SIA «MVR LUX»
Neatkarīgs faktu apskats no Latvijas atvērtajiem reģistriem — lai meža īpašnieks saprastu, ar ko viņš sēžas pie galda.
Ko darīt tālāk
Vai šis ir jūsu uzņēmums? Pārņemiet profilu
Šeit jau ir finanšu rādītāji, amatpersonas, VID reitings, darbinieku skaits no atvērtajiem reģistriem. Pievienojiet savus pakalpojumus, kontaktus un cenas — un pieprasījumi no meža īpašniekiem nāks tieši pie jums. Bez maksas.
Uzticamība — ko saka reģistri
Fakti ar avotu un datumu, nevis vērtējums. Nekas no šiem datiem neprasa īpašu uzmanību.
- Darbojas (labi)
- 18 gadi
- Uzņēmumu reģistrs (atvērtie dati) · reģistrēts 07.11.2007
- Statuss reģistrā (labi)
- aktīvs
- Uzņēmumu reģistrs (atvērtie dati)
- Maksātnespēja, likvidācija, sankcijas (labi)
- reģistra datos ierakstu nav
- Uzņēmumu reģistrs; sankciju saraksti (atvērtie dati)
- Nodokļu parāds (informācija)
- uz 21.08.2026 nebija (vai mazāks par 150 €)
- VID nodokļu parādnieku dati · pārbaudīts 25.08.2026, var būt novecojuši
- VID nodokļu maksātāja reitings (informācija)
- B
- VID atvērtie dati · datums mūsu kopijā nav
- PVN maksātājs (labi)
- jā, LV45403020372
- VID / Uzņēmumu reģistrs (atvērtie dati)
- Darbinieki (informācija)
- 16 (2022. g.: 12)
- Uzņēmumu reģistrs · 2025. gada pārskats
- Apgrozījums (informācija)
- 2,45 milj. € · +4,5 % pret 2024. g.
- Uzņēmumu reģistrs · 2025. gada pārskats
- Peļņa (labi)
- 68 171 €
- Uzņēmumu reģistrs · 2025. gada pārskats
Sūtīt pieprasījumu
SIA «MVR LUX» vēl nav pievienojies MezaTirgus.lv — pieprasījumu saņemam mēs un nododam uzņēmumam. Bez maksas.
Šis ir jūsu uzņēmums?
Pārņemiet profilu bez maksas — tad šeit būs jūsu apraksts, kontakti un pakalpojumi, nevis tikai reģistra dati.
- Pieprasījumi no meža īpašniekiemKas raksta uzņēmumam šeit, nonāk tieši pie jums.
- Krautņu un cirsmu piedāvājumi jūsu reģionāKad pārdevējs izliek kokus vai cirsmu, sūtām to jums.
- Sava cenu lapaJūsu iepirkuma cenas, ko pārdevēji redz pirms zvana.
Meža nozares uzņēmumi tuvumā
Uzņēmumi ar MezaTirgus.lv profilu, kas paši norādījuši, ka strādā Rīgā.
- SIA "PK MEŽS"strādā Rīgas reģionā
- Mežizstrāde
- Jaunaudžu kopšana un retināšana
- +1
- Winterstyle, SIAstrādā Rīgas reģionā
- Mežizstrāde
- Meža apsaimniekošana (pilns serviss)
- +1
- SIA "BK Grupa"strādā Rīgas reģionā
- Mežizstrāde
- SIA ZLMstrādā Rīgas reģionā
- Mežizstrāde
Ko rāda dati
Katrs fakts ar avotu — VID, Uzņēmumu reģistrs, VZD adrešu reģistrs, izdosies.lv. Ja kāda fakta nav, tā datos nav.
Pamatdarbība
VID reģistrētā pamatdarbība (NACE 2.1)
Darbinieki un nodokļi
16 darbinieki
2026. g. 3. cet. · +1 pret 2025. g. 3. cet.
- Vidējā bruto alga mēnesī
- ~1200 €
- aprēķins pēc VID datiem · 2026. g. 3. cet.
- Samaksātie nodokļi ceturksnī
- 70 tūkst. €
- 2026. g. 3. cet.
VID atvērtie dati, apkopojis izdosies.lv · 2026. g. 3. cet.
Kur atrodas
Juridiskā adrese — Rīga
VZD adrešu reģistrs — ēka pēc juridiskās adreses
«MVR LUX» 2025. gadā sasniedz €2,4 milj. apgrozījumu un €68 tūkst. peļņu
«MVR LUX» ir 2007. gadā dibināts Rīgā reģistrēts uzņēmums, kas darbojas nozarē «Mežizstrāde». 2025. gadā apgrozījums bija €2,4 milj., peļņa €68 tūkst. un uzņēmumā strādāja 16 darbinieki. Vidējā gada izaugsme periodā 2021–2025 bija +33,1 %.
Izaugsme un peļņa
Apgrozījums 2025. gadā pieauga par 4,5 % un sasniedza €2,4 milj., bet peļņa pieauga par 392,7 % līdz €68 tūkst. Rentabilitāte bija 2,8 % — augstāka nekā 0,6 % 2024. gadā, taču iepriekšējos gados tā svārstījusies no 0,8 % līdz 3,2 %.
Nauda un saistības
Naudas atlikums gada beigās bija €89 tūkst., salīdzinot ar €62 tūkst. gadu iepriekš. Bankas kredīti 2025. gada beigās bija €65 tūkst., procentu izmaksas €1 008. Dati par investīcijām pamatlīdzekļos nav pieejami.
Finanšu stabilitāte
Pašu kapitāls pieauga līdz €217 tūkst. un veido 62,7 % no aktīviem. Neto parāds ir −€24 tūkst., proti, naudas ir vairāk nekā aizņēmumu. Nodokļu parāda nav, VID nodokļu disciplīnas reitings ir B, maksātnespējas vai likvidācijas process nav reģistrēts.
Cilvēki
Darbinieku skaits 2025. gadā bija 16 — vairāk nekā 9 darbinieki 2024. gadā un 7 darbinieki 2023. gadā. Iepriekšējos gados skaits svārstījies no 7 līdz 15.
Ko tas nozīmē meža īpašniekam
Uzņēmums ir neliels, bet pēdējos gados audzis, ar pozitīvu pašu kapitālu €217 tūkst., nelielām saistībām un bez nodokļu parāda, kas norāda uz spēju norēķināties par nelieliem un vidējiem darījumiem. Lielāka apjoma darījumos vērts vienoties par norēķinu kārtību, ņemot vērā salīdzinoši nelielos naudas atlikumus.
Kam pievērst uzmanību
- Rentabilitāte 2,8 % ir zema, un iepriekšējos gados tā bijusi vēl zemāka — 0,6 % 2024. gadā
- Bankas kredīti pieauguši no €22 tūkst. 2024. gadā līdz €65 tūkst. 2025. gadā
- Darbinieku skaits pa gadiem stipri svārstās — no 7 līdz 16
Apskatu sagatavoja mākslīgais intelekts no Uzņēmumu reģistrā iesniegtajiem gada pārskatiem (Reģ. Nr. 45403020372) un UR/VID atvērtajiem datiem; katrs skaitlis tekstā pirms publicēšanas automātiski salīdzināts ar pārskatu datiem. Skaitļi ir no uzņēmuma paša pārskata — grupas (konsolidētajā) pārskatā tie var atšķirties. Sagatavots 2026. gada 23. septembris. Tas nav investīciju vai kredītspējas vērtējums.
Atvērtajos datos sarkano karogu nav
Viens punkts pārbaudei: vid reitings b.
- UzmanībuVID reitings B
Vidēja nodokļu disciplīna — ir bijušas nepilnības.
- LabiDarbojas
Uzņēmumu reģistrā statuss — aktīvs.
- LabiNav maksātnespējas
Reģistros nav maksātnespējas, likvidācijas vai sankciju ierakstu.
- LabiNav nodokļu parāda
Nav parāda virs 150 € (VID, uz 2026-08-21).
- LabiPelnošs
Peļņa €68 171 2025. gadā.
- Fakts18 gadi tirgū
Dibināts 2007.
- FaktsApgrozījums aug
€2 445 299 2025. gadā, +4 % pret 2024.
- Fakts16 darbinieki
Pēc 2025. gada pārskata.
- FaktsĪpašnieki zināmi
1 patiesā labuma guvējs (LV).
Avoti: UR, Maksātnespējas reģistrs, VID, UR gada pārskati, UR patiesie labuma guvēji. Tā ir faktu pārbaude, nevis kredītreitings — lielam darījumam prasi pircējam garantiju vai norēķinu caur notāra/bankas kontu.
Tirgus signāls
Aprēķināts no diviem pēdējiem gadiem ar apgrozījumu.
SIA «MVR LUX» reģistrēts 2007. gadā ir Latvijas mežizstrādes uzņēmums. Pēdējais pieejamais neto apgrozījums (2025. g.) ir 2 445 299 €, kas salīdzinājumā ar iepriekšējo gadu pieaug. VID nodokļu reitings: B. Visi dati nāk no Uzņēmumu reģistra un VID atvērtajiem datiem.
Apgrozījums, peļņa un aktīvi
Gada pārskatu dati no Uzņēmumu reģistra (EUR).
Pabīdi tabulu uz sāniem, lai redzētu agrākos gadus →
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 2 445 299 € | 2 340 803 € | 1 182 394 € | 1 116 479 € | 780 145 € | 1 303 703 € | 959 817 € | 1 056 119 € | 1 595 551 € | 1 728 719 € | 1 177 969 € | 1 517 712 € | 685 701 € | 732 169 € | 0 € | 0 € |
| Peļņa / zaudējumi | 68 171 € | 13 836 € | 15 402 € | 9140 € | 24 637 € | 18 983 € | 50 219 € | 32 183 € | -6713 € | -37 992 € | 3775 € | 39 890 € | 2971 € | 6733 € | -1568 € | -35 € |
| Kopējie aktīvi | 345 587 € | 388 535 € | 225 521 € | 192 704 € | 166 202 € | 174 135 € | 163 456 € | 292 082 € | 449 471 € | 624 989 € | 596 925 € | 511 772 € | 351 220 € | 290 688 € | 26 198 € | 1965 € |
| Pašu kapitāls | 216 755 € | 156 209 € | 142 373 € | 126 971 € | 117 831 € | 93 194 € | 74 211 € | 131 632 € | 189 339 € | 210 496 € | 250 399 € | 246 624 € | 145 591 € | 148 610 € | 397 € | 1965 € |
| Darbinieku skaits | 16 | 9 | 7 | 12 | 15 | 15 | 17 | 21 | 22 | 22 | 25 | 104 | 104 | 46 | 1 | 1 |
Notikumu hronika
Reģistra notikumi uzņēmuma dzīves laikā.
- Pamatkapitāls
Pamatkapitāls noteikts 2 840 EUR apmērā (apmaksātais pamatkapitāls)
- Reģistrācija
Uzņēmums reģistrēts Uzņēmumu reģistrā
Šis ir faktu apskats no atvērtajiem datiem, nevis ieteikums vai brīdinājums. Pirms slēgt darījumu, vienmēr pārbaudi aktuālos rādītājus, atsauces un veiktos darbus, un apsver neatkarīgu sava meža vērtējumu.
Dati: Uzņēmumu reģistrs (UR) + VID — atvērtie dati
Publiskie iepirkumi
Meža un kurināmā iepirkumi, kuros uzņēmums iesniedza piedāvājumu vai noslēdza līgumu. Rādīti 6 jaunākie no 17.
Meža darbi · 09.10.2026
0,4–20 kV elektropārvades līniju trašu tīrīšana AS «Sadales tīkls» Austrumu, Rietumu, Vidzemes tīklu nodaļās«Sadales tīkls» AS
3 līgumi: 390 000 € (vispārīgā vienošanās), 397 000 € (vispārīgā vienošanās), 267 000 € (vispārīgā vienošanās)
Meža darbi · 15.09.2026
5. uzaicinājums iesniegt piedāvājumus dinamiskās iepirkumu sistēmas apauguma novākšanai valsts nozīmes ūdensnotekās un aizsargdambjos 2026. – 2028.gadā ietvaros.«Zemkopības ministrijas nekustamie īpašumi», VSIA
Iesniedza piedāvājumu
Meža darbi · 13.07.2026
3. uzaicinājums iesniegt piedāvājumus dinamiskās iepirkumu sistēmas apauguma novākšanai valsts nozīmes ūdensnotekās un aizsargdambjos 2026. – 2028.gadā ietvaros.«Zemkopības ministrijas nekustamie īpašumi», VSIA
Iesniedza piedāvājumu
Meža darbi · 29.06.2026
Apauguma novākšana meža zemēs, meža autoceļu joslās un meliorācijas grāvjos, un stigu tīrīšana 2027. - 2029. gadā, slēdzot vispārīgo vienošanos«Latvijas valsts meži» AS
Iesniedza piedāvājumu
Meža darbi · 25.06.2026
2. uzaicinājums iesniegt piedāvājumus dinamiskās iepirkumu sistēmas apauguma novākšanai valsts nozīmes ūdensnotekās un aizsargdambjos 2026. – 2028.gadā ietvaros.«Zemkopības ministrijas nekustamie īpašumi», VSIA
Iesniedza piedāvājumu
Meža darbi · 15.06.2026
1. uzaicinājums iesniegt piedāvājumus dinamiskās iepirkumu sistēmas apauguma novākšanai valsts nozīmes ūdensnotekās un aizsargdambjos 2026. – 2028.gadā ietvaros.«Zemkopības ministrijas nekustamie īpašumi», VSIA
Iesniedza piedāvājumu
Avots: EIS atvērtie dati (Valsts digitālās attīstības aģentūra, data.gov.lv), licence CC0; atjaunots 01.11.2026. Visi atvērtie iepirkumi →
Meža darbi · bez maksas
Saņem piedāvājumus no meža darbu uzņēmumiem
Pastāsti vienreiz, kas jādara. Pieprasījumu nodosim līdz pieciem uzņēmumiem, kas šo darbu dara tavā novadā. Viņi atbild tev tieši.
Saņem piedāvājumus par savu mežu
Ja domā par sava meža pārdošanu, atstāj kontaktus — sazināsimies ar konkrētu, nesaistošu piedāvājumu un palīdzēsim salīdzināt vairākus pircējus. Pārdevējam bez maksas un bez komisijas.