SIA «IVARS & KO»
Neatkarīgs faktu apskats no Latvijas atvērtajiem reģistriem — lai meža īpašnieks saprastu, ar ko viņš sēžas pie galda.
Ko darīt tālāk
Vai šis ir jūsu uzņēmums? Pārņemiet profilu
Šeit jau ir finanšu rādītāji, amatpersonas, VID reitings, darbinieku skaits no atvērtajiem reģistriem. Pievienojiet savus pakalpojumus, kontaktus un cenas — un pieprasījumi no meža īpašniekiem nāks tieši pie jums. Bez maksas.
Uzticamība — ko saka reģistri
Fakti ar avotu un datumu, nevis vērtējums. Viens fakts vērts pārbaudīt pirms līguma.
- Darbojas (labi)
- 26 gadi
- Uzņēmumu reģistrs (atvērtie dati) · reģistrēts 24.03.2000
- Statuss reģistrā (labi)
- aktīvs
- Uzņēmumu reģistrs (atvērtie dati)
- Maksātnespēja, likvidācija, sankcijas (labi)
- reģistra datos ierakstu nav
- Uzņēmumu reģistrs; sankciju saraksti (atvērtie dati)
- Nodokļu parāds (informācija)
- uz 21.08.2026 nebija (vai mazāks par 150 €)
- VID nodokļu parādnieku dati · pārbaudīts 25.08.2026, var būt novecojuši
- VID nodokļu maksātāja reitings (informācija)
- B
- VID atvērtie dati · datums mūsu kopijā nav
- PVN maksātājs (labi)
- jā, LV45403008257
- VID / Uzņēmumu reģistrs (atvērtie dati)
- Darbinieki (informācija)
- 8 (2022. g.: 10)
- Uzņēmumu reģistrs · 2025. gada pārskats
- Apgrozījums (informācija)
- 580 126 € · −0,3 % pret 2024. g.
- Uzņēmumu reģistrs · 2025. gada pārskats
- Zaudējumi (vērts pārbaudīt)
- −165 283 €
- Uzņēmumu reģistrs · 2025. gada pārskats
Sūtīt pieprasījumu
SIA «IVARS & KO» vēl nav pievienojies MezaTirgus.lv — pieprasījumu saņemam mēs un nododam uzņēmumam. Bez maksas.
Šis ir jūsu uzņēmums?
Pārņemiet profilu bez maksas — tad šeit būs jūsu apraksts, kontakti un pakalpojumi, nevis tikai reģistra dati.
- Pieprasījumi no meža īpašniekiemKas raksta uzņēmumam šeit, nonāk tieši pie jums.
- Krautņu un cirsmu piedāvājumi jūsu reģionāKad pārdevējs izliek kokus vai cirsmu, sūtām to jums.
- Sava cenu lapaJūsu iepirkuma cenas, ko pārdevēji redz pirms zvana.
Meža nozares uzņēmumi tuvumā
Uzņēmumi ar MezaTirgus.lv profilu, kas paši norādījuši, ka strādā Madonas novadā.
- "MEŽVALDE AD" SIAstrādā Madonas novadā
- Mežizstrāde
- Meža apsaimniekošana (pilns serviss)
- +2
- SIA KZ Foreststrādā Madonas novadā
- Meža apsaimniekošana (pilns serviss)
- Mežizstrāde
- +2
- Forestcleanerstrādā Madonas novadā
- Jaunaudžu kopšana un retināšana
- SIA "Daugavlīči"strādā Madonas novadā
- Mežizstrāde
Ko rāda dati
Katrs fakts ar avotu — VID, Uzņēmumu reģistrs, VZD adrešu reģistrs, izdosies.lv. Ja kāda fakta nav, tā datos nav.
Pamatdarbība
Granulas un briketes
16.26 Cietā kurināmā ražošana no augu biomasas
Visi uzņēmumi: granulas un briketesVID reģistrētā pamatdarbība (NACE 2.1)
Darbinieki un nodokļi
6 darbinieki
2026. g. 3. cet. · −2 pret 2025. g. 3. cet.
- Vidējā bruto alga mēnesī
- ~580 €
- aprēķins pēc VID datiem · 2026. g. 3. cet.
- Samaksātie nodokļi ceturksnī
- 2 tūkst. €
- 2025. g. 3. cet.
VID atvērtie dati, apkopojis izdosies.lv · 2026. g. 3. cet.
Kur atrodas
Juridiskā adrese — Madonas novads
VZD adrešu reģistrs — ēka pēc juridiskās adreses
«Ivars & Ko» strādā bez bankas kredītiem, taču divus gadus pēc kārtas ar zaudējumiem.
SIA "IVARS & KO" ir 2000. gadā dibināts uzņēmums Madonas novadā, Bērzaunē, kura nozare pēc NACE koda ir cietā kurināmā ražošana no augu biomasas. Pēdējos gados apgrozījums ir sarucis no €1,3 milj. 2021. gadā līdz €580 tūkst. 2025. gadā, un pēdējos divus gadus darbība bijusi ar zaudējumiem. Bankas kredītu uzņēmumam nav, un nodokļu parāda nav.
Apgrozījums un peļņa
2025. gadā apgrozījums bija €580 tūkst., kas pret iepriekšējo gadu samazinājās par 0,3 %, bet periodā no 2021. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji gadā samazinājās par 18,8 %. Pēc peļņas €263 tūkst. 2023. gadā rezultāts pagriezās uz zaudējumiem: −€105 tūkst. 2024. gadā un −€165 tūkst. 2025. gadā. Rentabilitāte 2025. gadā bija −28,5 %.
Nauda un investīcijas
Naudas atlikums gada beigās sarucis no €248 tūkst. 2023. gadā līdz €22 tūkst. 2024. gadā un €12 tūkst. 2025. gadā. Neto parāds ir −€12 tūkst., tas ir, uzņēmumam nav neto parāda. Dati par investīcijām pamatlīdzekļos nav pieejami, tāpēc par ieguldījumu apjomu spriest nevar.
Finanšu stabilitāte
Visos apskatītajos gados bankas kredīti ir €0, un pašu kapitāls veido 75,5 % no aktīviem, kas ir augsts rādītājs. Vienlaikus pašu kapitāls ir sarucis no €463 tūkst. 2023. gadā līdz €194 tūkst. 2025. gadā, ko varētu izskaidrot uzkrātie zaudējumi. VID nodokļu disciplīnas reitings ir B, nodokļu parāda nav, un maksātnespējas vai likvidācijas procesu nav.
Cilvēki
Darbinieku skaits pakāpeniski samazinājies no 11 cilvēkiem 2021. gadā līdz 8 cilvēkiem 2025. gadā. Tas ir neliels uzņēmums, un darbinieku skaita sarukums notiek vienlaikus ar apgrozījuma samazināšanos.
Ko tas nozīmē meža īpašniekam
Uzņēmums ir bez kredītsaistībām un bez nodokļu parāda, taču divi zaudējumu gadi pēc kārtas un naudas atlikums €12 tūkst. gada beigās nozīmē, ka lielākiem vai ilgākiem darījumiem ar atliktu samaksu vērts pieprasīt priekšapmaksu vai norēķinu pa daļām. Mazākiem, ātri noslēdzamiem darījumiem risks ir ierobežotāks, jo pašu kapitāls joprojām veido 75,5 % no aktīviem.
Kam pievērst uzmanību
- Vai 2026. gadā zaudējumi turpinās — pēc −€105 tūkst. un −€165 tūkst. pašu kapitāla rezerve sarūk.
- Naudas atlikums gada beigās: €12 tūkst. 2025. gadā pret €248 tūkst. 2023. gadā.
- Apgrozījums periodā 2021–2025 vidēji gadā samazinājies par 18,8 %.
Apskatu sagatavoja mākslīgais intelekts no Uzņēmumu reģistrā iesniegtajiem gada pārskatiem (Reģ. Nr. 45403008257) un UR/VID atvērtajiem datiem; katrs skaitlis tekstā pirms publicēšanas automātiski salīdzināts ar pārskatu datiem. Skaitļi ir no uzņēmuma paša pārskata — grupas (konsolidētajā) pārskatā tie var atšķirties. Sagatavots 2026. gada 24. septembris. Tas nav investīciju vai kredītspējas vērtējums.
Pārbaudi rūpīgi, pirms paraksti
Zaudējumi otro gadu pēc kārtas. Prasi priekšapmaksu vai drošu norēķinu.
- RisksZaudējumi otro gadu pēc kārtas
Zaudējumi €165 283 2025. gadā.
- UzmanībuVID reitings B
Vidēja nodokļu disciplīna — ir bijušas nepilnības.
- LabiDarbojas
Uzņēmumu reģistrā statuss — aktīvs.
- LabiNav maksātnespējas
Reģistros nav maksātnespējas, likvidācijas vai sankciju ierakstu.
- LabiNav nodokļu parāda
Nav parāda virs 150 € (VID, uz 2026-08-21).
- Fakts26 gadi tirgū
Dibināts 2000.
- FaktsApgrozījums krītas
€580 126 2025. gadā, −0 % pret 2024.
- Fakts8 darbinieki
Pēc 2025. gada pārskata.
- FaktsĪpašnieki zināmi
2 patiesā labuma guvēji (LV).
Avoti: UR, Maksātnespējas reģistrs, VID, UR gada pārskati, UR patiesie labuma guvēji. Tā ir faktu pārbaude, nevis kredītreitings — lielam darījumam prasi pircējam garantiju vai norēķinu caur notāra/bankas kontu.
Tirgus signāls
Aprēķināts no diviem pēdējiem gadiem ar apgrozījumu.
SIA «IVARS & KO» reģistrēts 2000. gadā ir Latvijas kurināmā ražotājs. Pēdējais pieejamais neto apgrozījums (2025. g.) ir 580 126 €, kas salīdzinājumā ar iepriekšējo gadu ir stabils. VID nodokļu reitings: B. Visi dati nāk no Uzņēmumu reģistra un VID atvērtajiem datiem.
Apgrozījums, peļņa un aktīvi
Gada pārskatu dati no Uzņēmumu reģistra (EUR).
Pabīdi tabulu uz sāniem, lai redzētu agrākos gadus →
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 580 126 € | 581 703 € | 711 943 € | 1 280 487 € | 1 334 406 € | 803 001 € | 436 717 € | 399 700 € | 395 574 € | 505 655 € | 394 322 € | 329 398 € | 313 642 € | 174 699 € | 225 039 € |
| Peļņa / zaudējumi | -165 283 € | -104 661 € | 263 350 € | 167 491 € | 110 948 € | 6787 € | 34 318 € | 178 € | 11 951 € | 47 439 € | -20 481 € | -53 572 € | 5792 € | -16 114 € | -6822 € |
| Kopējie aktīvi | 256 409 € | 388 524 € | 541 079 € | 310 465 € | 257 723 € | 121 134 € | 110 882 € | 79 949 € | 68 159 € | 65 572 € | 72 600 € | 94 452 € | 127 819 € | 170 025 € | 210 423 € |
| Pašu kapitāls | 193 530 € | 358 813 € | 463 475 € | 220 124 € | 132 633 € | 45 685 € | 54 006 € | 41 688 € | 41 511 € | 29 560 € | -17 879 € | 2602 € | 39 478 € | 33 614 € | 49 728 € |
| Darbinieku skaits | 8 | 9 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 13 | 13 | 13 | 13 | 14 | 12 | 12 | 13 |
Notikumu hronika
Reģistra notikumi uzņēmuma dzīves laikā.
- Pamatkapitāls
Pamatkapitāls noteikts 14 200 EUR apmērā (apmaksātais pamatkapitāls)
- Nosaukums
Nosaukums mainīts: «Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "IVARS & KO"» → «SIA "IVARS & KO"»
- Reģistrācija
Uzņēmums reģistrēts Uzņēmumu reģistrā
Šis ir faktu apskats no atvērtajiem datiem, nevis ieteikums vai brīdinājums. Pirms slēgt darījumu, vienmēr pārbaudi aktuālos rādītājus, atsauces un veiktos darbus, un apsver neatkarīgu sava meža vērtējumu.
Dati: Uzņēmumu reģistrs (UR) + VID — atvērtie dati
Meža darbi · bez maksas
Saņem piedāvājumus no meža darbu uzņēmumiem
Pastāsti vienreiz, kas jādara. Pieprasījumu nodosim līdz pieciem uzņēmumiem, kas šo darbu dara tavā novadā. Viņi atbild tev tieši.
Saņem piedāvājumus par savu mežu
Ja domā par sava meža pārdošanu, atstāj kontaktus — sazināsimies ar konkrētu, nesaistošu piedāvājumu un palīdzēsim salīdzināt vairākus pircējus. Pārdevējam bez maksas un bez komisijas.