SIA «MV Tara»
Neatkarīgs faktu apskats no Latvijas atvērtajiem reģistriem — lai meža īpašnieks saprastu, ar ko viņš sēžas pie galda.
Ko darīt tālāk
Vai šis ir jūsu uzņēmums? Pārņemiet profilu
Šeit jau ir finanšu rādītāji, amatpersonas, VID reitings, darbinieku skaits no atvērtajiem reģistriem. Pievienojiet savus pakalpojumus, kontaktus un cenas — un pieprasījumi no meža īpašniekiem nāks tieši pie jums. Bez maksas.
Uzticamība — ko saka reģistri
Fakti ar avotu un datumu, nevis vērtējums. Viens fakts vērts pārbaudīt pirms līguma.
- Darbojas (labi)
- 21 gads
- Uzņēmumu reģistrs (atvērtie dati) · reģistrēts 24.05.2005
- Statuss reģistrā (labi)
- aktīvs
- Uzņēmumu reģistrs (atvērtie dati)
- Maksātnespēja, likvidācija, sankcijas (labi)
- reģistra datos ierakstu nav
- Uzņēmumu reģistrs; sankciju saraksti (atvērtie dati)
- Nodokļu parāds (informācija)
- uz 21.08.2026 nebija (vai mazāks par 150 €)
- VID nodokļu parādnieku dati · pārbaudīts 25.08.2026, var būt novecojuši
- VID nodokļu maksātāja reitings (labi)
- A (augstākais)
- VID atvērtie dati · datums mūsu kopijā nav
- PVN maksātājs (labi)
- jā, LV45403015367
- VID / Uzņēmumu reģistrs (atvērtie dati)
- Darbinieki (informācija)
- 81 (2022. g.: 80)
- Uzņēmumu reģistrs · 2025. gada pārskats
- Apgrozījums (informācija)
- 7,33 milj. € · +13,4 % pret 2024. g.
- Uzņēmumu reģistrs · 2025. gada pārskats
- Zaudējumi (vērts pārbaudīt)
- −302 996 €
- Uzņēmumu reģistrs · 2025. gada pārskats
Vakances
SIA «MV Tara» meklē darbiniekus — 2 atvērtas vakances
Kokapstrādes iekārtu operatorsJaunjelgava1250–1600 € mēnesīpublicēta 26.10.2026
Metālmateriālu metinātājsJaunjelgava1761–1900 € mēnesīpublicēta 16.09.2026
Vakances apkopo izdosies.lv; pieteikšanās — vakances lapā.Darbs mežā un kokapstrādē
Sūtīt pieprasījumu
SIA «MV Tara» vēl nav pievienojies MezaTirgus.lv — pieprasījumu saņemam mēs un nododam uzņēmumam. Bez maksas.
Šis ir jūsu uzņēmums?
Pārņemiet profilu bez maksas — tad šeit būs jūsu apraksts, kontakti un pakalpojumi, nevis tikai reģistra dati.
- Pieprasījumi no meža īpašniekiemKas raksta uzņēmumam šeit, nonāk tieši pie jums.
- Krautņu un cirsmu piedāvājumi jūsu reģionāKad pārdevējs izliek kokus vai cirsmu, sūtām to jums.
- Sava cenu lapaJūsu iepirkuma cenas, ko pārdevēji redz pirms zvana.
Meža nozares uzņēmumi tuvumā
Uzņēmumi ar MezaTirgus.lv profilu, kas paši norādījuši, ka strādā Aizkraukles novadā.
- SIA "ATVASĀJS"strādā Aizkraukles novadā
- Mežizstrāde
- Jaunaudžu kopšana un retināšana
- +1
- EL mežs, SIAstrādā Aizkraukles novadā
- Mežizstrāde
- Kalna Ozoliņi-M, SIAstrādā Aizkraukles novadā
- Mežizstrāde
- SINDA & V R, SIAstrādā Aizkraukles novadā
- Mežizstrāde
Ko rāda dati
Katrs fakts ar avotu — VID, Uzņēmumu reģistrs, VZD adrešu reģistrs, izdosies.lv. Ja kāda fakta nav, tā datos nav.
Pamatdarbība
VID reģistrētā pamatdarbība (NACE 2.1)
Darbinieki un nodokļi
82 darbinieki
2026. g. 3. cet. · −3 pret 2025. g. 3. cet.
- Vidējā bruto alga mēnesī
- ~1500 €
- aprēķins pēc VID datiem · 2026. g. 3. cet.
- Samaksātie nodokļi ceturksnī
- 264 tūkst. €
- 2026. g. 3. cet.
VID atvērtie dati, apkopojis izdosies.lv · 2026. g. 3. cet.
Kur atrodas
Juridiskā adrese — Aizkraukles novads
VZD adrešu reģistrs — ēka pēc juridiskās adreses
«MV Tara» aug apgrozījumā, bet trešo gadu pēc kārtas strādā ar zaudējumiem; kredītu nav.
SIA "MV Tara" ir 2005. gadā dibināts Jaunjelgavas uzņēmums, kas darbojas nozarē "Koku zāģēšana un koksnes ēvelēšana". 2025. gadā apgrozījums bija €7,3 milj., taču gads noslēdzās ar zaudējumiem −€303 tūkst. Uzņēmumam nav bankas kredītu, nav nodokļu parāda un VID nodokļu disciplīnas reitings ir A.
Izaugsme un peļņa
2025. gadā apgrozījums pieauga par 13,4 % un sasniedza €7,3 milj., bet vidējā gada izaugsme periodā 2021–2025 ir +6,7 %. Vienlaikus rentabilitāte trešo gadu pēc kārtas ir negatīva: −4,9 % 2023. gadā, −1,8 % 2024. gadā un −4,1 % 2025. gadā. Salīdzinājumam — 2022. gadā peļņa bija €1,9 milj. ar rentabilitāti 19,6 %.
Investīcijas un nauda
Pēdējos gados uzņēmums ir ieguldījis pamatlīdzekļos: €737 tūkst. 2023. gadā un €640 tūkst. 2024. gadā, un bilancē ir nepabeigtā būvniecība €592 tūkst. Naudas atlikums gada beigās pakāpeniski sarucis — no €1,6 milj. 2022. gadā līdz €624 tūkst. 2025. gadā. Tas varētu liecināt par ieguldījumu un zaudējumu ietekmi uz naudas plūsmu.
Finanšu stabilitāte
Bankas kredītu nav nevienā no pēdējiem pieciem gadiem, un neto parāds ir −€624 tūkst., tas ir, naudas ir vairāk nekā aizņēmumu. Pašu kapitāls 2025. gada beigās bija €3,2 milj. jeb 73,5 % no aktīviem, kas ir augsts rādītājs. Zaudējumu gados pašu kapitāls tomēr ir samazinājies no €4,2 milj. 2022. gadā, un gada laikā izmaksātas dividendes €80 tūkst. 2023. gadā un €40 tūkst. 2024. gadā.
Cilvēki
Darbinieku skaits ir stabils un pēdējos gados turas ap 80: 81 darbinieks 2023. gadā, 76 — 2024. gadā un 81 — 2025. gadā. Kopš 2021. gada, kad strādāja 70 cilvēki, komanda ir augusi. Personāla apjoms nav samazināts arī zaudējumu gados.
Ko tas nozīmē meža īpašniekam
Norēķinu ziņā uzņēmums izskatās drošs: nav bankas kredītu, nav nodokļu parāda, VID reitings A, pašu kapitāls veido 73,5 % no aktīviem un nav maksātnespējas vai likvidācijas procesa. Vienlaikus trīs zaudējumu gadi pēc kārtas nozīmē, ka par cenu un samaksas noteikumiem der vienoties rakstiski un sekot līdzi turpmākajiem gada pārskatiem.
Kam pievērst uzmanību
- Trešais zaudējumu gads pēc kārtas — rentabilitāte 2025. gadā −4,1 %.
- Naudas atlikums gada beigās sarucis līdz €624 tūkst. no €1,6 milj. 2022. gadā.
- Pašu kapitāls samazinājies no €4,2 milj. 2022. gadā līdz €3,2 milj. 2025. gadā.
Apskatu sagatavoja mākslīgais intelekts no Uzņēmumu reģistrā iesniegtajiem gada pārskatiem (Reģ. Nr. 45403015367) un UR/VID atvērtajiem datiem; katrs skaitlis tekstā pirms publicēšanas automātiski salīdzināts ar pārskatu datiem. Skaitļi ir no uzņēmuma paša pārskata — grupas (konsolidētajā) pārskatā tie var atšķirties. Sagatavots 2026. gada 23. septembris. Tas nav investīciju vai kredītspējas vērtējums.
Atvērtajos datos sarkano karogu nav
Viens punkts pārbaudei: zaudējumi.
- UzmanībuZaudējumi
Zaudējumi €302 996 2025. gadā.
- LabiDarbojas
Uzņēmumu reģistrā statuss — aktīvs.
- LabiNav maksātnespējas
Reģistros nav maksātnespējas, likvidācijas vai sankciju ierakstu.
- LabiNav nodokļu parāda
Nav parāda virs 150 € (VID, uz 2026-08-21).
- LabiVID reitings A
Augstākā nodokļu disciplīnas grupa.
- Fakts21 gads tirgū
Dibināts 2005.
- FaktsApgrozījums aug
€7 332 793 2025. gadā, +13 % pret 2024.
- Fakts81 darbinieks
Pēc 2025. gada pārskata.
- FaktsĪpašnieki zināmi
2 patiesā labuma guvēji (LV).
Avoti: UR, Maksātnespējas reģistrs, VID, UR gada pārskati, UR patiesie labuma guvēji. Tā ir faktu pārbaude, nevis kredītreitings — lielam darījumam prasi pircējam garantiju vai norēķinu caur notāra/bankas kontu.
Tirgus signāls
Aprēķināts no diviem pēdējiem gadiem ar apgrozījumu.
SIA «MV Tara» reģistrēts 2005. gadā ir Latvijas kokzāģētava. Pēdējais pieejamais neto apgrozījums (2025. g.) ir 7 332 793 €, kas salīdzinājumā ar iepriekšējo gadu pieaug. VID nodokļu reitings: A. Visi dati nāk no Uzņēmumu reģistra un VID atvērtajiem datiem.
Apgrozījums, peļņa un aktīvi
Gada pārskatu dati no Uzņēmumu reģistra (EUR).
Pabīdi tabulu uz sāniem, lai redzētu agrākos gadus →
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 7 332 793 € | 6 463 664 € | 7 032 077 € | 9 590 691 € | 5 648 631 € | 3 771 776 € | 3 430 868 € | 3 027 846 € | 2 613 269 € | 2 372 059 € | 4 262 541 € | 3 275 240 € | 1 761 502 € | 1 682 073 € | 1 835 283 € |
| Peļņa / zaudējumi | -302 996 € | -116 273 € | -342 954 € | 1 882 889 € | 966 356 € | 262 816 € | 137 392 € | 192 044 € | 226 722 € | -82 464 € | 11 994 € | 133 614 € | 89 047 € | 68 605 € | 77 086 € |
| Kopējie aktīvi | 4 400 086 € | 4 131 753 € | 4 372 725 € | 4 833 325 € | 2 706 333 € | 1 800 758 € | 1 614 062 € | 1 568 018 € | 1 434 369 € | 1 511 879 € | 1 492 606 € | 2 723 024 € | 721 112 € | 766 309 € | 765 047 € |
| Pašu kapitāls | 3 232 191 € | 3 535 187 € | 3 651 460 € | 4 194 414 € | 2 311 525 € | 1 345 169 € | 1 082 353 € | 1 014 962 € | 852 919 € | 626 197 € | 708 660 € | 696 821 € | 405 824 € | 341 220 € | 294 837 € |
| Darbinieku skaits | 81 | 76 | 81 | 80 | 70 | 67 | 65 | 62 | 65 | 77 | 76 | 74 | 74 | 76 | 82 |
Notikumu hronika
Reģistra notikumi uzņēmuma dzīves laikā.
- Pamatkapitāls
Pamatkapitāls noteikts 189 126 EUR apmērā (apmaksātais pamatkapitāls)
- Reģistrācija
Uzņēmums reģistrēts Uzņēmumu reģistrā
Šis ir faktu apskats no atvērtajiem datiem, nevis ieteikums vai brīdinājums. Pirms slēgt darījumu, vienmēr pārbaudi aktuālos rādītājus, atsauces un veiktos darbus, un apsver neatkarīgu sava meža vērtējumu.
Dati: Uzņēmumu reģistrs (UR) + VID — atvērtie dati
Meža darbi · bez maksas
Saņem piedāvājumus no meža darbu uzņēmumiem
Pastāsti vienreiz, kas jādara. Pieprasījumu nodosim līdz pieciem uzņēmumiem, kas šo darbu dara tavā novadā. Viņi atbild tev tieši.
Saņem piedāvājumus par savu mežu
Ja domā par sava meža pārdošanu, atstāj kontaktus — sazināsimies ar konkrētu, nesaistošu piedāvājumu un palīdzēsim salīdzināt vairākus pircējus. Pārdevējam bez maksas un bez komisijas.