ZS «SILMALAS»
Neatkarīgs faktu apskats no Latvijas atvērtajiem reģistriem — lai meža īpašnieks saprastu, ar ko viņš sēžas pie galda.
Ko darīt tālāk
Vai šis ir jūsu uzņēmums? Pārņemiet profilu
Šeit jau ir finanšu rādītāji, amatpersonas, VID reitings no atvērtajiem reģistriem. Pievienojiet savus pakalpojumus, kontaktus un cenas — un pieprasījumi no meža īpašniekiem nāks tieši pie jums. Bez maksas.
Uzticamība — ko saka reģistri
Fakti ar avotu un datumu, nevis vērtējums. Nekas no šiem datiem neprasa īpašu uzmanību.
- Darbojas (labi)
- 31 gads
- Uzņēmumu reģistrs (atvērtie dati) · reģistrēts 14.03.1995
- Statuss reģistrā (labi)
- aktīvs
- Uzņēmumu reģistrs (atvērtie dati)
- Maksātnespēja, likvidācija, sankcijas (labi)
- reģistra datos ierakstu nav
- Uzņēmumu reģistrs; sankciju saraksti (atvērtie dati)
- Nodokļu parāds (informācija)
- uz 24.08.2026 nebija (vai mazāks par 150 €)
- VID nodokļu parādnieku dati · pārbaudīts 26.08.2026, var būt novecojuši
- VID nodokļu maksātāja reitings (labi)
- A (augstākais)
- VID atvērtie dati · datums mūsu kopijā nav
- PVN maksātājs (labi)
- jā, LV40101006492
- VID / Uzņēmumu reģistrs (atvērtie dati)
- Darbinieki (informācija)
- 7 (2022. g.: 5)
- Uzņēmumu reģistrs · 2025. gada pārskats
- Apgrozījums (informācija)
- 1,14 milj. € · +29,2 % pret 2024. g.
- Uzņēmumu reģistrs · 2025. gada pārskats
- Peļņa (labi)
- 286 026 €
- Uzņēmumu reģistrs · 2025. gada pārskats
Sūtīt pieprasījumu
ZS «SILMALAS» vēl nav pievienojies MezaTirgus.lv — pieprasījumu saņemam mēs un nododam uzņēmumam. Bez maksas.
Šis ir jūsu uzņēmums?
Pārņemiet profilu bez maksas — tad šeit būs jūsu apraksts, kontakti un pakalpojumi, nevis tikai reģistra dati.
- Pieprasījumi no meža īpašniekiemKas raksta uzņēmumam šeit, nonāk tieši pie jums.
- Krautņu un cirsmu piedāvājumi jūsu reģionāKad pārdevējs izliek kokus vai cirsmu, sūtām to jums.
- Sava cenu lapaJūsu iepirkuma cenas, ko pārdevēji redz pirms zvana.
Meža nozares uzņēmumi tuvumā
Uzņēmumi ar MezaTirgus.lv profilu, kas paši norādījuši, ka strādā Siguldas novadā.
- Līrikera-M, SIAstrādā Siguldas novadā
- Mežizstrāde
- Meža apsaimniekošana (pilns serviss)
- Brusons, SIAstrādā Siguldas novadā
- Mežizstrāde
- D.Z. Mežs, SIAstrādā Siguldas novadā
- Mežizstrāde
- E-Mežs, SIAstrādā Siguldas novadā
- Mežizstrāde
Ko rāda dati
Katrs fakts ar avotu — VID, Uzņēmumu reģistrs, VZD adrešu reģistrs. Ja kāda fakta nav, tā datos nav.
Pamatdarbība
01.50 Jauktā lauksaimniecība (augkopība un lopkopība)
VID reģistrētā pamatdarbība (NACE 2.1)
Kur atrodas
Juridiskā adrese — Siguldas novads
VZD adrešu reģistrs — ēka pēc juridiskās adreses
Atvērtajos datos sarkano karogu nav
Darbojas, nodokļi kārtībā, finanses publicētas.
- LabiDarbojas
Uzņēmumu reģistrā statuss — aktīvs.
- LabiNav maksātnespējas
Reģistros nav maksātnespējas, likvidācijas vai sankciju ierakstu.
- LabiNav nodokļu parāda
Nav parāda virs 150 € (VID, uz 2026-08-24).
- LabiVID reitings A
Augstākā nodokļu disciplīnas grupa.
- LabiPelnošs
Peļņa €286 026 2025. gadā.
- Fakts31 gads tirgū
Dibināts 1995.
- FaktsApgrozījums aug
€1 143 462 2025. gadā, +29 % pret 2024.
- Fakts7 darbinieki
Pēc 2025. gada pārskata.
- FaktsĪpašnieki zināmi
1 patiesā labuma guvējs (LV).
Avoti: UR, Maksātnespējas reģistrs, VID, UR gada pārskati, UR patiesie labuma guvēji. Tā ir faktu pārbaude, nevis kredītreitings — lielam darījumam prasi pircējam garantiju vai norēķinu caur notāra/bankas kontu.
Tirgus signāls
Aprēķināts no diviem pēdējiem gadiem ar apgrozījumu.
ZS «SILMALAS» reģistrēts 1995. gadā ir Latvijas mežsaimniecības nozares uzņēmums. Pēdējais pieejamais neto apgrozījums (2025. g.) ir 1 143 462 €, kas salīdzinājumā ar iepriekšējo gadu pieaug. VID nodokļu reitings: A. Visi dati nāk no Uzņēmumu reģistra un VID atvērtajiem datiem.
Apgrozījums, peļņa un aktīvi
Gada pārskatu dati no Uzņēmumu reģistra (EUR).
Pabīdi tabulu uz sāniem, lai redzētu agrākos gadus →
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 1 143 462 € | 885 095 € | 659 966 € | 746 226 € | 496 194 € | 417 156 € | 385 710 € | 344 683 € | 342 096 € | 257 810 € | 262 929 € | 280 932 € | 213 806 € | 186 227 € | 203 494 € | 175 384 € | 128 857 € |
| Peļņa / zaudējumi | 286 026 € | 195 031 € | -33 113 € | 89 395 € | 230 089 € | 110 719 € | 174 763 € | 126 872 € | 109 499 € | 128 824 € | 109 319 € | 138 633 € | 59 384 € | 83 496 € | 75 544 € | 63 842 € | 53 463 € |
| Kopējie aktīvi | 3 728 987 € | 2 985 550 € | 2 984 433 € | 3 078 248 € | 2 582 134 € | 1 771 531 € | 1 503 258 € | 1 276 438 € | 810 619 € | 758 316 € | 731 867 € | 563 563 € | 357 854 € | 313 891 € | 297 450 € | 334 898 € | 334 477 € |
| Pašu kapitāls | 1 640 039 € | 1 380 257 € | 1 200 546 € | 1 267 524 € | 1 209 715 € | 995 572 € | 904 240 € | 752 329 € | 644 739 € | 568 845 € | 471 851 € | 412 744 € | 213 282 € | 288 852 € | 251 347 € | 246 168 € | 212 950 € |
| Darbinieku skaits | 7 | 7 | 5 | 5 | 6 | 6 | 6 | 7 | 6 | 6 | 6 | 7 | 4 | 4 | 4 | 4 | 3 |
Notikumu hronika
Reģistra notikumi uzņēmuma dzīves laikā.
- Reģistrācija
Uzņēmums reģistrēts Uzņēmumu reģistrā
Šis ir faktu apskats no atvērtajiem datiem, nevis ieteikums vai brīdinājums. Pirms slēgt darījumu, vienmēr pārbaudi aktuālos rādītājus, atsauces un veiktos darbus, un apsver neatkarīgu sava meža vērtējumu.
Dati: Uzņēmumu reģistrs (UR) + VID — atvērtie dati
Meža darbi · bez maksas
Saņem piedāvājumus no meža darbu uzņēmumiem
Pastāsti vienreiz, kas jādara. Pieprasījumu nodosim līdz pieciem uzņēmumiem, kas šo darbu dara tavā novadā. Viņi atbild tev tieši.
Saņem piedāvājumus par savu mežu
Ja domā par sava meža pārdošanu, atstāj kontaktus — sazināsimies ar konkrētu, nesaistošu piedāvājumu un palīdzēsim salīdzināt vairākus pircējus. Pārdevējam bez maksas un bez komisijas.