SIA «VMS Timber»
Neatkarīgs faktu apskats no Latvijas atvērtajiem reģistriem — lai meža īpašnieks saprastu, ar ko viņš sēžas pie galda.
Ko darīt tālāk
Vai šis ir jūsu uzņēmums? Pārņemiet profilu
Šeit jau ir finanšu rādītāji, amatpersonas, VID reitings, darbinieku skaits no atvērtajiem reģistriem. Pievienojiet savus pakalpojumus, kontaktus un cenas — un pieprasījumi no meža īpašniekiem nāks tieši pie jums. Bez maksas.
Uzticamība — ko saka reģistri
Fakti ar avotu un datumu, nevis vērtējums. Viens fakts vērts pārbaudīt pirms līguma.
- Darbojas (labi)
- 13 gadi
- Uzņēmumu reģistrs (atvērtie dati) · reģistrēts 22.11.2012
- Statuss reģistrā (labi)
- aktīvs
- Uzņēmumu reģistrs (atvērtie dati)
- Maksātnespēja, likvidācija, sankcijas (labi)
- reģistra datos ierakstu nav
- Uzņēmumu reģistrs; sankciju saraksti (atvērtie dati)
- Nodokļu parāds (informācija)
- uz 22.07.2026 nebija (vai mazāks par 150 €)
- VID nodokļu parādnieku dati · pārbaudīts 24.07.2026, var būt novecojuši
- VID nodokļu maksātāja reitings (labi)
- A (augstākais)
- VID atvērtie dati · datums mūsu kopijā nav
- PVN maksātājs (labi)
- jā, LV45403035414
- VID / Uzņēmumu reģistrs (atvērtie dati)
- Darbinieki (informācija)
- 68 (2022. g.: 115)
- Uzņēmumu reģistrs · 2025. gada pārskats
- Apgrozījums (informācija)
- 6,42 milj. € · −41,8 % pret 2024. g.
- Uzņēmumu reģistrs · 2025. gada pārskats
- Zaudējumi (vērts pārbaudīt)
- −608 351 €
- Uzņēmumu reģistrs · 2025. gada pārskats
Sūtīt pieprasījumu
SIA «VMS Timber» vēl nav pievienojies MezaTirgus.lv — pieprasījumu saņemam mēs un nododam uzņēmumam. Bez maksas.
Šis ir jūsu uzņēmums?
Pārņemiet profilu bez maksas — tad šeit būs jūsu apraksts, kontakti un pakalpojumi, nevis tikai reģistra dati.
- Pieprasījumi no meža īpašniekiemKas raksta uzņēmumam šeit, nonāk tieši pie jums.
- Krautņu un cirsmu piedāvājumi jūsu reģionāKad pārdevējs izliek kokus vai cirsmu, sūtām to jums.
- Sava cenu lapaJūsu iepirkuma cenas, ko pārdevēji redz pirms zvana.
Meža nozares uzņēmumi tuvumā
Uzņēmumi ar MezaTirgus.lv profilu, kas paši norādījuši, ka strādā Madonas novadā.
- "MEŽVALDE AD" SIAstrādā Madonas novadā
- Mežizstrāde
- Meža apsaimniekošana (pilns serviss)
- +2
- SIA KZ Foreststrādā Madonas novadā
- Meža apsaimniekošana (pilns serviss)
- Mežizstrāde
- +2
- Forestcleanerstrādā Madonas novadā
- Jaunaudžu kopšana un retināšana
- SIA "Daugavlīči"strādā Madonas novadā
- Mežizstrāde
Ko rāda dati
Katrs fakts ar avotu — VID, Uzņēmumu reģistrs, VZD adrešu reģistrs, izdosies.lv. Ja kāda fakta nav, tā datos nav.
Pamatdarbība
VID reģistrētā pamatdarbība (NACE 2.1)
Darbinieki un nodokļi
70 darbinieki
2026. g. 3. cet. · +5 pret 2025. g. 3. cet.
- Vidējā bruto alga mēnesī
- ~1690 €
- aprēķins pēc VID datiem · 2026. g. 3. cet.
- Samaksātie nodokļi ceturksnī
- 147 tūkst. €
- 2026. g. 3. cet.
VID atvērtie dati, apkopojis izdosies.lv · 2026. g. 3. cet.
Kur atrodas
Juridiskā adrese — Madonas novads
VZD adrešu reģistrs — ēka pēc juridiskās adreses
«VMS Timber» trešo gadu strādā ar zaudējumiem; 2025. gadā apgrozījums sarucis par 41,8 %
SIA "VMS Timber" ir 2012. gadā dibināts uzņēmums Madonas novadā, kura darbības nozare ir koku zāģēšana un koksnes ēvelēšana; patiesie labuma guvēji reģistrēti Igaunijā. 2025. gadā apgrozījums bija €6,4 milj. un zaudējumi €608 tūkst., kas ir trešais zaudējumu gads pēc kārtas. Uzņēmumam nav nodokļu parāda, VID nodokļu disciplīnas reitings ir A, un maksātnespējas vai likvidācijas procesa nav.
Apgrozījums un peļņa
Apgrozījums 2025. gadā samazinājās par 41,8 % — no €11,0 milj. 2024. gadā uz €6,4 milj. Vidējā gada izaugsme periodā 2021–2025 ir −3,8 %. Pēc peļņas €819 tūkst. 2021. gadā un €961 tūkst. 2022. gadā sekoja zaudējumi: €1,7 milj. 2023. gadā, €662 tūkst. 2024. gadā un €608 tūkst. 2025. gadā, rentabilitātei 2025. gadā esot −9,5 %.
Investīcijas un nauda
Lielākās investīcijas pamatlīdzekļos bija 2023. gadā — €1,9 milj., pēc tam tās kritās līdz €154 tūkst. 2024. gadā un €141 tūkst. 2025. gadā. Nauda gada beigās bija €363 tūkst., savukārt pamatdarbības naudas plūsma bija −€283 tūkst., kas nozīmē, ka pamatdarbība gada laikā naudu nav pelnījusi. Bilancē uzskaitīta nepabeigtā būvniecība €192 tūkst.
Finanšu stabilitāte
Bankas kredītu 2025. gada beigās nav (€0), un neto parāds ir −€363 tūkst., taču parādi radniecīgām sabiedrībām sasniedz €3,7 milj. un procentu izmaksas gadā ir €140 tūkst. Pašu kapitāls ir sarucis no €3,3 milj. 2022. gadā līdz €346 tūkst. 2025. gadā un veido 7,0 % no aktīviem — tas nozīmē, ka lielākā daļa darbības tiek finansēta ar saistībām.
Cilvēki
Darbinieku skaits pieauga no 77 (2021) līdz 127 (2023), pēc tam samazinājās līdz 110 (2024) un 68 (2025). Divu gadu laikā darbinieku skaits ir sarucis gandrīz uz pusi, kas varētu liecināt par darbības apjoma samazināšanu, taču faktu par iemesliem nav.
Ko tas nozīmē meža īpašniekam
Uzņēmums turpina darboties, tam nav nodokļu parāda un VID reitings ir A, tāpēc sadarbība pati par sevi nav izslēgta, taču zaudējumi trīs gadus pēc kārtas, sarukušais apgrozījums un plānais pašu kapitāls nozīmē mazāku drošības rezervi. Lielākā darījumā ar cirsmu vai kokmateriāliem ir vērts vienoties par priekšapmaksu vai īsu apmaksas termiņu un nekrāt lielu neapmaksātu piegāžu atlikumu.
Kam pievērst uzmanību
- Pašu kapitāls €346 tūkst. jeb 7,0 % no aktīviem — trīs gadu zaudējumi to ir būtiski samazinājuši.
- Pamatdarbības naudas plūsma −€283 tūkst. pie naudas atlikuma €363 tūkst.
- Parādi radniecīgām sabiedrībām €3,7 milj. un procentu izmaksas €140 tūkst. gadā.
Apskatu sagatavoja mākslīgais intelekts no Uzņēmumu reģistrā iesniegtajiem gada pārskatiem (Reģ. Nr. 45403035414) un UR/VID atvērtajiem datiem; katrs skaitlis tekstā pirms publicēšanas automātiski salīdzināts ar pārskatu datiem. Skaitļi ir no uzņēmuma paša pārskata — grupas (konsolidētajā) pārskatā tie var atšķirties. Sagatavots 2026. gada 23. septembris. Tas nav investīciju vai kredītspējas vērtējums.
Pārbaudi rūpīgi, pirms paraksti
Zaudējumi otro gadu pēc kārtas. Prasi priekšapmaksu vai drošu norēķinu.
- RisksZaudējumi otro gadu pēc kārtas
Zaudējumi €608 351 2025. gadā.
- UzmanībuApgrozījums krītas
€6 421 746 2025. gadā, −42 % pret 2024.
- LabiDarbojas
Uzņēmumu reģistrā statuss — aktīvs.
- LabiNav maksātnespējas
Reģistros nav maksātnespējas, likvidācijas vai sankciju ierakstu.
- LabiNav nodokļu parāda
Nav parāda virs 150 € (VID, uz 2026-07-22).
- LabiVID reitings A
Augstākā nodokļu disciplīnas grupa.
- Fakts13 gadi tirgū
Dibināts 2012.
- Fakts68 darbinieki
Pēc 2025. gada pārskata.
- FaktsĀrvalstu kapitāls
1 patiesā labuma guvējs (EE).
Avoti: UR, Maksātnespējas reģistrs, VID, UR gada pārskati, UR patiesie labuma guvēji. Tā ir faktu pārbaude, nevis kredītreitings — lielam darījumam prasi pircējam garantiju vai norēķinu caur notāra/bankas kontu.
Tirgus signāls
Aprēķināts no diviem pēdējiem gadiem ar apgrozījumu.
SIA «VMS Timber» reģistrēts 2012. gadā ir Latvijas kokzāģētava. Pēdējais pieejamais neto apgrozījums (2025. g.) ir 6 421 746 €, kas salīdzinājumā ar iepriekšējo gadu sarūk. VID nodokļu reitings: A. Visi dati nāk no Uzņēmumu reģistra un VID atvērtajiem datiem.
Apgrozījums, peļņa un aktīvi
Gada pārskatu dati no Uzņēmumu reģistra (EUR).
Pabīdi tabulu uz sāniem, lai redzētu agrākos gadus →
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 6 421 746 € | 11 030 985 € | 8 840 335 € | 12 185 133 € | 7 484 579 € | 3 728 177 € | 2 547 547 € | 2 049 451 € | 1 824 105 € | 1 214 783 € | 1 002 800 € | 508 092 € |
| Peļņa / zaudējumi | -608 351 € | -662 126 € | -1 732 505 € | 961 411 € | 819 022 € | 67 504 € | -32 956 € | 71 938 € | 118 247 € | 71 297 € | 96 592 € | 38 973 € |
| Kopējie aktīvi | 4 954 605 € | 6 657 335 € | 7 474 228 € | 5 856 959 € | 3 983 850 € | 2 354 195 € | 2 094 062 € | 941 550 € | 605 203 € | 499 351 € | 373 057 € | 162 249 € |
| Pašu kapitāls | 346 499 € | 954 850 € | 1 616 976 € | 3 349 481 € | 2 388 070 € | 1 169 047 € | 765 270 € | 398 226 € | 326 288 € | 208 041 € | 133 049 € | 57 863 € |
| Darbinieku skaits | 68 | 110 | 127 | 115 | 77 | 50 | 47 | 46 | 41 | 34 | 27 | 17 |
Notikumu hronika
Reģistra notikumi uzņēmuma dzīves laikā.
- Pamatkapitāls
Pamatkapitāls noteikts 2 005 684 EUR apmērā (apmaksātais pamatkapitāls)
- Reģistrācija
Uzņēmums reģistrēts Uzņēmumu reģistrā
Šis ir faktu apskats no atvērtajiem datiem, nevis ieteikums vai brīdinājums. Pirms slēgt darījumu, vienmēr pārbaudi aktuālos rādītājus, atsauces un veiktos darbus, un apsver neatkarīgu sava meža vērtējumu.
Dati: Uzņēmumu reģistrs (UR) + VID — atvērtie dati
Meža darbi · bez maksas
Saņem piedāvājumus no meža darbu uzņēmumiem
Pastāsti vienreiz, kas jādara. Pieprasījumu nodosim līdz pieciem uzņēmumiem, kas šo darbu dara tavā novadā. Viņi atbild tev tieši.
Saņem piedāvājumus par savu mežu
Ja domā par sava meža pārdošanu, atstāj kontaktus — sazināsimies ar konkrētu, nesaistošu piedāvājumu un palīdzēsim salīdzināt vairākus pircējus. Pārdevējam bez maksas un bez komisijas.