SIA «TM Forest Bioenergy»
Neatkarīgs faktu apskats no Latvijas atvērtajiem reģistriem — lai meža īpašnieks saprastu, ar ko viņš sēžas pie galda.
Ko darīt tālāk
Vai šis ir jūsu uzņēmums? Pārņemiet profilu
Šeit jau ir finanšu rādītāji, amatpersonas, VID reitings, darbinieku skaits no atvērtajiem reģistriem. Pievienojiet savus pakalpojumus, kontaktus un cenas — un pieprasījumi no meža īpašniekiem nāks tieši pie jums. Bez maksas.
Uzticamība — ko saka reģistri
Fakti ar avotu un datumu, nevis vērtējums. Viens fakts vērts pārbaudīt pirms līguma.
- Darbojas (labi)
- 7 gadi
- Uzņēmumu reģistrs (atvērtie dati) · reģistrēts 21.02.2019
- Statuss reģistrā (labi)
- aktīvs
- Uzņēmumu reģistrs (atvērtie dati)
- Maksātnespēja, likvidācija, sankcijas (labi)
- reģistra datos ierakstu nav
- Uzņēmumu reģistrs; sankciju saraksti (atvērtie dati)
- Nodokļu parāds (informācija)
- uz 20.08.2026 nebija (vai mazāks par 150 €)
- VID nodokļu parādnieku dati · pārbaudīts 25.08.2026, var būt novecojuši
- VID nodokļu maksātāja reitings (informācija)
- B
- VID atvērtie dati · datums mūsu kopijā nav
- PVN maksātājs (labi)
- jā, LV43603086152
- VID / Uzņēmumu reģistrs (atvērtie dati)
- Darbinieki (informācija)
- 3 (2022. g.: 2)
- Uzņēmumu reģistrs · 2025. gada pārskats
- Apgrozījums (informācija)
- 1,59 milj. € · −30,6 % pret 2024. g.
- Uzņēmumu reģistrs · 2025. gada pārskats
- Zaudējumi (vērts pārbaudīt)
- −20 480 €
- Uzņēmumu reģistrs · 2025. gada pārskats
Sūtīt pieprasījumu
SIA «TM Forest Bioenergy» vēl nav pievienojies MezaTirgus.lv — pieprasījumu saņemam mēs un nododam uzņēmumam. Bez maksas.
Šis ir jūsu uzņēmums?
Pārņemiet profilu bez maksas — tad šeit būs jūsu apraksts, kontakti un pakalpojumi, nevis tikai reģistra dati.
- Pieprasījumi no meža īpašniekiemKas raksta uzņēmumam šeit, nonāk tieši pie jums.
- Krautņu un cirsmu piedāvājumi jūsu reģionāKad pārdevējs izliek kokus vai cirsmu, sūtām to jums.
- Sava cenu lapaJūsu iepirkuma cenas, ko pārdevēji redz pirms zvana.
Meža nozares uzņēmumi tuvumā
Uzņēmumi ar MezaTirgus.lv profilu, kas paši norādījuši, ka strādā Bauskas novadā.
- Dimanta Strautiņš, SIAstrādā Bauskas novadā
- Mežizstrāde
- Meža apsaimniekošana (pilns serviss)
- Zemgales Mežsaimnieks, SIAstrādā Bauskas novadā
- Mežizstrāde
- Meža apsaimniekošana (pilns serviss)
- Sako mežs, SIAstrādā Bauskas novadā
- Mežizstrāde
- SIA "AI Mežsaimnieks"strādā Zemgalē
- Mežizstrāde
- Jaunaudžu kopšana un retināšana
- +1
Ko rāda dati
Katrs fakts ar avotu — VID, Uzņēmumu reģistrs, VZD adrešu reģistrs, izdosies.lv. Ja kāda fakta nav, tā datos nav.
Pamatdarbība
VID reģistrētā pamatdarbība (NACE 2.1)
Darbinieki un nodokļi
4 darbinieki
2026. g. 3. cet. · +2 pret 2025. g. 3. cet.
- Vidējā bruto alga mēnesī
- ~710 €
- aprēķins pēc VID datiem · 2026. g. 3. cet.
- Samaksātie nodokļi ceturksnī
- 18 tūkst. €
- 2026. g. 3. cet.
VID atvērtie dati, apkopojis izdosies.lv · 2026. g. 3. cet.
Kur atrodas
Juridiskā adrese — Bauskas novads
VZD adrešu reģistrs — ēka pēc juridiskās adreses
Pēc straujas izaugsmes 2025. gadā apgrozījums samazinājās un gads noslēgts ar zaudējumiem
«TM Forest Bioenergy» ir 2019. gadā dibināts Iecavā reģistrēts uzņēmums, kura nozare ir mežkopība un citas mežsaimniecības darbības. Apgrozījums četros gados audzis no €182 tūkst. 2021. gadā līdz €2,3 milj. 2024. gadā, taču 2025. gadā tas bija €1,6 milj. un gads noslēgts ar zaudējumiem €20 tūkst. Uzņēmums saglabā augstu pašu kapitāla īpatsvaru, nodokļu parāda nav.
Izaugsme un peļņa
Vidējā gada izaugsme 2021.–2025. gadā ir +72,0 %, bet pēdējā gadā apgrozījums samazinājās par 30,6 %. Peļņa €229 tūkst. 2024. gadā nomainījusies ar zaudējumiem €20 tūkst. 2025. gadā, rentabilitātei krītot no 10,0 % uz −1,3 %.
Nauda un ieguldījumi
Nauda gada beigās bija €41 tūkst., kas ir vairāk nekā €6 038 gadu iepriekš. Bilancē ir nepabeigtā būvniecība €106 tūkst., kas varētu liecināt par iesāktu ieguldījumu objektā; datu par ieguldījumiem pamatlīdzekļos nav pieejams.
Finanšu stabilitāte
Pašu kapitāls ir €357 tūkst. jeb 82,2 % no aktīviem, neto parāds €7 166 un procentu izmaksas €3 755. Bankas kredīti pieauguši no €10 tūkst. 2024. gadā līdz €49 tūkst. 2025. gadā. Nodokļu parāda nav, VID nodokļu disciplīnas reitings ir B, maksātnespējas vai likvidācijas procesu nav.
Cilvēki
Uzņēmumā strādā 3 darbinieki, tikpat cik 2023. un 2024. gadā. Tas nozīmē nelielu komandu, kas apkalpo vairāku miljonu apgrozījumu.
Ko tas nozīmē meža īpašniekam
Uzņēmums ir neliels, bez nodokļu parāda un ar lielu pašu kapitāla daļu bilancē, tāpēc sadarbība ar to šķiet finansiāli saprātīga. Tomēr 2025. gada zaudējumi un apgrozījuma kritums nozīmē, ka par lielākiem darījumiem vērts vienoties par drošiem norēķinu noteikumiem.
Kam pievērst uzmanību
- Apgrozījuma kritums par 30,6 % un zaudējumi €20 tūkst. 2025. gadā
- Bankas kredītu pieaugums no €10 tūkst. līdz €49 tūkst.
- Nepabeigtā būvniecība €106 tūkst. — kā tā ietekmēs naudas plūsmu
Apskatu sagatavoja mākslīgais intelekts no Uzņēmumu reģistrā iesniegtajiem gada pārskatiem (Reģ. Nr. 43603086152) un UR/VID atvērtajiem datiem; katrs skaitlis tekstā pirms publicēšanas automātiski salīdzināts ar pārskatu datiem. Skaitļi ir no uzņēmuma paša pārskata — grupas (konsolidētajā) pārskatā tie var atšķirties. Sagatavots 2026. gada 23. septembris. Tas nav investīciju vai kredītspējas vērtējums.
Ir, kam pievērst uzmanību
Vid reitings b, apgrozījums krītas, zaudējumi.
- UzmanībuVID reitings B
Vidēja nodokļu disciplīna — ir bijušas nepilnības.
- UzmanībuApgrozījums krītas
€1 594 765 2025. gadā, −31 % pret 2024.
- UzmanībuZaudējumi
Zaudējumi €20 480 2025. gadā.
- LabiDarbojas
Uzņēmumu reģistrā statuss — aktīvs.
- LabiNav maksātnespējas
Reģistros nav maksātnespējas, likvidācijas vai sankciju ierakstu.
- LabiNav nodokļu parāda
Nav parāda virs 150 € (VID, uz 2026-08-20).
- Fakts7 gadi tirgū
Dibināts 2019.
- Fakts3 darbinieki
Pēc 2025. gada pārskata.
- FaktsĪpašnieki zināmi
1 patiesā labuma guvējs (LV).
Avoti: UR, Maksātnespējas reģistrs, VID, UR gada pārskati, UR patiesie labuma guvēji. Tā ir faktu pārbaude, nevis kredītreitings — lielam darījumam prasi pircējam garantiju vai norēķinu caur notāra/bankas kontu.
Tirgus signāls
Aprēķināts no diviem pēdējiem gadiem ar apgrozījumu.
SIA «TM Forest Bioenergy» reģistrēts 2019. gadā ir Latvijas mežkopības uzņēmums. Pēdējais pieejamais neto apgrozījums (2025. g.) ir 1 594 765 €, kas salīdzinājumā ar iepriekšējo gadu sarūk. VID nodokļu reitings: B. Visi dati nāk no Uzņēmumu reģistra un VID atvērtajiem datiem.
Apgrozījums, peļņa un aktīvi
Gada pārskatu dati no Uzņēmumu reģistra (EUR).
Pabīdi tabulu uz sāniem, lai redzētu agrākos gadus →
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 1 594 765 € | 2 298 085 € | 871 267 € | 458 344 € | 182 372 € | 100 960 € | 51 010 € |
| Peļņa / zaudējumi | -20 480 € | 229 210 € | 48 410 € | 99 740 € | 28 195 € | 24 070 € | 26 485 € |
| Kopējie aktīvi | 434 650 € | 539 056 € | 337 878 € | 230 390 € | 141 860 € | 75 880 € | 38 646 € |
| Pašu kapitāls | 357 280 € | 434 010 € | 229 800 € | 181 390 € | 81 650 € | 53 455 € | 29 385 € |
| Darbinieku skaits | 3 | 3 | 3 | 2 | 2 | 2 | 1 |
Notikumu hronika
Reģistra notikumi uzņēmuma dzīves laikā.
- Reģistrācija
Uzņēmums reģistrēts Uzņēmumu reģistrā
- Pamatkapitāls
Pamatkapitāls noteikts 2 900 EUR apmērā (apmaksātais pamatkapitāls)
Šis ir faktu apskats no atvērtajiem datiem, nevis ieteikums vai brīdinājums. Pirms slēgt darījumu, vienmēr pārbaudi aktuālos rādītājus, atsauces un veiktos darbus, un apsver neatkarīgu sava meža vērtējumu.
Dati: Uzņēmumu reģistrs (UR) + VID — atvērtie dati
Meža darbi · bez maksas
Saņem piedāvājumus no meža darbu uzņēmumiem
Pastāsti vienreiz, kas jādara. Pieprasījumu nodosim līdz pieciem uzņēmumiem, kas šo darbu dara tavā novadā. Viņi atbild tev tieši.
Saņem piedāvājumus par savu mežu
Ja domā par sava meža pārdošanu, atstāj kontaktus — sazināsimies ar konkrētu, nesaistošu piedāvājumu un palīdzēsim salīdzināt vairākus pircējus. Pārdevējam bez maksas un bez komisijas.