SIA «CEĻAPRIEDES»
Neatkarīgs faktu apskats no Latvijas atvērtajiem reģistriem — lai meža īpašnieks saprastu, ar ko viņš sēžas pie galda.
Ko darīt tālāk
Vai šis ir jūsu uzņēmums? Pārņemiet profilu
Šeit jau ir finanšu rādītāji, amatpersonas, VID reitings, darbinieku skaits no atvērtajiem reģistriem. Pievienojiet savus pakalpojumus, kontaktus un cenas — un pieprasījumi no meža īpašniekiem nāks tieši pie jums. Bez maksas.
Uzticamība — ko saka reģistri
Fakti ar avotu un datumu, nevis vērtējums. Nekas no šiem datiem neprasa īpašu uzmanību.
- Darbojas (labi)
- 19 gadi
- Uzņēmumu reģistrs (atvērtie dati) · reģistrēts 22.03.2007
- Statuss reģistrā (labi)
- aktīvs
- Uzņēmumu reģistrs (atvērtie dati)
- Maksātnespēja, likvidācija, sankcijas (labi)
- reģistra datos ierakstu nav
- Uzņēmumu reģistrs; sankciju saraksti (atvērtie dati)
- Nodokļu parāds (informācija)
- uz 22.07.2026 nebija (vai mazāks par 150 €)
- VID nodokļu parādnieku dati · pārbaudīts 24.07.2026, var būt novecojuši
- VID nodokļu maksātāja reitings (labi)
- A (augstākais)
- VID atvērtie dati · datums mūsu kopijā nav
- PVN maksātājs (labi)
- jā, LV42403020106
- VID / Uzņēmumu reģistrs (atvērtie dati)
- Darbinieki (informācija)
- 9 (2022. g.: 9)
- Uzņēmumu reģistrs · 2025. gada pārskats
- Apgrozījums (informācija)
- 1,56 milj. € · +33,9 % pret 2024. g.
- Uzņēmumu reģistrs · 2025. gada pārskats
- Peļņa (labi)
- 153 610 €
- Uzņēmumu reģistrs · 2025. gada pārskats
Sūtīt pieprasījumu
SIA «CEĻAPRIEDES» vēl nav pievienojies MezaTirgus.lv — pieprasījumu saņemam mēs un nododam uzņēmumam. Bez maksas.
Šis ir jūsu uzņēmums?
Pārņemiet profilu bez maksas — tad šeit būs jūsu apraksts, kontakti un pakalpojumi, nevis tikai reģistra dati.
- Pieprasījumi no meža īpašniekiemKas raksta uzņēmumam šeit, nonāk tieši pie jums.
- Krautņu un cirsmu piedāvājumi jūsu reģionāKad pārdevējs izliek kokus vai cirsmu, sūtām to jums.
- Sava cenu lapaJūsu iepirkuma cenas, ko pārdevēji redz pirms zvana.
Meža nozares uzņēmumi tuvumā
Uzņēmumi ar MezaTirgus.lv profilu, kas paši norādījuši, ka strādā Rēzeknē.
- MPKS "Mežsaimnieks"strādā Rēzeknē
- Mežizstrāde
- Meža apsaimniekošana (pilns serviss)
- +2
- SIA "AI Mežsaimnieks"strādā Latgalē
- Mežizstrāde
- Jaunaudžu kopšana un retināšana
- +1
- SIA "ANITA AB"strādā Latgalē
- Mežizstrāde
- Jaunaudžu kopšana un retināšana
- +1
- SIA "Čiekuri NH"strādā Latgalē
- Mežizstrāde
- Meža apsaimniekošana (pilns serviss)
- +2
Ko rāda dati
Katrs fakts ar avotu — VID, Uzņēmumu reģistrs, VZD adrešu reģistrs, izdosies.lv. Ja kāda fakta nav, tā datos nav.
Pamatdarbība
VID reģistrētā pamatdarbība (NACE 2.1)
Darbinieki un nodokļi
11 darbinieki
2026. g. 3. cet. · +1 pret 2025. g. 3. cet.
- Vidējā bruto alga mēnesī
- ~1670 €
- aprēķins pēc VID datiem · 2026. g. 3. cet.
- Samaksātie nodokļi ceturksnī
- 14 tūkst. €
- 2026. g. 3. cet.
VID atvērtie dati, apkopojis izdosies.lv · 2026. g. 3. cet.
Kur atrodas
Juridiskā adrese — Rēzekne
VZD adrešu reģistrs — ēka pēc juridiskās adreses
«Ceļapriedes» 2025. gadā atguva peļņu: apgrozījums €1,6 milj., rentabilitāte 9,8 %
«Ceļapriedes» ir 2007. gadā dibināts Rēzeknē reģistrēts uzņēmums, kas darbojas nozarē «Mežizstrāde». 2025. gadā apgrozījums bija €1,6 milj. un peļņa €154 tūkst., kas ir atgriešanās pie labākiem rādītājiem pēc vājākiem 2023. un 2024. gada rezultātiem. Uzņēmumam nav bankas kredītu, nav nodokļu parāda, un VID nodokļu disciplīnas reitings ir A.
Izaugsme un peļņa
Apgrozījums 2025. gadā pieauga par 33,9 %, sasniedzot €1,6 milj., bet peļņa pieauga par 822,8 % līdz €154 tūkst. Rentabilitāte bija 9,8 %, kas ir zemāk nekā 33,4 % 2022. gadā, taču krietni labāk nekā 2023. gadā, kad uzņēmums strādāja ar zaudējumiem €92 tūkst. un rentabilitāti −8,8 %. Vidējā gada izaugsme periodā 2021–2025 bija 14,7 %.
Nauda un aizņēmumi
Gada beigās uzņēmuma rīcībā bija nauda €53 tūkst., un bankas kredītu nav bijis nevienā no pēdējiem pieciem gadiem. Neto parāds ir −€53 tūkst., proti, naudas ir vairāk nekā parādu. Vienlaikus uzrādītas procentu izmaksas €12 tūkst., kas varētu liecināt par citiem finansēšanas avotiem, taču dati par investīcijām pamatlīdzekļos nav pieejami.
Finanšu stabilitāte
Pašu kapitāls 2025. gada beigās bija €900 tūkst. un veidoja 67,3 % no aktīviem, kas norāda uz lielu pašu līdzekļu īpatsvaru. Pašu kapitāls ir audzis katru gadu kopš 2023. gada. Nav ziņu par maksātnespēju vai likvidāciju, un nodokļu parāda nav.
Cilvēki
2025. gadā uzņēmumā strādāja 9 darbinieki, gadu iepriekš — 11. Pēdējos piecos gados darbinieku skaits svārstījies no 9 līdz 11, tātad tas ir neliels, stabils kolektīvs.
Ko tas nozīmē meža īpašniekam
Darījuma partneris ar €900 tūkst. pašu kapitālu, bez bankas kredītiem un bez nodokļu parāda, kas kopumā nozīmē salīdzinoši zemu risku par norēķiniem saņemt naudu. Vienlaikus uzņēmums ir neliels un naudas atlikums gada beigās €53 tūkst. ir pieticīgs, tāpēc lielāku darījumu gadījumā ir vērts vienoties par norēķinu kārtību rakstiski.
Kam pievērst uzmanību
- Peļņa pēdējos gados ir stipri svārstījusies — no €521 tūkst. 2022. gadā līdz zaudējumiem 2023. gadā.
- Procentu izmaksas €12 tūkst., lai gan bankas kredītu nav.
- Neliels naudas atlikums gada beigās — €53 tūkst. pie €1,6 milj. apgrozījuma.
Apskatu sagatavoja mākslīgais intelekts no Uzņēmumu reģistrā iesniegtajiem gada pārskatiem (Reģ. Nr. 42403020106) un UR/VID atvērtajiem datiem; katrs skaitlis tekstā pirms publicēšanas automātiski salīdzināts ar pārskatu datiem. Skaitļi ir no uzņēmuma paša pārskata — grupas (konsolidētajā) pārskatā tie var atšķirties. Sagatavots 2026. gada 23. septembris. Tas nav investīciju vai kredītspējas vērtējums.
Atvērtajos datos sarkano karogu nav
Darbojas, nodokļi kārtībā, finanses publicētas.
- LabiDarbojas
Uzņēmumu reģistrā statuss — aktīvs.
- LabiNav maksātnespējas
Reģistros nav maksātnespējas, likvidācijas vai sankciju ierakstu.
- LabiNav nodokļu parāda
Nav parāda virs 150 € (VID, uz 2026-07-22).
- LabiVID reitings A
Augstākā nodokļu disciplīnas grupa.
- LabiPelnošs
Peļņa €153 610 2025. gadā.
- Fakts19 gadi tirgū
Dibināts 2007.
- FaktsApgrozījums aug
€1 559 590 2025. gadā, +34 % pret 2024.
- Fakts9 darbinieki
Pēc 2025. gada pārskata.
- FaktsĪpašnieki zināmi
1 patiesā labuma guvējs (LV).
Avoti: UR, Maksātnespējas reģistrs, VID, UR gada pārskati, UR patiesie labuma guvēji. Tā ir faktu pārbaude, nevis kredītreitings — lielam darījumam prasi pircējam garantiju vai norēķinu caur notāra/bankas kontu.
Tirgus signāls
Aprēķināts no diviem pēdējiem gadiem ar apgrozījumu.
SIA «CEĻAPRIEDES» reģistrēts 2007. gadā ir Latvijas mežizstrādes uzņēmums. Pēdējais pieejamais neto apgrozījums (2025. g.) ir 1 559 590 €, kas salīdzinājumā ar iepriekšējo gadu pieaug. VID nodokļu reitings: A. Visi dati nāk no Uzņēmumu reģistra un VID atvērtajiem datiem.
Apgrozījums, peļņa un aktīvi
Gada pārskatu dati no Uzņēmumu reģistra (EUR).
Pabīdi tabulu uz sāniem, lai redzētu agrākos gadus →
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 1 559 590 € | 1 164 489 € | 1 048 878 € | 1 560 002 € | 902 012 € | 434 674 € | 577 686 € | 828 148 € | 624 195 € | 522 693 € | 635 717 € | 752 262 € | 569 028 € | 663 616 € | 698 064 € | 321 924 € | 151 954 € | 235 944 € |
| Peļņa / zaudējumi | 153 610 € | 16 646 € | -92 473 € | 521 096 € | 172 817 € | -19 554 € | 14 560 € | 130 575 € | 46 573 € | 15 826 € | -28 731 € | 209 € | 12 002 € | 39 118 € | 5230 € | 5185 € | 5083 € | 2250 € |
| Kopējie aktīvi | 1 338 142 € | 1 107 531 € | 1 174 916 € | 1 488 549 € | 478 650 € | 361 346 € | 300 252 € | 357 385 € | 196 235 € | 175 408 € | 235 955 € | 277 537 € | 194 747 € | 248 891 € | 249 387 € | 117 361 € | 80 872 € | 125 277 € |
| Pašu kapitāls | 900 118 € | 746 508 € | 729 862 € | 822 335 € | 301 238 € | 128 421 € | 147 975 € | 157 038 € | 106 462 € | 59 889 € | 44 063 € | 72 801 € | 51 018 € | 56 616 € | 17 498 € | 12 268 € | 7083 € | 4250 € |
| Darbinieku skaits | 9 | 11 | 10 | 9 | 9 | 9 | 9 | 8 | 6 | 5 | 4 | 5 | 6 | 6 | 5 | 4 | 4 | 3 |
Notikumu hronika
Reģistra notikumi uzņēmuma dzīves laikā.
- Pamatkapitāls
Pamatkapitāls noteikts 2 840 EUR apmērā (apmaksātais pamatkapitāls)
- Reģistrācija
Uzņēmums reģistrēts Uzņēmumu reģistrā
Šis ir faktu apskats no atvērtajiem datiem, nevis ieteikums vai brīdinājums. Pirms slēgt darījumu, vienmēr pārbaudi aktuālos rādītājus, atsauces un veiktos darbus, un apsver neatkarīgu sava meža vērtējumu.
Dati: Uzņēmumu reģistrs (UR) + VID — atvērtie dati
Publiskie iepirkumi
Meža un kurināmā iepirkumi, kuros uzņēmums iesniedza piedāvājumu vai noslēdza līgumu.
Kurināmais · 19.08.2026
Malkas piegāde 2026./2027.gada apkures sezonai Krāslavas novada pašvaldības iestāžu vajadzībāmKrāslavas novada pašvaldības Dagdas pilsētas un pagastu apvienība
2 līgumi: 74 520 €, 51 480 €
Kurināmais · 29.05.2025
Kurināmā piegāde Krāslavas novada pašvaldības iestāžu vajadzībāmKrāslavas novada pašvaldības Dagdas pilsētas un pagastu apvienība
Līgums: 60 690 €
Avots: EIS atvērtie dati (Valsts digitālās attīstības aģentūra, data.gov.lv), licence CC0; atjaunots 01.11.2026. Visi atvērtie iepirkumi →
Meža darbi · bez maksas
Saņem piedāvājumus no meža darbu uzņēmumiem
Pastāsti vienreiz, kas jādara. Pieprasījumu nodosim līdz pieciem uzņēmumiem, kas šo darbu dara tavā novadā. Viņi atbild tev tieši.
Saņem piedāvājumus par savu mežu
Ja domā par sava meža pārdošanu, atstāj kontaktus — sazināsimies ar konkrētu, nesaistošu piedāvājumu un palīdzēsim salīdzināt vairākus pircējus. Pārdevējam bez maksas un bez komisijas.