SIA «VIA-S modular houses»
Neatkarīgs faktu apskats no Latvijas atvērtajiem reģistriem — lai meža īpašnieks saprastu, ar ko viņš sēžas pie galda.
Ko darīt tālāk
Vai šis ir jūsu uzņēmums? Pārņemiet profilu
Šeit jau ir finanšu rādītāji, amatpersonas, VID reitings, darbinieku skaits no atvērtajiem reģistriem. Pievienojiet savus pakalpojumus, kontaktus un cenas — un pieprasījumi no meža īpašniekiem nāks tieši pie jums. Bez maksas.
Uzticamība — ko saka reģistri
Fakti ar avotu un datumu, nevis vērtējums. Nekas no šiem datiem neprasa īpašu uzmanību.
- Darbojas (labi)
- 17 gadi
- Uzņēmumu reģistrs (atvērtie dati) · reģistrēts 26.02.2009
- Statuss reģistrā (labi)
- aktīvs
- Uzņēmumu reģistrs (atvērtie dati)
- Maksātnespēja, likvidācija, sankcijas (labi)
- reģistra datos ierakstu nav
- Uzņēmumu reģistrs; sankciju saraksti (atvērtie dati)
- Nodokļu parāds (informācija)
- uz 19.06.2026 nebija (vai mazāks par 150 €)
- VID nodokļu parādnieku dati · pārbaudīts 27.06.2026, var būt novecojuši
- VID nodokļu maksātāja reitings (labi)
- A (augstākais)
- VID atvērtie dati · datums mūsu kopijā nav
- PVN maksātājs (labi)
- jā, LV42103047351
- VID / Uzņēmumu reģistrs (atvērtie dati)
- Darbinieki (informācija)
- 41 (2022. g.: 56)
- Uzņēmumu reģistrs · 2025. gada pārskats
- Apgrozījums (informācija)
- 2,97 milj. € · −8,1 % pret 2024. g.
- Uzņēmumu reģistrs · 2025. gada pārskats
- Peļņa (labi)
- 269 700 €
- Uzņēmumu reģistrs · 2025. gada pārskats
Vakances
SIA «VIA-S modular houses» meklē darbiniekus — 1 atvērta vakance
Vakances apkopo izdosies.lv; pieteikšanās — vakances lapā.Darbs mežā un kokapstrādē
Sūtīt pieprasījumu
SIA «VIA-S modular houses» vēl nav pievienojies MezaTirgus.lv — pieprasījumu saņemam mēs un nododam uzņēmumam. Bez maksas.
Šis ir jūsu uzņēmums?
Pārņemiet profilu bez maksas — tad šeit būs jūsu apraksts, kontakti un pakalpojumi, nevis tikai reģistra dati.
- Pieprasījumi no meža īpašniekiemKas raksta uzņēmumam šeit, nonāk tieši pie jums.
- Krautņu un cirsmu piedāvājumi jūsu reģionāKad pārdevējs izliek kokus vai cirsmu, sūtām to jums.
- Sava cenu lapaJūsu iepirkuma cenas, ko pārdevēji redz pirms zvana.
Meža nozares uzņēmumi tuvumā
Uzņēmumi ar MezaTirgus.lv profilu, kas paši norādījuši, ka strādā Liepājā.
- AlderWood, SIAstrādā Liepājā
- Mežizstrāde
- Meža apsaimniekošana (pilns serviss)
- +1
- SIA "UNICENTRS"strādā Liepājā
- Mežizstrāde
- Jaunaudžu kopšana un retināšana
- +1
- SIA "LASKANA-MEŽS"strādā Liepājā
- Mežizstrāde
- Meža stādīšana un ieaudzēšana
- SIA "NJ Pakalpojumi"strādā Liepājā
- Jaunaudžu kopšana un retināšana
- Meža stādīšana un ieaudzēšana
Ko rāda dati
Katrs fakts ar avotu — VID, Uzņēmumu reģistrs, VZD adrešu reģistrs, izdosies.lv. Ja kāda fakta nav, tā datos nav.
Pamatdarbība
VID reģistrētā pamatdarbība (NACE 2.1)
Darbinieki un nodokļi
47 darbinieki
2026. g. 3. cet. · +1 pret 2025. g. 3. cet.
- Vidējā bruto alga mēnesī
- ~1360 €
- aprēķins pēc VID datiem · 2026. g. 3. cet.
- Samaksātie nodokļi ceturksnī
- 3,9 tūkst. €
- 2026. g. 2. cet.
VID atvērtie dati, apkopojis izdosies.lv · 2026. g. 3. cet.
Kur atrodas
Juridiskā adrese — Liepāja
VZD adrešu reģistrs — ēka pēc juridiskās adreses
Pēc 2024. gada zaudējumiem «VIA-S modular houses» atgriezies peļņā, bet apgrozījums sarūk
SIA "VIA-S modular houses" ir 2009. gadā dibināts Liepājas uzņēmums, kura darbības joma ir citu galdnieku un namdaru būvizstrādājumu ražošana. 2025. gadā apgrozījums bija €3,0 milj. un peļņa €270 tūkst. pēc iepriekšējā gada zaudējumiem €373 tūkst. Uzņēmumam ir VID nodokļu disciplīnas reitings A un nav nodokļu parāda.
Izaugsme un peļņa
Apgrozījums 2025. gadā samazinājās par 8,1 %, bet peļņa sasniedza €270 tūkst. un rentabilitāte 9,1 % — labākais rentabilitātes rādītājs piecu gadu periodā. Periodā no 2021. līdz 2025. gadam apgrozījums sarucis vidēji par 10,0 % gadā, no €4,5 milj. 2021. gadā līdz €3,0 milj. 2025. gadā. 2024. gads bija ar zaudējumiem €373 tūkst. un rentabilitāti −11,6 %.
Nauda un investīcijas
Nauda gada beigās 2025. gadā bija €328, kas ir ievērojami mazāk nekā €84 tūkst. gadu iepriekš. Dati par investīcijām pamatlīdzekļos nav pieejami. Tik zems naudas atlikums gada beigās varētu liecināt par saspringtu naudas plūsmu, taču bez papildu informācijas to nevar apgalvot.
Finanšu stabilitāte
Pašu kapitāls 2025. gada beigās bija €337 tūkst. jeb 26,4 % no aktīviem, kas ir vairāk nekā €67 tūkst. 2024. gada beigās, bet mazāk nekā €441 tūkst. 2023. gadā. Bankas kredīti ir €27 tūkst., neto parāds €27 tūkst., procentu izmaksas €11 tūkst. Papildus ir parādi radniecīgām sabiedrībām €11 tūkst. Maksātnespējas vai likvidācijas procesu nav.
Cilvēki
2025. gadā uzņēmumā strādāja 41 darbinieks — tikpat, cik 2024. gadā un 2021. gadā. Salīdzinājumā ar 2022. gadu, kad bija 56 darbinieki, darbinieku skaits ir mazāks.
Ko tas nozīmē meža īpašniekam
Uzņēmums ir atgriezies peļņā, tam nav nodokļu parāda un ir augstākais VID nodokļu disciplīnas reitings A, kas sadarbībā ir labas pazīmes. Vienlaikus apgrozījums sarūk jau vairākus gadus un naudas atlikums gada beigās ir ļoti mazs, tāpēc lielāku darījumu gadījumā ir vērts vienoties par drošiem norēķinu noteikumiem.
Kam pievērst uzmanību
- Nauda gada beigās 2025. gadā — €328
- Apgrozījuma kritums par 8,1 % un vidēji 10,0 % gadā periodā 2021–2025
- Pašu kapitāls 26,4 % no aktīviem pēc 2024. gada zaudējumiem
Apskatu sagatavoja mākslīgais intelekts no Uzņēmumu reģistrā iesniegtajiem gada pārskatiem (Reģ. Nr. 42103047351) un UR/VID atvērtajiem datiem; katrs skaitlis tekstā pirms publicēšanas automātiski salīdzināts ar pārskatu datiem. Skaitļi ir no uzņēmuma paša pārskata — grupas (konsolidētajā) pārskatā tie var atšķirties. Sagatavots 2026. gada 23. septembris. Tas nav investīciju vai kredītspējas vērtējums.
Atvērtajos datos sarkano karogu nav
Darbojas, nodokļi kārtībā, finanses publicētas.
- LabiDarbojas
Uzņēmumu reģistrā statuss — aktīvs.
- LabiNav maksātnespējas
Reģistros nav maksātnespējas, likvidācijas vai sankciju ierakstu.
- LabiNav nodokļu parāda
Nav parāda virs 150 € (VID, uz 2026-06-19).
- LabiVID reitings A
Augstākā nodokļu disciplīnas grupa.
- LabiPelnošs
Peļņa €269 700 2025. gadā.
- Fakts17 gadi tirgū
Dibināts 2009.
- FaktsApgrozījums krītas
€2 965 186 2025. gadā, −8 % pret 2024.
- Fakts41 darbinieks
Pēc 2025. gada pārskata.
- FaktsĪpašnieki zināmi
1 patiesā labuma guvējs (LV).
Avoti: UR, Maksātnespējas reģistrs, VID, UR gada pārskati, UR patiesie labuma guvēji. Tā ir faktu pārbaude, nevis kredītreitings — lielam darījumam prasi pircējam garantiju vai norēķinu caur notāra/bankas kontu.
Tirgus signāls
Aprēķināts no diviem pēdējiem gadiem ar apgrozījumu.
SIA «VIA-S modular houses» reģistrēts 2009. gadā ir Latvijas kokapstrādes uzņēmums. Pēdējais pieejamais neto apgrozījums (2025. g.) ir 2 965 186 €, kas salīdzinājumā ar iepriekšējo gadu sarūk. VID nodokļu reitings: A. Visi dati nāk no Uzņēmumu reģistra un VID atvērtajiem datiem.
Apgrozījums, peļņa un aktīvi
Gada pārskatu dati no Uzņēmumu reģistra (EUR).
Pabīdi tabulu uz sāniem, lai redzētu agrākos gadus →
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 2 965 186 € | 3 226 904 € | 5 702 316 € | 6 374 182 € | 4 518 754 € | 2 715 704 € | 2 644 379 € | 2 243 342 € | 3 069 204 € | 3 058 091 € | 1 889 045 € | 2 374 696 € | 2 084 857 € | 1 529 652 € | 497 159 € | 298 172 € |
| Peļņa / zaudējumi | 269 700 € | -373 444 € | 15 406 € | 88 620 € | 90 551 € | 253 114 € | 76 471 € | -295 132 € | -1553 € | 41 587 € | 40 330 € | 71 269 € | 33 799 € | 35 304 € | 24 646 € | 6334 € |
| Kopējie aktīvi | 1 274 512 € | 1 164 358 € | 1 965 489 € | 2 230 173 € | 2 252 068 € | 1 396 480 € | 1 010 036 € | 1 319 934 € | 1 935 762 € | 1 997 006 € | 1 743 734 € | 2 018 314 € | 1 183 702 € | 889 279 € | 437 698 € | 432 457 € |
| Pašu kapitāls | 336 871 € | 67 171 € | 440 615 € | 447 329 € | 415 644 € | 390 018 € | 136 904 € | 60 433 € | 455 565 € | 457 118 € | 395 909 € | 355 579 € | 199 814 € | 166 015 € | 74 744 € | 11 098 € |
| Darbinieku skaits | 41 | 41 | 55 | 56 | 41 | 26 | 28 | 32 | 38 | 32 | 31 | 82 | 95 | 81 | 24 | 22 |
Notikumu hronika
Reģistra notikumi uzņēmuma dzīves laikā.
- Pamatkapitāls
Pamatkapitāls noteikts 156 484 EUR apmērā (apmaksātais pamatkapitāls)
- Reģistrācija
Uzņēmums reģistrēts Uzņēmumu reģistrā
Šis ir faktu apskats no atvērtajiem datiem, nevis ieteikums vai brīdinājums. Pirms slēgt darījumu, vienmēr pārbaudi aktuālos rādītājus, atsauces un veiktos darbus, un apsver neatkarīgu sava meža vērtējumu.
Dati: Uzņēmumu reģistrs (UR) + VID — atvērtie dati
Meža darbi · bez maksas
Saņem piedāvājumus no meža darbu uzņēmumiem
Pastāsti vienreiz, kas jādara. Pieprasījumu nodosim līdz pieciem uzņēmumiem, kas šo darbu dara tavā novadā. Viņi atbild tev tieši.
Saņem piedāvājumus par savu mežu
Ja domā par sava meža pārdošanu, atstāj kontaktus — sazināsimies ar konkrētu, nesaistošu piedāvājumu un palīdzēsim salīdzināt vairākus pircējus. Pārdevējam bez maksas un bez komisijas.