SIA «VENTEX & KO»
Neatkarīgs faktu apskats no Latvijas atvērtajiem reģistriem — lai meža īpašnieks saprastu, ar ko viņš sēžas pie galda.
Ko darīt tālāk
Vai šis ir jūsu uzņēmums? Pārņemiet profilu
Šeit jau ir finanšu rādītāji, amatpersonas, VID reitings, darbinieku skaits no atvērtajiem reģistriem. Pievienojiet savus pakalpojumus, kontaktus un cenas — un pieprasījumi no meža īpašniekiem nāks tieši pie jums. Bez maksas.
Uzticamība — ko saka reģistri
Fakti ar avotu un datumu, nevis vērtējums. Viens fakts vērts pārbaudīt pirms līguma.
- Darbojas (labi)
- 15 gadi
- Uzņēmumu reģistrs (atvērtie dati) · reģistrēts 04.01.2011
- Statuss reģistrā (labi)
- aktīvs
- Uzņēmumu reģistrs (atvērtie dati)
- Maksātnespēja, likvidācija, sankcijas (labi)
- reģistra datos ierakstu nav
- Uzņēmumu reģistrs; sankciju saraksti (atvērtie dati)
- Nodokļu parāds (uzmanību)
- ir: 5 599 €
- VID nodokļu parādnieku dati · kā uz 10.09.2026, pārbaudīts 12.09.2026 — var būt novecojuši
- VID nodokļu maksātāja reitings (informācija)
- B
- VID atvērtie dati · datums mūsu kopijā nav
- PVN maksātājs (labi)
- jā, LV41203039154
- VID / Uzņēmumu reģistrs (atvērtie dati)
- Darbinieki (informācija)
- 12 (2022. g.: 20)
- Uzņēmumu reģistrs · 2025. gada pārskats
- Apgrozījums (informācija)
- 492 073 € · +27,7 % pret 2024. g.
- Uzņēmumu reģistrs · 2025. gada pārskats
- Peļņa (labi)
- 14 539 €
- Uzņēmumu reģistrs · 2025. gada pārskats
Sūtīt pieprasījumu
SIA «VENTEX & KO» vēl nav pievienojies MezaTirgus.lv — pieprasījumu saņemam mēs un nododam uzņēmumam. Bez maksas.
Šis ir jūsu uzņēmums?
Pārņemiet profilu bez maksas — tad šeit būs jūsu apraksts, kontakti un pakalpojumi, nevis tikai reģistra dati.
- Pieprasījumi no meža īpašniekiemKas raksta uzņēmumam šeit, nonāk tieši pie jums.
- Krautņu un cirsmu piedāvājumi jūsu reģionāKad pārdevējs izliek kokus vai cirsmu, sūtām to jums.
- Sava cenu lapaJūsu iepirkuma cenas, ko pārdevēji redz pirms zvana.
Meža nozares uzņēmumi tuvumā
Uzņēmumi ar MezaTirgus.lv profilu, kas paši norādījuši, ka strādā Ventspils novadā.
- R Saltus, SIAstrādā Ventspils novadā
- Mežizstrāde
- Meža apsaimniekošana (pilns serviss)
- +1
- Bērzi Plus, SIAstrādā Ventspils novadā
- Mežizstrāde
- SIA "VENTA 1"strādā Ventspils novadā
- Meža stādīšana un ieaudzēšana
- Visurīši, SIAstrādā Ventspils novadā
- Mežizstrāde
Ko rāda dati
Katrs fakts ar avotu — VID, Uzņēmumu reģistrs, VZD adrešu reģistrs, izdosies.lv. Ja kāda fakta nav, tā datos nav.
Pamatdarbība
VID reģistrētā pamatdarbība (NACE 2.1)
Darbinieki un nodokļi
11 darbinieki
2026. g. 3. cet. · −1 pret 2025. g. 3. cet.
- Vidējā bruto alga mēnesī
- ~1300 €
- aprēķins pēc VID datiem · 2026. g. 3. cet.
- Samaksātie nodokļi ceturksnī
- 13 tūkst. €
- 2026. g. 3. cet.
VID atvērtie dati, apkopojis izdosies.lv · 2026. g. 3. cet.
Kur atrodas
Juridiskā adrese — Ventspils novads
VZD adrešu reģistrs — ēka pēc juridiskās adreses
«Ventex & Ko» pēc diviem zaudējumu gadiem 2025. gadā atgriezies nelielā peļņā
SIA "VENTEX & KO" ir 2011. gadā dibināts Ventspils novada uzņēmums, kura darbības joma pēc NACE koda ir citu galdnieku un namdaru būvizstrādājumu ražošana. 2025. gadā apgrozījums bija €492 tūkst. un peļņa €15 tūkst. pēc zaudējumiem 2023. un 2024. gadā. Uzņēmums ir neliels, bez bankas kredītiem un ar augstu pašu kapitāla īpatsvaru, taču pēdējo gadu apjomi ir mazāki nekā 2021. gadā.
Apgrozījums un peļņa
2025. gadā apgrozījums pieauga par 27,7 % un sasniedza €492 tūkst., bet vidēji gadā periodā no 2021. līdz 2025. gadam tas samazinājās par 10,2 %. Pēc €4 490 zaudējumiem 2023. gadā un €46 tūkst. zaudējumiem 2024. gadā uzņēmums 2025. gadā nopelnīja €15 tūkst. ar rentabilitāti 3,0 %. Peļņas līmenis joprojām ir zemāks nekā 2021. gadā, kad rentabilitāte bija 11,2 %.
Investīcijas un nauda
Investīcijas pamatlīdzekļos pēdējos gados nav uzrādītas; pēdējais zināmais apjoms ir €6 780 2021. gadā, bet 2022. gadā tas bija €0. Naudas atlikums gada beigās 2025. gadā bija €10 tūkst., bet pamatdarbības naudas plūsma bija −€1 821. Tas nozīmē, ka peļņa pagaidām nav pārvērtusies naudā un brīvo līdzekļu rezerve ir neliela.
Finanšu stabilitāte
Bankas kredītu nav kopš 2022. gada, un neto parāds ir −€10 tūkst., tas ir, nauda pārsniedz parādus. Pašu kapitāls 2025. gada beigās bija €389 tūkst. jeb 93,7 % no aktīviem, kas ir augsts rādītājs. Vienlaikus ir nodokļu parāds €5 599 un VID nodokļu disciplīnas reitings B; maksātnespējas vai likvidācijas procesu nav.
Cilvēki
Darbinieku skaits samazinājies no 28 cilvēkiem 2021. gadā līdz 11 cilvēkiem 2024. gadā un 12 cilvēkiem 2025. gadā. Tas varētu liecināt par darbības apjoma samazināšanu, taču pēdējā gadā darbinieku skaits vairs nav sarucis.
Ko tas nozīmē meža īpašniekam
Tas ir neliels ražošanas uzņēmums bez kredītiem un ar spēcīgu pašu kapitālu, tāpēc lielu finanšu saistību riska nav, taču naudas atlikums €10 tūkst. un nelielais apgrozījums nozīmē, ka lieliem vienreizējiem darījumiem tā maksātspēja var būt ierobežota. Vienojoties par apjomīgāku piegādi, ir vērts pārrunāt samaksas termiņus vai priekšapmaksu.
Kam pievērst uzmanību
- Nodokļu parāds €5 599 un VID reitings B
- Pamatdarbības naudas plūsma 2025. gadā bija −€1 821, lai gan gads noslēgts ar peļņu
- Apgrozījums vidēji gadā periodā 2021.–2025. samazinājās par 10,2 %
Apskatu sagatavoja mākslīgais intelekts no Uzņēmumu reģistrā iesniegtajiem gada pārskatiem (Reģ. Nr. 41203039154) un UR/VID atvērtajiem datiem; katrs skaitlis tekstā pirms publicēšanas automātiski salīdzināts ar pārskatu datiem. Skaitļi ir no uzņēmuma paša pārskata — grupas (konsolidētajā) pārskatā tie var atšķirties. Sagatavots 2026. gada 24. septembris. Tas nav investīciju vai kredītspējas vērtējums.
Pārbaudi rūpīgi, pirms paraksti
Nodokļu parāds. Prasi priekšapmaksu vai drošu norēķinu.
- RisksNodokļu parāds
€5 599 VID administrēto nodokļu parāds (uz 2026-09-10).
- UzmanībuVID reitings B
Vidēja nodokļu disciplīna — ir bijušas nepilnības.
- LabiDarbojas
Uzņēmumu reģistrā statuss — aktīvs.
- LabiNav maksātnespējas
Reģistros nav maksātnespējas, likvidācijas vai sankciju ierakstu.
- LabiPelnošs
Peļņa €14 539 2025. gadā.
- Fakts15 gadi tirgū
Dibināts 2011.
- FaktsApgrozījums aug
€492 073 2025. gadā, +28 % pret 2024.
- Fakts12 darbinieki
Pēc 2025. gada pārskata.
- FaktsĪpašnieki zināmi
1 patiesā labuma guvējs (LV).
Avoti: UR, Maksātnespējas reģistrs, VID, UR gada pārskati, UR patiesie labuma guvēji. Tā ir faktu pārbaude, nevis kredītreitings — lielam darījumam prasi pircējam garantiju vai norēķinu caur notāra/bankas kontu.
Tirgus signāls
Aprēķināts no diviem pēdējiem gadiem ar apgrozījumu.
SIA «VENTEX & KO» reģistrēts 2011. gadā ir Latvijas kokapstrādes uzņēmums. Pēdējais pieejamais neto apgrozījums (2025. g.) ir 492 073 €, kas salīdzinājumā ar iepriekšējo gadu pieaug. VID nodokļu reitings: B. Visi dati nāk no Uzņēmumu reģistra un VID atvērtajiem datiem.
Apgrozījums, peļņa un aktīvi
Gada pārskatu dati no Uzņēmumu reģistra (EUR).
Pabīdi tabulu uz sāniem, lai redzētu agrākos gadus →
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 492 073 € | 385 471 € | 510 482 € | 480 772 € | 755 994 € | 636 385 € | 540 173 € | 651 434 € | 576 596 € | 582 182 € | 676 726 € | 794 195 € | 465 935 € | 394 842 € | 277 490 € |
| Peļņa / zaudējumi | 14 539 € | -45 947 € | -4490 € | 1691 € | 84 590 € | 77 007 € | 87 880 € | 57 031 € | 92 839 € | 58 411 € | 69 098 € | 118 776 € | 108 160 € | 73 915 € | 44 045 € |
| Kopējie aktīvi | 414 937 € | 439 728 € | 484 432 € | 493 574 € | 536 560 € | 578 661 € | 428 193 € | 502 658 € | 545 936 € | 571 123 € | 599 660 € | 512 366 € | 285 417 € | 183 082 € | 91 167 € |
| Pašu kapitāls | 388 597 € | 374 058 € | 420 005 € | 436 245 € | 437 304 € | 370 676 € | 340 509 € | 411 941 € | 449 529 € | 485 946 € | 513 173 € | 444 075 € | 228 621 € | 120 461 € | 46 546 € |
| Darbinieku skaits | 12 | 11 | 12 | 20 | 28 | 22 | 24 | 25 | 24 | 24 | 28 | 24 | 23 | 29 | 16 |
Notikumu hronika
Reģistra notikumi uzņēmuma dzīves laikā.
- Pamatkapitāls
Pamatkapitāls noteikts 25 000 EUR apmērā (apmaksātais pamatkapitāls)
- Reģistrācija
Uzņēmums reģistrēts Uzņēmumu reģistrā
Šis ir faktu apskats no atvērtajiem datiem, nevis ieteikums vai brīdinājums. Pirms slēgt darījumu, vienmēr pārbaudi aktuālos rādītājus, atsauces un veiktos darbus, un apsver neatkarīgu sava meža vērtējumu.
Dati: Uzņēmumu reģistrs (UR) + VID — atvērtie dati
Meža darbi · bez maksas
Saņem piedāvājumus no meža darbu uzņēmumiem
Pastāsti vienreiz, kas jādara. Pieprasījumu nodosim līdz pieciem uzņēmumiem, kas šo darbu dara tavā novadā. Viņi atbild tev tieši.
Saņem piedāvājumus par savu mežu
Ja domā par sava meža pārdošanu, atstāj kontaktus — sazināsimies ar konkrētu, nesaistošu piedāvājumu un palīdzēsim salīdzināt vairākus pircējus. Pārdevējam bez maksas un bez komisijas.