SIA «STALTS»
Neatkarīgs faktu apskats no Latvijas atvērtajiem reģistriem — lai meža īpašnieks saprastu, ar ko viņš sēžas pie galda.
Ko darīt tālāk
Vai šis ir jūsu uzņēmums? Pārņemiet profilu
Šeit jau ir finanšu rādītāji, amatpersonas, VID reitings, darbinieku skaits no atvērtajiem reģistriem. Pievienojiet savus pakalpojumus, kontaktus un cenas — un pieprasījumi no meža īpašniekiem nāks tieši pie jums. Bez maksas.
Uzticamība — ko saka reģistri
Fakti ar avotu un datumu, nevis vērtējums. Nekas no šiem datiem neprasa īpašu uzmanību.
- Darbojas (labi)
- 18 gadi
- Uzņēmumu reģistrs (atvērtie dati) · reģistrēts 23.04.2008
- Statuss reģistrā (labi)
- aktīvs
- Uzņēmumu reģistrs (atvērtie dati)
- Maksātnespēja, likvidācija, sankcijas (labi)
- reģistra datos ierakstu nav
- Uzņēmumu reģistrs; sankciju saraksti (atvērtie dati)
- Nodokļu parāds (informācija)
- uz 13.08.2026 nebija (vai mazāks par 150 €)
- VID nodokļu parādnieku dati · pārbaudīts 15.08.2026, var būt novecojuši
- VID nodokļu maksātāja reitings (informācija)
- B
- VID atvērtie dati · datums mūsu kopijā nav
- PVN maksātājs (labi)
- jā, LV44103051247
- VID / Uzņēmumu reģistrs (atvērtie dati)
- Darbinieki (informācija)
- 5 (2022. g.: 8)
- Uzņēmumu reģistrs · 2025. gada pārskats
- Apgrozījums (informācija)
- 669 057 € · +106,9 % pret 2024. g.
- Uzņēmumu reģistrs · 2025. gada pārskats
- Peļņa (labi)
- 120 489 €
- Uzņēmumu reģistrs · 2025. gada pārskats
Sūtīt pieprasījumu
SIA «STALTS» vēl nav pievienojies MezaTirgus.lv — pieprasījumu saņemam mēs un nododam uzņēmumam. Bez maksas.
Šis ir jūsu uzņēmums?
Pārņemiet profilu bez maksas — tad šeit būs jūsu apraksts, kontakti un pakalpojumi, nevis tikai reģistra dati.
- Pieprasījumi no meža īpašniekiemKas raksta uzņēmumam šeit, nonāk tieši pie jums.
- Krautņu un cirsmu piedāvājumi jūsu reģionāKad pārdevējs izliek kokus vai cirsmu, sūtām to jums.
- Sava cenu lapaJūsu iepirkuma cenas, ko pārdevēji redz pirms zvana.
Meža nozares uzņēmumi tuvumā
Uzņēmumi ar MezaTirgus.lv profilu, kas paši norādījuši, ka strādā Valmieras novadā.
- "MEŽVALDE AD" SIAstrādā Valmieras novadā
- Mežizstrāde
- Meža apsaimniekošana (pilns serviss)
- +2
- SIA KZ Foreststrādā Valmieras novadā
- Meža apsaimniekošana (pilns serviss)
- Mežizstrāde
- +2
- Forestcleanerstrādā Valmieras novadā
- Jaunaudžu kopšana un retināšana
- SIA "JS Zāģeris"strādā Valmieras novadā
- Mežizstrāde
Ko rāda dati
Katrs fakts ar avotu — VID, Uzņēmumu reģistrs, VZD adrešu reģistrs, izdosies.lv. Ja kāda fakta nav, tā datos nav.
Pamatdarbība
VID reģistrētā pamatdarbība (NACE 2.1)
Darbinieki un nodokļi
2 darbinieki
2026. g. 3. cet. · −1 pret 2025. g. 3. cet.
- Samaksātie nodokļi ceturksnī
- 0,4 tūkst. €
- 2025. g. 3. cet.
VID atvērtie dati, apkopojis izdosies.lv · 2026. g. 3. cet.
Kur atrodas
Juridiskā adrese — Valmieras novads
VZD adrešu reģistrs — ēka pēc juridiskās adreses
«Stalts» 2025. gadā atguva apgrozījumu un peļņu, taču rezultāti gadu no gada svārstās
«Stalts» ir 2008. gadā dibināts Mazsalacas uzņēmums, kas darbojas nozarē «Mežizstrāde» un 2025. gadā nodarbināja 5 darbiniekus. 2025. gada apgrozījums bija €669 tūkst. ar €120 tūkst. peļņu, bet iepriekšējos gados rādītāji bijuši ļoti nevienmērīgi — 2022. gadā zaudējumi €134 tūkst., bet 2024. gadā peļņa tikai −€109. Uzņēmumam nav nodokļu parāda, nav maksātnespējas vai likvidācijas procesa, un patiesais labuma guvējs ir Latvijā.
Izaugsme un peļņa
2025. gadā apgrozījums pieauga par 106,9 % — no €323 tūkst. līdz €669 tūkst., bet vidējā gada izaugsme periodā 2021–2025 ir tikai +4,8 %. Rentabilitāte 2025. gadā bija 18,0 %, kas ir tuvu 2021. gada 21,6 % un 2023. gada 21,2 % līmenim. Starp tiem bijuši divi vāji gadi: 2022. gadā rentabilitāte −100,9 % un 2024. gadā −0,0 %.
Nauda un investīcijas
Naudas atlikums gada beigās pakāpeniski audzis — no €17 tūkst. 2021. gadā līdz €203 tūkst. 2025. gadā. Dati par investīcijām pamatlīdzekļos gada pārskatā nav pieejami, tāpat nav ziņu par dividenžu izmaksu. Vadības ziņojums nav pieejams, tāpēc par uzņēmuma turpmāko rīcību spriest nevar.
Finanšu stabilitāte
Pašu kapitāls 2025. gada beigās bija €194 tūkst. jeb 31,7 % no aktīviem, bankas kredīti €115 tūkst., bet neto parāds ir negatīvs (−€88 tūkst.) — naudas ir vairāk nekā kredītu. Procentu izmaksas gadā bija €17 tūkst. Atgādinājums par trauslumu: 2022. gadā pašu kapitāls bija sarucis līdz €4 071.
Cilvēki
Darbinieku skaits sarucis no 8 darbiniekiem 2021. un 2022. gadā līdz 6 darbiniekiem 2023. gadā un 5 darbiniekiem 2024. un 2025. gadā. Vienlaikus 2025. gada apgrozījums ir lielākais piecu gadu periodā. Tas varētu liecināt par darba organizācijas maiņu vai lielāku ārpakalpojumu īpatsvaru, taču pārskatā tam apstiprinājuma nav.
Ko tas nozīmē meža īpašniekam
Darījumu izpildes spēja pašlaik izskatās samērā droša: nav nodokļu parāda, VID nodokļu disciplīnas reitings ir B, naudas atlikums €203 tūkst. un neto parāds negatīvs. Tomēr uzņēmums ir neliels un tā rezultāti mēdz strauji mainīties, tāpēc lielākiem darījumiem der vienoties par skaidriem norēķinu termiņiem.
Kam pievērst uzmanību
- Ļoti svārstīgi rezultāti: 2022. gadā zaudējumi €134 tūkst., 2024. gadā peļņa −€109.
- Pašu kapitāls veido 31,7 % no aktīviem — rezerve pret jauniem vājiem gadiem nav liela.
- Nav datu par investīcijām pamatlīdzekļos, tāpēc tehnikas atjaunošanu novērtēt nevar.
Apskatu sagatavoja mākslīgais intelekts no Uzņēmumu reģistrā iesniegtajiem gada pārskatiem (Reģ. Nr. 44103051247) un UR/VID atvērtajiem datiem; katrs skaitlis tekstā pirms publicēšanas automātiski salīdzināts ar pārskatu datiem. Skaitļi ir no uzņēmuma paša pārskata — grupas (konsolidētajā) pārskatā tie var atšķirties. Sagatavots 2026. gada 23. septembris. Tas nav investīciju vai kredītspējas vērtējums.
Atvērtajos datos sarkano karogu nav
Viens punkts pārbaudei: vid reitings b.
- UzmanībuVID reitings B
Vidēja nodokļu disciplīna — ir bijušas nepilnības.
- LabiDarbojas
Uzņēmumu reģistrā statuss — aktīvs.
- LabiNav maksātnespējas
Reģistros nav maksātnespējas, likvidācijas vai sankciju ierakstu.
- LabiNav nodokļu parāda
Nav parāda virs 150 € (VID, uz 2026-08-13).
- LabiPelnošs
Peļņa €120 489 2025. gadā.
- Fakts18 gadi tirgū
Dibināts 2008.
- FaktsApgrozījums aug
€669 057 2025. gadā, +107 % pret 2024.
- Fakts5 darbinieki
Pēc 2025. gada pārskata.
- FaktsĪpašnieki zināmi
1 patiesā labuma guvējs (LV).
Avoti: UR, Maksātnespējas reģistrs, VID, UR gada pārskati, UR patiesie labuma guvēji. Tā ir faktu pārbaude, nevis kredītreitings — lielam darījumam prasi pircējam garantiju vai norēķinu caur notāra/bankas kontu.
Tirgus signāls
Aprēķināts no diviem pēdējiem gadiem ar apgrozījumu.
SIA «STALTS» reģistrēts 2008. gadā ir Latvijas mežizstrādes uzņēmums. Pēdējais pieejamais neto apgrozījums (2025. g.) ir 669 057 €, kas salīdzinājumā ar iepriekšējo gadu pieaug. VID nodokļu reitings: B. Visi dati nāk no Uzņēmumu reģistra un VID atvērtajiem datiem.
Apgrozījums, peļņa un aktīvi
Gada pārskatu dati no Uzņēmumu reģistra (EUR).
Pabīdi tabulu uz sāniem, lai redzētu agrākos gadus →
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 669 057 € | 323 297 € | 434 729 € | 132 796 € | 553 717 € | 224 992 € | 112 521 € | 685 € | 0 € | 0 € | 57 963 € | 57 636 € | 54 983 € | 315 100 € | 426 088 € | 333 621 € | 288 667 € |
| Peļņa / zaudējumi | 120 489 € | -109 € | 91 964 € | -134 014 € | 119 426 € | 5596 € | 37 895 € | -30 664 € | 6 € | -5733 € | -14 521 € | -16 053 € | 13 213 € | 6408 € | 5296 € | 22 048 € | -854 € |
| Kopējie aktīvi | 610 956 € | 553 760 € | 544 172 € | 542 204 € | 542 008 € | 615 807 € | 153 027 € | 94 201 € | 121 951 € | 93 057 € | 96 561 € | 199 054 € | 116 615 € | 192 680 € | 290 419 € | 200 492 € | 108 074 € |
| Pašu kapitāls | 193 895 € | 95 439 € | 96 035 € | 4071 € | 138 086 € | 18 660 € | 13 064 € | -24 833 € | 5830 € | -296 € | 5437 € | 53 013 € | 48 540 € | 35 327 € | 28 919 € | 23 623 € | 1575 € |
| Darbinieku skaits | 5 | 5 | 6 | 8 | 8 | 6 | 3 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 |
Notikumu hronika
Reģistra notikumi uzņēmuma dzīves laikā.
- Pamatkapitāls
Pamatkapitāls noteikts 2 846 EUR apmērā (apmaksātais pamatkapitāls)
- Reģistrācija
Uzņēmums reģistrēts Uzņēmumu reģistrā
Šis ir faktu apskats no atvērtajiem datiem, nevis ieteikums vai brīdinājums. Pirms slēgt darījumu, vienmēr pārbaudi aktuālos rādītājus, atsauces un veiktos darbus, un apsver neatkarīgu sava meža vērtējumu.
Dati: Uzņēmumu reģistrs (UR) + VID — atvērtie dati
Meža darbi · bez maksas
Saņem piedāvājumus no meža darbu uzņēmumiem
Pastāsti vienreiz, kas jādara. Pieprasījumu nodosim līdz pieciem uzņēmumiem, kas šo darbu dara tavā novadā. Viņi atbild tev tieši.
Saņem piedāvājumus par savu mežu
Ja domā par sava meža pārdošanu, atstāj kontaktus — sazināsimies ar konkrētu, nesaistošu piedāvājumu un palīdzēsim salīdzināt vairākus pircējus. Pārdevējam bez maksas un bez komisijas.