SIA «ERTE Grupa»
Neatkarīgs faktu apskats no Latvijas atvērtajiem reģistriem — lai meža īpašnieks saprastu, ar ko viņš sēžas pie galda.
Ko darīt tālāk
Vai šis ir jūsu uzņēmums? Pārņemiet profilu
Šeit jau ir finanšu rādītāji, amatpersonas, VID reitings, darbinieku skaits no atvērtajiem reģistriem. Pievienojiet savus pakalpojumus, kontaktus un cenas — un pieprasījumi no meža īpašniekiem nāks tieši pie jums. Bez maksas.
Tiesiskās aizsardzības process
Uzņēmumam kopš 12.05.2026 ir tiesiskās aizsardzības process: tas turpina darbu, bet maksājumus kreditoriem kārto pēc apstiprināta plāna. Vērts zināt pirms avansa vai ilga līguma.
Maksātnespējas reģistrs · 12.05.2026
Uzticamība — ko saka reģistri
Fakti ar avotu un datumu, nevis vērtējums. 3 fakti vērts pārbaudīt pirms līguma.
- Darbojas (labi)
- 19 gadi
- Uzņēmumu reģistrs (atvērtie dati) · reģistrēts 02.08.2007
- Statuss reģistrā (labi)
- aktīvs
- Uzņēmumu reģistrs (atvērtie dati)
- Maksātnespēja, likvidācija, sankcijas (uzmanību)
- Uzsākts: NATIONAL · lieta C73332926 · process vēl notiek
- Uzņēmumu reģistrs; sankciju saraksti (atvērtie dati) · kopš 12.05.2026
- Nodokļu parāds (uzmanību)
- ir: 316 884 €
- VID nodokļu parādnieku dati · kā uz 16.09.2026, pārbaudīts 19.09.2026 — var būt novecojuši
- VID nodokļu maksātāja reitings (informācija)
- B
- VID atvērtie dati · datums mūsu kopijā nav
- PVN maksātājs (labi)
- jā, LV40003944043
- VID / Uzņēmumu reģistrs (atvērtie dati)
- Darbinieki (informācija)
- 152 (2021. g.: 127)
- Uzņēmumu reģistrs · 2024. gada pārskats
- Apgrozījums (informācija)
- 12,43 milj. € · −49,6 % pret 2023. g.
- Uzņēmumu reģistrs · 2024. gada pārskats
- Zaudējumi (vērts pārbaudīt)
- −352 716 €
- Uzņēmumu reģistrs · 2024. gada pārskats
Sūtīt pieprasījumu
SIA «ERTE Grupa» vēl nav pievienojies MezaTirgus.lv — pieprasījumu saņemam mēs un nododam uzņēmumam. Bez maksas.
Šis ir jūsu uzņēmums?
Pārņemiet profilu bez maksas — tad šeit būs jūsu apraksts, kontakti un pakalpojumi, nevis tikai reģistra dati.
- Pieprasījumi no meža īpašniekiemKas raksta uzņēmumam šeit, nonāk tieši pie jums.
- Krautņu un cirsmu piedāvājumi jūsu reģionāKad pārdevējs izliek kokus vai cirsmu, sūtām to jums.
- Sava cenu lapaJūsu iepirkuma cenas, ko pārdevēji redz pirms zvana.
Meža nozares uzņēmumi tuvumā
Uzņēmumi ar MezaTirgus.lv profilu, kas paši norādījuši, ka strādā Dobeles novadā.
- AR mežizstrāde, SIAstrādā Dobeles novadā
- Mežizstrāde
- SIA "AI Mežsaimnieks"strādā Zemgalē
- Mežizstrāde
- Jaunaudžu kopšana un retināšana
- +1
- SIA "Čiekuri NH"strādā Zemgalē
- Mežizstrāde
- Meža apsaimniekošana (pilns serviss)
- +2
- SIA "PK MEŽS"strādā Zemgalē
- Mežizstrāde
- Jaunaudžu kopšana un retināšana
- +1
Ko rāda dati
Katrs fakts ar avotu — VID, Uzņēmumu reģistrs, VZD adrešu reģistrs, izdosies.lv. Ja kāda fakta nav, tā datos nav.
Pamatdarbība
VID reģistrētā pamatdarbība (NACE 2.1)
Darbinieki un nodokļi
57 darbinieki
2026. g. 3. cet. · −69 pret 2025. g. 3. cet.
- Vidējā bruto alga mēnesī
- ~1110 €
- aprēķins pēc VID datiem · 2026. g. 3. cet.
- Samaksātie nodokļi ceturksnī
- 104 tūkst. €
- 2026. g. 3. cet.
VID atvērtie dati, apkopojis izdosies.lv · 2026. g. 3. cet.
Kur atrodas
Juridiskā adrese — Dobeles novads
VZD adrešu reģistrs — ēka pēc juridiskās adreses
«ERTE Grupa» kopš 2026 ir maksātnespējas procesā — sadarbība saistāma ar augstu risku
SIA "ERTE Grupa" ir 2007. gadā dibināts uzņēmums Dobeles novada Gardenē, kura darbības joma ir koku zāģēšana un koksnes ēvelēšana. Pēdējā pieejamā pārskata gadā (2024) apgrozījums bija €12,4 milj. un rezultāts — €353 tūkst. zaudējumi, kas ir otrais zaudējumu gads pēc kārtas. Uzņēmumam ir AKTĪVS maksātnespējas process kopš 2026. gada, un tas ir būtiskākais apstāklis, vērtējot sadarbību.
Apgrozījums un peļņa strauji kritušies
No €31,6 milj. 2022. gadā apgrozījums samazinājās līdz €24,7 milj. 2023. gadā un €12,4 milj. 2024. gadā — pēdējā gadā par 49,6 % pret iepriekšējo. Peļņa €3,9 milj. 2022. gadā nomainījās ar €2,6 milj. zaudējumiem 2023. gadā un €353 tūkst. zaudējumiem 2024. gadā (rentabilitāte −2,8 %). Vidējā gada izaugsme periodā 2020–2024 ir +7,6 %, taču tā atspoguļo agrāko gadu kāpumu, nevis pēdējo gadu tendenci.
Investīcijas apsīkušas, naudas plūsma negatīva
Ieguldījumi pamatlīdzekļos saruka no €1,8 milj. 2022. gadā līdz €417 tūkst. 2023. gadā un €239 tūkst. 2024. gadā. Nauda 2024. gada beigās bija €288 tūkst., bet pamatdarbības naudas plūsma —€107 tūkst., proti, ikdienas darbība naudu nepienesa. Bilancē uzrādīta nepabeigtā būvniecība €553 tūkst.
Kapitāls vēl ir, bet ir nodokļu parāds un maksātnespēja
Pašu kapitāls 2024. gada beigās bija €3,4 milj. jeb 53,3 % no aktīviem, neto parāds €229 tūkst., bankas kredīti €517 tūkst. un procentu izmaksas €92 tūkst. Vienlaikus uzņēmumam ir €317 tūkst. nodokļu parāds un VID nodokļu disciplīnas reitings B. 2022. gada laikā tika izmaksātas dividendes €1,5 milj., 2023. gadā — €0.
Darbinieku skaits sarūk lēnāk nekā apgrozījums
Nodarbināto skaits pieauga no 83 (2020) līdz 170 (2022), pēc tam samazinājās līdz 156 (2023) un 152 (2024). Tātad apgrozījuma kritums nav pavadīts ar tikpat strauju darbinieku skaita samazinājumu, kas varētu liecināt par noslodzes kritumu uz vienu darbinieku.
Ko tas nozīmē meža īpašniekam
Aktīvs maksātnespējas process nozīmē, ka norēķini par pārdotu mežu, cirsmu vai kokmateriāliem nav droši — darījumu apmaksu var ietekmēt procesa gaita un citu kreditoru prasījumi. Ja sadarbība tomēr tiek apsvērta, pirms preces nodošanas pārliecinieties par procesa statusu un rakstiskiem norēķinu nosacījumiem.
Kam pievērst uzmanību
- Maksātnespējas process kopš 2026. gada — pārbaudiet tā aktuālo stadiju publiskajos reģistros.
- Nodokļu parāds €317 tūkst. un VID reitings B.
- Negatīva pamatdarbības naudas plūsma −€107 tūkst. un zaudējumi divus gadus pēc kārtas.
Apskatu sagatavoja mākslīgais intelekts no Uzņēmumu reģistrā iesniegtajiem gada pārskatiem (Reģ. Nr. 40003944043) un UR/VID atvērtajiem datiem; katrs skaitlis tekstā pirms publicēšanas automātiski salīdzināts ar pārskatu datiem. Skaitļi ir no uzņēmuma paša pārskata — grupas (konsolidētajā) pārskatā tie var atšķirties. Sagatavots 2026. gada 23. septembris. Tas nav investīciju vai kredītspējas vērtējums.
Pārbaudi rūpīgi, pirms paraksti
Maksātnespējas process, nodokļu parāds. Prasi priekšapmaksu vai drošu norēķinu.
- RisksMaksātnespējas process
Aktīvs kopš 2026-05-12. Naudu šādam pircējam var neredzēt.
- RisksNodokļu parāds
€316 884 VID administrēto nodokļu parāds (uz 2026-09-16).
- UzmanībuVID reitings B
Vidēja nodokļu disciplīna — ir bijušas nepilnības.
- UzmanībuApgrozījums krītas
€12 431 286 2024. gadā, −50 % pret 2023.
- UzmanībuZaudējumi
Zaudējumi €352 716 2024. gadā.
- LabiDarbojas
Uzņēmumu reģistrā statuss — aktīvs.
- Fakts19 gadi tirgū
Dibināts 2007.
- Fakts152 darbinieki
Pēc 2024. gada pārskata.
- FaktsĪpašnieki zināmi
1 patiesā labuma guvējs (LV).
Avoti: UR, Maksātnespējas reģistrs, VID, UR gada pārskati, UR patiesie labuma guvēji. Tā ir faktu pārbaude, nevis kredītreitings — lielam darījumam prasi pircējam garantiju vai norēķinu caur notāra/bankas kontu.
Tirgus signāls
Aprēķināts no diviem pēdējiem gadiem ar apgrozījumu.
SIA «ERTE Grupa» reģistrēts 2007. gadā ir Latvijas kokzāģētava. Pēdējais pieejamais neto apgrozījums (2024. g.) ir 12 431 286 €, kas salīdzinājumā ar iepriekšējo gadu sarūk. VID nodokļu reitings: B. Visi dati nāk no Uzņēmumu reģistra un VID atvērtajiem datiem.
Apgrozījums, peļņa un aktīvi
Gada pārskatu dati no Uzņēmumu reģistra (EUR).
Jaunākais pieejamais gada pārskats: 2024. 2025. gada pārskats šajā UR datu kopā vēl nav pieejams.
Pabīdi tabulu uz sāniem, lai redzētu agrākos gadus →
| Rādītājs | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 12 431 286 € | 24 668 915 € | 31 575 710 € | 14 657 786 € | 9 261 365 € | 9 311 816 € | 10 603 759 € | 6 273 197 € | 4 302 716 € | 4 197 404 € | 3 063 426 € | 1 867 829 € | 1 574 393 € | 1 247 986 € |
| Peļņa / zaudējumi | -352 716 € | -2 588 550 € | 3 928 619 € | 2 848 574 € | 392 870 € | -127 945 € | 657 612 € | 215 424 € | 85 446 € | 40 706 € | 74 027 € | 9046 € | 6253 € | 6251 € |
| Kopējie aktīvi | 6 298 030 € | 6 211 114 € | 12 860 820 € | 6 924 097 € | 3 069 869 € | 2 204 865 € | 1 846 765 € | 1 533 638 € | 1 105 440 € | 797 719 € | 536 430 € | 249 566 € | 235 407 € | 195 884 € |
| Pašu kapitāls | 3 358 574 € | 3 711 290 € | 6 299 840 € | 3 799 511 € | 950 937 € | 558 067 € | 875 480 € | 417 869 € | 217 445 € | 146 998 € | 106 349 € | 22 716 € | 13 670 € | 7417 € |
| Darbinieku skaits | 152 | 156 | 170 | 127 | 83 | 98 | 98 | 82 | 80 | 54 | 32 | 7 | 5 | 4 |
Notikumu hronika
Reģistra notikumi uzņēmuma dzīves laikā.
- Maksātnespēja
Uzsākts: NATIONAL · lieta C73332926 · process vēl notiek
- Pamatkapitāls
Pamatkapitāls noteikts 100 110 EUR apmērā (apmaksātais pamatkapitāls)
- Reģistrācija
Uzņēmums reģistrēts Uzņēmumu reģistrā
Šis ir faktu apskats no atvērtajiem datiem, nevis ieteikums vai brīdinājums. Pirms slēgt darījumu, vienmēr pārbaudi aktuālos rādītājus, atsauces un veiktos darbus, un apsver neatkarīgu sava meža vērtējumu.
Dati: Uzņēmumu reģistrs (UR) + VID — atvērtie dati
Meža darbi · bez maksas
Saņem piedāvājumus no meža darbu uzņēmumiem
Pastāsti vienreiz, kas jādara. Pieprasījumu nodosim līdz pieciem uzņēmumiem, kas šo darbu dara tavā novadā. Viņi atbild tev tieši.
Saņem piedāvājumus par savu mežu
Ja domā par sava meža pārdošanu, atstāj kontaktus — sazināsimies ar konkrētu, nesaistošu piedāvājumu un palīdzēsim salīdzināt vairākus pircējus. Pārdevējam bez maksas un bez komisijas.