SIA «Ozols-OM»
Neatkarīgs faktu apskats no Latvijas atvērtajiem reģistriem — lai meža īpašnieks saprastu, ar ko viņš sēžas pie galda.
Ko darīt tālāk
Vai šis ir jūsu uzņēmums? Pārņemiet profilu
Šeit jau ir finanšu rādītāji, amatpersonas, VID reitings, darbinieku skaits no atvērtajiem reģistriem. Pievienojiet savus pakalpojumus, kontaktus un cenas — un pieprasījumi no meža īpašniekiem nāks tieši pie jums. Bez maksas.
Uzticamība — ko saka reģistri
Fakti ar avotu un datumu, nevis vērtējums. Viens fakts vērts pārbaudīt pirms līguma.
- Darbojas (labi)
- 16 gadi
- Uzņēmumu reģistrs (atvērtie dati) · reģistrēts 16.06.2010
- Statuss reģistrā (labi)
- aktīvs
- Uzņēmumu reģistrs (atvērtie dati)
- Maksātnespēja, likvidācija, sankcijas (labi)
- reģistra datos ierakstu nav
- Uzņēmumu reģistrs; sankciju saraksti (atvērtie dati)
- Nodokļu parāds (uzmanību)
- ir: 15 413 €
- VID nodokļu parādnieku dati · kā uz 10.09.2026, pārbaudīts 13.09.2026 — var būt novecojuši
- VID nodokļu maksātāja reitings (informācija)
- B
- VID atvērtie dati · datums mūsu kopijā nav
- PVN maksātājs (labi)
- jā, LV41203037079
- VID / Uzņēmumu reģistrs (atvērtie dati)
- Darbinieki (informācija)
- 10 (2021. g.: 10)
- Uzņēmumu reģistrs · 2024. gada pārskats
- Apgrozījums (informācija)
- 452 633 € · +80,8 % pret 2023. g.
- Uzņēmumu reģistrs · 2024. gada pārskats
- Peļņa (labi)
- 21 083 €
- Uzņēmumu reģistrs · 2024. gada pārskats
Sūtīt pieprasījumu
SIA «Ozols-OM» vēl nav pievienojies MezaTirgus.lv — pieprasījumu saņemam mēs un nododam uzņēmumam. Bez maksas.
Šis ir jūsu uzņēmums?
Pārņemiet profilu bez maksas — tad šeit būs jūsu apraksts, kontakti un pakalpojumi, nevis tikai reģistra dati.
- Pieprasījumi no meža īpašniekiemKas raksta uzņēmumam šeit, nonāk tieši pie jums.
- Krautņu un cirsmu piedāvājumi jūsu reģionāKad pārdevējs izliek kokus vai cirsmu, sūtām to jums.
- Sava cenu lapaJūsu iepirkuma cenas, ko pārdevēji redz pirms zvana.
Meža nozares uzņēmumi tuvumā
Uzņēmumi ar MezaTirgus.lv profilu, kas paši norādījuši, ka strādā Ventspils novadā.
- R Saltus, SIAstrādā Ventspils novadā
- Mežizstrāde
- Meža apsaimniekošana (pilns serviss)
- +1
- Bērzi Plus, SIAstrādā Ventspils novadā
- Mežizstrāde
- SIA "VENTA 1"strādā Ventspils novadā
- Meža stādīšana un ieaudzēšana
- Visurīši, SIAstrādā Ventspils novadā
- Mežizstrāde
Ko rāda dati
Katrs fakts ar avotu — VID, Uzņēmumu reģistrs, VZD adrešu reģistrs, izdosies.lv. Ja kāda fakta nav, tā datos nav.
Pamatdarbība
VID reģistrētā pamatdarbība (NACE 2.1)
Darbinieki un nodokļi
10 darbinieki
2026. g. 3. cet. · −1 pret 2025. g. 3. cet.
- Vidējā bruto alga mēnesī
- ~880 €
- aprēķins pēc VID datiem · 2026. g. 3. cet.
- Samaksātie nodokļi ceturksnī
- 16 tūkst. €
- 2026. g. 3. cet.
VID atvērtie dati, apkopojis izdosies.lv · 2026. g. 3. cet.
Kur atrodas
Juridiskā adrese — Ventspils novads
VZD adrešu reģistrs — ēka pēc juridiskās adreses
«Ozols-OM» 2024. gadā strauji kāpināja apgrozījumu, taču naudas atlikums ir neliels.
SIA «Ozols-OM» ir 2010. gadā dibināts Ventspils novada Popes pagasta uzņēmums, kura nozare ir citu galdnieku un namdaru būvizstrādājumu ražošana. 2024. gadā apgrozījums bija €453 tūkst. ar €21 tūkst. peļņu un 10 darbiniekiem. Maksātnespējas vai likvidācijas procesu nav, taču uzņēmumam ir €15 tūkst. nodokļu parāds un VID nodokļu disciplīnas reitings B.
Izaugsme un peļņa
2024. gadā apgrozījums pieauga par 80,8 %, sasniedzot €453 tūkst., bet peļņa pieauga par 33,6 % līdz €21 tūkst. Rentabilitāte bija 4,7 %, kas ir zemāka nekā 2023. gadā (6,3 %) un 2021. gadā (6,9 %). Rādītāji pa gadiem ir bijuši svārstīgi: 2022. gadā apgrozījums bija €249 tūkst. un zaudējumi €41 tūkst. ar rentabilitāti −16,3 %.
Investīcijas un nauda
Dati par investīcijām pamatlīdzekļos nav pieejami nevienā no gadiem. Nauda gada beigās 2024. gadā bija €7 718, kas ir mazāk nekā €12 tūkst. 2023. un 2022. gadā un €28 tūkst. 2021. gadā. Dividenžu maksājumi datos nav norādīti.
Finanšu stabilitāte
Bankas kredītu uzņēmumam nav — 2021.–2024. gadā tie ir €0, un neto parāds ir −€7 718. Vienlaikus ir €15 tūkst. nodokļu parāds un VID nodokļu disciplīnas reitings B. Pašu kapitāls ir bijis ļoti neliels vai negatīvs: 2022. gadā −€15 tūkst., 2023. gadā €522, bet par 2024. gadu dati nav pieejami.
Cilvēki
2024. gadā uzņēmumā strādāja 10 darbinieki. Skaits gadu gaitā ir mainījies: 8 darbinieki 2020. gadā, 10 — 2021. gadā, 9 — 2022. gadā un 14 — 2023. gadā. Darbinieku skaits 2024. gadā samazinājās, lai gan apgrozījums pieauga, kas varētu liecināt par izmaiņām darba organizācijā, taču paskaidrojumu datos nav.
Ko tas nozīmē meža īpašniekam
Tas ir neliels vietējais ražotājs Ventspils novadā bez bankas kredītiem, kurš pēdējā gadā ir būtiski palielinājis apjomus — sadarbība var būt iespējama, taču darījuma apjoms jāsamēro ar uzņēmuma nelielo izmēru. Tā kā naudas atlikums gada beigās bija €7 718 un ir €15 tūkst. nodokļu parāds, lielāku piegāžu gadījumā ir vērts vienoties par priekšapmaksu vai īsiem apmaksas termiņiem.
Kam pievērst uzmanību
- €15 tūkst. nodokļu parāds un VID nodokļu disciplīnas reitings B
- Ļoti mazs pašu kapitāls 2023. gadā (€522) un negatīvs 2022. gadā (−€15 tūkst.); par 2024. gadu datu nav
- Svārstīgi rezultāti — 2022. gadā zaudējumi €41 tūkst., un rentabilitāte 2024. gadā samazinājās līdz 4,7 %
Apskatu sagatavoja mākslīgais intelekts no Uzņēmumu reģistrā iesniegtajiem gada pārskatiem (Reģ. Nr. 41203037079) un UR/VID atvērtajiem datiem; katrs skaitlis tekstā pirms publicēšanas automātiski salīdzināts ar pārskatu datiem. Skaitļi ir no uzņēmuma paša pārskata — grupas (konsolidētajā) pārskatā tie var atšķirties. Sagatavots 2026. gada 24. septembris. Tas nav investīciju vai kredītspējas vērtējums.
Pārbaudi rūpīgi, pirms paraksti
Nodokļu parāds. Prasi priekšapmaksu vai drošu norēķinu.
- RisksNodokļu parāds
€15 413 VID administrēto nodokļu parāds (uz 2026-09-10).
- UzmanībuVID reitings B
Vidēja nodokļu disciplīna — ir bijušas nepilnības.
- LabiDarbojas
Uzņēmumu reģistrā statuss — aktīvs.
- LabiNav maksātnespējas
Reģistros nav maksātnespējas, likvidācijas vai sankciju ierakstu.
- LabiPelnošs
Peļņa €21 083 2024. gadā.
- Fakts16 gadi tirgū
Dibināts 2010.
- FaktsApgrozījums aug
€452 633 2024. gadā, +81 % pret 2023.
- Fakts10 darbinieki
Pēc 2024. gada pārskata.
- FaktsĪpašnieki zināmi
1 patiesā labuma guvējs (LV).
Avoti: UR, Maksātnespējas reģistrs, VID, UR gada pārskati, UR patiesie labuma guvēji. Tā ir faktu pārbaude, nevis kredītreitings — lielam darījumam prasi pircējam garantiju vai norēķinu caur notāra/bankas kontu.
Tirgus signāls
Aprēķināts no diviem pēdējiem gadiem ar apgrozījumu.
SIA «Ozols-OM» reģistrēts 2010. gadā ir Latvijas kokapstrādes uzņēmums. Pēdējais pieejamais neto apgrozījums (2024. g.) ir 452 633 €, kas salīdzinājumā ar iepriekšējo gadu pieaug. VID nodokļu reitings: B. Visi dati nāk no Uzņēmumu reģistra un VID atvērtajiem datiem.
Apgrozījums, peļņa un aktīvi
Gada pārskatu dati no Uzņēmumu reģistra (EUR).
Jaunākais pieejamais gada pārskats: 2024. 2025. gada pārskats šajā UR datu kopā vēl nav pieejams.
Pabīdi tabulu uz sāniem, lai redzētu agrākos gadus →
| Rādītājs | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 452 633 € | 250 309 € | 249 388 € | 398 828 € | 0 € | 161 779 € | 203 876 € | 150 305 € | 192 364 € | 61 360 € | 28 383 € | 23 325 € | 54 622 € | 23 775 € |
| Peļņa / zaudējumi | 21 083 € | 15 784 € | -40 535 € | 27 520 € | 0 € | 418 € | 531 € | 1307 € | 19 362 € | -10 073 € | -24 807 € | -2784 € | -2030 € | 596 € |
| Kopējie aktīvi | 179 403 € | 180 986 € | 95 888 € | 43 881 € | 14 € | 109 735 € | 101 579 € | 78 529 € | 68 682 € | 35 763 € | 27 373 € | 19 742 € | 12 450 € | 6042 € |
| Pašu kapitāls | 21 605 € | 522 € | -15 262 € | 25 273 € | 14 € | -2713 € | -3131 € | -19 585 € | -20 892 € | -51 358 € | -29 015 € | -4208 € | -1424 € | 606 € |
| Darbinieku skaits | 10 | 14 | 9 | 10 | 8 | 14 | 15 | 11 | 12 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 |
Notikumu hronika
Reģistra notikumi uzņēmuma dzīves laikā.
- Pamatkapitāls
Pamatkapitāls noteikts 14 EUR apmērā (apmaksātais pamatkapitāls)
- Reģistrācija
Uzņēmums reģistrēts Uzņēmumu reģistrā
Šis ir faktu apskats no atvērtajiem datiem, nevis ieteikums vai brīdinājums. Pirms slēgt darījumu, vienmēr pārbaudi aktuālos rādītājus, atsauces un veiktos darbus, un apsver neatkarīgu sava meža vērtējumu.
Dati: Uzņēmumu reģistrs (UR) + VID — atvērtie dati
Meža darbi · bez maksas
Saņem piedāvājumus no meža darbu uzņēmumiem
Pastāsti vienreiz, kas jādara. Pieprasījumu nodosim līdz pieciem uzņēmumiem, kas šo darbu dara tavā novadā. Viņi atbild tev tieši.
Saņem piedāvājumus par savu mežu
Ja domā par sava meža pārdošanu, atstāj kontaktus — sazināsimies ar konkrētu, nesaistošu piedāvājumu un palīdzēsim salīdzināt vairākus pircējus. Pārdevējam bez maksas un bez komisijas.