MezaTirgus.lv izpēte

SIA «I2»

Neatkarīgs faktu apskats no Latvijas atvērtajiem reģistriem — lai meža īpašnieks saprastu, ar ko viņš sēžas pie galda.

Reģ. Nr. 41503048512 Dibināts 2009 aktīvs Salaspils novads
Izpētes pilnīgums
100%

Ko darīt tālāk

Atvērtie meža un kurināmā iepirkumi →

Vai šis ir jūsu uzņēmums? Pārņemiet profilu

Šeit jau ir finanšu rādītāji, amatpersonas, VID reitings, darbinieku skaits no atvērtajiem reģistriem. Pievienojiet savus pakalpojumus, kontaktus un cenas — un pieprasījumi no meža īpašniekiem nāks tieši pie jums. Bez maksas.

Pārņemt profilu

Uzticamība — ko saka reģistri

Fakti ar avotu un datumu, nevis vērtējums. Nekas no šiem datiem neprasa īpašu uzmanību.

Darbojas (labi)
17 gadi
Uzņēmumu reģistrs (atvērtie dati) · reģistrēts 01.06.2009
Statuss reģistrā (labi)
aktīvs
Uzņēmumu reģistrs (atvērtie dati)
Maksātnespēja, likvidācija, sankcijas (labi)
reģistra datos ierakstu nav
Uzņēmumu reģistrs; sankciju saraksti (atvērtie dati)
Nodokļu parāds (informācija)
uz 09.09.2026 nebija (vai mazāks par 150 €)
VID nodokļu parādnieku dati · pārbaudīts 11.09.2026, var būt novecojuši
VID nodokļu maksātāja reitings (labi)
A (augstākais)
VID atvērtie dati · datums mūsu kopijā nav
PVN maksātājs (labi)
jā, LV41503048512
VID / Uzņēmumu reģistrs (atvērtie dati)
Darbinieki (informācija)
20 (2022. g.: 18)
Uzņēmumu reģistrs · 2025. gada pārskats
Apgrozījums (informācija)
1,58 milj. € · +30,4 % pret 2024. g.
Uzņēmumu reģistrs · 2025. gada pārskats
Peļņa (labi)
5 397 €
Uzņēmumu reģistrs · 2025. gada pārskats

Pārbaudīt nodokļu parādu VID tieši tagad ↓

Sūtīt pieprasījumu

SIA «I2» vēl nav pievienojies MezaTirgus.lv — pieprasījumu saņemam mēs un nododam uzņēmumam. Bez maksas.

Tavu kontaktu nerādām publiski un nedodam citiem uzņēmumiem.

Šis ir jūsu uzņēmums?

Pārņemiet profilu bez maksas — tad šeit būs jūsu apraksts, kontakti un pakalpojumi, nevis tikai reģistra dati.

  • Pieprasījumi no meža īpašniekiemKas raksta uzņēmumam šeit, nonāk tieši pie jums.
  • Krautņu un cirsmu piedāvājumi jūsu reģionāKad pārdevējs izliek kokus vai cirsmu, sūtām to jums.
  • Sava cenu lapaJūsu iepirkuma cenas, ko pārdevēji redz pirms zvana.
Pārņemt profilu

Meža nozares uzņēmumi tuvumā

Uzņēmumi ar MezaTirgus.lv profilu, kas paši norādījuši, ka strādā Salaspils novadā.

Visi uzņēmumi katalogā

Ko rāda dati

Katrs fakts ar avotu — VID, Uzņēmumu reģistrs, VZD adrešu reģistrs, izdosies.lv. Ja kāda fakta nav, tā datos nav.

Pamatdarbība

Kokapstrāde

16.23 Citu galdnieku un namdaru būvizstrādājumu ražošana

Visi uzņēmumi: kokapstrāde

VID reģistrētā pamatdarbība (NACE 2.1)

Darbinieki un nodokļi

21 darbinieks

2026. g. 3. cet. · tikpat cik 2025. g. 3. cet.

2025. g. 3. cet.2026. g. 3. cet.
Vidējā bruto alga mēnesī
~1260 €
aprēķins pēc VID datiem · 2026. g. 3. cet.
Samaksātie nodokļi ceturksnī
21 tūkst. €
2026. g. 3. cet.

VID atvērtie dati, apkopojis izdosies.lv · 2026. g. 3. cet.

Kur atrodas

Juridiskā adrese — Salaspils novads

VZD adrešu reģistrs — ēka pēc juridiskās adreses

MezaTirgus apskats · pēc 2025. gada pārskata

Apgrozījums 2025. gadā pieauga par 30,4 %, bet peļņa samazinājās par 87,0 %.

«I2» ir 2009. gadā dibināts Salaspils novada uzņēmums, kura darbības joma ir citu galdnieku un namdaru būvizstrādājumu ražošana. 2025. gadā apgrozījums sasniedza €1,6 milj. ar peļņu €5 397 un rentabilitāti 0,3 %, uzņēmumā strādāja 20 darbinieki. Tas ir neliels ražotājs, kuram pēdējā gadā apjoms audzis, bet peļņa gandrīz izzudusi.

Izaugsme un peļņa

Apgrozījums 2025. gadā pieauga par 30,4 % līdz €1,6 milj., savukārt peļņa samazinājās par 87,0 % — no €41 tūkst. 2024. gadā līdz €5 397. Rentabilitāte krita no 3,4 % uz 0,3 %, kas ir zemākais rādītājs piecu gadu periodā. Vidējā gada izaugsme 2021.–2025. gadā ir +2,7 %, tātad apgrozījums svārstās ap līdzīgu līmeni, nevis stabili aug.

Nauda un saistības

Nauda gada beigās bija €92 tūkst. — vairāk nekā jebkurā no iepriekšējiem četriem gadiem, kad tā svārstījās no €26 tūkst. līdz €65 tūkst. Bankas kredīti sasniedza €86 tūkst., bet neto parāds ir −€6 003, proti, naudas ir nedaudz vairāk nekā aizņēmumu. Procentu izmaksas gadā bija €5 027. Dati par investīcijām pamatlīdzekļos nav pieejami.

Finanšu stabilitāte

Pašu kapitāls 2025. gada beigās bija €268 tūkst. jeb 33,4 % no aktīviem; kopš 2022. gada, kad tas bija €20 tūkst., rādītājs ir būtiski nostiprinājies. VID nodokļu disciplīnas reitings ir A, nodokļu parāda nav, un nav ziņu par maksātnespēju vai likvidāciju. Vienlaikus 2025. gada peļņa €5 397 kapitālu praktiski nepapildina.

Cilvēki

2025. gadā uzņēmumā strādāja 20 darbinieki — tikpat, cik 2024. gadā, un līdzīgi kā 2023. gadā (21). Salīdzinot ar 2021. gadu, kad bija 30 darbinieki, komanda ir mazāka, vienlaikus apgrozījums 2025. gadā (€1,6 milj.) pārsniedz 2021. gada līmeni (€1,4 milj.).

Ko tas nozīmē meža īpašniekam

Sadarbības partneris ir neliels, bet ilgstoši strādājošs ražotājs ar tīru nodokļu vēsturi, A reitingu un naudu €92 tūkst. gada beigās, tāpēc ikdienas apjoma darījumi ir pa spēkam. Lielākiem vienreizējiem darījumiem — piemēram, cirsmas vai lielāka kokmateriālu apjoma pārdošanai — apgrozījums €1,6 milj. gadā norāda uz ierobežotu mērogu, tāpēc vērts vienoties par priekšapmaksu vai maksājumu pa daļām.

Kam pievērst uzmanību

  • Rentabilitāte 0,3 % — pie tik plānas peļņas maržas jebkuras izmaksu svārstības var ietekmēt spēju maksāt; vērts sekot nākamā gada rādītājiem.
  • Bankas kredīti pieauguši no €57 tūkst. (2023) līdz €86 tūkst. (2025), vienlaikus arī nauda gada beigās ir augusi — pirms liela darījuma noderīgi pārliecināties par norēķinu kārtību.
  • Apgrozījums pēdējos gados svārstās (€1,5 milj., €1,2 milj., €1,6 milj.), kas varētu liecināt par atkarību no atsevišķiem pasūtījumiem.

Apskatu sagatavoja mākslīgais intelekts no Uzņēmumu reģistrā iesniegtajiem gada pārskatiem (Reģ. Nr. 41503048512) un UR/VID atvērtajiem datiem; katrs skaitlis tekstā pirms publicēšanas automātiski salīdzināts ar pārskatu datiem. Skaitļi ir no uzņēmuma paša pārskata — grupas (konsolidētajā) pārskatā tie var atšķirties. Sagatavots 2026. gada 23. septembris. Tas nav investīciju vai kredītspējas vērtējums.

Pircēja rentgens · automātiska pārbaude pēc atvērtajiem datiem

Atvērtajos datos sarkano karogu nav

Darbojas, nodokļi kārtībā, finanses publicētas.

  • Labi
    Darbojas

    Uzņēmumu reģistrā statuss — aktīvs.

  • Labi
    Nav maksātnespējas

    Reģistros nav maksātnespējas, likvidācijas vai sankciju ierakstu.

  • Labi
    Nav nodokļu parāda

    Nav parāda virs 150 € (VID, uz 2026-09-09).

  • Labi
    VID reitings A

    Augstākā nodokļu disciplīnas grupa.

  • Labi
    Pelnošs

    Peļņa €5 397 2025. gadā.

  • Fakts
    17 gadi tirgū

    Dibināts 2009.

  • Fakts
    Apgrozījums aug

    €1 583 128 2025. gadā, +30 % pret 2024.

  • Fakts
    20 darbinieki

    Pēc 2025. gada pārskata.

  • Fakts
    Īpašnieki zināmi

    2 patiesā labuma guvēji (LV).

Avoti: UR, Maksātnespējas reģistrs, VID, UR gada pārskati, UR patiesie labuma guvēji. Tā ir faktu pārbaude, nevis kredītreitings — lielam darījumam prasi pircējam garantiju vai norēķinu caur notāra/bankas kontu.

Tirgus signāls

Aprēķināts no diviem pēdējiem gadiem ar apgrozījumu.

Augošs apgrozījums
+30,4 % apgrozījumā · 2025. g.
Apgrozījums 2025
1 583 128 €
Peļņa / zaud.
5397 €
Pašu kapitāls
268 189 €
Darbinieki
20

SIA «I2» reģistrēts 2009. gadā ir Latvijas kokapstrādes uzņēmums. Pēdējais pieejamais neto apgrozījums (2025. g.) ir 1 583 128 €, kas salīdzinājumā ar iepriekšējo gadu pieaug. VID nodokļu reitings: A. Visi dati nāk no Uzņēmumu reģistra un VID atvērtajiem datiem.

Finanšu rādītāji

Apgrozījums, peļņa un aktīvi

Gada pārskatu dati no Uzņēmumu reģistra (EUR).

Apgrozījuma līkne

Pabīdi tabulu uz sāniem, lai redzētu agrākos gadus →

Rādītājs20252024202320222021202020192018201720162015201420132012201120102009
Neto apgrozījums1 583 128 €1 213 866 €1 476 592 €1 202 941 €1 421 089 €1 163 151 €786 818 €1 713 132 €1 134 313 €837 674 €703 995 €601 920 €218 227 €196 029 €20 €350 €120 €
Peļņa / zaudējumi5397 €41 495 €111 586 €62 158 €69 142 €144 807 €-334 707 €5854 €22 215 €43 585 €29 159 €60 231 €5956 €631 €-385 €44 €-547 €
Kopējie aktīvi801 773 €599 271 €495 548 €393 383 €523 991 €498 649 €416 393 €827 107 €759 524 €564 106 €304 979 €274 626 €176 589 €111 626 €6039 €1707 €1513 €
Pašu kapitāls268 189 €271 176 €230 130 €19 851 €56 903 €-30 124 €-174 931 €159 776 €153 623 €133 519 €101 934 €84 775 €10 481 €1743 €1112 €1497 €1453 €
Darbinieku skaits20202118302120262016131180001

Notikumu hronika

Reģistra notikumi uzņēmuma dzīves laikā.

  1. Nosaukums

    Nosaukums mainīts: «Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "I2"» → «I2 SIA»

  2. Pamatkapitāls

    Pamatkapitāls noteikts 25 000 EUR apmērā (apmaksātais pamatkapitāls)

  3. Reģistrācija

    Uzņēmums reģistrēts Uzņēmumu reģistrā

Šis ir faktu apskats no atvērtajiem datiem, nevis ieteikums vai brīdinājums. Pirms slēgt darījumu, vienmēr pārbaudi aktuālos rādītājus, atsauces un veiktos darbus, un apsver neatkarīgu sava meža vērtējumu.

Dati: Uzņēmumu reģistrs (UR) + VID — atvērtie dati

Meža darbi · bez maksas

Saņem piedāvājumus no meža darbu uzņēmumiem

Pastāsti vienreiz, kas jādara. Pieprasījumu nodosim līdz pieciem uzņēmumiem, kas šo darbu dara tavā novadā. Viņi atbild tev tieši.

Tavs mežs

Saņem piedāvājumus par savu mežu

Ja domā par sava meža pārdošanu, atstāj kontaktus — sazināsimies ar konkrētu, nesaistošu piedāvājumu un palīdzēsim salīdzināt vairākus pircējus. Pārdevējam bez maksas un bez komisijas.

Pietiek ar vienu. Tikai mums, lai atbildētu — pircējiem to nerādām.

Nesaistoši · bez maksas · datus nenododam trešajām pusēm bez tavas piekrišanas