SIA «MEŽOGLES»
Neatkarīgs faktu apskats no Latvijas atvērtajiem reģistriem — lai meža īpašnieks saprastu, ar ko viņš sēžas pie galda.
Ko darīt tālāk
Vai šis ir jūsu uzņēmums? Pārņemiet profilu
Šeit jau ir finanšu rādītāji, amatpersonas, VID reitings, darbinieku skaits no atvērtajiem reģistriem. Pievienojiet savus pakalpojumus, kontaktus un cenas — un pieprasījumi no meža īpašniekiem nāks tieši pie jums. Bez maksas.
Uzticamība — ko saka reģistri
Fakti ar avotu un datumu, nevis vērtējums. Nekas no šiem datiem neprasa īpašu uzmanību.
- Darbojas (labi)
- 23 gadi
- Uzņēmumu reģistrs (atvērtie dati) · reģistrēts 03.03.2003
- Statuss reģistrā (labi)
- aktīvs
- Uzņēmumu reģistrs (atvērtie dati)
- Maksātnespēja, likvidācija, sankcijas (labi)
- reģistra datos ierakstu nav
- Uzņēmumu reģistrs; sankciju saraksti (atvērtie dati)
- Nodokļu parāds (informācija)
- uz 24.08.2026 nebija (vai mazāks par 150 €)
- VID nodokļu parādnieku dati · pārbaudīts 26.08.2026, var būt novecojuši
- VID nodokļu maksātāja reitings (informācija)
- B
- VID atvērtie dati · datums mūsu kopijā nav
- PVN maksātājs (labi)
- jā, LV44103028077
- VID / Uzņēmumu reģistrs (atvērtie dati)
- Darbinieki (informācija)
- 13 (2021. g.: 24)
- Uzņēmumu reģistrs · 2024. gada pārskats
- Apgrozījums (informācija)
- 2,55 milj. € · +15,4 % pret 2023. g.
- Uzņēmumu reģistrs · 2024. gada pārskats
- Peļņa (labi)
- 173 843 €
- Uzņēmumu reģistrs · 2024. gada pārskats
Sūtīt pieprasījumu
SIA «MEŽOGLES» vēl nav pievienojies MezaTirgus.lv — pieprasījumu saņemam mēs un nododam uzņēmumam. Bez maksas.
Šis ir jūsu uzņēmums?
Pārņemiet profilu bez maksas — tad šeit būs jūsu apraksts, kontakti un pakalpojumi, nevis tikai reģistra dati.
- Pieprasījumi no meža īpašniekiemKas raksta uzņēmumam šeit, nonāk tieši pie jums.
- Krautņu un cirsmu piedāvājumi jūsu reģionāKad pārdevējs izliek kokus vai cirsmu, sūtām to jums.
- Sava cenu lapaJūsu iepirkuma cenas, ko pārdevēji redz pirms zvana.
Meža nozares uzņēmumi tuvumā
Uzņēmumi ar MezaTirgus.lv profilu, kas paši norādījuši, ka strādā Cēsu novadā.
- "MEŽVALDE AD" SIAstrādā Cēsu novadā
- Mežizstrāde
- Meža apsaimniekošana (pilns serviss)
- +2
- SIA "Čiekuri NH"strādā Cēsu novadā
- Mežizstrāde
- Meža apsaimniekošana (pilns serviss)
- +2
- SIA "Meža rūči"strādā Cēsu novadā
- Mežizstrāde
- Jaunaudžu kopšana un retināšana
- +1
- SIA "Ozols IS"strādā Cēsu novadā
- Mežizstrāde
- Meža apsaimniekošana (pilns serviss)
- +1
Ko rāda dati
Katrs fakts ar avotu — VID, Uzņēmumu reģistrs, VZD adrešu reģistrs, izdosies.lv. Ja kāda fakta nav, tā datos nav.
Pamatdarbība
VID reģistrētā pamatdarbība (NACE 2.1)
Darbinieki un nodokļi
11 darbinieki
2026. g. 3. cet. · −2 pret 2025. g. 3. cet.
- Vidējā bruto alga mēnesī
- ~1240 €
- aprēķins pēc VID datiem · 2026. g. 3. cet.
VID atvērtie dati, apkopojis izdosies.lv · 2026. g. 3. cet.
Kur atrodas
Juridiskā adrese — Cēsu novads
VZD adrešu reģistrs — ēka pēc juridiskās adreses
«Mežogles» aug bez kredītiem, taču peļņa joprojām krietni zem 2022. gada līmeņa.
SIA «Mežogles» ir 2003. gadā dibināts Cēsu novada uzņēmums, kura darbības joma pēc NACE koda ir mežizstrāde. 2024. gadā apgrozījums bija €2,6 milj. un peļņa €174 tūkst., uzņēmums strādā bez bankas kredītiem un tam nav nodokļu parāda. VID nodokļu disciplīnas reitings ir B, maksātnespējas vai likvidācijas procesu nav.
Izaugsme un peļņa
2024. gadā apgrozījums pieauga par 15,4 %, sasniedzot €2,6 milj., bet peļņa pieauga par 81,8 % līdz €174 tūkst. Vidējā gada izaugsme periodā 2020–2024 ir +13,6 %. Tomēr rentabilitāte 6,8 % ir ievērojami zemāka nekā 2022. gadā, kad tā bija 24,3 % pie €3,7 milj. apgrozījuma — apjomi un peļņa pēdējos gados ir bijuši svārstīgi.
Investīcijas un nauda
Nauda gada beigās 2024. gadā bija €416 tūkst., kas ir vairāk nekā 2023. gada beigās (€79 tūkst.), bet mazāk nekā 2021. gada beigās (€709 tūkst.). Dati par investīcijām pamatlīdzekļos nav pieejami, tāpat kā par dividendēm. Vadības ziņojums nav pieejams, tāpēc par naudas izlietojumu spriest nevar.
Finanšu stabilitāte
Pašu kapitāls 2024. gadā sasniedza €3,3 milj. un veido 80,6 % no aktīviem, kas ir augsts rādītājs. Bankas kredītu nav kopš 2021. gada, un neto parāds ir −€416 tūkst., tas ir, naudas ir vairāk nekā parādu. Procentu izmaksas bija €20 tūkst.
Cilvēki
Darbinieku skaits pakāpeniski samazinājies no 26 cilvēkiem 2020. gadā līdz 13 cilvēkiem 2024. gadā, lai gan pret 2023. gadu tas nedaudz palielinājies (no 10). Tas varētu liecināt par darbības modeļa maiņu vai lielāku ārpakalpojumu īpatsvaru, taču faktu par iemesliem nav.
Ko tas nozīmē meža īpašniekam
Uzņēmums ir finansiāli stabils darījumu partneris: bez bankas kredītiem, ar pašu kapitālu 80,6 % no aktīviem un bez nodokļu parāda, tāpēc risks nesaņemt samaksu par cirsmu vai kokmateriāliem ir neliels. Tas ir neliela mēroga uzņēmums, tāpēc lielākiem darījumiem der iepriekš pārrunāt apjomu un samaksas kārtību.
Kam pievērst uzmanību
- Rentabilitāte 6,8 % ir būtiski zemāka nekā 2022. gadā (24,3 %) — peļņas spēja nav atgriezusies iepriekšējā līmenī.
- Apgrozījums svārstās: pēc €3,7 milj. 2022. gadā tas 2023. gadā bija €2,2 milj.
- Darbinieku skaits kopš 2020. gada sarucis vairāk nekā uz pusi — vērts noskaidrot pašreizējo izstrādes jaudu.
Apskatu sagatavoja mākslīgais intelekts no Uzņēmumu reģistrā iesniegtajiem gada pārskatiem (Reģ. Nr. 44103028077) un UR/VID atvērtajiem datiem; katrs skaitlis tekstā pirms publicēšanas automātiski salīdzināts ar pārskatu datiem. Skaitļi ir no uzņēmuma paša pārskata — grupas (konsolidētajā) pārskatā tie var atšķirties. Sagatavots 2026. gada 23. septembris. Tas nav investīciju vai kredītspējas vērtējums.
Atvērtajos datos sarkano karogu nav
Viens punkts pārbaudei: vid reitings b.
- UzmanībuVID reitings B
Vidēja nodokļu disciplīna — ir bijušas nepilnības.
- LabiDarbojas
Uzņēmumu reģistrā statuss — aktīvs.
- LabiNav maksātnespējas
Reģistros nav maksātnespējas, likvidācijas vai sankciju ierakstu.
- LabiNav nodokļu parāda
Nav parāda virs 150 € (VID, uz 2026-08-24).
- LabiPelnošs
Peļņa €173 843 2024. gadā.
- Fakts23 gadi tirgū
Dibināts 2003.
- FaktsApgrozījums aug
€2 553 865 2024. gadā, +15 % pret 2023.
- Fakts13 darbinieki
Pēc 2024. gada pārskata.
- FaktsĪpašnieki zināmi
1 patiesā labuma guvējs (LV).
Avoti: UR, Maksātnespējas reģistrs, VID, UR gada pārskati, UR patiesie labuma guvēji. Tā ir faktu pārbaude, nevis kredītreitings — lielam darījumam prasi pircējam garantiju vai norēķinu caur notāra/bankas kontu.
Tirgus signāls
Aprēķināts no diviem pēdējiem gadiem ar apgrozījumu.
SIA «MEŽOGLES» reģistrēts 2003. gadā ir Latvijas mežizstrādes uzņēmums. Pēdējais pieejamais neto apgrozījums (2024. g.) ir 2 553 865 €, kas salīdzinājumā ar iepriekšējo gadu pieaug. VID nodokļu reitings: B. Visi dati nāk no Uzņēmumu reģistra un VID atvērtajiem datiem.
Apgrozījums, peļņa un aktīvi
Gada pārskatu dati no Uzņēmumu reģistra (EUR).
Jaunākais pieejamais gada pārskats: 2024. 2025. gada pārskats šajā UR datu kopā vēl nav pieejams.
Pabīdi tabulu uz sāniem, lai redzētu agrākos gadus →
| Rādītājs | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 2 553 865 € | 2 212 884 € | 3 662 995 € | 2 535 500 € | 1 535 534 € | 2 027 472 € | 3 047 217 € | 2 079 069 € | 1 652 539 € | 1 864 406 € | 1 679 205 € | 1 094 471 € | 1 043 763 € | 999 070 € | 753 468 € |
| Peļņa / zaudējumi | 173 843 € | 95 630 € | 889 119 € | 485 475 € | 121 719 € | 183 039 € | 736 124 € | 45 387 € | 125 248 € | 99 272 € | 138 796 € | 35 189 € | 91 104 € | 46 723 € | 45 789 € |
| Kopējie aktīvi | 4 030 757 € | 3 970 208 € | 3 735 130 € | 2 734 384 € | 2 121 801 € | 2 043 413 € | 1 948 250 € | 1 085 217 € | 1 099 369 € | 1 047 136 € | 1 100 888 € | 637 843 € | 562 868 € | 468 700 € | 359 420 € |
| Pašu kapitāls | 3 250 541 € | 3 076 699 € | 2 981 069 € | 2 091 952 € | 1 606 477 € | 1 484 758 € | 1 551 719 € | 815 595 € | 770 208 € | 638 425 € | 539 153 € | 281 373 € | 246 184 € | 155 080 € | 108 357 € |
| Darbinieku skaits | 13 | 10 | 16 | 24 | 26 | 26 | 25 | 27 | 29 | 30 | 30 | 36 | 36 | 37 | 28 |
Notikumu hronika
Reģistra notikumi uzņēmuma dzīves laikā.
- Pamatkapitāls
Pamatkapitāls noteikts 3 800 EUR apmērā (apmaksātais pamatkapitāls)
- Reģistrācija
Uzņēmums reģistrēts Uzņēmumu reģistrā
Šis ir faktu apskats no atvērtajiem datiem, nevis ieteikums vai brīdinājums. Pirms slēgt darījumu, vienmēr pārbaudi aktuālos rādītājus, atsauces un veiktos darbus, un apsver neatkarīgu sava meža vērtējumu.
Dati: Uzņēmumu reģistrs (UR) + VID — atvērtie dati
Publiskie iepirkumi
Meža un kurināmā iepirkumi, kuros uzņēmums iesniedza piedāvājumu vai noslēdza līgumu. Rādīti 6 jaunākie no 35.
Kurināmais · 19.10.2026
Kurināmā piegādePārtikas drošības, dzīvnieku veselības un vides zinātniskais institūts «BIOR»
Līgums: 3294 €
Kurināmais · 14.10.2026
Kurināmās malkas iegāde Aizkraukles novada pašvaldības iestādēm. AtkārtotiAizkraukles novada pašvaldība
Iesniedza piedāvājumu
Kurināmais · 05.10.2026
Malkas piegāde Mazsalacas Mūzikas un mākslas pamatskolaiValmieras novada pašvaldība
Līgums: 19 540 €
Meža darbi · 28.09.2026
Vēja gāzto cirsmu (sanitāro kailcirsmu) izstrāde, koksnes sagatavošana malkai, pievešana un transportēšana līdz katlu mājāmAugšdaugavas novada pašvaldības Centrālā pārvalde
Iesniedza piedāvājumu
Kurināmais · 28.09.2026
Kurināmā piegāde Maltas apvienības pārvaldes iestāžu vajadzībāmMaltas apvienības pārvalde
2 līgumi: 8313 €, 7824 €
Kurināmais · 28.09.2026
Malkas iegāde un piegāde Ludzas novada pašvaldības iestāžu vajadzībāmLudzas novada pašvaldība
2 līgumi: 18 720 €, 17 680 €
Avots: EIS atvērtie dati (Valsts digitālās attīstības aģentūra, data.gov.lv), licence CC0; atjaunots 01.11.2026. Visi atvērtie iepirkumi →
Meža darbi · bez maksas
Saņem piedāvājumus no meža darbu uzņēmumiem
Pastāsti vienreiz, kas jādara. Pieprasījumu nodosim līdz pieciem uzņēmumiem, kas šo darbu dara tavā novadā. Viņi atbild tev tieši.
Saņem piedāvājumus par savu mežu
Ja domā par sava meža pārdošanu, atstāj kontaktus — sazināsimies ar konkrētu, nesaistošu piedāvājumu un palīdzēsim salīdzināt vairākus pircējus. Pārdevējam bez maksas un bez komisijas.