SIA «GARANTS»
Neatkarīgs faktu apskats no Latvijas atvērtajiem reģistriem — lai meža īpašnieks saprastu, ar ko viņš sēžas pie galda.
Ko darīt tālāk
Vai šis ir jūsu uzņēmums? Pārņemiet profilu
Šeit jau ir finanšu rādītāji, amatpersonas, VID reitings, darbinieku skaits no atvērtajiem reģistriem. Pievienojiet savus pakalpojumus, kontaktus un cenas — un pieprasījumi no meža īpašniekiem nāks tieši pie jums. Bez maksas.
Uzticamība — ko saka reģistri
Fakti ar avotu un datumu, nevis vērtējums. Viens fakts vērts pārbaudīt pirms līguma.
- Darbojas (labi)
- 35 gadi
- Uzņēmumu reģistrs (atvērtie dati) · reģistrēts 31.05.1991
- Statuss reģistrā (labi)
- aktīvs
- Uzņēmumu reģistrs (atvērtie dati)
- Maksātnespēja, likvidācija, sankcijas (vērts pārbaudīt)
- ir bijis ieraksts: Uzsākts: NATIONAL · lieta C39065708 (izbeigts)
- Uzņēmumu reģistrs; sankciju saraksti (atvērtie dati) · 04.06.2008
- Nodokļu parāds (informācija)
- uz 20.08.2026 nebija (vai mazāks par 150 €)
- VID nodokļu parādnieku dati · pārbaudīts 25.08.2026, var būt novecojuši
- VID nodokļu maksātāja reitings (labi)
- A (augstākais)
- VID atvērtie dati · datums mūsu kopijā nav
- PVN maksātājs (labi)
- jā, LV44103000310
- VID / Uzņēmumu reģistrs (atvērtie dati)
- Darbinieki (informācija)
- 29 (2022. g.: 41)
- Uzņēmumu reģistrs · 2025. gada pārskats
- Apgrozījums (informācija)
- 1,04 milj. € · −14,4 % pret 2024. g.
- Uzņēmumu reģistrs · 2025. gada pārskats
- Peļņa (labi)
- 15 490 €
- Uzņēmumu reģistrs · 2025. gada pārskats
Sūtīt pieprasījumu
SIA «GARANTS» vēl nav pievienojies MezaTirgus.lv — pieprasījumu saņemam mēs un nododam uzņēmumam. Bez maksas.
Šis ir jūsu uzņēmums?
Pārņemiet profilu bez maksas — tad šeit būs jūsu apraksts, kontakti un pakalpojumi, nevis tikai reģistra dati.
- Pieprasījumi no meža īpašniekiemKas raksta uzņēmumam šeit, nonāk tieši pie jums.
- Krautņu un cirsmu piedāvājumi jūsu reģionāKad pārdevējs izliek kokus vai cirsmu, sūtām to jums.
- Sava cenu lapaJūsu iepirkuma cenas, ko pārdevēji redz pirms zvana.
Meža nozares uzņēmumi tuvumā
Uzņēmumi ar MezaTirgus.lv profilu, kas paši norādījuši, ka strādā Valmieras novadā.
- "MEŽVALDE AD" SIAstrādā Valmieras novadā
- Mežizstrāde
- Meža apsaimniekošana (pilns serviss)
- +2
- SIA KZ Foreststrādā Valmieras novadā
- Meža apsaimniekošana (pilns serviss)
- Mežizstrāde
- +2
- Forestcleanerstrādā Valmieras novadā
- Jaunaudžu kopšana un retināšana
- SIA "JS Zāģeris"strādā Valmieras novadā
- Mežizstrāde
Ko rāda dati
Katrs fakts ar avotu — VID, Uzņēmumu reģistrs, VZD adrešu reģistrs, izdosies.lv. Ja kāda fakta nav, tā datos nav.
Pamatdarbība
VID reģistrētā pamatdarbība (NACE 2.1)
Darbinieki un nodokļi
24 darbinieki
2026. g. 3. cet. · −7 pret 2025. g. 3. cet.
- Vidējā bruto alga mēnesī
- ~1130 €
- aprēķins pēc VID datiem · 2026. g. 3. cet.
- Samaksātie nodokļi ceturksnī
- 25 tūkst. €
- 2026. g. 3. cet.
VID atvērtie dati, apkopojis izdosies.lv · 2026. g. 3. cet.
Kur atrodas
Juridiskā adrese — Valmieras novads
VZD adrešu reģistrs — ēka pēc juridiskās adreses
Stabils uzņēmums bez parādiem, taču ar zemu peļņu, sarūkošu apgrozījumu un komandu
SIA «Garants» ir 1991. gadā dibināts Valmieras uzņēmums, kas darbojas nozarē «Citu galdnieku un namdaru būvizstrādājumu ražošana». 2025. gadā apgrozījums bija €1,0 milj. ar €15 tūkst. peļņu un 29 darbiniekiem. VID nodokļu disciplīnas reitings ir A, nodokļu parāda nav, bankas kredītu nav.
Izaugsme un peļņa
2025. gadā apgrozījums samazinājās par 14,4 % un bija €1,0 milj. Vidējā gada izaugsme periodā 2021–2025 ir −0,1 %, proti, apgrozījums piecu gadu laikā praktiski nav mainījies. Peļņa pieauga par 118,1 % līdz €15 tūkst., un rentabilitāte 1,5 % ir augstākā šajā periodā, tomēr paliek zema.
Investīcijas un nauda
2025. gadā investīcijas pamatlīdzekļos bija €0, kaut gan iepriekšējos gados tās sasniedza €35 tūkst. (2022) un €26 tūkst. (2023). Nauda gada beigās bija €2 225, un pamatdarbības naudas plūsma bija −€41 tūkst. Bilancē uzrādīta nepabeigtā būvniecība €163 tūkst.
Finanšu stabilitāte
Bankas kredītu nav nevienā no aplūkotajiem gadiem, un neto parāds ir −€2 225, tas ir, naudas ir vairāk nekā aizņēmumu. Pašu kapitāls pakāpeniski audzis līdz €378 tūkst., taču tas veido 23,5 % no aktīviem. Nodokļu parāda nav un VID reitings ir A; maksātnespēja bijusi 2008. gadā un ir noslēgta.
Cilvēki
Darbinieku skaits sarucis no 48 (2021) līdz 29 (2025). Vienlaikus 2025. gadā apgrozījums saglabājās €1,0 milj. līmenī, kas varētu liecināt par darba ražīguma pieaugumu vai darbības apjoma pārkārtošanu, taču iemesli publiskajos datos nav atrodami.
Ko tas nozīmē meža īpašniekam
Tas ir neliels, ilgstoši strādājošs kokapstrādes uzņēmums bez bankas kredītiem un nodokļu parādiem, kam labs VID reitings — tas mazina risku, sadarbojoties nelielos apjomos. Ņemot vērā €1,0 milj. apgrozījumu un €2 225 naudas atlikumu gada beigās, lieliem darījumiem vēlams vienoties par priekšapmaksu vai īsu norēķinu termiņu.
Kam pievērst uzmanību
- Pamatdarbības naudas plūsma −€41 tūkst. un nauda gada beigās €2 225 — spēja ātri norēķināties
- Apgrozījums samazinājās par 14,4 %, un rentabilitāte 1,5 % ir zema
- Darbinieku skaits sarucis no 48 uz 29 — jautājums par pārstrādes jaudu
Apskatu sagatavoja mākslīgais intelekts no Uzņēmumu reģistrā iesniegtajiem gada pārskatiem (Reģ. Nr. 44103000310) un UR/VID atvērtajiem datiem; katrs skaitlis tekstā pirms publicēšanas automātiski salīdzināts ar pārskatu datiem. Skaitļi ir no uzņēmuma paša pārskata — grupas (konsolidētajā) pārskatā tie var atšķirties. Sagatavots 2026. gada 23. septembris. Tas nav investīciju vai kredītspējas vērtējums.
Atvērtajos datos sarkano karogu nav
Viens punkts pārbaudei: bijis maksātnespējā.
- UzmanībuBijis maksātnespējā
Pagātnē viens maksātnespējas process, šobrīd noslēgts.
- LabiDarbojas
Uzņēmumu reģistrā statuss — aktīvs.
- LabiNav nodokļu parāda
Nav parāda virs 150 € (VID, uz 2026-08-20).
- LabiVID reitings A
Augstākā nodokļu disciplīnas grupa.
- LabiPelnošs
Peļņa €15 490 2025. gadā.
- Fakts35 gadi tirgū
Dibināts 1991.
- FaktsApgrozījums krītas
€1 043 780 2025. gadā, −14 % pret 2024.
- Fakts29 darbinieki
Pēc 2025. gada pārskata.
- FaktsĪpašnieki zināmi
2 patiesā labuma guvēji (LV).
Avoti: UR, Maksātnespējas reģistrs, VID, UR gada pārskati, UR patiesie labuma guvēji. Tā ir faktu pārbaude, nevis kredītreitings — lielam darījumam prasi pircējam garantiju vai norēķinu caur notāra/bankas kontu.
Tirgus signāls
Aprēķināts no diviem pēdējiem gadiem ar apgrozījumu.
SIA «GARANTS» reģistrēts 1991. gadā ir Latvijas kokapstrādes uzņēmums. Pēdējais pieejamais neto apgrozījums (2025. g.) ir 1 043 780 €, kas salīdzinājumā ar iepriekšējo gadu sarūk. VID nodokļu reitings: A. Visi dati nāk no Uzņēmumu reģistra un VID atvērtajiem datiem.
Apgrozījums, peļņa un aktīvi
Gada pārskatu dati no Uzņēmumu reģistra (EUR).
Pabīdi tabulu uz sāniem, lai redzētu agrākos gadus →
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 1 043 780 € | 1 219 986 € | 1 049 775 € | 1 066 104 € | 1 047 947 € | 1 608 559 € | 1 186 591 € | 1 432 123 € | 1 574 548 € | 1 368 728 € | 1 340 821 € |
| Peļņa / zaudējumi | 15 490 € | 7101 € | 9057 € | 8627 € | 957 € | 64 379 € | 3054 € | 10 952 € | -41 231 € | 4101 € | 26 287 € |
| Kopējie aktīvi | 1 612 485 € | 1 566 397 € | 1 538 473 € | 1 449 497 € | 1 411 460 € | 1 523 299 € | 1 459 124 € | 1 317 164 € | 1 138 905 € | 1 309 027 € | 1 525 314 € |
| Pašu kapitāls | 378 273 € | 362 783 € | 355 682 € | 346 625 € | 337 998 € | 338 541 € | 274 162 € | 271 108 € | 260 156 € | 301 387 € | 252 243 € |
| Darbinieku skaits | 29 | 39 | 36 | 41 | 48 | 52 | 50 | 67 | 68 | 67 | 72 |
Notikumu hronika
Reģistra notikumi uzņēmuma dzīves laikā.
- Pamatkapitāls
Pamatkapitāls noteikts 220 971 EUR apmērā (apmaksātais pamatkapitāls)
- Maksātnespēja
Maksātnespējas process izbeigts · lieta C39065708
- Maksātnespēja
Uzsākts: NATIONAL · lieta C39065708
- Nosaukums
Nosaukums mainīts: «Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "GARANTS"» → «SIA "GARANTS"»
- Nosaukums
Nosaukums mainīts: «"GARANTS"» → «Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "GARANTS"»
- Reģistrācija
Uzņēmums reģistrēts Uzņēmumu reģistrā
Šis ir faktu apskats no atvērtajiem datiem, nevis ieteikums vai brīdinājums. Pirms slēgt darījumu, vienmēr pārbaudi aktuālos rādītājus, atsauces un veiktos darbus, un apsver neatkarīgu sava meža vērtējumu.
Dati: Uzņēmumu reģistrs (UR) + VID — atvērtie dati
Meža darbi · bez maksas
Saņem piedāvājumus no meža darbu uzņēmumiem
Pastāsti vienreiz, kas jādara. Pieprasījumu nodosim līdz pieciem uzņēmumiem, kas šo darbu dara tavā novadā. Viņi atbild tev tieši.
Saņem piedāvājumus par savu mežu
Ja domā par sava meža pārdošanu, atstāj kontaktus — sazināsimies ar konkrētu, nesaistošu piedāvājumu un palīdzēsim salīdzināt vairākus pircējus. Pārdevējam bez maksas un bez komisijas.