SIA «STAĻI»
Neatkarīgs faktu apskats no Latvijas atvērtajiem reģistriem — lai meža īpašnieks saprastu, ar ko viņš sēžas pie galda.
Ko darīt tālāk
Vai šis ir jūsu uzņēmums? Pārņemiet profilu
Šeit jau ir finanšu rādītāji, amatpersonas, VID reitings, darbinieku skaits no atvērtajiem reģistriem. Pievienojiet savus pakalpojumus, kontaktus un cenas — un pieprasījumi no meža īpašniekiem nāks tieši pie jums. Bez maksas.
Uzticamība — ko saka reģistri
Fakti ar avotu un datumu, nevis vērtējums. 3 fakti vērts pārbaudīt pirms līguma.
- Darbojas (labi)
- 33 gadi
- Uzņēmumu reģistrs (atvērtie dati) · reģistrēts 24.08.1993
- Statuss reģistrā (labi)
- aktīvs
- Uzņēmumu reģistrs (atvērtie dati)
- Maksātnespēja, likvidācija, sankcijas (vērts pārbaudīt)
- ir bijis ieraksts: Uzsākts: NATIONAL · lieta C71354924 (izbeigts)
- Uzņēmumu reģistrs; sankciju saraksti (atvērtie dati) · 19.09.2024
- Nodokļu parāds (uzmanību)
- ir: 378 267 €
- VID nodokļu parādnieku dati · kā uz 17.09.2026, pārbaudīts 19.09.2026 — var būt novecojuši
- VID nodokļu maksātāja reitings (informācija)
- B
- VID atvērtie dati · datums mūsu kopijā nav
- PVN maksātājs (labi)
- jā, LV49503004934
- VID / Uzņēmumu reģistrs (atvērtie dati)
- Darbinieki (informācija)
- 92 (2022. g.: 214)
- Uzņēmumu reģistrs · 2025. gada pārskats
- Apgrozījums (informācija)
- 6,45 milj. € · −21,6 % pret 2024. g.
- Uzņēmumu reģistrs · 2025. gada pārskats
- Zaudējumi (vērts pārbaudīt)
- −204 780 €
- Uzņēmumu reģistrs · 2025. gada pārskats
Vakances
SIA «STAĻI» meklē darbiniekus — 1 atvērta vakance
Vakances apkopo izdosies.lv; pieteikšanās — vakances lapā.Darbs mežā un kokapstrādē
Sūtīt pieprasījumu
SIA «STAĻI» vēl nav pievienojies MezaTirgus.lv — pieprasījumu saņemam mēs un nododam uzņēmumam. Bez maksas.
Šis ir jūsu uzņēmums?
Pārņemiet profilu bez maksas — tad šeit būs jūsu apraksts, kontakti un pakalpojumi, nevis tikai reģistra dati.
- Pieprasījumi no meža īpašniekiemKas raksta uzņēmumam šeit, nonāk tieši pie jums.
- Krautņu un cirsmu piedāvājumi jūsu reģionāKad pārdevējs izliek kokus vai cirsmu, sūtām to jums.
- Sava cenu lapaJūsu iepirkuma cenas, ko pārdevēji redz pirms zvana.
Meža nozares uzņēmumi tuvumā
Uzņēmumi ar MezaTirgus.lv profilu, kas paši norādījuši, ka strādā Cēsu novadā.
- "MEŽVALDE AD" SIAstrādā Cēsu novadā
- Mežizstrāde
- Meža apsaimniekošana (pilns serviss)
- +2
- SIA "Čiekuri NH"strādā Cēsu novadā
- Mežizstrāde
- Meža apsaimniekošana (pilns serviss)
- +2
- SIA "Meža rūči"strādā Cēsu novadā
- Mežizstrāde
- Jaunaudžu kopšana un retināšana
- +1
- SIA "Ozols IS"strādā Cēsu novadā
- Mežizstrāde
- Meža apsaimniekošana (pilns serviss)
- +1
Ko rāda dati
Katrs fakts ar avotu — VID, Uzņēmumu reģistrs, VZD adrešu reģistrs, izdosies.lv. Ja kāda fakta nav, tā datos nav.
Pamatdarbība
VID reģistrētā pamatdarbība (NACE 2.1)
Darbinieki un nodokļi
105 darbinieki
2026. g. 3. cet. · +17 pret 2025. g. 3. cet.
- Vidējā bruto alga mēnesī
- ~1710 €
- aprēķins pēc VID datiem · 2026. g. 3. cet.
- Samaksātie nodokļi ceturksnī
- 263 tūkst. €
- 2026. g. 3. cet.
VID atvērtie dati, apkopojis izdosies.lv · 2026. g. 3. cet.
Kur atrodas
Juridiskā adrese — Cēsu novads
VZD adrešu reģistrs — ēka pēc juridiskās adreses
«Staļi» apgrozījums sarūk piekto gadu pēc kārtas, pašu kapitāls plāns, ir nodokļu parāds
«Staļi» ir 1993. gadā dibināts uzņēmums Cēsu novada Priekuļu pagastā, kura nozare pēc NACE koda ir citu galdnieku un namdaru būvizstrādājumu ražošana. 2025. gadā apgrozījums bija €6,4 milj. un darbs noslēgts ar €205 tūkst. zaudējumiem. Uzņēmums 2024. gadā piedzīvojis maksātnespējas procesu, kas ir noslēgts un vairs nav aktīvs.
Apgrozījums un peļņa sarūk
2025. gadā apgrozījums samazinājās par 21,6 % un sasniedza €6,4 milj., kamēr 2022. gadā tas bija €27,8 milj. Periodā no 2021. līdz 2025. gadam apgrozījums vidēji gadā samazinājās par 22,3 %. Pēdējie trīs gadi noslēgti ar zaudējumiem: −€2,7 milj. 2023. gadā, −€860 tūkst. 2024. gadā un −€205 tūkst. 2025. gadā, kad rentabilitāte bija −3,2 %.
Investīcijas un naudas atlikums
Ieguldījumi pamatlīdzekļos 2025. gadā bija €41 tūkst. — mazāk nekā €1,3 milj. 2022. gadā un €495 tūkst. 2023. gadā. Nauda gada beigās bija €51 tūkst., kas ir mazāk nekā iepriekšējos gados. Pamatdarbības naudas plūsma 2025. gadā bija pozitīva — €295 tūkst., kas varētu liecināt, ka ikdienas darbība pati par sevi naudu vēl nopelna.
Finanšu stabilitāte
Pašu kapitāls samazinājies no €5,8 milj. 2021. gadā līdz €1,4 milj. 2025. gadā un veido 19,5 % no aktīviem. Bankas kredīti ir €2,1 milj., neto parāds €2,0 milj., bet procentu izmaksas gadā €107 tūkst. Papildus ir nodokļu parāds €378 tūkst. un VID nodokļu disciplīnas reitings B.
Darbinieku skaits
Darbinieku skaits sarucis no 234 cilvēkiem 2021. gadā līdz 92 cilvēkiem 2025. gadā. Samazinājums noticis katru gadu pēc kārtas, līdzīgi kā apgrozījumam.
Ko tas nozīmē meža īpašniekam
Ja plānojat pārdot kokmateriālus šim uzņēmumam, ņemiet vērā plāno pašu kapitālu, nelielo naudas atlikumu un nodokļu parādu — tie ir apstākļi, kuros samaksas risks jāvērtē īpaši rūpīgi. Praksē tas nozīmē pārrunāt priekšapmaksu vai īsus samaksas termiņus, nevis ilgu pēcapmaksu.
Kam pievērst uzmanību
- Nodokļu parāds €378 tūkst. un VID reitings B
- Pašu kapitāls €1,4 milj. jeb 19,5 % no aktīviem, kas turpina sarukt
- 2024. gadā bijusi maksātnespēja, kas gan ir noslēgta
Apskatu sagatavoja mākslīgais intelekts no Uzņēmumu reģistrā iesniegtajiem gada pārskatiem (Reģ. Nr. 49503004934) un UR/VID atvērtajiem datiem; katrs skaitlis tekstā pirms publicēšanas automātiski salīdzināts ar pārskatu datiem. Skaitļi ir no uzņēmuma paša pārskata — grupas (konsolidētajā) pārskatā tie var atšķirties. Sagatavots 2026. gada 23. septembris. Tas nav investīciju vai kredītspējas vērtējums.
Pārbaudi rūpīgi, pirms paraksti
Nodokļu parāds. Prasi priekšapmaksu vai drošu norēķinu.
- RisksNodokļu parāds
€378 267 VID administrēto nodokļu parāds (uz 2026-09-17).
- UzmanībuBijis maksātnespējā
Pagātnē viens maksātnespējas process, šobrīd noslēgts.
- UzmanībuVID reitings B
Vidēja nodokļu disciplīna — ir bijušas nepilnības.
- UzmanībuZaudējumi
Zaudējumi €204 780 2025. gadā.
- LabiDarbojas
Uzņēmumu reģistrā statuss — aktīvs.
- Fakts33 gadi tirgū
Dibināts 1993.
- FaktsApgrozījums krītas
€6 449 805 2025. gadā, −22 % pret 2024.
- Fakts92 darbinieki
Pēc 2025. gada pārskata.
- FaktsĪpašnieki zināmi
1 patiesā labuma guvējs (LV).
Avoti: UR, Maksātnespējas reģistrs, VID, UR gada pārskati, UR patiesie labuma guvēji. Tā ir faktu pārbaude, nevis kredītreitings — lielam darījumam prasi pircējam garantiju vai norēķinu caur notāra/bankas kontu.
Tirgus signāls
Aprēķināts no diviem pēdējiem gadiem ar apgrozījumu.
SIA «STAĻI» reģistrēts 1993. gadā ir Latvijas kokapstrādes uzņēmums. Pēdējais pieejamais neto apgrozījums (2025. g.) ir 6 449 805 €, kas salīdzinājumā ar iepriekšējo gadu sarūk. VID nodokļu reitings: B. Visi dati nāk no Uzņēmumu reģistra un VID atvērtajiem datiem.
Apgrozījums, peļņa un aktīvi
Gada pārskatu dati no Uzņēmumu reģistra (EUR).
Pabīdi tabulu uz sāniem, lai redzētu agrākos gadus →
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 6 449 805 € | 8 228 148 € | 19 307 319 € | 27 789 920 € | 17 714 618 € | 12 877 098 € | 17 651 650 € | 16 869 903 € | 18 241 543 € | 16 366 737 € | 16 160 310 € | 16 132 410 € | 10 173 370 € | 9 639 373 € | 9 127 339 € |
| Peļņa / zaudējumi | -204 780 € | -859 622 € | -2 715 089 € | 16 684 € | 70 044 € | -192 656 € | 672 693 € | 164 931 € | 174 929 € | 3 126 985 € | 182 956 € | 140 866 € | 217 519 € | 195 974 € | 244 619 € |
| Kopējie aktīvi | 7 158 657 € | 8 070 270 € | 9 329 181 € | 11 518 181 € | 12 136 031 € | 11 049 423 € | 11 330 996 € | 11 784 128 € | 11 187 876 € | 11 393 698 € | 11 600 068 € | 10 587 240 € | 7 355 812 € | 5 676 110 € | 5 795 814 € |
| Pašu kapitāls | 1 394 130 € | 2 155 056 € | 3 014 678 € | 5 815 769 € | 5 819 102 € | 5 757 931 € | 5 963 199 € | 5 300 761 € | 5 153 920 € | 4 988 995 € | 4 361 815 € | 4 296 581 € | 2 934 631 € | 2 729 318 € | 2 533 344 € |
| Darbinieku skaits | 92 | 126 | 189 | 214 | 234 | 251 | 278 | 289 | 331 | 350 | 278 | 319 | 348 | 330 | 300 |
Notikumu hronika
Reģistra notikumi uzņēmuma dzīves laikā.
- Maksātnespēja
Maksātnespējas process izbeigts · lieta C71354924
- Maksātnespēja
Uzsākts: NATIONAL · lieta C71354924
- Pamatkapitāls
Pamatkapitāls noteikts 5 418 441 EUR apmērā (apmaksātais pamatkapitāls)
- Nosaukums
Nosaukums mainīts: «SIA, firma "STAĻI"» → «Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "STAĻI"»
- Nosaukums
Nosaukums mainīts: «SIA firma "STAĻI"» → «SIA, firma "STAĻI"»
- Reģistrācija
Uzņēmums reģistrēts Uzņēmumu reģistrā
Šis ir faktu apskats no atvērtajiem datiem, nevis ieteikums vai brīdinājums. Pirms slēgt darījumu, vienmēr pārbaudi aktuālos rādītājus, atsauces un veiktos darbus, un apsver neatkarīgu sava meža vērtējumu.
Dati: Uzņēmumu reģistrs (UR) + VID — atvērtie dati
Meža darbi · bez maksas
Saņem piedāvājumus no meža darbu uzņēmumiem
Pastāsti vienreiz, kas jādara. Pieprasījumu nodosim līdz pieciem uzņēmumiem, kas šo darbu dara tavā novadā. Viņi atbild tev tieši.
Saņem piedāvājumus par savu mežu
Ja domā par sava meža pārdošanu, atstāj kontaktus — sazināsimies ar konkrētu, nesaistošu piedāvājumu un palīdzēsim salīdzināt vairākus pircējus. Pārdevējam bez maksas un bez komisijas.