SIA «UPESLEJAS»
Neatkarīgs faktu apskats no Latvijas atvērtajiem reģistriem — lai meža īpašnieks saprastu, ar ko viņš sēžas pie galda.
Ko darīt tālāk
Vai šis ir jūsu uzņēmums? Pārņemiet profilu
Šeit jau ir finanšu rādītāji, amatpersonas, VID reitings no atvērtajiem reģistriem. Pievienojiet savus pakalpojumus, kontaktus un cenas — un pieprasījumi no meža īpašniekiem nāks tieši pie jums. Bez maksas.
Uzticamība — ko saka reģistri
Fakti ar avotu un datumu, nevis vērtējums. Nekas no šiem datiem neprasa īpašu uzmanību.
- Darbojas (labi)
- 34 gadi
- Uzņēmumu reģistrs (atvērtie dati) · reģistrēts 14.05.1992
- Statuss reģistrā (labi)
- aktīvs
- Uzņēmumu reģistrs (atvērtie dati)
- Maksātnespēja, likvidācija, sankcijas (labi)
- reģistra datos ierakstu nav
- Uzņēmumu reģistrs; sankciju saraksti (atvērtie dati)
- Nodokļu parāds (informācija)
- uz 18.06.2026 nebija (vai mazāks par 150 €)
- VID nodokļu parādnieku dati · pārbaudīts 26.06.2026, var būt novecojuši
- VID nodokļu maksātāja reitings (informācija)
- B
- VID atvērtie dati · datums mūsu kopijā nav
- PVN maksātājs (labi)
- jā, LV40003074798
- VID / Uzņēmumu reģistrs (atvērtie dati)
- Darbinieki (informācija)
- 8 (2022. g.: 9)
- Uzņēmumu reģistrs · 2025. gada pārskats
- Apgrozījums (informācija)
- 321 069 € · +53,1 % pret 2024. g.
- Uzņēmumu reģistrs · 2025. gada pārskats
- Peļņa (labi)
- 153 519 €
- Uzņēmumu reģistrs · 2025. gada pārskats
Sūtīt pieprasījumu
SIA «UPESLEJAS» vēl nav pievienojies MezaTirgus.lv — pieprasījumu saņemam mēs un nododam uzņēmumam. Bez maksas.
Šis ir jūsu uzņēmums?
Pārņemiet profilu bez maksas — tad šeit būs jūsu apraksts, kontakti un pakalpojumi, nevis tikai reģistra dati.
- Pieprasījumi no meža īpašniekiemKas raksta uzņēmumam šeit, nonāk tieši pie jums.
- Krautņu un cirsmu piedāvājumi jūsu reģionāKad pārdevējs izliek kokus vai cirsmu, sūtām to jums.
- Sava cenu lapaJūsu iepirkuma cenas, ko pārdevēji redz pirms zvana.
Meža nozares uzņēmumi tuvumā
Uzņēmumi ar MezaTirgus.lv profilu, kas paši norādījuši, ka strādā Ropažu novadā.
- APSE KL, SIAstrādā Ropažu novadā
- Mežizstrāde
- Meža apsaimniekošana (pilns serviss)
- Valdline, SIAstrādā Ropažu novadā
- Mežizstrāde
- SIA "PK MEŽS"strādā Rīgas reģionā
- Mežizstrāde
- Jaunaudžu kopšana un retināšana
- +1
- Winterstyle, SIAstrādā Rīgas reģionā
- Mežizstrāde
- Meža apsaimniekošana (pilns serviss)
- +1
Ko rāda dati
Katrs fakts ar avotu — VID, Uzņēmumu reģistrs, VZD adrešu reģistrs. Ja kāda fakta nav, tā datos nav.
Pamatdarbība
95.31 Mehānisko transportlīdzekļu remonts un apkope
VID reģistrētā pamatdarbība (NACE 2.1)
Kur atrodas
Ropažu novads centrs — precīzā adrese kartē nav atrasta
Uzņēmumu reģistrs — juridiskās adreses novads
Atvērtajos datos sarkano karogu nav
Viens punkts pārbaudei: vid reitings b.
- UzmanībuVID reitings B
Vidēja nodokļu disciplīna — ir bijušas nepilnības.
- LabiDarbojas
Uzņēmumu reģistrā statuss — aktīvs.
- LabiNav maksātnespējas
Reģistros nav maksātnespējas, likvidācijas vai sankciju ierakstu.
- LabiNav nodokļu parāda
Nav parāda virs 150 € (VID, uz 2026-06-18).
- LabiPelnošs
Peļņa €153 519 2025. gadā.
- Fakts34 gadi tirgū
Dibināts 1992.
- FaktsApgrozījums aug
€321 069 2025. gadā, +53 % pret 2024.
- Fakts8 darbinieki
Pēc 2025. gada pārskata.
- FaktsĪpašnieki zināmi
2 patiesā labuma guvēji (LV).
Avoti: UR, Maksātnespējas reģistrs, VID, UR gada pārskati, UR patiesie labuma guvēji. Tā ir faktu pārbaude, nevis kredītreitings — lielam darījumam prasi pircējam garantiju vai norēķinu caur notāra/bankas kontu.
Tirgus signāls
Aprēķināts no diviem pēdējiem gadiem ar apgrozījumu.
SIA «UPESLEJAS» reģistrēts 1992. gadā ir Latvijas mežsaimniecības nozares uzņēmums. Pēdējais pieejamais neto apgrozījums (2025. g.) ir 321 069 €, kas salīdzinājumā ar iepriekšējo gadu pieaug. VID nodokļu reitings: B. Visi dati nāk no Uzņēmumu reģistra un VID atvērtajiem datiem.
Apgrozījums, peļņa un aktīvi
Gada pārskatu dati no Uzņēmumu reģistra (EUR).
Pabīdi tabulu uz sāniem, lai redzētu agrākos gadus →
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 321 069 € | 209 704 € | 190 755 € | 172 879 € | 134 437 € | 126 006 € | 146 827 € | 116 738 € | 122 419 € | 132 231 € | 216 430 € | 178 640 € | 158 979 € | 126 581 € | 138 432 € | 91 412 € | 89 551 € |
| Peļņa / zaudējumi | 153 519 € | -10 428 € | 17 407 € | 2684 € | -7298 € | -3210 € | 5207 € | -7548 € | 6398 € | 4571 € | 4309 € | 15 142 € | 45 654 € | 1114 € | 17 193 € | -7258 € | 4808 € |
| Kopējie aktīvi | 537 796 € | 559 341 € | 284 205 € | 261 324 € | 276 571 € | 272 048 € | 282 959 € | 277 626 € | 299 384 € | 306 020 € | 309 132 € | 442 462 € | 307 916 € | 155 864 € | 161 725 € | 159 699 € | 166 272 € |
| Pašu kapitāls | 445 430 € | 428 611 € | 199 826 € | 182 419 € | 185 874 € | 199 312 € | 208 661 € | 203 454 € | 223 281 € | 222 965 € | 224 533 € | 220 223 € | 144 133 € | 98 479 € | 97 365 € | 80 172 € | 87 429 € |
| Darbinieku skaits | 8 | 8 | 9 | 9 | 9 | 8 | 9 | 8 | 8 | 9 | 9 | 10 | 9 | 9 | 8 | 8 | 10 |
Notikumu hronika
Reģistra notikumi uzņēmuma dzīves laikā.
- Pamatkapitāls
Pamatkapitāls noteikts 9 840 EUR apmērā (apmaksātais pamatkapitāls)
- Reģistrācija
Uzņēmums reģistrēts Uzņēmumu reģistrā
Šis ir faktu apskats no atvērtajiem datiem, nevis ieteikums vai brīdinājums. Pirms slēgt darījumu, vienmēr pārbaudi aktuālos rādītājus, atsauces un veiktos darbus, un apsver neatkarīgu sava meža vērtējumu.
Dati: Uzņēmumu reģistrs (UR) + VID — atvērtie dati
Meža darbi · bez maksas
Saņem piedāvājumus no meža darbu uzņēmumiem
Pastāsti vienreiz, kas jādara. Pieprasījumu nodosim līdz pieciem uzņēmumiem, kas šo darbu dara tavā novadā. Viņi atbild tev tieši.
Saņem piedāvājumus par savu mežu
Ja domā par sava meža pārdošanu, atstāj kontaktus — sazināsimies ar konkrētu, nesaistošu piedāvājumu un palīdzēsim salīdzināt vairākus pircējus. Pārdevējam bez maksas un bez komisijas.