SIA «Nordplay»
Neatkarīgs faktu apskats no Latvijas atvērtajiem reģistriem — lai meža īpašnieks saprastu, ar ko viņš sēžas pie galda.
Ko darīt tālāk
Vai šis ir jūsu uzņēmums? Pārņemiet profilu
Šeit jau ir finanšu rādītāji, amatpersonas, VID reitings, darbinieku skaits no atvērtajiem reģistriem. Pievienojiet savus pakalpojumus, kontaktus un cenas — un pieprasījumi no meža īpašniekiem nāks tieši pie jums. Bez maksas.
Uzticamība — ko saka reģistri
Fakti ar avotu un datumu, nevis vērtējums. Nekas no šiem datiem neprasa īpašu uzmanību.
- Darbojas (labi)
- 14 gadi
- Uzņēmumu reģistrs (atvērtie dati) · reģistrēts 11.10.2012
- Statuss reģistrā (labi)
- aktīvs
- Uzņēmumu reģistrs (atvērtie dati)
- Maksātnespēja, likvidācija, sankcijas (labi)
- reģistra datos ierakstu nav
- Uzņēmumu reģistrs; sankciju saraksti (atvērtie dati)
- Nodokļu parāds (informācija)
- uz 26.06.2026 nebija (vai mazāks par 150 €)
- VID nodokļu parādnieku dati · pārbaudīts 30.06.2026, var būt novecojuši
- VID nodokļu maksātāja reitings (labi)
- A (augstākais)
- VID atvērtie dati · datums mūsu kopijā nav
- PVN maksātājs (labi)
- jā, LV40103595451
- VID / Uzņēmumu reģistrs (atvērtie dati)
- Darbinieki (informācija)
- 39 (2022. g.: 44)
- Uzņēmumu reģistrs · 2025. gada pārskats
- Apgrozījums (informācija)
- 3,11 milj. € · +9,7 % pret 2024. g.
- Uzņēmumu reģistrs · 2025. gada pārskats
- Peļņa (labi)
- 214 938 €
- Uzņēmumu reģistrs · 2025. gada pārskats
Sūtīt pieprasījumu
SIA «Nordplay» vēl nav pievienojies MezaTirgus.lv — pieprasījumu saņemam mēs un nododam uzņēmumam. Bez maksas.
Šis ir jūsu uzņēmums?
Pārņemiet profilu bez maksas — tad šeit būs jūsu apraksts, kontakti un pakalpojumi, nevis tikai reģistra dati.
- Pieprasījumi no meža īpašniekiemKas raksta uzņēmumam šeit, nonāk tieši pie jums.
- Krautņu un cirsmu piedāvājumi jūsu reģionāKad pārdevējs izliek kokus vai cirsmu, sūtām to jums.
- Sava cenu lapaJūsu iepirkuma cenas, ko pārdevēji redz pirms zvana.
Meža nozares uzņēmumi tuvumā
Uzņēmumi ar MezaTirgus.lv profilu, kas paši norādījuši, ka strādā Cēsu novadā.
- "MEŽVALDE AD" SIAstrādā Cēsu novadā
- Mežizstrāde
- Meža apsaimniekošana (pilns serviss)
- +2
- SIA "Čiekuri NH"strādā Cēsu novadā
- Mežizstrāde
- Meža apsaimniekošana (pilns serviss)
- +2
- SIA "Meža rūči"strādā Cēsu novadā
- Mežizstrāde
- Jaunaudžu kopšana un retināšana
- +1
- SIA "Ozols IS"strādā Cēsu novadā
- Mežizstrāde
- Meža apsaimniekošana (pilns serviss)
- +1
Ko rāda dati
Katrs fakts ar avotu — VID, Uzņēmumu reģistrs, VZD adrešu reģistrs, izdosies.lv. Ja kāda fakta nav, tā datos nav.
Pamatdarbība
VID reģistrētā pamatdarbība (NACE 2.1)
Darbinieki un nodokļi
22 darbinieki
2026. g. 3. cet. · −8 pret 2025. g. 3. cet.
- Vidējā bruto alga mēnesī
- ~1650 €
- aprēķins pēc VID datiem · 2026. g. 3. cet.
- Samaksātie nodokļi ceturksnī
- 63 tūkst. €
- 2026. g. 3. cet.
VID atvērtie dati, apkopojis izdosies.lv · 2026. g. 3. cet.
Kur atrodas
Juridiskā adrese — Cēsu novads
VZD adrešu reģistrs — ēka pēc juridiskās adreses
«Nordplay» apgrozījums 2025. gadā pieauga par 9,7 %, peļņa noturēta, pašu kapitāls stiprs
«Nordplay» ir 2012. gadā dibināts uzņēmums Cēsīs, kura nozare pēc NACE koda ir citu galdnieku un namdaru būvizstrādājumu ražošana. 2025. gadā apgrozījums sasniedza €3,1 milj., peļņa €215 tūkst., un uzņēmumā strādāja 39 darbinieki. VID nodokļu disciplīnas reitings ir A, nodokļu parāda nav, maksātnespējas vai likvidācijas procesu nav.
Izaugsme un peļņa
2025. gadā apgrozījums pieauga par 9,7 % līdz €3,1 milj., bet peļņa samazinājās par 2,8 % līdz €215 tūkst. Rentabilitāte bija 6,9 % pret 7,8 % gadu iepriekš. Ilgākā termiņā aina ir citāda: vidējā gada izaugsme 2021.–2025. gadā ir −5,8 %, jo 2021. gadā apgrozījums bija €4,0 milj., un 2022. gadā uzņēmums strādāja ar €37 tūkst. zaudējumiem.
Investīcijas un nauda
Dati par investīcijām pamatlīdzekļos nav pieejami nevienā no gadiem, tāpēc par uzņēmuma ieguldījumiem ražotnē spriest nevar. Naudas atlikums gada beigās pēdējos gados bijis ļoti mazs — €12 (2023) un €147 (2024) —, bet par 2025. gadu dati nav pieejami. Tas varētu liecināt par saspringtu naudas plūsmu vai par naudas turēšanu ārpus bilances datuma, taču pārliecinoši secinājumi no šiem datiem nav izdarāmi.
Finanšu stabilitāte
Pašu kapitāls 2025. gadā bija €1,1 milj. un veidoja 70,6 % no aktīviem — tā ir augsta kapitāla proporcija. Bankas kredīti bija €289 tūkst., neto parāds €289 tūkst., procentu izmaksas €20 tūkst. Nodokļu parāda nav un VID nodokļu disciplīnas reitings ir A.
Cilvēki
Darbinieku skaits pēdējos gados samazinājies no 80 (2021) līdz 34 (2024), bet 2025. gadā atkal pieaudzis līdz 39. Tātad apgrozījuma pieaugums 2025. gadā noticis vienlaikus ar komandas papildināšanu.
Ko tas nozīmē meža īpašniekam
«Nordplay» ir neliels, bet finansiāli sakārtots kokapstrādes uzņēmums ar augstu pašu kapitāla īpatsvaru, tīru nodokļu vēsturi un divus gadus pēc kārtas noturīgu peļņu — tas mazina risku, ka darījuma partneris nespētu norēķināties. Vienlaikus apgrozījums ir neliels, tāpēc lielu vienreizēju darījumu gadījumā vērts vienoties par skaidriem norēķinu termiņiem vai priekšapmaksu.
Kam pievērst uzmanību
- Ļoti mazais naudas atlikums gada beigās 2023. un 2024. gadā — vērts pārrunāt norēķinu kārtību.
- Apgrozījums 2025. gadā (€3,1 milj.) joprojām zemāks nekā 2021. gadā (€4,0 milj.); vidējā gada izaugsme periodā ir −5,8 %.
- Peļņa un rentabilitāte 2025. gadā nedaudz samazinājās, lai gan apgrozījums auga.
Apskatu sagatavoja mākslīgais intelekts no Uzņēmumu reģistrā iesniegtajiem gada pārskatiem (Reģ. Nr. 40103595451) un UR/VID atvērtajiem datiem; katrs skaitlis tekstā pirms publicēšanas automātiski salīdzināts ar pārskatu datiem. Skaitļi ir no uzņēmuma paša pārskata — grupas (konsolidētajā) pārskatā tie var atšķirties. Sagatavots 2026. gada 23. septembris. Tas nav investīciju vai kredītspējas vērtējums.
Atvērtajos datos sarkano karogu nav
Darbojas, nodokļi kārtībā, finanses publicētas.
- LabiDarbojas
Uzņēmumu reģistrā statuss — aktīvs.
- LabiNav maksātnespējas
Reģistros nav maksātnespējas, likvidācijas vai sankciju ierakstu.
- LabiNav nodokļu parāda
Nav parāda virs 150 € (VID, uz 2026-06-26).
- LabiVID reitings A
Augstākā nodokļu disciplīnas grupa.
- LabiPelnošs
Peļņa €214 938 2025. gadā.
- Fakts14 gadi tirgū
Dibināts 2012.
- FaktsApgrozījums aug
€3 110 263 2025. gadā, +10 % pret 2024.
- Fakts39 darbinieki
Pēc 2025. gada pārskata.
- FaktsĀrvalstu kapitāls
1 patiesā labuma guvējs (IL).
Avoti: UR, Maksātnespējas reģistrs, VID, UR gada pārskati, UR patiesie labuma guvēji. Tā ir faktu pārbaude, nevis kredītreitings — lielam darījumam prasi pircējam garantiju vai norēķinu caur notāra/bankas kontu.
Tirgus signāls
Aprēķināts no diviem pēdējiem gadiem ar apgrozījumu.
SIA «Nordplay» reģistrēts 2012. gadā ir Latvijas kokapstrādes uzņēmums. Pēdējais pieejamais neto apgrozījums (2025. g.) ir 3 110 263 €, kas salīdzinājumā ar iepriekšējo gadu pieaug. VID nodokļu reitings: A. Visi dati nāk no Uzņēmumu reģistra un VID atvērtajiem datiem.
Apgrozījums, peļņa un aktīvi
Gada pārskatu dati no Uzņēmumu reģistra (EUR).
Pabīdi tabulu uz sāniem, lai redzētu agrākos gadus →
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 3 110 263 € | 2 834 821 € | 2 609 992 € | 2 219 589 € | 3 950 049 € | 3 380 149 € | 3 205 386 € | 2 234 379 € | 2 286 975 € | 1 953 708 € | 2 081 130 € | 820 165 € | 480 859 € | 0 € |
| Peļņa / zaudējumi | 214 938 € | 221 150 € | 53 777 € | -37 341 € | 57 513 € | 216 317 € | 218 975 € | 60 810 € | 61 607 € | 39 031 € | 86 584 € | 3052 € | 781 € | -20 287 € |
| Kopējie aktīvi | 1 528 530 € | 1 614 763 € | 1 299 092 € | 1 888 296 € | 1 955 775 € | 1 555 984 € | 746 137 € | 398 965 € | 345 829 € | 364 276 € | 276 808 € | 174 308 € | 115 621 € | 37 139 € |
| Pašu kapitāls | 1 079 742 € | 756 205 € | 535 055 € | 492 692 € | 530 033 € | 522 520 € | 306 203 € | 187 416 € | 126 606 € | 64 999 € | 12 506 € | -21 857 € | -17 506 € | -18 287 € |
| Darbinieku skaits | 39 | 34 | 37 | 44 | 80 | 79 | 60 | 50 | 50 | 44 | 46 | 10 | 10 | 2 |
Notikumu hronika
Reģistra notikumi uzņēmuma dzīves laikā.
- Pamatkapitāls
Pamatkapitāls noteikts 214 172 EUR apmērā (apmaksātais pamatkapitāls)
- Reģistrācija
Uzņēmums reģistrēts Uzņēmumu reģistrā
Šis ir faktu apskats no atvērtajiem datiem, nevis ieteikums vai brīdinājums. Pirms slēgt darījumu, vienmēr pārbaudi aktuālos rādītājus, atsauces un veiktos darbus, un apsver neatkarīgu sava meža vērtējumu.
Dati: Uzņēmumu reģistrs (UR) + VID — atvērtie dati
Meža darbi · bez maksas
Saņem piedāvājumus no meža darbu uzņēmumiem
Pastāsti vienreiz, kas jādara. Pieprasījumu nodosim līdz pieciem uzņēmumiem, kas šo darbu dara tavā novadā. Viņi atbild tev tieši.
Saņem piedāvājumus par savu mežu
Ja domā par sava meža pārdošanu, atstāj kontaktus — sazināsimies ar konkrētu, nesaistošu piedāvājumu un palīdzēsim salīdzināt vairākus pircējus. Pārdevējam bez maksas un bez komisijas.