SIA "GRANTIŅI 1"
- Mežizstrāde
- Cits
- Meža apsaimniekošana (pilns serviss)
Par uzņēmumu
Mežizstrādes uzņēmums kopš 1993. gada — cirsmu iegāde, harvestera un forvardera darbi.
Pakalpojumi
Mežizstrāde un cirsmu izstrāde
Pilna meža apsaimniekošana
Iepirkuma cenas
Indikatīvas cenas EUR/m³, ko uzņēmums publicē pats. Precīzu cenu apstiprina pēc apjoma un kvalitātes apskates.
Uzņēmums vēl nav publicējis iepirkuma cenas.
Jaunumi
Vēl nav publicētu jaunumu.
Ko darīt tālāk
Šis ir jūsu uzņēmums?
Pārņemiet profilu bez maksas — tad šeit būs jūsu apraksts, kontakti un pakalpojumi, nevis tikai reģistra dati.
- Pieprasījumi no meža īpašniekiemKas raksta uzņēmumam šeit, nonāk tieši pie jums.
- Krautņu un cirsmu piedāvājumi jūsu reģionāKad pārdevējs izliek kokus vai cirsmu, sūtām to jums.
- Sava cenu lapaJūsu iepirkuma cenas, ko pārdevēji redz pirms zvana.
Līdzīgi uzņēmumi tuvumā
Tas pats darbs, strādā Vidzemē vai kaimiņos — pēc pašu uzņēmumu norādītā.
- "MEŽVALDE AD" SIAstrādā Vidzemē
- Mežizstrāde
- Meža apsaimniekošana (pilns serviss)
- +2
- KL FOREST, SIAstrādā Vidzemē
- Mežizstrāde
- Meža apsaimniekošana (pilns serviss)
- SIA "Čiekuri NH"strādā Vidzemē
- Mežizstrāde
- Meža apsaimniekošana (pilns serviss)
- +2
- SIA "Meža cikls"strādā Vidzemē
- Mežizstrāde
- Meža apsaimniekošana (pilns serviss)
- +2
Ko rāda dati
Katrs fakts ar avotu — VID, Uzņēmumu reģistrs, VZD adrešu reģistrs, izdosies.lv. Ja kāda fakta nav, tā datos nav.
Pamatdarbība
VID reģistrētā pamatdarbība (NACE 2.1)
Darbinieki un nodokļi
193 darbinieki
2026. g. 3. cet. · +6 pret 2025. g. 3. cet.
- Vidējā bruto alga mēnesī
- ~2760 €
- aprēķins pēc VID datiem · 2026. g. 3. cet.
- Samaksātie nodokļi ceturksnī
- 240 tūkst. €
- 2026. g. 3. cet.
VID atvērtie dati, apkopojis izdosies.lv · 2026. g. 3. cet.
Kur atrodas
Gulbenes novads centrs — precīzā adrese kartē nav atrasta
Uzņēmumu reģistrs — juridiskās adreses novads
Meža darbi · bez maksas
Pieprasīt piedāvājumu šim un līdzīgiem uzņēmumiem
Pastāsti vienreiz, kas jādara. Pieprasījumu nodosim SIA "GRANTIŅI 1" un līdzīgiem uzņēmumiem tavā novadā — kopā līdz pieciem. Viņi atbild tev tieši.
Neatkarīgi fakti no Uzņēmumu reģistra un VID atvērtajiem datiem (Reģ. Nr. 44601002817).
Uzticamība — ko saka reģistri
Fakti ar avotu un datumu, nevis vērtējums. Viens fakts vērts pārbaudīt pirms līguma.
- Darbojas (labi)
- 33 gadi
- Uzņēmumu reģistrs (atvērtie dati) · reģistrēts 08.04.1993
- Statuss reģistrā (labi)
- aktīvs
- Uzņēmumu reģistrs (atvērtie dati)
- Maksātnespēja, likvidācija, sankcijas (labi)
- reģistra datos ierakstu nav
- Uzņēmumu reģistrs; sankciju saraksti (atvērtie dati)
- Nodokļu parāds (uzmanību)
- ir: 107 069 €
- VID nodokļu parādnieku dati · kā uz 10.09.2026, pārbaudīts 13.09.2026 — var būt novecojuši
- VID nodokļu maksātāja reitings (informācija)
- B
- VID atvērtie dati · datums mūsu kopijā nav
- PVN maksātājs (labi)
- jā, LV44601002817
- VID / Uzņēmumu reģistrs (atvērtie dati)
- Darbinieki (informācija)
- 174 (2021. g.: 113)
- Uzņēmumu reģistrs · 2024. gada pārskats
- Apgrozījums (informācija)
- 17,09 milj. € · +30,4 % pret 2023. g.
- Uzņēmumu reģistrs · 2024. gada pārskats
- Peļņa (labi)
- 217 734 €
- Uzņēmumu reģistrs · 2024. gada pārskats
Apgrozījums, peļņa un aktīvi
Gada pārskatu dati no Uzņēmumu reģistra (EUR).
Jaunākais pieejamais gada pārskats: 2024. 2025. gada pārskats šajā UR datu kopā vēl nav pieejams.
Pabīdi tabulu uz sāniem, lai redzētu agrākos gadus →
| Rādītājs | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 17 086 023 € | 13 097 986 € | 12 320 949 € | 15 462 167 € | 13 495 563 € | 15 488 964 € | 15 724 797 € | 11 349 786 € | 9 090 479 € | 9 323 079 € | 10 114 480 € | 7 331 567 € | 7 605 415 € | 8 607 090 € | 8 158 307 € |
| Peļņa / zaudējumi | 217 734 € | 437 993 € | 423 790 € | 456 056 € | 315 923 € | 12 690 € | 1 025 854 € | 16 448 € | 38 215 € | 119 721 € | 99 757 € | 79 155 € | 94 432 € | 47 236 € | 30 381 € |
| Kopējie aktīvi | 17 451 554 € | 11 538 090 € | 10 218 356 € | 10 862 052 € | 9 700 112 € | 9 603 544 € | 6 450 311 € | 3 944 164 € | 3 271 031 € | 2 527 402 € | 3 057 254 € | 2 254 148 € | 2 876 147 € | 3 013 266 € | 3 828 474 € |
| Pašu kapitāls | 4 767 903 € | 4 550 169 € | 4 112 176 € | 3 688 385 € | 2 121 782 € | 1 805 859 € | 1 793 169 € | 767 315 € | 750 867 € | 700 316 € | 580 595 € | 337 935 € | 258 780 € | 164 348 € | 117 112 € |
| Darbinieku skaits | 174 | 134 | 118 | 113 | 104 | 107 | 99 | 94 | 85 | 82 | 82 | 81 | 83 | 85 | 79 |
Notikumu hronika
Reģistra notikumi uzņēmuma dzīves laikā.
- Pamatkapitāls
Pamatkapitāls noteikts 5 670 EUR apmērā (apmaksātais pamatkapitāls)
- Nosaukums
Nosaukums mainīts: «Gulbenes rajona Rankas pagasta zemnieku saimniecība "GRANTIŅI-1"» → «SIA "GRANTIŅI 1"»
- Reģistrācija
Uzņēmums reģistrēts Uzņēmumu reģistrā
Dati: Uzņēmumu reģistrs (UR) + VID — atvērtie dati