SIA «Graanul Pellets»
Neatkarīgs faktu apskats no Latvijas atvērtajiem reģistriem — lai meža īpašnieks saprastu, ar ko viņš sēžas pie galda.
Ko darīt tālāk
Vai šis ir jūsu uzņēmums? Pārņemiet profilu
Šeit jau ir finanšu rādītāji, amatpersonas, VID reitings, darbinieku skaits no atvērtajiem reģistriem. Pievienojiet savus pakalpojumus, kontaktus un cenas — un pieprasījumi no meža īpašniekiem nāks tieši pie jums. Bez maksas.
Uzticamība — ko saka reģistri
Fakti ar avotu un datumu, nevis vērtējums. Nekas no šiem datiem neprasa īpašu uzmanību.
- Darbojas (labi)
- 17 gadi
- Uzņēmumu reģistrs (atvērtie dati) · reģistrēts 06.10.2009
- Statuss reģistrā (labi)
- aktīvs
- Uzņēmumu reģistrs (atvērtie dati)
- Maksātnespēja, likvidācija, sankcijas (labi)
- reģistra datos ierakstu nav
- Uzņēmumu reģistrs; sankciju saraksti (atvērtie dati)
- Nodokļu parāds (informācija)
- uz 21.08.2026 nebija (vai mazāks par 150 €)
- VID nodokļu parādnieku dati · pārbaudīts 25.08.2026, var būt novecojuši
- VID nodokļu maksātāja reitings (labi)
- A (augstākais)
- VID atvērtie dati · datums mūsu kopijā nav
- PVN maksātājs (labi)
- jā, LV44103056850
- VID / Uzņēmumu reģistrs (atvērtie dati)
- Darbinieki (informācija)
- 38 (2022. g.: 41)
- Uzņēmumu reģistrs · 2025. gada pārskats
- Apgrozījums (informācija)
- 59,42 milj. € · +15,2 % pret 2024. g.
- Uzņēmumu reģistrs · 2025. gada pārskats
- Peļņa (labi)
- 5,02 milj. €
- Uzņēmumu reģistrs · 2025. gada pārskats
Sūtīt pieprasījumu
SIA «Graanul Pellets» vēl nav pievienojies MezaTirgus.lv — pieprasījumu saņemam mēs un nododam uzņēmumam. Bez maksas.
Šis ir jūsu uzņēmums?
Pārņemiet profilu bez maksas — tad šeit būs jūsu apraksts, kontakti un pakalpojumi, nevis tikai reģistra dati.
- Pieprasījumi no meža īpašniekiemKas raksta uzņēmumam šeit, nonāk tieši pie jums.
- Krautņu un cirsmu piedāvājumi jūsu reģionāKad pārdevējs izliek kokus vai cirsmu, sūtām to jums.
- Sava cenu lapaJūsu iepirkuma cenas, ko pārdevēji redz pirms zvana.
Meža nozares uzņēmumi tuvumā
Uzņēmumi ar MezaTirgus.lv profilu, kas paši norādījuši, ka strādā Siguldas novadā.
- Līrikera-M, SIAstrādā Siguldas novadā
- Mežizstrāde
- Meža apsaimniekošana (pilns serviss)
- Brusons, SIAstrādā Siguldas novadā
- Mežizstrāde
- D.Z. Mežs, SIAstrādā Siguldas novadā
- Mežizstrāde
- E-Mežs, SIAstrādā Siguldas novadā
- Mežizstrāde
Ko rāda dati
Katrs fakts ar avotu — VID, Uzņēmumu reģistrs, VZD adrešu reģistrs, izdosies.lv. Ja kāda fakta nav, tā datos nav.
Pamatdarbība
Kokapstrāde
16.28 Citu koka izstrādājumu ražošana; korķa, salmu un pīto izstrādājumu ražošana
Visi uzņēmumi: kokapstrādeVID reģistrētā pamatdarbība (NACE 2.1)
Darbinieki un nodokļi
42 darbinieki
2026. g. 3. cet. · +5 pret 2025. g. 3. cet.
- Vidējā bruto alga mēnesī
- ~3230 €
- aprēķins pēc VID datiem · 2026. g. 3. cet.
VID atvērtie dati, apkopojis izdosies.lv · 2026. g. 3. cet.
Kur atrodas
Juridiskā adrese — Siguldas novads
VZD adrešu reģistrs — ēka pēc juridiskās adreses
«Graanul Pellets» 2025. gadā palielināja apgrozījumu un peļņu, pašu kapitāls €24,8 milj.
SIA "Graanul Pellets" ir 2009. gadā dibināts uzņēmums Inčukalnā, Siguldas novadā, kura nozare pēc klasifikācijas ir citu koka izstrādājumu ražošana; korķa, salmu un pīto izstrādājumu ražošana. 2025. gadā apgrozījums bija €59,4 milj. un peļņa €5,0 milj., kas ir attiecīgi par 15,2 % un 48,9 % vairāk nekā gadu iepriekš. Uzņēmumam nav nodokļu parāda, Valsts ieņēmumu dienesta nodokļu disciplīnas reitings ir A, un nav uzsākta maksātnespēja vai likvidācija.
Izaugsme un peļņa
Apgrozījums pēdējos gados ir svārstījies: no €52,5 milj. 2021. gadā līdz €63,4 milj. 2023. gadā, pēc tam 2024. gadā mazāks nekā 2023. gadā (€51,6 milj. pret €63,4 milj.), un 2025. gadā €59,4 milj. Vidējā gada izaugsme periodā 2021–2025 ir +3,1 %. 2022. gadā uzņēmums strādāja ar zaudējumiem (−€5,8 milj., rentabilitāte −10,2 %), bet kopš 2023. gada peļņa ir pozitīva, un 2025. gadā rentabilitāte bija 8,5 %.
Investīcijas un nauda
Ieguldījumi pamatlīdzekļos pēdējos gados ir bijuši nelieli: €71 tūkst. 2023. gadā, €241 tūkst. 2024. gadā un €389 tūkst. 2025. gadā, kamēr 2021. gadā tie bija €1,4 milj. Nauda gada beigās 2025. gadā bija €168 tūkst., bet pamatdarbības naudas plūsma €601 tūkst. Neliels naudas atlikums pie liela apgrozījuma varētu liecināt par to, ka nauda tiek turēta grupas ietvaros, taču pārskatā tam apstiprinājuma nav.
Finanšu stabilitāte
Pašu kapitāls 2025. gadā bija €24,8 milj. un veidoja 79,7 % no aktīviem, kas ir augsts rādītājs. Bankas kredīti ir €309 tūkst., neto parāds €140 tūkst. un procentu izmaksas €18 tūkst., tātad banku slogs ir neliels. Vienlaikus parādi radniecīgām sabiedrībām ir €2,7 milj. Dividendes €110 tūkst. tika samaksātas 2021. gada laikā, 2022. gadā — €0; par vēlākiem gadiem dati nav pieejami.
Cilvēki
Darbinieku skaits bija 41 gan 2021., gan 2022. gadā, 46 gan 2023., gan 2024. gadā, bet 2025. gadā 38. Tātad pēdējā gadā darbinieku skaits ir mazāks nekā iepriekšējos divos gados, lai gan apgrozījums pieauga.
Ko tas nozīmē meža īpašniekam
Uzņēmums ir ilgstoši strādājošs, ar augstu pašu kapitāla īpatsvaru, bez nodokļu parāda un ar A līmeņa nodokļu disciplīnas reitingu, kas kopumā norāda uz spēju izpildīt saistības pret piegādātājiem. Vienlaikus rezultāti pa gadiem ir svārstīgi, tāpēc lielāku darījumu gadījumā ir vērts vienoties par skaidriem norēķinu termiņiem.
Kam pievērst uzmanību
Atvērtajos datos nekas būtisks.
Apskatu sagatavoja mākslīgais intelekts no Uzņēmumu reģistrā iesniegtajiem gada pārskatiem (Reģ. Nr. 44103056850) un UR/VID atvērtajiem datiem; katrs skaitlis tekstā pirms publicēšanas automātiski salīdzināts ar pārskatu datiem. Skaitļi ir no uzņēmuma paša pārskata — grupas (konsolidētajā) pārskatā tie var atšķirties. Sagatavots 2026. gada 23. septembris. Tas nav investīciju vai kredītspējas vērtējums.
Atvērtajos datos sarkano karogu nav
Viens punkts pārbaudei: īpašnieki nav mūsu datos.
- UzmanībuĪpašnieki nav mūsu datos
Nav ziņu par patiesā labuma guvējiem — pajautā pircējam, kam uzņēmums pieder.
- LabiDarbojas
Uzņēmumu reģistrā statuss — aktīvs.
- LabiNav maksātnespējas
Reģistros nav maksātnespējas, likvidācijas vai sankciju ierakstu.
- LabiNav nodokļu parāda
Nav parāda virs 150 € (VID, uz 2026-08-21).
- LabiVID reitings A
Augstākā nodokļu disciplīnas grupa.
- LabiPelnošs
Peļņa €5 023 102 2025. gadā.
- Fakts17 gadi tirgū
Dibināts 2009.
- FaktsApgrozījums aug
€59 416 370 2025. gadā, +15 % pret 2024.
- Fakts38 darbinieki
Pēc 2025. gada pārskata.
Avoti: UR, Maksātnespējas reģistrs, VID, UR gada pārskati. Tā ir faktu pārbaude, nevis kredītreitings — lielam darījumam prasi pircējam garantiju vai norēķinu caur notāra/bankas kontu.
Tirgus signāls
Aprēķināts no diviem pēdējiem gadiem ar apgrozījumu.
SIA «Graanul Pellets» reģistrēts 2009. gadā ir Latvijas kokapstrādes uzņēmums. Pēdējais pieejamais neto apgrozījums (2025. g.) ir 59 416 370 €, kas salīdzinājumā ar iepriekšējo gadu pieaug. VID nodokļu reitings: A. Visi dati nāk no Uzņēmumu reģistra un VID atvērtajiem datiem.
Apgrozījums, peļņa un aktīvi
Gada pārskatu dati no Uzņēmumu reģistra (EUR).
Pabīdi tabulu uz sāniem, lai redzētu agrākos gadus →
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 59 416 370 € | 51 571 512 € | 63 430 939 € | 57 022 733 € | 52 528 183 € | 54 096 732 € | 46 415 445 € | 30 822 646 € | 24 180 267 € | 39 101 923 € | 34 064 756 € | 25 948 549 € | 21 178 037 € | 11 209 985 € | 0 € | 0 € |
| Peļņa / zaudējumi | 5 023 102 € | 3 373 398 € | 3 444 391 € | -5 823 873 € | 6 799 543 € | 8 790 360 € | 3 169 881 € | -1 080 456 € | -216 855 € | 1 580 740 € | 1 305 751 € | 160 883 € | 881 785 € | 749 826 € | -191 599 € | -59 725 € |
| Kopējie aktīvi | 31 095 692 € | 26 902 466 € | 31 630 972 € | 29 008 394 € | 27 232 625 € | 25 480 295 € | 27 623 393 € | 23 975 757 € | 22 863 419 € | 30 026 382 € | 29 864 387 € | 26 737 279 € | 17 843 996 € | 17 430 470 € | 14 813 062 € | 982 205 € |
| Pašu kapitāls | 24 786 529 € | 19 763 427 € | 16 383 144 € | 12 938 753 € | 18 762 626 € | 12 072 664 € | 6 885 304 € | 3 715 423 € | 4 795 879 € | 5 012 734 € | 3 431 998 € | 2 126 247 € | 1 381 266 € | 499 481 € | -250 345 € | -57 795 € |
| Darbinieku skaits | 38 | 46 | 46 | 41 | 41 | 45 | 34 | 34 | 34 | 38 | 37 | 37 | 37 | 28 | 12 | 0 |
Notikumu hronika
Reģistra notikumi uzņēmuma dzīves laikā.
- Pamatkapitāls
Pamatkapitāls noteikts 2 842 EUR apmērā (apmaksātais pamatkapitāls)
- Reģistrācija
Uzņēmums reģistrēts Uzņēmumu reģistrā
Šis ir faktu apskats no atvērtajiem datiem, nevis ieteikums vai brīdinājums. Pirms slēgt darījumu, vienmēr pārbaudi aktuālos rādītājus, atsauces un veiktos darbus, un apsver neatkarīgu sava meža vērtējumu.
Dati: Uzņēmumu reģistrs (UR) + VID — atvērtie dati
Meža darbi · bez maksas
Saņem piedāvājumus no meža darbu uzņēmumiem
Pastāsti vienreiz, kas jādara. Pieprasījumu nodosim līdz pieciem uzņēmumiem, kas šo darbu dara tavā novadā. Viņi atbild tev tieši.
Saņem piedāvājumus par savu mežu
Ja domā par sava meža pārdošanu, atstāj kontaktus — sazināsimies ar konkrētu, nesaistošu piedāvājumu un palīdzēsim salīdzināt vairākus pircējus. Pārdevējam bez maksas un bez komisijas.