SIA «SCA Phoenix AM Latvia»
Neatkarīgs faktu apskats no Latvijas atvērtajiem reģistriem — lai meža īpašnieks saprastu, ar ko viņš sēžas pie galda.
Ko darīt tālāk
Vai šis ir jūsu uzņēmums? Pārņemiet profilu
Šeit jau ir finanšu rādītāji, amatpersonas, VID reitings, darbinieku skaits no atvērtajiem reģistriem. Pievienojiet savus pakalpojumus, kontaktus un cenas — un pieprasījumi no meža īpašniekiem nāks tieši pie jums. Bez maksas.
Uzticamība — ko saka reģistri
Fakti ar avotu un datumu, nevis vērtējums. Nekas no šiem datiem neprasa īpašu uzmanību.
- Darbojas (labi)
- 6 gadi
- Uzņēmumu reģistrs (atvērtie dati) · reģistrēts 18.08.2020
- Statuss reģistrā (labi)
- aktīvs
- Uzņēmumu reģistrs (atvērtie dati)
- Maksātnespēja, likvidācija, sankcijas (labi)
- reģistra datos ierakstu nav
- Uzņēmumu reģistrs; sankciju saraksti (atvērtie dati)
- Nodokļu parāds (informācija)
- uz 02.07.2026 nebija (vai mazāks par 150 €)
- VID nodokļu parādnieku dati · pārbaudīts 04.07.2026, var būt novecojuši
- VID nodokļu maksātāja reitings (informācija)
- B
- VID atvērtie dati · datums mūsu kopijā nav
- PVN maksātājs (labi)
- jā, LV40203253714
- VID / Uzņēmumu reģistrs (atvērtie dati)
- Darbinieki (informācija)
- 0 (2022. g.: 1)
- Uzņēmumu reģistrs · 2025. gada pārskats
- Apgrozījums (informācija)
- 3,40 milj. € · −19,1 % pret 2024. g.
- Uzņēmumu reģistrs · 2025. gada pārskats
- Peļņa (labi)
- 7,45 milj. €
- Uzņēmumu reģistrs · 2025. gada pārskats
Sūtīt pieprasījumu
SIA «SCA Phoenix AM Latvia» vēl nav pievienojies MezaTirgus.lv — pieprasījumu saņemam mēs un nododam uzņēmumam. Bez maksas.
Šis ir jūsu uzņēmums?
Pārņemiet profilu bez maksas — tad šeit būs jūsu apraksts, kontakti un pakalpojumi, nevis tikai reģistra dati.
- Pieprasījumi no meža īpašniekiemKas raksta uzņēmumam šeit, nonāk tieši pie jums.
- Krautņu un cirsmu piedāvājumi jūsu reģionāKad pārdevējs izliek kokus vai cirsmu, sūtām to jums.
- Sava cenu lapaJūsu iepirkuma cenas, ko pārdevēji redz pirms zvana.
Meža nozares uzņēmumi tuvumā
Uzņēmumi ar MezaTirgus.lv profilu, kas paši norādījuši, ka strādā Valmieras novadā.
- "MEŽVALDE AD" SIAstrādā Valmieras novadā
- Mežizstrāde
- Meža apsaimniekošana (pilns serviss)
- +2
- SIA KZ Foreststrādā Valmieras novadā
- Meža apsaimniekošana (pilns serviss)
- Mežizstrāde
- +2
- Forestcleanerstrādā Valmieras novadā
- Jaunaudžu kopšana un retināšana
- SIA "JS Zāģeris"strādā Valmieras novadā
- Mežizstrāde
Ko rāda dati
Katrs fakts ar avotu — VID, Uzņēmumu reģistrs, VZD adrešu reģistrs, izdosies.lv. Ja kāda fakta nav, tā datos nav.
Pamatdarbība
VID reģistrētā pamatdarbība (NACE 2.1)
Darbinieki un nodokļi
0 darbinieki
2026. g. 3. cet. · tikpat cik 2025. g. 3. cet.
VID atvērtie dati, apkopojis izdosies.lv · 2026. g. 3. cet.
Kur atrodas
Juridiskā adrese — Valmieras novads
VZD adrešu reģistrs — ēka pēc juridiskās adreses
Stabils kapitāls un nulles banku parāds, taču apgrozījums sarucis un peļņa svārstās.
«SCA Phoenix AM Latvia» ir 2020. gadā dibināts uzņēmums Valmierā, kas darbojas nozarē 0210 Mežkopība un citas mežsaimniecības darbības. Tas pilnībā pieder SCA Mežs Latvija SIA, un patiesā labuma guvēju valsts ir SE. 2025. gadā apgrozījums bija €3,4 milj. un peļņa €7,4 milj., bet pašu kapitāls sasniedza €73,5 milj.
Izaugsme un peļņa
2025. gadā apgrozījums samazinājās par 19,1 % un bija €3,4 milj. Peļņa €7,4 milj. seko 2024. gada zaudējumiem €7,8 milj. apmērā, tāpēc rezultāti gadu no gada stipri svārstās. Vidējā gada izaugsme periodā 2021–2025 ir +227,0 %, taču tā atspoguļo ļoti zemu sākuma līmeni — 2021. gadā apgrozījums bija €30 tūkst.
Peļņa pārsniedz apgrozījumu
Rentabilitāte 2025. gadā bija 218,9 %, jo peļņa €7,4 milj. ir lielāka nekā apgrozījums €3,4 milj. Tas varētu liecināt, ka rezultātu veido ne tikai pamatdarbības ieņēmumi. Dati par investīcijām pamatlīdzekļos un naudas atlikumu gada beigās nav pieejami, tāpat nav ziņu par dividendēm.
Finanšu stabilitāte
Bankas kredīti ir €0 un neto parāds ir €0, bet pašu kapitāls veido 93,4 % no aktīviem — bilance ir ļoti maz aizņemta. Uzņēmumam ir parādi radniecīgām sabiedrībām €5,1 milj. un procentu izmaksas €173 tūkst. Nodokļu parāda nav, VID nodokļu disciplīnas reitings ir B, maksātnespējas vai likvidācijas procesu nav.
Cilvēki
Darbinieku skaits 2021.–2023. gadā bija 1, bet 2024. un 2025. gadā — 0. Tas varētu liecināt, ka praktisko darbu veic citi grupas vai piesaistīti uzņēmumi, nevis paša uzņēmuma darbinieki.
Ko tas nozīmē meža īpašniekam
Finansiāli uzņēmums izskatās spējīgs norēķināties: pašu kapitāls €73,5 milj., banku kredītu nav un nodokļu parāda nav. Tomēr, tā kā darbinieku skaits ir 0, ir vērts noskaidrot, kurš tieši veiks darījuma un darbu praktisko pusi.
Kam pievērst uzmanību
- Apgrozījums 2025. gadā samazinājās par 19,1 %
- Rezultāti svārstās: 2024. gadā zaudējumi €7,8 milj., 2025. gadā peļņa €7,4 milj.
- Parādi radniecīgām sabiedrībām €5,1 milj. — saistības grupas iekšienē
Apskatu sagatavoja mākslīgais intelekts no Uzņēmumu reģistrā iesniegtajiem gada pārskatiem (Reģ. Nr. 40203253714) un UR/VID atvērtajiem datiem; katrs skaitlis tekstā pirms publicēšanas automātiski salīdzināts ar pārskatu datiem. Skaitļi ir no uzņēmuma paša pārskata — grupas (konsolidētajā) pārskatā tie var atšķirties. Sagatavots 2026. gada 23. septembris. Tas nav investīciju vai kredītspējas vērtējums.
Atvērtajos datos sarkano karogu nav
Viens punkts pārbaudei: vid reitings b.
- UzmanībuVID reitings B
Vidēja nodokļu disciplīna — ir bijušas nepilnības.
- LabiDarbojas
Uzņēmumu reģistrā statuss — aktīvs.
- LabiNav maksātnespējas
Reģistros nav maksātnespējas, likvidācijas vai sankciju ierakstu.
- LabiNav nodokļu parāda
Nav parāda virs 150 € (VID, uz 2026-07-02).
- LabiPelnošs
Peļņa €7 447 580 2025. gadā.
- Fakts6 gadi tirgū
Dibināts 2020.
- FaktsApgrozījums krītas
€3 402 020 2025. gadā, −19 % pret 2024.
- Fakts0 darbinieki
Pēc 2025. gada pārskata.
- FaktsĪpašnieki zināmi
1 patiesā labuma guvējs (SE).
Avoti: UR, Maksātnespējas reģistrs, VID, UR gada pārskati, UR patiesie labuma guvēji. Tā ir faktu pārbaude, nevis kredītreitings — lielam darījumam prasi pircējam garantiju vai norēķinu caur notāra/bankas kontu.
Tirgus signāls
Aprēķināts no diviem pēdējiem gadiem ar apgrozījumu.
SIA «SCA Phoenix AM Latvia» reģistrēts 2020. gadā ir Latvijas mežkopības uzņēmums. Pēdējais pieejamais neto apgrozījums (2025. g.) ir 3 402 020 €, kas salīdzinājumā ar iepriekšējo gadu sarūk. VID nodokļu reitings: B. Visi dati nāk no Uzņēmumu reģistra un VID atvērtajiem datiem.
Apgrozījums, peļņa un aktīvi
Gada pārskatu dati no Uzņēmumu reģistra (EUR).
Pabīdi tabulu uz sāniem, lai redzētu agrākos gadus →
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 3 402 020 € | 4 204 566 € | 1 183 417 € | 607 459 € | 29 764 € |
| Peļņa / zaudējumi | 7 447 580 € | -7 826 398 € | 1 908 260 € | 5 598 144 € | 1 642 625 € |
| Kopējie aktīvi | 78 745 872 € | 71 181 212 € | 43 359 121 € | 21 303 600 € | 15 856 325 € |
| Pašu kapitāls | 73 547 080 € | 66 099 500 € | 38 010 043 € | 21 094 551 € | 15 496 407 € |
| Darbinieku skaits | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 |
Notikumu hronika
Reģistra notikumi uzņēmuma dzīves laikā.
- Pamatkapitāls
Pamatkapitāls noteikts 10 436 422 EUR apmērā (apmaksātais pamatkapitāls)
- Nosaukums
Nosaukums mainīts: «"Phoenix AM Latvia" SIA» → «SCA Phoenix AM Latvia SIA»
- Reģistrācija
Uzņēmums reģistrēts Uzņēmumu reģistrā
Šis ir faktu apskats no atvērtajiem datiem, nevis ieteikums vai brīdinājums. Pirms slēgt darījumu, vienmēr pārbaudi aktuālos rādītājus, atsauces un veiktos darbus, un apsver neatkarīgu sava meža vērtējumu.
Dati: Uzņēmumu reģistrs (UR) + VID — atvērtie dati
Meža darbi · bez maksas
Saņem piedāvājumus no meža darbu uzņēmumiem
Pastāsti vienreiz, kas jādara. Pieprasījumu nodosim līdz pieciem uzņēmumiem, kas šo darbu dara tavā novadā. Viņi atbild tev tieši.
Saņem piedāvājumus par savu mežu
Ja domā par sava meža pārdošanu, atstāj kontaktus — sazināsimies ar konkrētu, nesaistošu piedāvājumu un palīdzēsim salīdzināt vairākus pircējus. Pārdevējam bez maksas un bez komisijas.