SIA «Stiga RM Metāls»
Neatkarīgs faktu apskats no Latvijas atvērtajiem reģistriem — lai meža īpašnieks saprastu, ar ko viņš sēžas pie galda.
Ko darīt tālāk
Vai šis ir jūsu uzņēmums? Pārņemiet profilu
Šeit jau ir finanšu rādītāji, amatpersonas, VID reitings, darbinieku skaits no atvērtajiem reģistriem. Pievienojiet savus pakalpojumus, kontaktus un cenas — un pieprasījumi no meža īpašniekiem nāks tieši pie jums. Bez maksas.
Uzticamība — ko saka reģistri
Fakti ar avotu un datumu, nevis vērtējums. Nekas no šiem datiem neprasa īpašu uzmanību.
- Darbojas (labi)
- 17 gadi
- Uzņēmumu reģistrs (atvērtie dati) · reģistrēts 10.06.2009
- Statuss reģistrā (labi)
- aktīvs
- Uzņēmumu reģistrs (atvērtie dati)
- Maksātnespēja, likvidācija, sankcijas (labi)
- reģistra datos ierakstu nav
- Uzņēmumu reģistrs; sankciju saraksti (atvērtie dati)
- Nodokļu parāds (informācija)
- uz 22.07.2026 nebija (vai mazāks par 150 €)
- VID nodokļu parādnieku dati · pārbaudīts 24.07.2026, var būt novecojuši
- VID nodokļu maksātāja reitings (labi)
- A (augstākais)
- VID atvērtie dati · datums mūsu kopijā nav
- PVN maksātājs (labi)
- jā, LV40103234172
- VID / Uzņēmumu reģistrs (atvērtie dati)
- Darbinieki (informācija)
- 85 (2022. g.: 45)
- Uzņēmumu reģistrs · 2025. gada pārskats
- Apgrozījums (informācija)
- 10,62 milj. € · +5,1 % pret 2024. g.
- Uzņēmumu reģistrs · 2025. gada pārskats
- Peļņa (labi)
- 1,34 milj. €
- Uzņēmumu reģistrs · 2025. gada pārskats
Sūtīt pieprasījumu
SIA «Stiga RM Metāls» vēl nav pievienojies MezaTirgus.lv — pieprasījumu saņemam mēs un nododam uzņēmumam. Bez maksas.
Šis ir jūsu uzņēmums?
Pārņemiet profilu bez maksas — tad šeit būs jūsu apraksts, kontakti un pakalpojumi, nevis tikai reģistra dati.
- Pieprasījumi no meža īpašniekiemKas raksta uzņēmumam šeit, nonāk tieši pie jums.
- Krautņu un cirsmu piedāvājumi jūsu reģionāKad pārdevējs izliek kokus vai cirsmu, sūtām to jums.
- Sava cenu lapaJūsu iepirkuma cenas, ko pārdevēji redz pirms zvana.
Meža nozares uzņēmumi tuvumā
Uzņēmumi ar MezaTirgus.lv profilu, kas paši norādījuši, ka strādā Tukuma novadā.
- SIA "Columba"strādā Tukuma novadā
- Jaunaudžu kopšana un retināšana
- Meža stādīšana un ieaudzēšana
- SIA "AMMZ pakalpojumi"strādā Tukuma novadā
- Mežizstrāde
- Vilku meži, SIAstrādā Tukuma novadā
- Mežizstrāde
- AlderWood, SIAstrādā Kurzemē
- Mežizstrāde
- Meža apsaimniekošana (pilns serviss)
- +1
Ko rāda dati
Katrs fakts ar avotu — VID, Uzņēmumu reģistrs, VZD adrešu reģistrs, izdosies.lv. Ja kāda fakta nav, tā datos nav.
Pamatdarbība
VID reģistrētā pamatdarbība (NACE 2.1)
Darbinieki un nodokļi
46 darbinieki
2026. g. 3. cet. · −44 pret 2025. g. 3. cet.
- Vidējā bruto alga mēnesī
- ~2200 €
- aprēķins pēc VID datiem · 2026. g. 3. cet.
- Samaksātie nodokļi ceturksnī
- 94 tūkst. €
- 2026. g. 3. cet.
VID atvērtie dati, apkopojis izdosies.lv · 2026. g. 3. cet.
Kur atrodas
Juridiskā adrese — Tukuma novads
VZD adrešu reģistrs — ēka pēc juridiskās adreses
«Stiga RM Metāls» 2025. gadā nopelnīja €1,3 milj. ar 12,6 % rentabilitāti
«Stiga RM Metāls» ir 2009. gadā dibināts mežizstrādes uzņēmums (NACE 0220 Mežizstrāde) Tukuma novada Smārdes pagastā, kas pilnībā pieder AS Stiga RM Pārvaldība. 2025. gadā apgrozījums sasniedza €10,6 milj. un peļņa €1,3 milj., bet pašu kapitāls pieauga līdz €3,3 milj. Uzņēmumam ir VID nodokļu disciplīnas reitings A, nodokļu parāda nav, un maksātnespējas vai likvidācijas procesi nav reģistrēti.
Izaugsme un peļņa
Apgrozījums 2025. gadā pieauga par 5,1 %, sasniedzot €10,6 milj., savukārt peļņa pieauga par 118,4 % līdz €1,3 milj. Rentabilitāte uzlabojās līdz 12,6 %, kas ir augstākais līmenis piecu gadu periodā. Vidējā gada izaugsme 2021.–2025. gadā ir +43,0 %, ko galvenokārt veidoja lēciens no €4,1 milj. 2023. gadā līdz €10,1 milj. 2024. gadā.
Investīcijas un nauda
2025. gadā uzņēmums ieguldīja pamatlīdzekļos €1,5 milj., un nepabeigtā būvniecība gada beigās bija €45 tūkst. Pamatdarbības naudas plūsma bija €1,2 milj., taču nauda gada beigās samazinājās no €705 tūkst. 2024. gadā līdz €60 tūkst. 2025. gadā, kas varētu liecināt par brīvo līdzekļu novirzīšanu investīcijām.
Finanšu stabilitāte
Pašu kapitāls 2025. gadā bija €3,3 milj. jeb 69,1 % no aktīviem, kas norāda uz spēcīgu kapitāla bāzi. Neto parāds bija €178 tūkst. un procentu izmaksas €8 043. Bankas kredīti €238 tūkst. apmērā parādījās pirmoreiz — 2021.–2024. gadā tie bija €0; papildus uzskaitīti parādi radniecīgām sabiedrībām €477 tūkst.
Cilvēki
Darbinieku skaits 2025. gadā bija 85 pret 97 darbiniekiem 2024. gadā. Salīdzinājumam — 2021. gadā uzņēmumā strādāja 55 darbinieki. Peļņa šajā laikā pieauga, tāpēc darbinieku skaita izmaiņas pašas par sevi nenorāda uz darbības apjoma sarukumu.
Ko tas nozīmē meža īpašniekam
Uzņēmums ar €10,6 milj. apgrozījumu, €1,3 milj. peļņu, pašu kapitālu 69,1 % no aktīviem un VID reitingu A izskatās kā finansiāli stabils darījumu partneris, kam nav nodokļu parāda. Par lielākiem darījumiem tomēr ir vērts vienoties par samaksas kārtību rakstiski, jo naudas atlikums gada beigās bija neliels — €60 tūkst.
Kam pievērst uzmanību
- Nauda gada beigās samazinājusies no €705 tūkst. līdz €60 tūkst.
- Pirmoreiz periodā uzrādīti bankas kredīti €238 tūkst. un parādi radniecīgām sabiedrībām €477 tūkst.
- Apgrozījuma pieaugums palēninājies līdz +5,1 % pēc strauja lēciena 2024. gadā
Apskatu sagatavoja mākslīgais intelekts no Uzņēmumu reģistrā iesniegtajiem gada pārskatiem (Reģ. Nr. 40103234172) un UR/VID atvērtajiem datiem; katrs skaitlis tekstā pirms publicēšanas automātiski salīdzināts ar pārskatu datiem. Skaitļi ir no uzņēmuma paša pārskata — grupas (konsolidētajā) pārskatā tie var atšķirties. Sagatavots 2026. gada 23. septembris. Tas nav investīciju vai kredītspējas vērtējums.
Atvērtajos datos sarkano karogu nav
Darbojas, nodokļi kārtībā, finanses publicētas.
- LabiDarbojas
Uzņēmumu reģistrā statuss — aktīvs.
- LabiNav maksātnespējas
Reģistros nav maksātnespējas, likvidācijas vai sankciju ierakstu.
- LabiNav nodokļu parāda
Nav parāda virs 150 € (VID, uz 2026-07-22).
- LabiVID reitings A
Augstākā nodokļu disciplīnas grupa.
- LabiPelnošs
Peļņa €1 342 920 2025. gadā.
- Fakts17 gadi tirgū
Dibināts 2009.
- FaktsApgrozījums aug
€10 623 566 2025. gadā, +5 % pret 2024.
- Fakts85 darbinieki
Pēc 2025. gada pārskata.
- FaktsĪpašnieki zināmi
1 patiesā labuma guvējs (LV).
Avoti: UR, Maksātnespējas reģistrs, VID, UR gada pārskati, UR patiesie labuma guvēji. Tā ir faktu pārbaude, nevis kredītreitings — lielam darījumam prasi pircējam garantiju vai norēķinu caur notāra/bankas kontu.
Tirgus signāls
Aprēķināts no diviem pēdējiem gadiem ar apgrozījumu.
SIA «Stiga RM Metāls» reģistrēts 2009. gadā ir Latvijas mežizstrādes uzņēmums. Pēdējais pieejamais neto apgrozījums (2025. g.) ir 10 623 566 €, kas salīdzinājumā ar iepriekšējo gadu pieaug. VID nodokļu reitings: A. Visi dati nāk no Uzņēmumu reģistra un VID atvērtajiem datiem.
Apgrozījums, peļņa un aktīvi
Gada pārskatu dati no Uzņēmumu reģistra (EUR).
Pabīdi tabulu uz sāniem, lai redzētu agrākos gadus →
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 10 623 566 € | 10 104 824 € | 4 119 102 € | 3 987 855 € | 2 539 289 € | 3 220 758 € | 3 230 501 € | 3 539 749 € | 1 779 392 € | 1 024 923 € | 928 558 € | 518 666 € | 490 331 € | 977 716 € | 821 468 € |
| Peļņa / zaudējumi | 1 342 920 € | 614 886 € | 175 480 € | 325 924 € | 47 792 € | 22 276 € | 144 459 € | 333 226 € | 80 409 € | 5814 € | 133 143 € | 105 609 € | -20 286 € | 24 660 € | 98 281 € |
| Kopējie aktīvi | 4 724 097 € | 3 682 491 € | 2 583 749 € | 2 229 118 € | 1 741 800 € | 2 309 575 € | 2 043 686 € | 2 164 625 € | 1 406 860 € | 775 040 € | 679 865 € | 526 226 € | 472 090 € | 585 858 € | 633 695 € |
| Pašu kapitāls | 3 263 088 € | 1 864 566 € | 1 249 680 € | 1 074 200 € | 748 276 € | 700 484 € | 678 208 € | 789 304 € | 456 078 € | 536 781 € | 483 823 € | 321 072 € | 151 428 € | 171 714 € | 137 054 € |
| Darbinieku skaits | 85 | 97 | 52 | 45 | 55 | 67 | 67 | 63 | 39 | 26 | 26 | 15 | 17 | 17 | 11 |
Notikumu hronika
Reģistra notikumi uzņēmuma dzīves laikā.
- Nosaukums
Nosaukums mainīts: «SIA "Līgo Auto"» → «SIA Stiga RM Metāls»
- Pamatkapitāls
Pamatkapitāls noteikts 138 430 EUR apmērā (apmaksātais pamatkapitāls)
- Nosaukums
Nosaukums mainīts: «Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Stiga AR"» → «SIA "Līgo Auto"»
- Reģistrācija
Uzņēmums reģistrēts Uzņēmumu reģistrā
Šis ir faktu apskats no atvērtajiem datiem, nevis ieteikums vai brīdinājums. Pirms slēgt darījumu, vienmēr pārbaudi aktuālos rādītājus, atsauces un veiktos darbus, un apsver neatkarīgu sava meža vērtējumu.
Dati: Uzņēmumu reģistrs (UR) + VID — atvērtie dati
Meža darbi · bez maksas
Saņem piedāvājumus no meža darbu uzņēmumiem
Pastāsti vienreiz, kas jādara. Pieprasījumu nodosim līdz pieciem uzņēmumiem, kas šo darbu dara tavā novadā. Viņi atbild tev tieši.
Saņem piedāvājumus par savu mežu
Ja domā par sava meža pārdošanu, atstāj kontaktus — sazināsimies ar konkrētu, nesaistošu piedāvājumu un palīdzēsim salīdzināt vairākus pircējus. Pārdevējam bez maksas un bez komisijas.