SIA «95.RV.»
Neatkarīgs faktu apskats no Latvijas atvērtajiem reģistriem — lai meža īpašnieks saprastu, ar ko viņš sēžas pie galda.
Ko darīt tālāk
Vai šis ir jūsu uzņēmums? Pārņemiet profilu
Šeit jau ir finanšu rādītāji, amatpersonas, VID reitings, darbinieku skaits no atvērtajiem reģistriem. Pievienojiet savus pakalpojumus, kontaktus un cenas — un pieprasījumi no meža īpašniekiem nāks tieši pie jums. Bez maksas.
Uzticamība — ko saka reģistri
Fakti ar avotu un datumu, nevis vērtējums. Nekas no šiem datiem neprasa īpašu uzmanību.
- Darbojas (labi)
- 32 gadi
- Uzņēmumu reģistrs (atvērtie dati) · reģistrēts 15.04.1994
- Statuss reģistrā (labi)
- aktīvs
- Uzņēmumu reģistrs (atvērtie dati)
- Maksātnespēja, likvidācija, sankcijas (labi)
- reģistra datos ierakstu nav
- Uzņēmumu reģistrs; sankciju saraksti (atvērtie dati)
- Nodokļu parāds (informācija)
- uz 22.07.2026 nebija (vai mazāks par 150 €)
- VID nodokļu parādnieku dati · pārbaudīts 24.07.2026, var būt novecojuši
- VID nodokļu maksātāja reitings (labi)
- A (augstākais)
- VID atvērtie dati · datums mūsu kopijā nav
- PVN maksātājs (labi)
- jā, LV40003190844
- VID / Uzņēmumu reģistrs (atvērtie dati)
- Darbinieki (informācija)
- 3 (2022. g.: 3)
- Uzņēmumu reģistrs · 2025. gada pārskats
- Apgrozījums (informācija)
- 743 293 € · +29,9 % pret 2024. g.
- Uzņēmumu reģistrs · 2025. gada pārskats
- Peļņa (labi)
- 38 460 €
- Uzņēmumu reģistrs · 2025. gada pārskats
Sūtīt pieprasījumu
SIA «95.RV.» vēl nav pievienojies MezaTirgus.lv — pieprasījumu saņemam mēs un nododam uzņēmumam. Bez maksas.
Šis ir jūsu uzņēmums?
Pārņemiet profilu bez maksas — tad šeit būs jūsu apraksts, kontakti un pakalpojumi, nevis tikai reģistra dati.
- Pieprasījumi no meža īpašniekiemKas raksta uzņēmumam šeit, nonāk tieši pie jums.
- Krautņu un cirsmu piedāvājumi jūsu reģionāKad pārdevējs izliek kokus vai cirsmu, sūtām to jums.
- Sava cenu lapaJūsu iepirkuma cenas, ko pārdevēji redz pirms zvana.
Meža nozares uzņēmumi tuvumā
Uzņēmumi ar MezaTirgus.lv profilu, kas paši norādījuši, ka strādā Mārupes novadā.
- Woodmaster, SIAstrādā Mārupes novadā
- Mežizstrāde
- SIA "PK MEŽS"strādā Rīgas reģionā
- Mežizstrāde
- Jaunaudžu kopšana un retināšana
- +1
- Winterstyle, SIAstrādā Rīgas reģionā
- Mežizstrāde
- Meža apsaimniekošana (pilns serviss)
- +1
- SIA "BK Grupa"strādā Rīgas reģionā
- Mežizstrāde
Ko rāda dati
Katrs fakts ar avotu — VID, Uzņēmumu reģistrs, VZD adrešu reģistrs, izdosies.lv. Ja kāda fakta nav, tā datos nav.
Pamatdarbība
VID reģistrētā pamatdarbība (NACE 2.1)
Darbinieki un nodokļi
3 darbinieki
2026. g. 3. cet. · tikpat cik 2025. g. 3. cet.
- Vidējā bruto alga mēnesī
- ~1310 €
- aprēķins pēc VID datiem · 2026. g. 3. cet.
- Samaksātie nodokļi ceturksnī
- 2,6 tūkst. €
- 2026. g. 3. cet.
VID atvērtie dati, apkopojis izdosies.lv · 2026. g. 3. cet.
Kur atrodas
Juridiskā adrese — Mārupes novads
VZD adrešu reģistrs — ēka pēc juridiskās adreses
«95.RV.» apgrozījums 2025. gadā pieauga par 29,9 %, bet peļņa un naudas atlikums saruka
«95.RV.» ir 1994. gadā dibināts Mārupes novada uzņēmums, kas darbojas nozarē «Mežkopība un citas mežsaimniecības darbības». 2025. gadā apgrozījums sasniedza €743 tūkst. un peļņa €38 tūkst., bet rentabilitāte noslīdēja līdz 5,2 %. Uzņēmumam ir VID nodokļu disciplīnas reitings A, nodokļu parāda nav, un maksātnespējas vai likvidācijas procesi nav uzsākti.
Izaugsme un peļņa
2025. gadā apgrozījums pieauga par 29,9 % — no €572 tūkst. 2024. gadā līdz €743 tūkst. Peļņa tajā pašā laikā samazinājās par 7,8 % un bija €38 tūkst., bet rentabilitāte kritās no 7,3 % uz 5,2 %. Tas varētu liecināt, ka apgrozījuma kāpums panākts ar zemāku uzcenojumu, taču iemesli no pieejamajiem datiem nav nosakāmi. Vidējā gada izaugsme periodā 2021–2025 ir +4,7 %.
Nauda un investīcijas
Naudas atlikums gada beigās bija €3 074, kas ir ļoti zems salīdzinājumā ar €162 tūkst. 2021. gadā un €121 tūkst. 2022. gadā. Arī 2023. gada beigās atlikums bija tikai €471, tātad zems naudas atlikums gadumijā šim uzņēmumam nav pirmreizējs. Dati par investīcijām pamatlīdzekļos nav pieejami.
Finanšu stabilitāte
Pašu kapitāls 2025. gadā bija €602 tūkst. un veidoja 70,2 % no aktīviem, un tas ir augsts un stabils līmenis. Bankas kredīti gada beigās bija €134 tūkst., neto parāds €131 tūkst., procentu izmaksas €16 tūkst. Pašu kapitāls ir audzis katru gadu kopš 2021. gada, kad tas bija €390 tūkst.
Cilvēki
2025. gadā uzņēmumā strādāja 3 darbinieki. Darbinieku skaits visā periodā bijis neliels un svārstīgs — no 3 līdz 6. Tas nozīmē, ka darbs, visticamāk, tiek organizēts ar nelielu pastāvīgu komandu.
Ko tas nozīmē meža īpašniekam
Uzņēmums ir ilgstoši darbojies, finansiāli stabils un ar labu nodokļu disciplīnas reitingu, tāpēc sadarbība ar to izskatās pamatota. Vienlaikus ļoti zemais naudas atlikums gada beigās nozīmē, ka par lielākiem darījumiem ir vērts vienoties par skaidriem un īsiem samaksas termiņiem.
Kam pievērst uzmanību
- Rentabilitāte pēdējos gados sarukusi no 10,4 % 2022. gadā līdz 5,2 % 2025. gadā.
- Naudas atlikums gada beigās — €3 074 — ir ļoti zems attiecībā pret apgrozījumu.
- Bankas kredīti pieauguši no €71 tūkst. 2023. gadā līdz €134 tūkst. 2025. gadā.
Apskatu sagatavoja mākslīgais intelekts no Uzņēmumu reģistrā iesniegtajiem gada pārskatiem (Reģ. Nr. 40003190844) un UR/VID atvērtajiem datiem; katrs skaitlis tekstā pirms publicēšanas automātiski salīdzināts ar pārskatu datiem. Skaitļi ir no uzņēmuma paša pārskata — grupas (konsolidētajā) pārskatā tie var atšķirties. Sagatavots 2026. gada 23. septembris. Tas nav investīciju vai kredītspējas vērtējums.
Atvērtajos datos sarkano karogu nav
Darbojas, nodokļi kārtībā, finanses publicētas.
- LabiDarbojas
Uzņēmumu reģistrā statuss — aktīvs.
- LabiNav maksātnespējas
Reģistros nav maksātnespējas, likvidācijas vai sankciju ierakstu.
- LabiNav nodokļu parāda
Nav parāda virs 150 € (VID, uz 2026-07-22).
- LabiVID reitings A
Augstākā nodokļu disciplīnas grupa.
- LabiPelnošs
Peļņa €38 460 2025. gadā.
- Fakts32 gadi tirgū
Dibināts 1994.
- FaktsApgrozījums aug
€743 293 2025. gadā, +30 % pret 2024.
- Fakts3 darbinieki
Pēc 2025. gada pārskata.
- FaktsĪpašnieki zināmi
1 patiesā labuma guvējs (LV).
Avoti: UR, Maksātnespējas reģistrs, VID, UR gada pārskati, UR patiesie labuma guvēji. Tā ir faktu pārbaude, nevis kredītreitings — lielam darījumam prasi pircējam garantiju vai norēķinu caur notāra/bankas kontu.
Tirgus signāls
Aprēķināts no diviem pēdējiem gadiem ar apgrozījumu.
SIA «95.RV.» reģistrēts 1994. gadā ir Latvijas mežkopības uzņēmums. Pēdējais pieejamais neto apgrozījums (2025. g.) ir 743 293 €, kas salīdzinājumā ar iepriekšējo gadu pieaug. VID nodokļu reitings: A. Visi dati nāk no Uzņēmumu reģistra un VID atvērtajiem datiem.
Apgrozījums, peļņa un aktīvi
Gada pārskatu dati no Uzņēmumu reģistra (EUR).
Pabīdi tabulu uz sāniem, lai redzētu agrākos gadus →
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 743 293 € | 572 307 € | 600 279 € | 783 038 € | 617 673 € | 505 619 € | 442 659 € | 460 873 € | 461 143 € | 408 130 € | 421 944 € | 646 828 € | 287 945 € | 499 552 € | 617 476 € | 499 334 € | 301 529 € | 409 111 € |
| Peļņa / zaudējumi | 38 460 € | 41 699 € | 35 971 € | 81 258 € | 50 557 € | 44 553 € | 31 275 € | 70 103 € | -13 268 € | 8941 € | -52 311 € | 342 € | -13 211 € | 35 894 € | 49 711 € | 103 732 € | -161 128 € | 5853 € |
| Kopējie aktīvi | 857 831 € | 876 210 € | 797 341 € | 701 791 € | 556 148 € | 482 799 € | 435 719 € | 440 308 € | 343 256 € | 292 004 € | 241 561 € | 357 405 € | 257 580 € | 292 849 € | 233 795 € | 195 186 € | 208 400 € | 480 142 € |
| Pašu kapitāls | 602 429 € | 563 969 € | 522 270 € | 439 332 € | 390 364 € | 344 847 € | 300 294 € | 269 019 € | 198 916 € | 212 184 € | 203 243 € | 255 555 € | 179 365 € | 192 576 € | 156 682 € | 106 971 € | 3239 € | 164 367 € |
| Darbinieku skaits | 3 | 4 | 6 | 3 | 4 | 5 | 6 | 5 | 3 | 3 | 4 | 6 | 7 | 8 | 4 | 4 | 4 | 4 |
Notikumu hronika
Reģistra notikumi uzņēmuma dzīves laikā.
- Pamatkapitāls
Pamatkapitāls noteikts 258 962 EUR apmērā (apmaksātais pamatkapitāls)
- Nosaukums
Nosaukums mainīts: «Kokapstrādes uzņēmums SIA "VĒRIS"» → «Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "95.RV."»
- Reģistrācija
Uzņēmums reģistrēts Uzņēmumu reģistrā
Šis ir faktu apskats no atvērtajiem datiem, nevis ieteikums vai brīdinājums. Pirms slēgt darījumu, vienmēr pārbaudi aktuālos rādītājus, atsauces un veiktos darbus, un apsver neatkarīgu sava meža vērtējumu.
Dati: Uzņēmumu reģistrs (UR) + VID — atvērtie dati
Meža darbi · bez maksas
Saņem piedāvājumus no meža darbu uzņēmumiem
Pastāsti vienreiz, kas jādara. Pieprasījumu nodosim līdz pieciem uzņēmumiem, kas šo darbu dara tavā novadā. Viņi atbild tev tieši.
Saņem piedāvājumus par savu mežu
Ja domā par sava meža pārdošanu, atstāj kontaktus — sazināsimies ar konkrētu, nesaistošu piedāvājumu un palīdzēsim salīdzināt vairākus pircējus. Pārdevējam bez maksas un bez komisijas.