SIA «ZEMGALES TEHNOLOĢISKAIS CENTRS»
Neatkarīgs faktu apskats no Latvijas atvērtajiem reģistriem — lai meža īpašnieks saprastu, ar ko viņš sēžas pie galda.
Ko darīt tālāk
Vai šis ir jūsu uzņēmums? Pārņemiet profilu
Šeit jau ir finanšu rādītāji, amatpersonas, VID reitings, darbinieku skaits no atvērtajiem reģistriem. Pievienojiet savus pakalpojumus, kontaktus un cenas — un pieprasījumi no meža īpašniekiem nāks tieši pie jums. Bez maksas.
Uzticamība — ko saka reģistri
Fakti ar avotu un datumu, nevis vērtējums. Nekas no šiem datiem neprasa īpašu uzmanību.
- Darbojas (labi)
- 35 gadi
- Uzņēmumu reģistrs (atvērtie dati) · reģistrēts 22.08.1991
- Statuss reģistrā (labi)
- aktīvs
- Uzņēmumu reģistrs (atvērtie dati)
- Maksātnespēja, likvidācija, sankcijas (labi)
- reģistra datos ierakstu nav
- Uzņēmumu reģistrs; sankciju saraksti (atvērtie dati)
- Nodokļu parāds (informācija)
- uz 21.08.2026 nebija (vai mazāks par 150 €)
- VID nodokļu parādnieku dati · pārbaudīts 26.08.2026, var būt novecojuši
- VID nodokļu maksātāja reitings (labi)
- A (augstākais)
- VID atvērtie dati · datums mūsu kopijā nav
- PVN maksātājs (labi)
- jā, LV40003013740
- VID / Uzņēmumu reģistrs (atvērtie dati)
- Darbinieki (informācija)
- 29 (2022. g.: 29)
- Uzņēmumu reģistrs · 2025. gada pārskats
- Apgrozījums (informācija)
- 1,66 milj. € · −4,6 % pret 2024. g.
- Uzņēmumu reģistrs · 2025. gada pārskats
- Peļņa (labi)
- 2 498 €
- Uzņēmumu reģistrs · 2025. gada pārskats
Sūtīt pieprasījumu
SIA «ZEMGALES TEHNOLOĢISKAIS CENTRS» vēl nav pievienojies MezaTirgus.lv — pieprasījumu saņemam mēs un nododam uzņēmumam. Bez maksas.
Šis ir jūsu uzņēmums?
Pārņemiet profilu bez maksas — tad šeit būs jūsu apraksts, kontakti un pakalpojumi, nevis tikai reģistra dati.
- Pieprasījumi no meža īpašniekiemKas raksta uzņēmumam šeit, nonāk tieši pie jums.
- Krautņu un cirsmu piedāvājumi jūsu reģionāKad pārdevējs izliek kokus vai cirsmu, sūtām to jums.
- Sava cenu lapaJūsu iepirkuma cenas, ko pārdevēji redz pirms zvana.
Meža nozares uzņēmumi tuvumā
Uzņēmumi ar MezaTirgus.lv profilu, kas paši norādījuši, ka strādā Jelgavas novadā.
- Mežniecība, SIAstrādā Jelgavas novadā
- Mežizstrāde
- MK Mežs, SIAstrādā Jelgavas novadā
- Mežizstrāde
- SIA "IGA Wood"strādā Jelgavas novadā
- Mežizstrāde
- VRV Mežs, SIAstrādā Jelgavas novadā
- Mežizstrāde
Ko rāda dati
Katrs fakts ar avotu — VID, Uzņēmumu reģistrs, VZD adrešu reģistrs, izdosies.lv. Ja kāda fakta nav, tā datos nav.
Pamatdarbība
VID reģistrētā pamatdarbība (NACE 2.1)
Darbinieki un nodokļi
18 darbinieki
2026. g. 3. cet. · −4 pret 2025. g. 3. cet.
- Vidējā bruto alga mēnesī
- ~1510 €
- aprēķins pēc VID datiem · 2026. g. 3. cet.
- Samaksātie nodokļi ceturksnī
- 58 tūkst. €
- 2026. g. 3. cet.
VID atvērtie dati, apkopojis izdosies.lv · 2026. g. 3. cet.
Kur atrodas
Juridiskā adrese — Jelgavas novads
VZD adrešu reģistrs — ēka pēc juridiskās adreses
2025. gadā peļņa tikai €2 498; apgrozījums samazinājās par 4,6 %.
«Zemgales Tehnoloģiskais Centrs» ir 1991. gadā dibināts Jelgavas novada uzņēmums, kura nozare ir citu galdnieku un namdaru būvizstrādājumu ražošana. Pēc izaugsmes līdz 2023. gadam, kad apgrozījums bija €3,6 milj. un peļņa €358 tūkst., 2024. gadā apgrozījums nokritās līdz €1,7 milj. ar zaudējumiem −€112 tūkst. 2025. gadā apgrozījums palika €1,7 milj., bet rezultāts atgriezās nelielā peļņā €2 498.
Apgrozījums un peļņa
2025. gadā apgrozījums samazinājās par 4,6 % pret iepriekšējo gadu, bet vidējā gada izmaiņa periodā 2021–2025 ir samazinājums par 9,1 %. Rentabilitāte ir 0,2 % pret 10,0 % 2023. gadā. Darbība tātad ir tikko virs bezzaudējumu līmeņa.
Nauda un investīcijas
Nauda gada beigās sarukusi no €517 tūkst. 2023. gadā līdz €183 tūkst. 2024. gadā un €33 tūkst. 2025. gadā. Dati par investīcijām pamatlīdzekļos nav pieejami. Neliels naudas atlikums varētu liecināt par saspringtāku norēķinu spēju, taču pārskats to neizskaidro.
Finanšu stabilitāte
Pašu kapitāls veido 65,9 % no aktīviem un 2025. gadā bija €963 tūkst., tātad bilances struktūra ir stabila. Bankas kredīti pakāpeniski samazinās — no €330 tūkst. 2021. gadā līdz €202 tūkst. 2025. gadā, neto parāds ir €168 tūkst. un procentu izmaksas €12 tūkst. VID nodokļu disciplīnas reitings ir A, nodokļu parāda nav, maksātnespējas vai likvidācijas procesu nav.
Cilvēki
Darbinieku skaits ir 29 kopš 2022. gada un nav mainījies arī tad, kad apgrozījums samazinājās. Tas nozīmē, ka kolektīvs ir saglabāts, bet mazāks apgrozījums jāsedz ar to pašu darbinieku skaitu.
Ko tas nozīmē meža īpašniekam
Uzņēmums ir ilggadējs, ar stabilu kapitāla struktūru un tīru nodokļu vēsturi, taču pēdējos divos gados apgrozījums ir ievērojami mazāks un peļņa praktiski nulles līmenī, tāpēc lieliem darījumiem ar atliktu samaksu vērts prasīt priekšapmaksu vai īsus norēķinu termiņus. Ņem vērā arī, ka uzņēmuma nozare ir galdnieku un namdaru būvizstrādājumu ražošana, tāpēc pirms sarunām pārliecinies, vai tas vispār pērk to, ko piedāvā — mežu, cirsmu vai kokmateriālus.
Kam pievērst uzmanību
- Naudas atlikums gada beigās sarucis līdz €33 tūkst. — jautā par norēķinu kārtību un termiņiem.
- Divi vāji gadi pēc kārtas: 2024. gadā zaudējumi −€112 tūkst., 2025. gadā peļņa €2 498.
- Apgrozījums pēdējos divos gados noturas €1,7 milj. līmenī pret €3,6 milj. 2023. gadā.
Apskatu sagatavoja mākslīgais intelekts no Uzņēmumu reģistrā iesniegtajiem gada pārskatiem (Reģ. Nr. 40003013740) un UR/VID atvērtajiem datiem; katrs skaitlis tekstā pirms publicēšanas automātiski salīdzināts ar pārskatu datiem. Skaitļi ir no uzņēmuma paša pārskata — grupas (konsolidētajā) pārskatā tie var atšķirties. Sagatavots 2026. gada 23. septembris. Tas nav investīciju vai kredītspējas vērtējums.
Atvērtajos datos sarkano karogu nav
Darbojas, nodokļi kārtībā, finanses publicētas.
- LabiDarbojas
Uzņēmumu reģistrā statuss — aktīvs.
- LabiNav maksātnespējas
Reģistros nav maksātnespējas, likvidācijas vai sankciju ierakstu.
- LabiNav nodokļu parāda
Nav parāda virs 150 € (VID, uz 2026-08-21).
- LabiVID reitings A
Augstākā nodokļu disciplīnas grupa.
- LabiPelnošs
Peļņa €2 498 2025. gadā.
- Fakts35 gadi tirgū
Dibināts 1991.
- FaktsApgrozījums krītas
€1 662 584 2025. gadā, −5 % pret 2024.
- Fakts29 darbinieki
Pēc 2025. gada pārskata.
- FaktsĪpašnieki zināmi
1 patiesā labuma guvējs (LV).
Avoti: UR, Maksātnespējas reģistrs, VID, UR gada pārskati, UR patiesie labuma guvēji. Tā ir faktu pārbaude, nevis kredītreitings — lielam darījumam prasi pircējam garantiju vai norēķinu caur notāra/bankas kontu.
Tirgus signāls
Aprēķināts no diviem pēdējiem gadiem ar apgrozījumu.
SIA «ZEMGALES TEHNOLOĢISKAIS CENTRS» reģistrēts 1991. gadā ir Latvijas kokapstrādes uzņēmums. Pēdējais pieejamais neto apgrozījums (2025. g.) ir 1 662 584 €, kas salīdzinājumā ar iepriekšējo gadu sarūk. VID nodokļu reitings: A. Visi dati nāk no Uzņēmumu reģistra un VID atvērtajiem datiem.
Apgrozījums, peļņa un aktīvi
Gada pārskatu dati no Uzņēmumu reģistra (EUR).
Pabīdi tabulu uz sāniem, lai redzētu agrākos gadus →
| Rādītājs | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Neto apgrozījums | 1 662 584 € | 1 742 496 € | 3 584 429 € | 2 656 880 € | 2 431 405 € | 2 131 585 € | 882 246 € | 1 907 037 € | 1 500 194 € | 2 598 385 € | 829 247 € | 898 723 € | 718 021 € | 558 359 € | 1 526 661 € | 574 081 € | 252 376 € | 728 288 € |
| Peļņa / zaudējumi | 2498 € | -112 092 € | 358 088 € | 245 634 € | 128 168 € | 53 470 € | 1187 € | 2499 € | 72 418 € | 66 427 € | 9734 € | 5824 € | 75 € | 717 € | 272 658 € | 17 198 € | 42 045 € | -45 626 € |
| Kopējie aktīvi | 1 462 064 € | 1 715 301 € | 1 930 829 € | 1 555 587 € | 1 264 457 € | 1 355 202 € | 1 257 071 € | 1 396 516 € | 1 515 315 € | 950 410 € | 804 566 € | 874 832 € | 573 270 € | 437 212 € | 490 797 € | 224 816 € | 341 842 € | 289 980 € |
| Pašu kapitāls | 963 167 € | 960 669 € | 1 072 761 € | 849 848 € | 686 740 € | 558 572 € | 507 324 € | 726 356 € | 723 857 € | 651 439 € | 585 010 € | 575 276 € | 400 213 € | 400 138 € | 410 532 € | 158 428 € | 141 230 € | 129 185 € |
| Darbinieku skaits | 29 | 29 | 29 | 29 | 26 | 26 | 22 | 33 | 30 | 44 | 32 | 32 | 27 | 30 | 20 | 14 | 14 | 38 |
Notikumu hronika
Reģistra notikumi uzņēmuma dzīves laikā.
- Pamatkapitāls
Pamatkapitāls noteikts 2 840 EUR apmērā (apmaksātais pamatkapitāls)
- Reģistrācija
Uzņēmums reģistrēts Uzņēmumu reģistrā
Šis ir faktu apskats no atvērtajiem datiem, nevis ieteikums vai brīdinājums. Pirms slēgt darījumu, vienmēr pārbaudi aktuālos rādītājus, atsauces un veiktos darbus, un apsver neatkarīgu sava meža vērtējumu.
Dati: Uzņēmumu reģistrs (UR) + VID — atvērtie dati
Meža darbi · bez maksas
Saņem piedāvājumus no meža darbu uzņēmumiem
Pastāsti vienreiz, kas jādara. Pieprasījumu nodosim līdz pieciem uzņēmumiem, kas šo darbu dara tavā novadā. Viņi atbild tev tieši.
Saņem piedāvājumus par savu mežu
Ja domā par sava meža pārdošanu, atstāj kontaktus — sazināsimies ar konkrētu, nesaistošu piedāvājumu un palīdzēsim salīdzināt vairākus pircējus. Pārdevējam bez maksas un bez komisijas.