SIA «Akači»
Neatkarīgs faktu apskats no Latvijas atvērtajiem reģistriem — lai meža īpašnieks saprastu, ar ko viņš sēžas pie galda.
Ko darīt tālāk
Vai šis ir jūsu uzņēmums? Pārņemiet profilu
Šeit jau ir finanšu rādītāji, amatpersonas, VID reitings, darbinieku skaits no atvērtajiem reģistriem. Pievienojiet savus pakalpojumus, kontaktus un cenas — un pieprasījumi no meža īpašniekiem nāks tieši pie jums. Bez maksas.
Uzticamība — ko saka reģistri
Fakti ar avotu un datumu, nevis vērtējums. Viens fakts vērts pārbaudīt pirms līguma.
- Darbojas (labi)
- 22 gadi
- Uzņēmumu reģistrs (atvērtie dati) · reģistrēts 24.08.2004
- Statuss reģistrā (labi)
- aktīvs
- Uzņēmumu reģistrs (atvērtie dati)
- Maksātnespēja, likvidācija, sankcijas (labi)
- reģistra datos ierakstu nav
- Uzņēmumu reģistrs; sankciju saraksti (atvērtie dati)
- Nodokļu parāds (informācija)
- uz 22.07.2026 nebija (vai mazāks par 150 €)
- VID nodokļu parādnieku dati · pārbaudīts 24.07.2026, var būt novecojuši
- VID nodokļu maksātāja reitings (informācija)
- B
- VID atvērtie dati · datums mūsu kopijā nav
- PVN maksātājs (labi)
- jā, LV45403013879
- VID / Uzņēmumu reģistrs (atvērtie dati)
- Darbinieki (informācija)
- 17 (2022. g.: 16)
- Uzņēmumu reģistrs · 2025. gada pārskats
- Apgrozījums (informācija)
- 910 469 € · −8,4 % pret 2024. g.
- Uzņēmumu reģistrs · 2025. gada pārskats
- Zaudējumi (vērts pārbaudīt)
- −203 115 €
- Uzņēmumu reģistrs · 2025. gada pārskats
Sūtīt pieprasījumu
SIA «Akači» vēl nav pievienojies MezaTirgus.lv — pieprasījumu saņemam mēs un nododam uzņēmumam. Bez maksas.
Šis ir jūsu uzņēmums?
Pārņemiet profilu bez maksas — tad šeit būs jūsu apraksts, kontakti un pakalpojumi, nevis tikai reģistra dati.
- Pieprasījumi no meža īpašniekiemKas raksta uzņēmumam šeit, nonāk tieši pie jums.
- Krautņu un cirsmu piedāvājumi jūsu reģionāKad pārdevējs izliek kokus vai cirsmu, sūtām to jums.
- Sava cenu lapaJūsu iepirkuma cenas, ko pārdevēji redz pirms zvana.
Meža nozares uzņēmumi tuvumā
Uzņēmumi ar MezaTirgus.lv profilu, kas paši norādījuši, ka strādā Aizkraukles novadā.
- SIA "ATVASĀJS"strādā Aizkraukles novadā
- Mežizstrāde
- Jaunaudžu kopšana un retināšana
- +1
- EL mežs, SIAstrādā Aizkraukles novadā
- Mežizstrāde
- Kalna Ozoliņi-M, SIAstrādā Aizkraukles novadā
- Mežizstrāde
- SINDA & V R, SIAstrādā Aizkraukles novadā
- Mežizstrāde
Ko rāda dati
Katrs fakts ar avotu — VID, Uzņēmumu reģistrs, VZD adrešu reģistrs, izdosies.lv. Ja kāda fakta nav, tā datos nav.
Pamatdarbība
VID reģistrētā pamatdarbība (NACE 2.1)
Darbinieki un nodokļi
16 darbinieki
2026. g. 3. cet. · −1 pret 2025. g. 3. cet.
- Vidējā bruto alga mēnesī
- ~1010 €
- aprēķins pēc VID datiem · 2026. g. 3. cet.
- Samaksātie nodokļi ceturksnī
- 7,2 tūkst. €
- 2026. g. 3. cet.
VID atvērtie dati, apkopojis izdosies.lv · 2026. g. 3. cet.
Kur atrodas
Juridiskā adrese — Aizkraukles novads
VZD adrešu reģistrs — ēka pēc juridiskās adreses
«Akači» trešo gadu pēc kārtas strādā ar zaudējumiem, taču bez bankas kredītiem
«Akači» ir 2004. gadā dibināts Neretā reģistrēts uzņēmums, kas darbojas nozarē «Mežizstrāde» (NACE 0220). 2025. gadā apgrozījums bija €910 tūkst. un zaudējumi €203 tūkst. — tie ir trešie zaudējumu gadi pēc kārtas. Uzņēmumam nav nodokļu parāda, nav uzsākta maksātnespēja vai likvidācija, un VID nodokļu disciplīnas reitings ir B.
Apgrozījums un peļņa
2025. gadā apgrozījums bija €910 tūkst. un samazinājās par 8,4 % pret iepriekšējo gadu; periodā 2021–2025 vidējā gada izmaiņa ir samazinājums par 1,1 %. Pēc peļņas €261 tūkst. 2021. gadā un €405 tūkst. 2022. gadā rezultāts pagriezās uz zaudējumiem: −€95 tūkst. 2023. gadā, −€325 tūkst. 2024. gadā un −€203 tūkst. 2025. gadā. Rentabilitāte 2025. gadā bija −22,3 %, kas ir mazāks zaudējumu līmenis nekā −32,7 % gadu iepriekš.
Nauda un investīcijas
Nauda gada beigās ir samazinājusies vairākus gadus pēc kārtas: €231 tūkst. 2022. gadā, €116 tūkst. 2023. gadā, €39 tūkst. 2024. gadā un €12 tūkst. 2025. gadā. Dati par investīcijām pamatlīdzekļos nav pieejami. Dividenžu izmaksas nav norādītas.
Finanšu stabilitāte
Bankas kredītu nav visos piecos gados (€0), un neto parāds ir −€12 tūkst., tas ir, naudas ir vairāk nekā aizņēmumu. Pašu kapitāls veido 88,6 % no aktīviem, kas ir augsts rādītājs, taču pats pašu kapitāls ir sarucis no €1,2 milj. 2022. gadā līdz €533 tūkst. 2025. gadā, ko varētu izskaidrot uzkrātie zaudējumi.
Cilvēki
Darbinieku skaits ir bijis stabils: 19 darbinieki 2021. gadā, 16 gan 2022., gan 2023. gadā, 18 darbinieki 2024. gadā un 17 darbinieki 2025. gadā. Zaudējumu gados darbinieku skaits nav būtiski mainījies.
Ko tas nozīmē meža īpašniekam
Sadarbības partneris ir bez bankas kredītiem un bez nodokļu parāda, ar augstu pašu kapitāla īpatsvaru, tāpēc pamata norēķinu spēja saglabājas. Vienlaikus trīs zaudējumu gadi pēc kārtas un nauda €12 tūkst. gada beigās nozīmē, ka lielāka darījuma gadījumā ir vērts iepriekš vienoties par skaidriem samaksas termiņiem un kārtību.
Kam pievērst uzmanību
- Vai 2026. gadā zaudējumi turpinās — 2025. gadā rezultāts bija −€203 tūkst.
- Naudas atlikums gada beigās, kas no €231 tūkst. 2022. gadā sarucis līdz €12 tūkst. 2025. gadā.
- Pašu kapitāla samazināšanās no €1,2 milj. 2022. gadā līdz €533 tūkst. 2025. gadā.
Apskatu sagatavoja mākslīgais intelekts no Uzņēmumu reģistrā iesniegtajiem gada pārskatiem (Reģ. Nr. 45403013879) un UR/VID atvērtajiem datiem; katrs skaitlis tekstā pirms publicēšanas automātiski salīdzināts ar pārskatu datiem. Skaitļi ir no uzņēmuma paša pārskata — grupas (konsolidētajā) pārskatā tie var atšķirties. Sagatavots 2026. gada 23. septembris. Tas nav investīciju vai kredītspējas vērtējums.
Pārbaudi rūpīgi, pirms paraksti
Zaudējumi otro gadu pēc kārtas. Prasi priekšapmaksu vai drošu norēķinu.
- RisksZaudējumi otro gadu pēc kārtas
Zaudējumi €203 115 2025. gadā.
- UzmanībuVID reitings B
Vidēja nodokļu disciplīna — ir bijušas nepilnības.
- LabiDarbojas
Uzņēmumu reģistrā statuss — aktīvs.
- LabiNav maksātnespējas
Reģistros nav maksātnespējas, likvidācijas vai sankciju ierakstu.
- LabiNav nodokļu parāda
Nav parāda virs 150 € (VID, uz 2026-07-22).
- Fakts22 gadi tirgū
Dibināts 2004.
- FaktsApgrozījums krītas
€910 469 2025. gadā, −8 % pret 2024.
- Fakts17 darbinieki
Pēc 2025. gada pārskata.
- FaktsĪpašnieki zināmi
1 patiesā labuma guvējs (LV).
Avoti: UR, Maksātnespējas reģistrs, VID, UR gada pārskati, UR patiesie labuma guvēji. Tā ir faktu pārbaude, nevis kredītreitings — lielam darījumam prasi pircējam garantiju vai norēķinu caur notāra/bankas kontu.
Tirgus signāls
Aprēķināts no diviem pēdējiem gadiem ar apgrozījumu.
SIA «Akači» reģistrēts 2004. gadā ir Latvijas mežizstrādes uzņēmums. Pēdējais pieejamais neto apgrozījums (2025. g.) ir 910 469 €, kas salīdzinājumā ar iepriekšējo gadu sarūk. VID nodokļu reitings: B. Visi dati nāk no Uzņēmumu reģistra un VID atvērtajiem datiem.
Apgrozījums, peļņa un aktīvi
Gada pārskatu dati no Uzņēmumu reģistra (EUR).
Pabīdi tabulu uz sāniem, lai redzētu agrākos gadus →
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 910 469 € | 993 998 € | 1 247 976 € | 1 426 201 € | 951 345 € | 654 738 € | 793 330 € | 1 062 648 € | 669 625 € | 632 514 € | 706 918 € | 866 790 € | 326 143 € | 244 799 € | 162 099 € | 158 233 € | 123 095 € | 119 023 € |
| Peļņa / zaudējumi | -203 115 € | -324 677 € | -95 065 € | 405 470 € | 261 233 € | 7721 € | 136 875 € | 341 839 € | 24 409 € | 7266 € | 56 884 € | 193 984 € | 44 320 € | 8885 € | 12 043 € | 10 173 € | 8715 € | 2932 € |
| Kopējie aktīvi | 601 639 € | 787 919 € | 1 088 729 € | 1 184 336 € | 779 086 € | 609 382 € | 647 400 € | 539 463 € | 432 236 € | 459 091 € | 496 166 € | 388 480 € | 222 663 € | 173 473 € | 143 442 € | 128 442 € | 165 096 € | 158 651 € |
| Pašu kapitāls | 533 127 € | 736 242 € | 1 060 919 € | 1 155 984 € | 750 514 € | 489 281 € | 481 560 € | 444 685 € | 305 103 € | 380 694 € | 373 428 € | 316 544 € | 86 135 € | 41 816 € | 32 931 € | 20 888 € | 10 715 € | 84 451 € |
| Darbinieku skaits | 17 | 18 | 16 | 16 | 19 | 19 | 20 | 21 | 21 | 21 | 20 | 19 | 12 | 10 | 9 | 10 | 10 | 13 |
Notikumu hronika
Reģistra notikumi uzņēmuma dzīves laikā.
- Pamatkapitāls
Pamatkapitāls noteikts 2 800 EUR apmērā (apmaksātais pamatkapitāls)
- Reģistrācija
Uzņēmums reģistrēts Uzņēmumu reģistrā
Šis ir faktu apskats no atvērtajiem datiem, nevis ieteikums vai brīdinājums. Pirms slēgt darījumu, vienmēr pārbaudi aktuālos rādītājus, atsauces un veiktos darbus, un apsver neatkarīgu sava meža vērtējumu.
Dati: Uzņēmumu reģistrs (UR) + VID — atvērtie dati
Publiskie iepirkumi
Meža un kurināmā iepirkumi, kuros uzņēmums iesniedza piedāvājumu vai noslēdza līgumu.
Kurināmais · 14.10.2026
Kurināmās malkas iegāde Aizkraukles novada pašvaldības iestādēm. AtkārtotiAizkraukles novada pašvaldība
Iesniedza piedāvājumu
Kurināmais · 23.07.2026
Kurināmās malkas iegāde Aizkraukles novada pašvaldības iestādēmAizkraukles novada pašvaldība
Iesniedza piedāvājumu
Kurināmais · 24.07.2025
Kurināmās malkas iegāde Aizkraukles novada pašvaldības iestādēmAizkraukles novada pašvaldība
Iesniedza piedāvājumu
Avots: EIS atvērtie dati (Valsts digitālās attīstības aģentūra, data.gov.lv), licence CC0; atjaunots 01.11.2026. Visi atvērtie iepirkumi →
Meža darbi · bez maksas
Saņem piedāvājumus no meža darbu uzņēmumiem
Pastāsti vienreiz, kas jādara. Pieprasījumu nodosim līdz pieciem uzņēmumiem, kas šo darbu dara tavā novadā. Viņi atbild tev tieši.
Saņem piedāvājumus par savu mežu
Ja domā par sava meža pārdošanu, atstāj kontaktus — sazināsimies ar konkrētu, nesaistošu piedāvājumu un palīdzēsim salīdzināt vairākus pircējus. Pārdevējam bez maksas un bez komisijas.