SIA «ROADWAY LUCK»
Neatkarīgs faktu apskats no Latvijas atvērtajiem reģistriem — lai meža īpašnieks saprastu, ar ko viņš sēžas pie galda.
Ko darīt tālāk
Vai šis ir jūsu uzņēmums? Pārņemiet profilu
Šeit jau ir finanšu rādītāji, amatpersonas, VID reitings, darbinieku skaits no atvērtajiem reģistriem. Pievienojiet savus pakalpojumus, kontaktus un cenas — un pieprasījumi no meža īpašniekiem nāks tieši pie jums. Bez maksas.
Uzticamība — ko saka reģistri
Fakti ar avotu un datumu, nevis vērtējums. Viens fakts vērts pārbaudīt pirms līguma.
- Darbojas (labi)
- 23 gadi
- Uzņēmumu reģistrs (atvērtie dati) · reģistrēts 18.06.2003
- Statuss reģistrā (labi)
- aktīvs
- Uzņēmumu reģistrs (atvērtie dati)
- Maksātnespēja, likvidācija, sankcijas (labi)
- reģistra datos ierakstu nav
- Uzņēmumu reģistrs; sankciju saraksti (atvērtie dati)
- Nodokļu parāds (informācija)
- uz 02.07.2026 nebija (vai mazāks par 150 €)
- VID nodokļu parādnieku dati · pārbaudīts 05.07.2026, var būt novecojuši
- VID nodokļu maksātāja reitings (labi)
- A (augstākais)
- VID atvērtie dati · datums mūsu kopijā nav
- PVN maksātājs (labi)
- jā, LV40003635226
- VID / Uzņēmumu reģistrs (atvērtie dati)
- Darbinieki (informācija)
- 9 (2022. g.: 10)
- Uzņēmumu reģistrs · 2025. gada pārskats
- Apgrozījums (informācija)
- 545 002 € · −24,6 % pret 2024. g.
- Uzņēmumu reģistrs · 2025. gada pārskats
- Zaudējumi (vērts pārbaudīt)
- −24 318 €
- Uzņēmumu reģistrs · 2025. gada pārskats
Sūtīt pieprasījumu
SIA «ROADWAY LUCK» vēl nav pievienojies MezaTirgus.lv — pieprasījumu saņemam mēs un nododam uzņēmumam. Bez maksas.
Šis ir jūsu uzņēmums?
Pārņemiet profilu bez maksas — tad šeit būs jūsu apraksts, kontakti un pakalpojumi, nevis tikai reģistra dati.
- Pieprasījumi no meža īpašniekiemKas raksta uzņēmumam šeit, nonāk tieši pie jums.
- Krautņu un cirsmu piedāvājumi jūsu reģionāKad pārdevējs izliek kokus vai cirsmu, sūtām to jums.
- Sava cenu lapaJūsu iepirkuma cenas, ko pārdevēji redz pirms zvana.
Meža nozares uzņēmumi tuvumā
Uzņēmumi ar MezaTirgus.lv profilu, kas paši norādījuši, ka strādā Rīgā.
- SIA "PK MEŽS"strādā Rīgas reģionā
- Mežizstrāde
- Jaunaudžu kopšana un retināšana
- +1
- Winterstyle, SIAstrādā Rīgas reģionā
- Mežizstrāde
- Meža apsaimniekošana (pilns serviss)
- +1
- SIA "BK Grupa"strādā Rīgas reģionā
- Mežizstrāde
- SIA ZLMstrādā Rīgas reģionā
- Mežizstrāde
Ko rāda dati
Katrs fakts ar avotu — VID, Uzņēmumu reģistrs, VZD adrešu reģistrs, izdosies.lv. Ja kāda fakta nav, tā datos nav.
Pamatdarbība
Granulas un briketes
16.26 Cietā kurināmā ražošana no augu biomasas
Visi uzņēmumi: granulas un briketesVID reģistrētā pamatdarbība (NACE 2.1)
Darbinieki un nodokļi
8 darbinieki
2026. g. 3. cet. · tikpat cik 2025. g. 3. cet.
- Vidējā bruto alga mēnesī
- ~1080 €
- aprēķins pēc VID datiem · 2026. g. 3. cet.
- Samaksātie nodokļi ceturksnī
- 14 tūkst. €
- 2026. g. 3. cet.
VID atvērtie dati, apkopojis izdosies.lv · 2026. g. 3. cet.
Kur atrodas
Juridiskā adrese — Rīga
VZD adrešu reģistrs — ēka pēc juridiskās adreses
«ROADWAY LUCK» apgrozījums sarūk ceturto gadu pēc kārtas, taču kredītu nav un nodokļu parāda nav.
«ROADWAY LUCK» ir 2003. gadā dibināts Rīgā reģistrēts uzņēmums, kura darbības joma pēc NACE koda ir cietā kurināmā ražošana no augu biomasas. Pēdējais spēcīgais gads bija 2022, kad apgrozījums sasniedza €1,3 milj. un peļņa €215 tūkst.; kopš tam rādītāji krītas, un 2025. gadā apgrozījums bija €545 tūkst. ar zaudējumiem €24 tūkst. Uzņēmumam nav bankas kredītu, VID nodokļu disciplīnas reitings ir A un nodokļu parāda nav.
Apgrozījums un peļņa sarūk
2025. gadā apgrozījums samazinājās par 24,6 % pret iepriekšējo gadu — no €723 tūkst. līdz €545 tūkst. Vidējā gada izaugsme periodā 2021–2025 ir −11,6 %. Pēdējie trīs gadi noslēgti ar zaudējumiem: €67 tūkst. 2023. gadā, €3 993 2024. gadā un €24 tūkst. 2025. gadā, kad rentabilitāte bija −4,5 %.
Naudas atlikums plāns
Nauda gada beigās sarukusi no €177 tūkst. 2022. gadā līdz €46 tūkst., €13 tūkst. un €8 943 pēdējos trīs gados. Investīciju apjoms pamatlīdzekļos datos nav norādīts, tāpēc par attīstības ieguldījumiem spriest nevar. Tik neliels naudas atlikums nozīmē, ka lielāku darījumu apmaksai uzņēmumam jāpaļaujas uz kārtējo ieņēmumu plūsmu.
Bilance bez parādiem, bet kapitāls sarūk
Bankas kredītu nav nevienā no aplūkotajiem gadiem, un neto parāds ir −€8 943, proti, naudas ir vairāk nekā aizņēmumu. Pašu kapitāls veido 85,8 % no aktīviem, kas ir augsts rādītājs, tomēr pats kapitāls zaudējumu dēļ sarucis no €258 tūkst. 2022. gadā līdz €103 tūkst. 2025. gadā. Dividendes datos nav uzrādītas.
Darbinieku skaits stabils
Darbinieku skaits samazinājies no 11 2021. gadā līdz 9, un pēdējos trīs gados saglabājas nemainīgs. Tas varētu liecināt par apzinātu darbības apjoma noturēšanu mazākā mērogā, taču faktu par iemesliem datos nav.
Ko tas nozīmē meža īpašniekam
Sadarbības partneris ir bez parādiem un ar labu nodokļu disciplīnas reitingu, kas mazina risku, ka par piegādi netiks samaksāts juridisku problēmu dēļ. Tomēr sarūkošais apgrozījums un mazais naudas atlikums nozīmē, ka lielākas cirsmas vai kokmateriālu partijas gadījumā ir vērts vienoties par avansu vai īsiem apmaksas termiņiem.
Kam pievērst uzmanību
- Apgrozījums samazinājies četrus gadus pēc kārtas, 2025. gadā par 24,6 %
- Nauda gada beigās €8 943 — neliels rezerves apjoms norēķiniem
- Pašu kapitāls trīs gadu zaudējumu dēļ sarucis līdz €103 tūkst.
Apskatu sagatavoja mākslīgais intelekts no Uzņēmumu reģistrā iesniegtajiem gada pārskatiem (Reģ. Nr. 40003635226) un UR/VID atvērtajiem datiem; katrs skaitlis tekstā pirms publicēšanas automātiski salīdzināts ar pārskatu datiem. Skaitļi ir no uzņēmuma paša pārskata — grupas (konsolidētajā) pārskatā tie var atšķirties. Sagatavots 2026. gada 24. septembris. Tas nav investīciju vai kredītspējas vērtējums.
Atvērtajos datos sarkano karogu nav
Viens punkts pārbaudei: zaudējumi.
- UzmanībuZaudējumi
Zaudējumi €24 318 2025. gadā.
- LabiDarbojas
Uzņēmumu reģistrā statuss — aktīvs.
- LabiNav maksātnespējas
Reģistros nav maksātnespējas, likvidācijas vai sankciju ierakstu.
- LabiNav nodokļu parāda
Nav parāda virs 150 € (VID, uz 2026-07-02).
- LabiVID reitings A
Augstākā nodokļu disciplīnas grupa.
- Fakts23 gadi tirgū
Dibināts 2003.
- FaktsApgrozījums krītas
€545 002 2025. gadā, −25 % pret 2024.
- Fakts9 darbinieki
Pēc 2025. gada pārskata.
- FaktsĪpašnieki zināmi
1 patiesā labuma guvējs (LV).
Avoti: UR, Maksātnespējas reģistrs, VID, UR gada pārskati, UR patiesie labuma guvēji. Tā ir faktu pārbaude, nevis kredītreitings — lielam darījumam prasi pircējam garantiju vai norēķinu caur notāra/bankas kontu.
Tirgus signāls
Aprēķināts no diviem pēdējiem gadiem ar apgrozījumu.
SIA «ROADWAY LUCK» reģistrēts 2003. gadā ir Latvijas kurināmā ražotājs. Pēdējais pieejamais neto apgrozījums (2025. g.) ir 545 002 €, kas salīdzinājumā ar iepriekšējo gadu sarūk. VID nodokļu reitings: A. Visi dati nāk no Uzņēmumu reģistra un VID atvērtajiem datiem.
Apgrozījums, peļņa un aktīvi
Gada pārskatu dati no Uzņēmumu reģistra (EUR).
Pabīdi tabulu uz sāniem, lai redzētu agrākos gadus →
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 545 002 € | 722 661 € | 807 832 € | 1 280 680 € | 892 243 € | 605 472 € | 674 414 € | 810 705 € | 610 771 € | 469 352 € | 323 811 € | 488 245 € | 358 470 € | 410 379 € | 398 189 € | 342 390 € |
| Peļņa / zaudējumi | -24 318 € | -3993 € | -66 945 € | 215 193 € | 39 686 € | 465 € | -2151 € | 46 722 € | 22 501 € | 6880 € | 441 € | -53 757 € | 22 946 € | 49 384 € | -18 958 € | 73 606 € |
| Kopējie aktīvi | 119 839 € | 156 102 € | 168 974 € | 305 794 € | 153 876 € | 166 489 € | 169 534 € | 187 336 € | 135 765 € | 132 778 € | 152 508 € | 153 466 € | 116 942 € | 225 249 € | 100 771 € | 107 113 € |
| Pašu kapitāls | 102 783 € | 127 101 € | 151 094 € | 257 760 € | 87 567 € | 47 881 € | 47 416 € | 108 807 € | 62 085 € | 39 584 € | 32 704 € | 33 478 € | 84 256 € | 110 694 € | 61 310 € | 80 268 € |
| Darbinieku skaits | 9 | 9 | 9 | 10 | 11 | 11 | 13 | 13 | 13 | 12 | 11 | 11 | 12 | 12 | 13 | 14 |
Notikumu hronika
Reģistra notikumi uzņēmuma dzīves laikā.
- Pamatkapitāls
Pamatkapitāls noteikts 2 845 EUR apmērā (apmaksātais pamatkapitāls)
- Reģistrācija
Uzņēmums reģistrēts Uzņēmumu reģistrā
Šis ir faktu apskats no atvērtajiem datiem, nevis ieteikums vai brīdinājums. Pirms slēgt darījumu, vienmēr pārbaudi aktuālos rādītājus, atsauces un veiktos darbus, un apsver neatkarīgu sava meža vērtējumu.
Dati: Uzņēmumu reģistrs (UR) + VID — atvērtie dati
Meža darbi · bez maksas
Saņem piedāvājumus no meža darbu uzņēmumiem
Pastāsti vienreiz, kas jādara. Pieprasījumu nodosim līdz pieciem uzņēmumiem, kas šo darbu dara tavā novadā. Viņi atbild tev tieši.
Saņem piedāvājumus par savu mežu
Ja domā par sava meža pārdošanu, atstāj kontaktus — sazināsimies ar konkrētu, nesaistošu piedāvājumu un palīdzēsim salīdzināt vairākus pircējus. Pārdevējam bez maksas un bez komisijas.