«Vandzenes pagasta zemnieku saimniecība "ČETRI»
Neatkarīgs faktu apskats no Latvijas atvērtajiem reģistriem — lai meža īpašnieks saprastu, ar ko viņš sēžas pie galda.
Ko darīt tālāk
Vai šis ir jūsu uzņēmums? Pārņemiet profilu
Šeit jau ir finanšu rādītāji, amatpersonas, VID reitings no atvērtajiem reģistriem. Pievienojiet savus pakalpojumus, kontaktus un cenas — un pieprasījumi no meža īpašniekiem nāks tieši pie jums. Bez maksas.
Uzticamība — ko saka reģistri
Fakti ar avotu un datumu, nevis vērtējums. Nekas no šiem datiem neprasa īpašu uzmanību.
- Darbojas (labi)
- 29 gadi
- Uzņēmumu reģistrs (atvērtie dati) · reģistrēts 22.11.1996
- Statuss reģistrā (labi)
- aktīvs
- Uzņēmumu reģistrs (atvērtie dati)
- Maksātnespēja, likvidācija, sankcijas (labi)
- reģistra datos ierakstu nav
- Uzņēmumu reģistrs; sankciju saraksti (atvērtie dati)
- Nodokļu parāds (informācija)
- uz 20.08.2026 nebija (vai mazāks par 150 €)
- VID nodokļu parādnieku dati · pārbaudīts 24.08.2026, var būt novecojuši
- VID nodokļu maksātāja reitings (labi)
- A (augstākais)
- VID atvērtie dati · datums mūsu kopijā nav
- PVN maksātājs (labi)
- jā, LV41201007597
- VID / Uzņēmumu reģistrs (atvērtie dati)
- Darbinieki (informācija)
- 4 (2022. g.: 3)
- Uzņēmumu reģistrs · 2025. gada pārskats
- Apgrozījums (informācija)
- 824 064 € · +12,8 % pret 2024. g.
- Uzņēmumu reģistrs · 2025. gada pārskats
- Peļņa (labi)
- 81 628 €
- Uzņēmumu reģistrs · 2025. gada pārskats
Sūtīt pieprasījumu
«Vandzenes pagasta zemnieku saimniecība "ČETRI» vēl nav pievienojies MezaTirgus.lv — pieprasījumu saņemam mēs un nododam uzņēmumam. Bez maksas.
Šis ir jūsu uzņēmums?
Pārņemiet profilu bez maksas — tad šeit būs jūsu apraksts, kontakti un pakalpojumi, nevis tikai reģistra dati.
- Pieprasījumi no meža īpašniekiemKas raksta uzņēmumam šeit, nonāk tieši pie jums.
- Krautņu un cirsmu piedāvājumi jūsu reģionāKad pārdevējs izliek kokus vai cirsmu, sūtām to jums.
- Sava cenu lapaJūsu iepirkuma cenas, ko pārdevēji redz pirms zvana.
Meža nozares uzņēmumi tuvumā
Uzņēmumi ar MezaTirgus.lv profilu, kas paši norādījuši, ka strādā Talsu novadā.
- SSB Timber, SIAstrādā Talsu novadā
- Mežizstrāde
- Meža apsaimniekošana (pilns serviss)
- +2
- Knuts, SIAstrādā Talsu novadā
- Mežizstrāde
- AlderWood, SIAstrādā Kurzemē
- Mežizstrāde
- Meža apsaimniekošana (pilns serviss)
- +1
- SIA "KURLAND MEŽS"strādā Kurzemē
- Mežizstrāde
- Meža apsaimniekošana (pilns serviss)
- +2
Ko rāda dati
Katrs fakts ar avotu — VID, Uzņēmumu reģistrs, VZD adrešu reģistrs. Ja kāda fakta nav, tā datos nav.
Pamatdarbība
01.11 Graudaugu (izņemot rīsu), pākšaugu un eļļas augu sēklu audzēšana
VID reģistrētā pamatdarbība (NACE 2.1)
Kur atrodas
Talsu novads centrs — precīzā adrese kartē nav atrasta
Uzņēmumu reģistrs — juridiskās adreses novads
Atvērtajos datos sarkano karogu nav
Darbojas, nodokļi kārtībā, finanses publicētas.
- LabiDarbojas
Uzņēmumu reģistrā statuss — aktīvs.
- LabiNav maksātnespējas
Reģistros nav maksātnespējas, likvidācijas vai sankciju ierakstu.
- LabiNav nodokļu parāda
Nav parāda virs 150 € (VID, uz 2026-08-20).
- LabiVID reitings A
Augstākā nodokļu disciplīnas grupa.
- LabiPelnošs
Peļņa €81 628 2025. gadā.
- Fakts29 gadi tirgū
Dibināts 1996.
- FaktsApgrozījums aug
€824 064 2025. gadā, +13 % pret 2024.
- Fakts4 darbinieki
Pēc 2025. gada pārskata.
- FaktsĪpašnieki zināmi
1 patiesā labuma guvējs (LV).
Avoti: UR, Maksātnespējas reģistrs, VID, UR gada pārskati, UR patiesie labuma guvēji. Tā ir faktu pārbaude, nevis kredītreitings — lielam darījumam prasi pircējam garantiju vai norēķinu caur notāra/bankas kontu.
Tirgus signāls
Aprēķināts no diviem pēdējiem gadiem ar apgrozījumu.
«Vandzenes pagasta zemnieku saimniecība "ČETRI» reģistrēts 1996. gadā ir Latvijas mežsaimniecības nozares uzņēmums. Pēdējais pieejamais neto apgrozījums (2025. g.) ir 824 064 €, kas salīdzinājumā ar iepriekšējo gadu pieaug. VID nodokļu reitings: A. Visi dati nāk no Uzņēmumu reģistra un VID atvērtajiem datiem.
Apgrozījums, peļņa un aktīvi
Gada pārskatu dati no Uzņēmumu reģistra (EUR).
Pabīdi tabulu uz sāniem, lai redzētu agrākos gadus →
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 824 064 € | 730 460 € | 784 680 € | 710 901 € | 720 579 € | 747 611 € | 626 193 € | 280 377 € | 605 126 € | 471 033 € | 647 614 € | 576 757 € | 365 864 € | 449 980 € | 278 088 € |
| Peļņa / zaudējumi | 81 628 € | 6859 € | 88 937 € | 216 090 € | 211 161 € | 275 504 € | 235 367 € | 82 182 € | 116 079 € | 81 536 € | 106 246 € | 179 307 € | 76 826 € | 220 605 € | 116 735 € |
| Kopējie aktīvi | 3 237 908 € | 3 399 578 € | 3 177 282 € | 2 987 623 € | 2 544 235 € | 2 275 310 € | 2 079 182 € | 1 767 692 € | 1 650 619 € | 1 732 692 € | 1 874 877 € | 1 950 077 € | 1 381 631 € | 1 106 602 € | 671 316 € |
| Pašu kapitāls | 1 950 618 € | 1 882 990 € | 1 885 031 € | 1 796 094 € | 1 580 004 € | 1 440 078 € | 1 228 808 € | 1 068 758 € | 1 118 055 € | 1 022 836 € | 964 215 € | 910 069 € | 510 225 € | 482 177 € | 283 925 € |
| Darbinieku skaits | 4 | 4 | 4 | 3 | 3 | 2 | 3 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 |
Notikumu hronika
Reģistra notikumi uzņēmuma dzīves laikā.
- Reģistrācija
Uzņēmums reģistrēts Uzņēmumu reģistrā
Šis ir faktu apskats no atvērtajiem datiem, nevis ieteikums vai brīdinājums. Pirms slēgt darījumu, vienmēr pārbaudi aktuālos rādītājus, atsauces un veiktos darbus, un apsver neatkarīgu sava meža vērtējumu.
Dati: Uzņēmumu reģistrs (UR) + VID — atvērtie dati
Meža darbi · bez maksas
Saņem piedāvājumus no meža darbu uzņēmumiem
Pastāsti vienreiz, kas jādara. Pieprasījumu nodosim līdz pieciem uzņēmumiem, kas šo darbu dara tavā novadā. Viņi atbild tev tieši.
Saņem piedāvājumus par savu mežu
Ja domā par sava meža pārdošanu, atstāj kontaktus — sazināsimies ar konkrētu, nesaistošu piedāvājumu un palīdzēsim salīdzināt vairākus pircējus. Pārdevējam bez maksas un bez komisijas.