNav nodokļu parāda
Nav parāda virs 150 € (VID, uz 2026-07-22).
- LabiVID reitings A
Augstākā nodokļu disciplīnas grupa.
- LabiPelnošs
Peļņa €14 180 2025. gadā.
- Fakts26 gadi tirgū
Dibināts 2000.
- FaktsApgrozījums krītas
€2 747 638 2025. gadā, −24 % pret 2024.
- Fakts15 darbinieki
Pēc 2025. gada pārskata.
- FaktsĪpašnieki zināmi
1 patiesā labuma guvējs (LV).
Avoti: UR, Maksātnespējas reģistrs, VID, UR gada pārskati, UR patiesie labuma guvēji. Tā ir faktu pārbaude, nevis kredītreitings — lielam darījumam prasi pircējam garantiju vai norēķinu caur notāra/bankas kontu.
Tirgus signāls
Aprēķināts no diviem pēdējiem gadiem ar apgrozījumu.
SIA «LINCA» reģistrēts 2000. gadā ir Latvijas mežizstrādes uzņēmums. Pēdējais pieejamais neto apgrozījums (2025. g.) ir 2 747 638 €, kas salīdzinājumā ar iepriekšējo gadu sarūk. VID nodokļu reitings: A. Visi dati nāk no Uzņēmumu reģistra un VID atvērtajiem datiem.
Apgrozījums, peļņa un aktīvi
Gada pārskatu dati no Uzņēmumu reģistra (EUR).
Pabīdi tabulu uz sāniem, lai redzētu agrākos gadus →
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 2 747 638 € | 3 616 082 € | 3 566 031 € | 5 874 517 € | 3 210 315 € | 2 352 252 € | 2 597 449 € | 3 911 657 € | 2 679 863 € | 2 326 857 € | 2 657 190 € | 3 217 782 € | 2 052 071 € | 1 676 436 € | 1 824 620 € | 1 953 924 € |
| Peļņa / zaudējumi | 14 180 € | 276 412 € | 12 148 € | 1 005 449 € | 380 805 € | 198 372 € | 176 293 € | 351 105 € | 173 838 € | 129 625 € | 61 508 € | 128 121 € | 42 797 € | 45 092 € | 69 164 € | 86 147 € |
| Kopējie aktīvi | 4 147 759 € | 3 991 710 € | 3 647 277 € | 3 811 850 € | 2 764 835 € | 2 200 881 € | 2 032 029 € | 1 895 356 € | 1 624 573 € | 1 429 071 € | 1 399 860 € | 1 444 277 € | 825 879 € | 719 790 € | 713 954 € | 782 615 € |
| Pašu kapitāls | 3 765 265 € | 3 751 085 € | 3 474 673 € | 3 462 525 € | 2 457 076 € | 2 076 271 € | 1 877 899 € | 1 701 606 € | 1 350 501 € | 1 301 718 € | 1 160 880 € | 1 099 372 € | 682 599 € | 639 803 € | 594 711 € | 525 547 € |
| Darbinieku skaits | 15 | 13 | 13 | 13 | 13 | 13 | 11 | 10 | 12 | 14 | 15 | 15 | 11 | 11 | 17 | 444 |
Notikumu hronika
Reģistra notikumi uzņēmuma dzīves laikā.
- Pamatkapitāls
Pamatkapitāls noteikts 156 492 EUR apmērā (apmaksātais pamatkapitāls)
- Reģistrācija
Uzņēmums reģistrēts Uzņēmumu reģistrā
Šis ir faktu apskats no atvērtajiem datiem, nevis ieteikums vai brīdinājums. Pirms slēgt darījumu, vienmēr pārbaudi aktuālos rādītājus, atsauces un veiktos darbus, un apsver neatkarīgu sava meža vērtējumu.
Dati: Uzņēmumu reģistrs (UR) + VID — atvērtie dati
Publiskie iepirkumi
Meža un kurināmā iepirkumi, kuros uzņēmums iesniedza piedāvājumu vai noslēdza līgumu.
Kurināmais · 07.08.2026
Kurināmās malkas piegāde Vecpiebalgas apvienības pārvaldes vajadzībāmCēsu novada Vecpiebalgas apvienības pārvalde
Līgums: 134 540 €
Kurināmais · 03.07.2026
Par tiesībām piegādāt kurināmo malkuNeatliekamās medicīniskās palīdzības dienests
2 līgumi: 8342 €, 23 320 €
Kurināmais · 06.08.2025
Par tiesībām piegādāt kurināmo malkuNeatliekamās medicīniskās palīdzības dienests
2 līgumi: 7568 €, 20 570 €
Kurināmais · 27.06.2025
Kurināmās malkas piegāde Vecpiebalgas apvienības pārvaldes vajadzībāmCēsu novada Vecpiebalgas apvienības pārvalde
2 līgumi: 65 960 €, 46 560 €
Avots: EIS atvērtie dati (Valsts digitālās attīstības aģentūra, data.gov.lv), licence CC0; atjaunots 01.11.2026. Visi atvērtie iepirkumi →
Meža darbi · bez maksas
Saņem piedāvājumus no meža darbu uzņēmumiem
Pastāsti vienreiz, kas jādara. Pieprasījumu nodosim līdz pieciem uzņēmumiem, kas šo darbu dara tavā novadā. Viņi atbild tev tieši.
Saņem piedāvājumus par savu mežu
Ja domā par sava meža pārdošanu, atstāj kontaktus — sazināsimies ar konkrētu, nesaistošu piedāvājumu un palīdzēsim salīdzināt vairākus pircējus. Pārdevējam bez maksas un bez komisijas.